Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bredmax
10. pro 2009

tak my už v deštíku šli a na boudě se dělaly takový "kroupičky" a stekly z boudy a byla suchá,ale na velký déšť používám pláštěnku 😉

lulii
10. pro 2009

bredmax a jsi zatím s kočárkem spokojená?

bredmax
11. pro 2009

lulii zatím jo,ale dlouho s ním nejezdím,třeba budu mluvit za rok jinak,ale velký plus,je fakt úžasně lehký,zvládám vozit jednou rukou,druhou se mě drží Ondrášek a v poho vyjedem chodník atd.
a ještě velký plus,skládat,rozkládat lze skoro jednou rukou,takže na cestování super 🙂
korba je taky dost velká oproti jiným, no a o vzhledu nemluvím 😀 prostě nádhera,takový ferari mezi kočárkama 😀
zatím takový menší mínus,blbě se dostává do košíku,ale jinak je docela velký,no aspoň tam netahám nic těžkýho.
Už jsme byli jezdit jen s autosedačkou a taky pohodička.
fakt nám není líto tý velký investice 🙂

lulii
11. pro 2009

bredmax, moc ti děkuju za informace. Mně se taky strašně líbí, ale hrozně moc mě odrazuje spíš ten sporťák. Četla jsem tady celou diskuzi a sporťák moc nevychvalují. Nedrží na sporťáku to polohování zádíček, trhá se jim látka, ten neopren se zatrhává, blokují se jim za jízdy kolečka,.....Tak to mě moc překvapilo, tak proto se tě ptám. Ale on je tak pěknej, že bych to riskla a koupila si ho 😀 Tak až na něco přijdeš, tak se zase ozvi s referencema 😉

Ještě jednou díky.

surviver
11. pro 2009

bredmax,velmi pekne ďakujem za odpoved 🙂 A prajem veľa štastnych km s tym ferari 😀

bredmax
11. pro 2009

děkuji 😀 doufám,že sem časem nenapíšu,jak jsem z kočáru nešťastná,ale zatím fakt pohodička.
a holky,mají ho přeci takový "hvězdy" jako Borhyová,Csáková,Verešová,Jáklová,tak nějaká kvalita to musí být,né 😀 😀 😀

surviver
11. pro 2009

fakt,to som nevedela...tak to sme tak trochu "celebrity" no asi ani nezaspim z tolkej radosti 😀 😎 😀

deina
11. pro 2009

Mne sportak vyhovuje, jazdi sa s nim perfektne, nic mi nepada, netrha sa (mam starsiu kolekciu, ten svetlomodry, xenon). Jedine, co mi chyba je to, ze sa neda otacat a tiez ta priesvitna strieska, tu mohli inak vymysliet, ale nova kolekcia ju uz nema, takze vymysleli. Maly ked v nom sedi, tak je uzasne vyvaleny, ako na gauci, ma tam kopec miesta, pohodlia, paci sa mu v nom.

surviver
11. pro 2009

no tiež som sa zamyšlala nad tym,že ho mohli spravit "otačatelny" ten športiak,ale je aspon priestranny v porovnani s inym kočiarmi...tak snad to drobci ocenia 😉

bredmax
11. pro 2009

sur,to jsou novinky,viď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se jukni na stránky agssport ,tam jsou dokonce vyfocený "ty hvězdy" 😀 😀 😀 😀

deina,jo tak ta stříška mě trošku vadila,tak jsem šla do novější kolekce a to,že se nedá otáčet,je holt daň 😕 většina takových kočárkl se holt otáčet nedá 😕 my první kočárek měli po i proti směru jízdy a stejně většinou jezdil a koukal před sebe,co taky pořád čučet na tu matku,že 😀 😀 😀

surviver
11. pro 2009

bredmax,no mrkla som a maš pravdu....a tiež som počula mamičky ,ktore hovorili,že väčšinou drobca mali otočeneho tak ,aby videl svet a nie ich,aj ked mali otačatelny kočiar,tak asi na tom niečo bude...no budem verit skusenejšim 😉

deina
11. pro 2009

U nas nejde ani tak o to, zeby ma potreboval vidiet, vobec, ale vobec na mna nebol zvedavy a kukal von. 😅 Lenze ked vonku fuka, je to praktickejsie, casto mava zapalene ocko, tak vo vetre musime kocik tahat a pod, takto by som ho prehodila a hotovo, nefukalo by nanho.

