Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

jorsulova
17. srp 2012

@manila421
@mmacko ak vobec odpisu, dufam ze budu rozumiet tomu co som tam popisala 🙂 🙂 Napisala som aj to ako si po domacky musime zlepsovat kociky kvoli takym trivialnym chybam pri vyrobe.

jorsulova
17. srp 2012

@manila421 inak pozeram, ze mame skoro rovnako starych chalanov a skoro rovnako velky valibukov. Nas maly sa narodil 1.februara a mal 4200 g a 53 cm 🙂 A to mi hovorili den pred porodom, ze budem mat male babatko 🙂

manila421
17. srp 2012

@jorsulova jaaaaj tiez mate medvedika doma, jmne vraveli 3500 maximum a aha ho ako sa sekli 😉 co mate doma 2010 ci 2011 fusion? lebo mne ta strecha nepada..

manila421
17. srp 2012

@mmacko jaaaaj musim ti napisat ta cervena kombinacia s ciernou je velmi pekna, som nad nou uvazovala a medzi graphite a nakoniec mame cierny 😅

jorsulova
17. srp 2012

@manila421 maju veru presny odhad 🙂 My mame 2010 v pondelok pojdem do predajne nech mi to tam popritahuju.

moka
17. srp 2012

@manila421 z mimibazaru od jednej pani z CR, sije ich priamo na Concordy. V zime bol super, naozaj sme ho vyuzili.

manila421
17. srp 2012

@moka musim daco kupit na zimu som pocula ze aj z original Jane sedia na concord tak to pojdem skusit

moka
17. srp 2012

@manila421 ano, aspon baby tak pisali.

shira_
18. srp 2012

@moka no tak ten nánožník je fakt bomba
inak baby - písala som do predeti.sk a oni mi odpísali, že strieška je totožná, či je to model 2010,11 alebo 12 takže si v utorok idem pre novú... niečo na tom bude, lebo prvý moj mail bol iba o tom, že potrebujem novú striešku a oni sa ma pýtali iba na farbu, nie na model.

mmacko
18. srp 2012

@shira_ urcite nie je totozna strecha 2012 so starsimi. ja som mala 2009, ta bola dost dlha, teraz mam 2011 a ta je dost kratka a sestra mala 2012 a to je aj iny material a ani nepada. tak som zvedava, aku budes mat. potom napis

shira_
18. srp 2012

@mmacko no tak to som fakt zvedavá...

jorsulova
19. srp 2012

@shira_ kolko ta vysla ta strecha prosim ta?

shira_
19. srp 2012

@jorsulova este ju nemám, neviem, poviem v utorok

shira_
23. srp 2012

@jorsulova no, takže striešku som nakoniec nezobrala, lebo sa mi tie pokrivené výstuže začali vracať do pôvodnej polohy a je to celkom znesiteľné, a druhá vec- že tak či tak im prišla len strieška bez výstuží, len tá látka- a to je pre mňa celkom zbytočné. zobrala som len štuple za 4 e.

mmacko
23. srp 2012

@shira_ a kolko pytali za tu strechu? A ktora kolekcia a farba to bola?

shira_
23. srp 2012

@mmacko nejako som sa o cenu nezaujímala, viac menej mi to bolo jedno.. mám čiernu striešku 2010.

mmacko
23. srp 2012

@shira_ skoda, urcite by to tu viac bab zaujimalo. Vsak nevadi

shira_
24. srp 2012

@mmacko ale ved ked napíšeš mail predeti.sk tak oni pošlú, kolko čo stojí

mmacko
24. srp 2012

@shira_ ja to nepotrebujem, len ma to zaujimalo 😉

mmacko
26. srp 2012

Baby, skusala som dat tie kolesa z NOmadu na fusion a nepasuju ☹. TO ozubene koliesko je vacsie na nasom fusione....dorici, skusila som napisat tete, co som ich kupila, ci ich nevezme spat, ale nedavam tomu nadej, aj ked by to bolo ferove, len to bolo uz pred par mesiacmi. Ako to, ze niekomu pasuju zo slalomu kolesa, aj som to tak videla nazivo, nechapem.

veronka
26. srp 2012

@mmacko veď zo slalomu kolesa pasuju na concord, ale z nomadu pravdepodobne nie, ked si skusala

mmacko
26. srp 2012

@veronka tak mali aj z nomadu pasovat, ved to su rovnake ako na slalome a viac zdrojov mi potvrdilo, ze budu pasovat. do kelu

veronka
26. srp 2012

@mmacko nomad ma tiez nafukovacie ako slalom?

zuziatko
27. srp 2012

Ahojte kočky

nie som v obraze o aktuálnych ponukách. Ale chcem na fusion nejakú peknú a hlavne cenovo dostupnú tašku na kočík. Aké by pasovali ??

manila421
27. srp 2012

@zuziatko Concord papabag je super, som s nou velmi spokojna.

mmacko
27. srp 2012

@veronka nomad ma aj nafukovacie aj nenafukovacie.

@zuziatko ja som mala vela tasiek a z lacnejsich (do 30 e) je super z DM ky taska alebo nurse bolso, ale naj je ta, co mam teraz, ale ta stoji 60 e nova, je to jj cole taska

lucula73
29. srp 2012

@veronka a už si kúpila niečo? 😕 ,som tu dávno nečítala.......

veronka
30. srp 2012

@lucula73 ešte som nekúpila nič, nakoľko som nepredala ešte F4, a momentálne ani nemám čas sledovať inzeráty, lebo v sobotu má segra svadbu, tak jej pomaham upratovat a organizovat, ale nasla som čierny 2011, uvidim aku mi ponukne cenu

veronka
30. srp 2012

@lucula73 a tak som si myslela, ze do svadby ho budem mať, že už tam bude spinkať v ňom ☹

lucula73
30. srp 2012

@veronka hm,no zachvílu sa ti to ani moc neoplatí....ale ak v nom stále spáva,tak rýchlo dačo pohľadaj 😀