Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kacicka01
28. dub 2013

@renisco mysla som velke zadne, ale to bude asi jedno. A viete mi poradit kde maju servis? Dakujem

mmacko
28. dub 2013

@lupena To ma rezervu v tom velkom hlbokaci Pure len taku malu? Este vydrzte mesiac, dva...aj tak ti bude blbe, ked na neho este neuvidis. Co su tie sportaky na styl teutonia, ze su v lahu a otocene k tebe, tak sa da aj skor, ale do concordu tak od min 5 mesiacov.

lupena
28. dub 2013

@mmacko ako ja ho tam nejdem dávať hneď dnes. ale určite nevydrží do pol roka.. neviem koľko tam má medzeru, tak na môj prst asi. myslím po dlžke ukazováka..🙂

mmacko
28. dub 2013

@lupena dlhanik maly 😉...vsak uvidis

lucy1311
28. dub 2013

maly bude mat 5 mes., je dost dlhy a stale sa zmesti, mame verziu 2010. kocarik fajn az na par detailov - velmi slabe perovanie, strieska sa mi tazko sklapa ten system je tam blby treba tam stlacit taky cuplik, ku kosiku je problem sa dostat ze strcit tam igelitku s vecami nehrozi, je tam take zelezo...rurka ... inak ok. no a v autosedacke zo serie ION je strasne utopeny ale asi to bol ciel neviem oproti inym je mu tam podla mna nie velmi pohodlne...

lupena
28. dub 2013

@mmacko inak máš tuším celkom slušnú zbierku kočárov..🙂 ale podľa toho čo som si čítala, tak si tuším najviac spokojná s concordom, že? dúfam, že aj ja budem..🙂 aj si menila na ňom kolesá? či máš pôvodné?

mmacko
29. dub 2013

@lucy1311 ked je ti autosedacka hlboka, ja som to riesila tak, ze som pod tu podlozku dala este uterak, tym sa to nadvihlo. Perovanie je o zvyku, ja som vzdy chcela odpruzeny kocik, ale ked som taky mala, bolo mi to divne. Do kosika ked chces dat vacsiu igelitku, odopni vpredu cvok na kazdej strane a das tam aj veliku igelitku, ruksak a pod 😉
@lupena no hej, trosku som kocikovy maniak, vzdy mam doma 2 kociky max (ak neratam mali golfac, v ktorom spava doma, nenosime kocik domov, mame vela schodov). Vzdy concord a este jeden, ten kupim a potom predam a vzdy sa najradsej vraciam ku concordu 😀. Kolesa som nemenila a su stale pekne, je to podla mna o udrzbe, ked idem po zlom terene, ze ostanu v kolieska kamienky, ci hlina, tak umyjem ich, staci vlhkou utierkou. Lebo ked tam nechas tu spinu dlho zaschnut, na nu sa nabali dalsia, tak jasne, ze sa tym nicia kolesa. To utretie trva minutu a je kolesa to chrani.
Zelam obom vela stastnych kilometrov

renisco
29. dub 2013

@kacicka01 zadní mi nerachtaly, leda zkusit sundat, otřít (i vevnitř, kam se dává osyčka). jinak kontaktovat AGS sport.

lucy1311
29. dub 2013

@mmacko mam tam aj tu novorodenecku vlozku no ale ked bol celkom malinky tak tam bol utopeny 😀. No skusim ppzriet tie cvoky dik 🙂

sendym
29. dub 2013

Autosedacka - vajicko concord je nepohodlne pre novorodenca a vobec aj ked je babenko vacsie ,tak je tam natlacene ,nas maly je vacsi na svoj vek a je tam ako jaternicka.
Napriek tomu, ak by ste mali niekto zaujem predavam uplne nove vajicko intense maly akurat v nom sedel,ked som ho skusala.

mmacko
30. dub 2013

@sendym je to individualne, ja som teda nemala intense, ale ion a bola som max spokojna. Ako novorodencovi som dala pod tu vlozku este uteracik (to som dala aj do inych vajicok, co sme mali) a potom bola v pohode. Ked vyrastla, dala som prec tu vlozku concord a nechala tam len taku usitu podlozku a krasne sa tam zmestila mala v 9 mesiacoch.

renisco
30. dub 2013

@mmacko já měla obě - a rozhodovala jsem se, kterou nechat. intense je dost utopená, kdežto ion se mi zdála lepší... i to upínání intense v autě byly pro mě muka... ale zas je hezké, že to nezavazí dětem na nožkách...
ale kdybych si měla vybrat znovu - jedině ION

sendym
30. dub 2013

@mmacko no len ta intense je takt dost mala,aj ked to obhajuju bezpecnostou .Ale tak moj maly ma 7,5kg v 4mes.,takze mne by sa tam aj tak nezmestil dlho 🙂)

mmacko
30. dub 2013

@sendym moze byt, ja som Intense nemala, len ION a ta bola skvela

renisco
1. kvě 2013

@lucy1311 leda koupit maxi-cosi - je větší a možná bude i pohodlnější (neměla jsem, jen z doslechu vím, že si ji hodně chválí)

lucy1311
1. kvě 2013

@renisco ako nie je zly ten concord no len par nedostatkov sa asi najde na kazdom 🙂

renisco
1. kvě 2013

@lucy1311 nevím, jestli se bavíme o tom samém - já měla na mysli autosedačku maxi cosi, ne sporťák

všechny sporťáky mají své mouchy. u concordu mě mrzí, že neměl to odpružení a ta neoprenová střecha - jinak byl lehký, docela skladný (jsou i horší) a obr prostorný

lupena
2. kvě 2013

@renisco čo je na tej neoprénovej streche zlé?

