Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
20. čer 2013

@lupena ono strecha je aj dost velka, cize taka otvorena a kedze je kocik od maminy, tak je otvoreny vetru, dazdu slnku a clona to super spravi 😉.

lupena
20. čer 2013

@mmacko to je zas pravdaaa..🙂

mmacko
21. čer 2013

@renisco tu som ti odfotila novu podlozku, tato bez bocnic je suprova 😉

renisco
21. čer 2013

@mmacko super - ale není nějaká krátká? myslím na zádičkách...

mmacko
21. čer 2013

@renisco ani nie, pride mi tak akurat, mozno este zo 3-4 cm by neboli od veci, ale je to v pohode. Uz som spokojna 😉

renisco
21. čer 2013

@mmacko já myslela, že i barevně ji budeš mít úplně stejnou... ale máš recht, se mi ty bočnice tam nikdy nelíbily ... 😀 😀 😀

romy31
21. čer 2013

@mmacko ahoj, prosím ťa akú máš tú clonu? mohla by si to aj odfotiť? ja zháňam niečo na neo

mmacko
22. čer 2013

@renisco chcela som tu istu, ale uz nemala tu latku. Nevadi, tato je tiez pekna. A presne, tie bocnice vobec nedrzali tvar (ale ked som mala pinkie s bocnicami, tie drzali, tak neviem), ale tato je super, sedi krasne
@romy31 ja som tu clonu pouzivala aj na neo, pozri si moj album s kocikmi, tam je tusim odfotene oranzove neo s clonou.Tu ti dam na nu link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=1
mam tuto zimnu, mam to na kociku aj v zime proti vetru, dazdu a snehu a v lete proti slnku

romy31
22. čer 2013

@mmacko presne niečo také hľadám, aby som to mohla mať na kočíku aj proti vetru a snehu a nie len na tienenie...rozmýšľala som nad tou veľkou clonou od sunshinekids, ale to je skôr len na leto 😒

romy31
22. čer 2013

@mmacko a kupovala si k tej clone tie spony na silný lem kočíka?

nickye
22. čer 2013

Babyyy potrebujem súúrne predať concord fusion 2012 farba candy trojmesačný top stav

mmacko
23. čer 2013

@nickye hned by som brala, ale uz jeden fusion mam...ale toto je moja vysnena farba

@romy31 nekupovala som tie spony, s tymi to drzalo len na verziu neo 2008, na neskorsie som to priviazala tymi gumickami na spodok strechy z kazdej strany. Ta sunshine nie je dobra, je zbytocne velmi velka, neforemna a ma suche zipsy, ktore zatrhavaju neopren.

romy31
23. čer 2013

@mmacko super, ďakujem za rady 🙂

nickye
23. čer 2013

@mmacko ja som fusion kúpila na tvoje odporúčanie v inej téme 😀 Ale malý sa už fakt veľa nevozí tak už chcem naozaj len dačo mini 😀 rozmýšam nunu deluxe alebo concord quix 😀 alebo máš iný odskúšaný typ? a farba je náááááááádhernááááááá 🙂))

mmacko
23. čer 2013

@nickye hej? no vidis, ja som proste concordacka 😉. Mne sa ta farba brutal paci, ale uz nebudem menit, uz je mala dost velka, este v zime vyuzijeme nas stary fusion a potom sa uz tiez konci moje kocikovanie 😉. Ale len tak zo zvedavosti, za kolko ho predavas?
Golfky ja nemam velmi v oblube, ja mam na doma chicco liteway, nie je zly, este kamoska ma perego pliko mini, aj to je fajn alebo cybex calisto. Ten ma aj spojenu rucku.

nickye
23. čer 2013

@mmacko 300eur 🙂 ale ako hovorím 3mesačný 😀 ja ich práve tiež veľmi neobľubujem ale nunu som mala a bola fajn 🙂 a na také rýchle prechádzky a k doktorovi kedy musím sama vynášať kočík je concord ťažkýý a veľkýý 🙂 toto je môj 11. kočík 😀 pri jednom dieťati 😀 chiccu akosi neviem prísť na chuť 🙂 rozmýšľala som peg perego pliko mini alebo sí ešte 🙂

mmacko
24. čer 2013

@nickye fiha, ze 11 za 1 dieta, ja som sice mala tiez asi 10, ale pri dvoch 😉 Mne sa tiez od chicca pacil len ten liteway, ale mam ho len v spalni alebo na balkone 😉.
Sicko je podla mna uz zbytocne pre 3 rocne, to skor to mini, to je taky maly lahky golfacik.

iv10
25. čer 2013

Kdyby nekdo mel zajem prodavam concord fusion 2012 saharu

enah
25. čer 2013

@iv10 a kupujes wanderer? Inzerat jsem nenasla tak mi klidne posli info do posty.

enah
25. čer 2013

@renisco prosim damy s Concordem, jakej rocnik bude tento kocarek a na co si dat pri prohlidce pozor? Sli by ste do nej? Pak, bydlime ve 4 patre bez vytahu, hledala jsem puvodne kocar lehky s vlozenou taskou - kocar budem nechavat dolu /i proto radsi z druhe ruky/ a vlozenou tasku jsem nasla jenom tuhle: http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...
sla by upevnit i do Fusion?

