Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
31. črc 2012

@mimi321 je tu fotka niekde ,ale netuším kde.....@mmacko sem dávala,skusim pohladať,to bolo nejak na jar 😕

lucula73
31. črc 2012

@mimi321
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/velikost-l...
zhruba v strede taký modrý neo 🙂

mimi321
31. črc 2012

@lucula73 ďakujem teraz uz len zohnat tu sportovu cast. 😉

lucula73
31. črc 2012

@mimi321 už si druhá na tejto strane,čo zhánaš len športovú časť....ale asi skor zoženieš dáke lacnejšie staršie neo,sedačku použiješ kým bude treba a potom spolu predáš 😉

mmacko
31. črc 2012

@mimi321 ja som mala to neo na fusione a bolo to super, ked mala vyrastla v 5 m z vanicky, tak som ju dala na fusion do nea a parada. Ono ideal je mat doma aj neo aj fusion...😀
Ja jedno neo predavam, ale cele...

mimi321
31. črc 2012

@mmacko asi na tom popracujem. 😉 a ktory bol lahsi?

mmacko
31. črc 2012

@mimi321 ako lahsi?

mimi321
31. črc 2012

@mmacko no vahovo ktory kocik je lahsi fusion ci neo

mmacko
31. črc 2012

@mimi321 urcite neo, mozno je aj lepsie kupit cele neo, povozit na nom, je lahsi, skladnejsi a aj viac odpruzeny a potom po par mesiacoch ho zas cele lepsie predas. A aj ked ja som fusion maniacka, neu musim uznat tu brzdu na rucke, to je dokonale, brzda na fusione je na figu.

mimi321
31. črc 2012

@mmacko to mas pravdu... teda mne sa paci neo len je dost drahy... musim mm spracovat.

mona1505
31. črc 2012

mamicku da sada sa prosim vas dat z kocika dole ten obal .lebo nemam navod na kocik.ked je takto teplo v lete ci to ide dat dole to co sa zipsuje

renisco
1. srp 2012

@mona1505 myslíte na hluboké korbičce ten nánožník?
pokud ano - tak oba zipy se rozepnou a oba jezdci musí být na levé straně a pak to jde vyvléknout - takhle se to dělalo u protonky...

sonula44
1. srp 2012

Ahojte maminky concordáčky 🙂 potrebujem radu odborníčok 😀
kúpila som vložku do kočíka emitex http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?page=...
A chcela by som aj nánožník kedže maličká bude v zime ešte malá tuším ste tu písali že Jané pasuje
aj Tento bude ? http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
Ďakujem za odpoveď

mmacko
1. srp 2012

@sonula44 ahoj, nanoznik ti sediet bude, ja mam dokonca noname univerzalny a pekne sedi. A ta vlozka ti sedi? Hod prosim ta foto, konecne ma aj emitex pekne podlozky, tak aby sme si to vedeli predstavit ako vyzera fusion s nou. Dik

sonula44
1. srp 2012

@mmnacko no moc Ďakujem za odpoveď zajtra pofotím a hodím foto . 🙂 🙂

sonula44
2. srp 2012

@mmacko pridávam teda zopár fotiek z vložkou Emitex ,páči sa mi hlavne že má letnú aj zimnú stranu a je príjemná aj na dotyk 🙂

renisco
2. srp 2012

@mmacko kdyby ty vložky nebyly všechny tak krátké ☹ ☹ já tohle nesnesu...

tanija133
2. srp 2012

@sonula44 vyzera krasne ta podlozka, ja mam tiez bezovu Emitex v bezovom Fusione.....Tiez som velmi spokojna,je velmi prijemna.... a rozmyslam aj nad tou tyrkisovou.....

mmacko
3. srp 2012

@tanija133 tyrkysova ti pekne pojde.

mmacko
6. srp 2012

Babule, tak Neo sa posunulo dalej.....co teraz? FUSION FOR EVER 😉

tanija133
6. srp 2012

@mmacko tak super, no mala by si si dat pauzu a to zasa pride... 😀

sesilia
6. srp 2012

@mmacko a preco si ho vlastne predala tak kratko potom ako si ho kupila, ak sa smiem opytat?

orovka
6. srp 2012

@mmacko tak teraz je na rade ten Jané MUUM 😀 (ak si dobre pamätám, sa ti páčil)

mmacko
7. srp 2012

@tanija133
@orovka baby, uz nie nie je na rade, ideme prerabat bytik, co sme kupili, takze financie idu tam ;)

tanija133
7. srp 2012

@mmacko len aby... 😉

orovka
7. srp 2012

@mmacko som zvedavá koľko vydržíš?????? 😀 😀 😀

renisco
8. srp 2012

@mmacko hele, to chce vyzkoušet úplně jinou značku 😀 😀 😀 😀 😀

mmacko
8. srp 2012

@tanija133
@orovka
@renisco baby, vy ste ale pokusitelky.....musite ma podporit, ze fusion je naj a nic sa uz neoplati vymyslat 😀

renisco
8. srp 2012

@mmacko já raděj mlčím... 😀 😀 😀

mmacko
8. srp 2012

Baby, ktore ste zhanali NEO LEN SEDACKU...tu je jedna, konkretne je to ta z "mojho" nea, pani mala na svojom neu pokazeny podvozok, takze pouziva moj podvozok a sedacku posuva dalej. Potah je pekny, jedine na madle pod tym navlekom chyba pena, ale to vobec nevadi
http://deti.bazos.sk/inzerat/17359438/Concord-N...