renisco
2. kvě 2013

@lupena neopren mi nevadil, ale vadilo mi to, že ta stříška pořád padá. já měla tu smůlu, že mi padala, i když jsem měla popruhy omotané 2x. ale vyřešila jsem to jinou cestou...

karmelka77
2. kvě 2013

Ahojte, chcem sa spytat tento fusion http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sporto... to je akoze nejaka novinka??? lebo patram po tom a ani na stranke concordu nie je a u nas v obchodoch ano...zevraj je dostupny v 4 och farbach aj v tych 2013 a celkom sa mi paci riesenie tej striesky...mate niekto tento kocik doma? co nanho hovorite? dakujem🙂)

tanija133
2. kvě 2013

@karmelka77 odpadnem , toto nazyvaju 2013? toto je tak 2008 , podla tej strechy a farby...od 2009 je strecha neoprenova....a uplne iny dizjan kocikov aj farby...a aj ta cena, uf, za taky stary model....ja by osm taky veru nechcela,aj ked strrieska moze byt prakticka.... 😉

karmelka77
3. kvě 2013

@karmelka77 ved preto sa tu pytam ze sa mi to cele nezda, lebo tiez som videla stare tieto kociky ale ked pozries konstruckiu a kolieska a kos vyzera to inak...nechapem toto, mam doma fusion a som veeelmi spokojna, ale chcem ho kupit novy len na tych novych sa mi nepaci strieska ze je z dvoch kusov iba, mala som 2010 a tam bola z troch a aspon v sede sa zatahovala az po madlo...inak tento fusion je na kazdej stranke takto uvedeny, len vsade bol iba v tej modrej farbe a ked som sa pytala v Predeti ci maju aj ine farby tak mi odpisali ze ano a ze v 4 och farbach to je a dokonca aj v 2013 odtienoch, tak ja uz fakt neviem...

karmelka77
3. kvě 2013
renisco
3. kvě 2013

@karmelka77 řekla bych (pokud jste ho neviděla teda osobně) že i ta 2013 je ze 3 ks, jinak by se ta stříška nedala dát dolů. když mrknu na katalogové fota všech kolekcí, tak na všech byla ta stříška nafocená tak, že nejde vidět ten poslední zazipovaný díl...
ale jestli ten modrý dávají pod kolekci 2013, tak to už je fakt síla. buď se jim nechce měnit foto a ve skutečnosti vypadá jinak, nebo někde vyštrachali ještě staré modely a prodávají je za nové... nikdo neprodává starý model pod novým, kor, když všude inovovují... já bych chtěla nafotit real foto od nich 😀 😀

karmelka77
3. kvě 2013

@renisco no pojdem sa ja na to pozriet k nim do obchodu, cele je to divne, keby to bola 2013 tak to ma concord na stranke, som zvedava ako to bude vyzerat naozaj...len som chcela vediet ci niekto o tom nieco nevie...🙂) a ked to aj je 2008 sa divim ze sa to este predava, lebo ja by som kupila 2010 ale novy a ten uz nikde nie je...🙂)

renisco
3. kvě 2013

@karmelka77 u nás je taky v jednom shopu, kde je tento xenon v doprodeji, ale za super pálku teda, na to, že je to 5 let stará kolekce...

tanija133
3. kvě 2013

@karmelka77 no ak mas moznost sa pozriet do obchodu, tak by som sa z pricipu pozrela, ze co to ma byt....Zeby stary model model predavali ako novy? nuz, nie kazdy tomu rozumie ako my...a mozno sa najdu ludia co to kupia...daj vediet potom....neviem ako je to teraz so strieskami, ja mam tiez 2010, a padala mi samozrejme,ale v sede sa dala stiahnut po madlo....

karmelka77
3. kvě 2013

@tanija133 bola som zatial v inom obchode a mali 2011 tku tusim ta mala trojitu striesku, pozerali sme v katalogu tie novsie fusiony a tie mali dvojitu iba:(( hovorila som o tom xenone a povedala mi ze Predeti zvyknu pustit dopredaj starych kocarov ale tiez sa divila ze taku vysoku cenu...takze idem tam dnes poobede a dobre ich vyspovedam🙂)))

renisco
3. kvě 2013

@karmelka77 se vsadím, že dvojitá není... by pak nešla logicky do lehu

lupena
3. kvě 2013

@renisco inak keď myslíš popruhy na opierke, tak ja ich omotané mám. kupovala som použitý a tak mi to poslali. zatiaľ som to neodmotávala.. ale nechápem čo stále hovoríte, že strieška padá.. čo to znamená? lebo mne sa zdá o.k.