iv10
26. čer 2013

@enah rekla bych 2009 a nesla bych asi do tak stare autosedacky kdyz by to melo bejt pro dite zachrana zivota kdyby nahodou se stala bouracka.
Ja fusion prodavam ze mi doma stoji a nejezdim snim. Sportak uplne novej nepouzitej a korba proton.Autosedacku mame maxicosy pable,tu pak taky budu teda prodavat,ale az tak koncem cervence

renisco
26. čer 2013

@enah 2009
na co si dát pozor?
jestli má všechny aretační čudle na předních kolech, u těchto kolekcí se drala zádová opěrka, tak jestli tam nejsou díry, jak moc je povolený (nýty) - některé bývají v dost hrozném stavu, to se ale podle fotek nepozná. pak jestli hluboká korba má v pořádku zipy na tom nánožníku, jestli nepadá brzda... vyšisování... zda drží dobře boudička...

tuto autosedačku ION jsem měla ráda, ale kdybych si mohla vybrat, tak bych taky volila spíše maxi cosi, ale tam je potřeba dokoupit adaptéry...

ano, ta vložná taška tam jde - měla jsem ji, ale musíte pak dítko vozit od narození po směru jízdy - neuvidíte na něj.

když už, tak bych možná zvolila skládací vaničku scout http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58711486&tab=4

https://www.youtube.com/watch?v=MltPAS8_4mE
lupena
26. čer 2013

@renisco túto vložku máš ako letnú? lebo ja tam mám tú pôvodnú, ale neviem, či je to dobré takto na leto. Malý sa dosť potí (ako aj bez nej..🙂) a tieto čo sú robené sú mäkké? lebo Paťo má len 5 mesiacov, tak nech to nemá tvrdé

enah
26. čer 2013

@renisco dekuji za odpoved. Ja premyslela spis nad tou nejlehci taskou Snug Krypton - prej ma pevne zada, i kdyz vypada nejak neforemne... Co rikate na tenhle rocnik 2010? Nevime co cekame, ale manzel miluje cervenou a modry Fusion nechce. Mylsite , ze je ta cervena vhodna i pro kluky? Padani strisky znamena, ze pada dozadu tudiz na dite muze svitit slunicko nebo prset?

renisco
26. čer 2013

@enah měla jsem stejnou korbičku - taky červenou, podobnou autosedačku a sporťák černý. je to barva vhodná i pro kluka - toho se nebojte.
tu stříšku jsem myslela přesně tak, jak říkáte. Je to kus od kusu - někomu padá, někomu ne. mi padala i když jsem měla pásky omotané 2x - na palici...

renisco
26. čer 2013

@lupena jakou vložku?

enah
26. čer 2013

@renisco az ted mi doslo... kdyz budu uzivat sportak se snugem, tak se neda otocit rukojet abych videla na miminko?
Zacinam uvazovat nad Bugaboo - taky lehkej a lepe odpruzenej, navic s prehazujici rukojeti.

enah
26. čer 2013

@renisco pls porad, pani s cervenocernym Fusionem se priznala, ze na prazskych kostkach pada brzda a vydava divne zvuky, prej ji de pak utahnout srubovakem na kola - je to skutecne tak? nebo je to jenom velice chvilkove reseni, a budu furt z kostek nervni?.)) Sadu nabizi za 6tis. je t dobra nabidka, kdyz je sportak jiz natrzenej? Na jaro jsem si jiz vybrala X run X lander. Cekam srpnatko a rada bych prave Concord mnela na zimu , diky neoprenu vypada odolne a teple. Spis vynosim korbicku, ale nefouka do nej moc?

enah
26. čer 2013

@renisco a zkusila si nekdy nasadit vloznou tasku do Protonu? Kvuli tomu 4 patru me stale laka ta vlozna taska...

enah
26. čer 2013

Damy - prej je Concord a Jane ta sama spolecnost a korbicky do podvozku zapadaji. Proto mne napadlo namichat si kocar dle vlastnich potreb - i kdyby jsem ho pak uz neprodala. Mam jen obavy aby to tim namichanim nebylo rozvyklane a vubec... Proste chci, aby to do sebe zapadalo. Co si o tom myslite?
Prala bych si kontrukci z Jane Nomad - aby vic pruzila a velkyma kolama byla vhodnejsi na zimu. Korbicku Proton - protoze na zimu je v ni dite nejvic chraneno a muzu ji uzit i do auta + vloznou tasku Snug Krypton. Tu chci vkladat do Protonu dokud to bude diteti dostatecne prostorne. Abych kocarek nechavla dolu u schodu a s taskou behala na 4 patro...
Budu mit srpnatko tak doufam, ze na tech 5 - 6 mesicu by to mohlo byt fajn. Mozna by pak nepotrebovalo zimni fusak, resp. uz se tam asi nevmesti... snad postaci kdyz bude teple obleceno?
Co myslite? Budu rada za kazdou radu.