bredmax
11. pro 2009

deina,tak to určitě,jsou chvíle,kdy je lepší ho mít k sobě 😉 jo holt nějaký mínusy se vždy najdou,ať je to kočár za 5tis,za 15tis či za 25tis 😕

surviver
11. pro 2009

no presne,na každom kočiku su aj klady aj zapory...je to o kompromisoch,idealny asi ešte nevyrobili 😉 🙂

lucia.298
11. pro 2009

Viete mi prosím povedať či je športova časť pri fusion rovnako polohovatelna ako pri Neo? Neo nejde do uplnej roviny, nožičky su trošku dohora.

lulii
11. pro 2009

deina, ty máš právě tu starčí kolekci, která byla v pohodě, ale maminky si spíš stěžují na tu kolekci 2009 s tou neoprenovou stříškou. Jinak je fakt povedený 😉

Lucia.298, u Neo se polohuje celý sporťáček, takže je mimi pořád jakoby v kolíbce, kdežto u Fusiona se polohuje zvlášť zádíčka a zvlášť nožičky. A mám dokonce pocit, že až do lehu.

lucia.298
11. pro 2009

lulii, dakujem, my sme už rozhodnutí pre neo, len sa bojim toho polohovania športovej časti, akurat na dalšiu zimu ju budeme využívať a neviem či bude pohodlny aj s fusakom 😒 uff, hrozne vybrať ten "spravny"kočík

lulii
11. pro 2009

lucia, tak ti moc přeju, ať jste spokojený s výběrem kočárku, i mimču ať se tam dobře vegetí 😉

lucia.298
11. pro 2009

dakujeme 🙂

surviver
12. pro 2009

bredmax,ešte som sa chcela spytat,či ste plaštenku na vaničku Proton kupovali orginal,alebo je nejaka univerzalna? lebo my mame len ku športaku,ta bola v cene kočiara ,ale na proton nič 😕

miskinadamko
13. pro 2009

babulky, ako tak citam, tak vacsine z vas nevyhovuje na fusione ta sportova cast, tak doporucujem tym, ktore maju este cas do r.2010.pockat, pretoze jane nomad bude robeny presne na stýl fusionu a bude na nom otocna sedacka. a kedze vanicky su kompatibilne tak si mozete dat na tento sportak vanicku z concordu. aj jane slalom bude mat otocnu sedacku a dokonca bude este jeden model od jane co zase vyzera uplne ako neo.vseobecne vanicky na jane nie su podla mna take dobre a ani pekne ako na fusion, takze mozete kombinovat jane a concord vsetko navzajom pasuje 😉 🙂

lulii
13. pro 2009

miski a znáš nějaké stránky, kde bych viděla toho nového nomada, který je jako fusion?

bredmax
13. pro 2009

sur na korbu jsem koupila univerzální na hluboký korby a je dobrá,orig.na korbu proton jsem ani neviděla 😕 taky máme orig jen na sporťák 😝

pajlin
13. pro 2009

Ahoj,tak ten nový Jane maji už tady http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-unlimit-....

lulii
13. pro 2009

Pajlin děkuju, hned se jdu mrknout 😉

surviver
13. pro 2009

bredmax,ďakujem 🙂

bredmax
14. pro 2009

tak já musím konstatovat,že to nový Jané se mi opravdu nelíbí 😒 třeba reál bude lepší,ale zatím mě fakt neuchvátil 😨

bredmax
14. pro 2009

sur není zač 😅

vorllinka
23. pro 2009

Ahoj holky,
na výběr kočárku máme zatím čas, ale Concord fusion je mezi favority, jediné co mně na něm trošku vadí jsou plastová kolečka. Včera jsem si na ně šahala 😅 Vy co condord fusion máte, můžete mi prosím napsat, jak jste s nima spokojené? Bydlíme na vesnici, takže bych potřebovala, aby něco vydržel. Popř. kdybyste měly zkušenost se zadními nafukovacími kolečky.. Díky 🙂

ivika18
29. pro 2009

ahojte,
máme podvozek Jané, ale Jané korby se mi moc nelíbí, tak uvažuju o Concord Proton, která na fotce vypadá líp. Netušíte někdo, kde by se v okolí Bystřice pod Hostýnem dala vidět v obchodě?