Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
12. črc 2012

@mmacko aj ja chcem mat fusion doma ☹ neo je ovela mensi ako fusion?

mmacko
12. črc 2012

@veronka v com mensi? ked ho zlozis so sedackou dokopy, je rovnaky priblizne, rozdiel je, ze je to naklapacka a ma iny podovozok, mensi kosik, ale je viac odpruzeny a ide otocit do oboch smerov.
A pre ktory fusion si sa rozhodla?

renisco
12. črc 2012

@veronka co se sedačky týče, tak je ohodně menší...

lucula73
12. črc 2012

@mmacko však ty si už mala neo,nie? 😉 a prečo si ho zas kúpila?

mmacko
13. črc 2012

@lucula73 mala som 2008, ta bola velmi hlboka a nemal vobec nakupny kosik. Vtedy som ho vymenila za ten casual, ale potom som to aj lutovala.....vratila som sa na chvilu k neu, lebo vo fusione je moja mala taka pokrivena, ona je drobna, tak musi trosku do neho dorast a nasla som super ponuku. Je v super stave, len kolieska ma skarede, tak uz som od jednej tety kupila nove nafukovacky za super cenu, pridu v pondelok, potom hodim foto 😉

karinka2105
13. črc 2012

@mmacko nevies ci nova kolekcia fusion 2012 ma nafukovacie kolesa,ci gumenne?a ide az do uplne lahu?
zvazujem ze kupim 2012 a vanicku 2010

renisco
13. črc 2012

@karinka2105 do úplného lehu nepujde žádná kolekce - to by museli změnit konstrukci...

mmacko
13. črc 2012

@karinka2105 ono tym, ze strecha na 2012 je dlhsia, tak netaha tu sedacku a mne pride, ze ide viac do lahu a strecha je minimalne o 10 cm dlhsia, takze nepadne vobec ako zvykla padat u starsich kolekcii. Kolesa nie su nafukovacie, len maju iny, velmi pekny dizajn

renisco
14. črc 2012

@mmacko a to neo máš neoprenové? se z tebe picnu 😀 😀

mmacko
14. črc 2012

@renisco hej hej, 2010, zatial velka spokojnost. Ta brzda na rucke je dobra vec, kosik vacsi, ako sa na prvy pohlad zda, mala v nom dobre spi. Ked pridu kolesa, odfotim a dam sem foto.

orovka
14. črc 2012

@mmacko super farba 😉 , takú mám na fusione 😀

mmacko
14. črc 2012

@orovka viem, je velmi pekna a hlavne taka neokukana, nebeha ich vela 🙂

orovka
14. črc 2012

@mmacko presne tak 🙂 ja som ešte nikoho nestretla 🙂

mmacko
15. črc 2012

jaaj ,baby, mm ma obesi, este som si aj tasku kupila inu na neo...namotala som sa na tie jj cole, ale zas novu nie, kupila som od jednej baby 2 mesacnu za polovicnu cenu, tak snad bude dobra....to ked uvidi manzel, nove kolesa, taska....
ale aspon pozitivim, vcera kocikoval aj on neo a nepindal, co je uspech, dokonca pochvalil brzdu

mmacko
15. črc 2012

btw, nechcete niektora tu fialovu tasku z DM ky, pouzivala som ju len asi mesiac a aj to na striedacku s dalsou, ma aj prebalovaciu podlozku, je ako nova. Za 15 e (nova stoji okolo 23e)

tilly
16. črc 2012

@lucula73
@veronka o com je rec? niekto predaval nas fusion? kto? ved ja mam este ten nick baby, ktorej som to predala...

veronka
16. črc 2012

@renisco ty si nereklamovala concord, že? keďže si obalila tú dosku, tak sa ti to netrhá

jedna maminy mi ponúkla fusion, 2010 bamboo, športiak úplne nový, akurát podvozok jazdený 8 mesiacov s vaničkou, v záruke je ešte 7 mesiacov, takže by nebol problem s reklamaciou, ze by som ju riesila cez nu, ale ako naschval sa moze roztrhnut az po dlhsom pouzivani, po tom polroku, tak sa pytam keby som ho kupila a obalila tu opierku ako mas ty, ci by to zabranilo tomu trhaniu, ale asi trosku aj hej

veronka
16. črc 2012

@tilly posli do IP

veronka
16. črc 2012

@tilly presne ona, ty kokos a pisala som jej, ci ho nema od teba a ze nie, ze vie, ze taka tu bola a prredavala ho, ale ze ona ho ma od inej pani tu z MK, a za kolko si jej ho predala, 155?

tilly
16. črc 2012

@veronka tusim 150 vratane posty alebo 155? ani uz neviem... ale ona ho uz asi predala, inzerat uz nema...

veronka
16. črc 2012

@tilly má ho iba pozastaveny, ja ho vidím, a ona ho predáva za 170 plus poštovné

tilly
16. črc 2012

@veronka hmm, tak ho ma asi rezervovany... no, co uz, tak sa snazi na nom zarobit... ja by som ho nedavala lacnejsie, ale ponahlala som sa...

lucula73
16. črc 2012

@veronka
@tilly ano to sme riešili,či je moj alebo nie 😉
to je sila inak takto verejne klamať,nie?ak som dobre pochopila,tak ho má od tilly 😕 😕

veronka
16. črc 2012

@lucula73 áno od nej ho má a tvrdila, že nie, ale že vie o nej, že tiež taký kočík predávala, že ona ho má od inej pani tu z MK, a ešte chce na ňom aj zarobiť, hrôza aké sú tu baby 😠

veronka
16. črc 2012

@lucula73
@tilly
@mmacko baby, jedna mamina mi ponúkla fusion, 2010 bamboo, športiak úplne nový, akurát podvozok jazdený 8 mesiacov s vaničkou, v záruke je ešte 7 mesiacov, takže by nebol problem s reklamaciou, ze by som ju riesila cez nu, ale ako naschval sa moze roztrhnut az po dlhsom pouzivani, po tom polroku, tak keby som ho kupila a obalila tu opierku ako ma renisco, ci by to zabranilo tomu trhaniu, ja myslim ze asi aj hej, ale neviem kde sa to trha a preco, ci ked opierka odiera od kosik alebo to skor robia tie hrany na doske?

lucula73
16. črc 2012

@veronka ak je to 2010,tak dolu je prešitý a hore keď si to obališ,tak sa ti to neprederie 😉

veronka
16. črc 2012

@lucula73 áno je to 2010, dole má tie trojuholníky našité, díky 😉

renisco
16. črc 2012

@veronka já tam nemám ani náznak nějakého škubání, ani ten bílý pruh, co se tam od té desky dělá... ale musíš to obalit celé, protože ono to je sice dole v rozích zašité, ale trhá se to i nad tím co vím... takže to, že tam dole dali latu, tomu vůbec nepomohli...

a co se toho kočárku týče co tu řešíte od nějaké tilly nebo co... může být od jiné paní, ale i nemusí - ok. ale těch apple kočarů je plno a mohla ho reklamovat téměř ve stejnou dobu, kdy tam dávali tyhle našité proužky... ne?

lucula73
16. črc 2012

@renisco ale tilly povedala,že ho predala práve jej,podla nicku si pamatá..........tak niet o čom 😒