Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

moka
16. čer 2012

@tilly mala by som záujem, napíš mi do IP. Budem tu večer alebo až zajtra. Ochranu na madlo nemáš?

veronka
19. čer 2012

baby neviem, ktorá tu ste, ale zabudla som aka kolekcia je polar?

veronka
19. čer 2012

a zaujimalo by ma ci je uz vzadu presivany alebo nie

lucula73
19. čer 2012

@veronka ten nie je prešitý,to bola kolekcia 2009,od 2010 začali prešívať 😉

veronka
19. čer 2012

@lucula73 a vadí to moc?

lucula73
19. čer 2012

@veronka vadí nevadí.........na 99% sa ti prederie ten poťah tam dolu po bokoch 😒 ,ale tak kočíkm ak bude nový,má zaruku 2 roky,tak ti to potom prešijú a budeš mať pokoj 😉

veronka
19. čer 2012

@lucula73 práveže nie nový, ta pani predava kol 2008 podvozok, ale potah ma polar lebo povodny reklamovala a taky uz nemali tak jej poslali z novej kolekcie a ten nepouzila ani raz.......a nedalo by sa to nejako doma presit? 🙂 zeby som tam nasila tie siroke porpuhy 😀

lucula73
19. čer 2012

@veronka aha.určite dalo..aj oni tam našívajú čiernu pásovinu dáku.teda našívali,teraz neviem čo davajú.ale hocičo pevné ak tam našijješ,tak ten poťah ochrániš...a inak sa opýtaj,či jej poslali celú sedaciu časť novú,nie len pooťah,lebo 2008 mali kratšiu chrbtovú opierku,2009 dlhšiu,aby to pasovalo...a ajj strecha bola iná v 2008 a 9 😉

veronka
19. čer 2012

@lucula73 poslala som ti IP, tak to pozri 😉 sak to sa derie len na spodu ako sa opiera o kosik ked je v uplnom lahu, alebo aj na bokoch?

lucula73
19. čer 2012

@veronka neviem od čoho sa to derie,asi len keď je v úplnom ľahu....tá doska je totiž strašne hranatá a možno fakt stačí len "namáhanie" tej látky a sa to predraví 😒

veronka
19. čer 2012

@lucula73 a kde hore pri zipse, ako je ta doska vlozena? omotam aj tu dosku ako ma renisco 😉 este cakam na cenu, aku mi napise

lucula73
19. čer 2012

@veronka ano tam,renisco to poriešila,mne to prešili ,lebo sa mi to prederavilo

veronka
19. čer 2012

ste tu niektorá???

veronka
19. čer 2012

potrebujem poradiť!!!

renisco
20. čer 2012

@veronka teoreticky to doma nenašiješ... jde o to, že se tam strojem blbě dostaneš. ten spodek ještě možná dáš, ale fakt blbě. vrch nenašiješ ani omylem...

veronka
20. čer 2012

@renisco ja by som to nešila, dala by som to kamarátke 😀 a nestačilo by vrch omotať, teda celu dosku, tak ako mas ty? musi sa to aj presivať?

renisco
20. čer 2012

@veronka to ti kamarádka opravdu poděkuje 😀 😀 😀
mě se to nikde nedře - dole ty rohy jsou přešité od výroby, ale zbytek mám bez známek .. takže v tomto neporadím

patuska2011
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sofinka2009
21. čer 2012

Ahojte .neviete ci je do concordu lepsia podlozka z pinkie.cz s bocnicami alebo bez?dakujem

tanija133
21. čer 2012

Baby , pouzivate nejaky cup holder? ak ano ,aky?

mmacko
21. čer 2012

@sofinka2009 ja som mala aj s bocnicami aj bez, obidve pasuju 😉

@tanija133 ja nie, davam flasku do tasky alebo do toho pultiku (bud mam jedno alebo druhe), ale ak nejaky sikovny najdes, daj vediet 😉

mmacko
21. čer 2012

@renisco
baby, neviete o niekom, kto predava neo sedacku samostatnu, pripadne lacno sportak. Kamoska hlada tiez na fusion, jej mala ma 3,5 mesiaca a ma 7,5 kila, cize ako moja 9 mesacna 😉, tak uz sa pomaly nezmesti do vane a to maju protonku, tak hlada neo, aby videla na nu. AKo skusala ju do mojho fusionu sportaku a v pohode tam mala bola, vobec nie stratena, len na nu neuvidi a je to skoro na nevidenie 😉
Dakujem

mmacko
21. čer 2012

@mmacko pripadne este by sa dal aj jane rider, keby ste vedeli o nejakom. Danke schon 😉

adrianmama
22. čer 2012

@mmacko neviem ako im to ponahla, ja budem predavat korytko na jesen..🙂

mmacko
22. čer 2012

@adrianmama ahoj, no oni chcu teraz 😒

adrianmama
24. čer 2012

@mmacko ja som to tak aj pochopila...len som skusala...;)

adrianmama
24. čer 2012

dievky, poradili by ste, ake vysielacky su v poho? musim nejaku kupit, pravdepodobne cez bazar....len sa v tom nevyznam, mali sme topcom, ale ta ani nefungovala od zaciatku..dakujem za rady

mmacko
25. čer 2012

@adrianmama ja som tiez rozmyslala cez bazar, ale zas vysielacky su vec, ktora musi 100% fungovat, tak sme kupili nove avent scd 505 a su skvele, ziadnu sum (predtym sme mali tie klasicke avent a tie velmi sustali, chytali ine signaly)..tieto odporucam, stali okolo 60-70 e

lucula73
25. čer 2012

@adrianmama my máme topcom už dva apol roka,funguje dodnes,máme tú s videom,čiže malého aj vidím,každý deň je zapnutá dva razy a ide bez problémov 😉

mmacko
26. čer 2012

@tanija133
@lucula73
@renisco
Baby, ako som kamoske pozerala to Neo, nejak ma zas chytilo....lutujem, ze som ho predala...trubka som....keby sme nesli davat peniaze do noveho bytu, tak si nejake asi zaobstaram pre potesenie 😉