Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
16. črc 2013

@h0sher to jsou všechno vnější rozměry a měřeno nahoře korbičky, dno korbičky je menší 74x33 tuším proton a sleeper je ještě menší, tam si rozměr nepamatuju...
všechny se dají nasadit jak na fusion tak i neo a vše je kompatibilní i se značkou Jane, takže je možno si to nakombinovat... a s dokoupením adaptérů je možné nasadit i autosedačku maxi-cosi...

renisco
16. črc 2013

@h0sher a někde uvádějí u protonky i tyto rozměry Rozměry vnitřní d 82cm, šířka v horní části 45cm, v dolní 38cm, ale těch 82cm je opět okraj sice vnitřní, ale nahoře korbičky....

h0sher
16. črc 2013

@renisco a hned mi to je jasne,dakujem pekne

kvetinkatn
16. črc 2013

@petka55555 kúpila si nakoniec tú tašku? ja som ju kúpila, lebo sa mi pokazil stará mamabag a som teda maxi sklamaná, lebo na foto je super, ale prišlo také šúpatko mäkké o ničom, aj keď ju napchám, tak stále nemá žiadny tvar a dosť sa špiní ☹ ja by som radšej tú mamabag koženú čo vyzerá ako kabelka jedna kočka ju tu dala za super ceny z ebay ☹ škoda

petka55555
17. črc 2013

@kvetinkatn ano kupila, ale neni az taka super, ale uz to kaslem..je to taka tenucka latka a ked prsi, musim ju schovat do kosika, lebo by premokla a dost je hned zachytana...

alzbetak
21. črc 2013

Ahojte maminky.
Mam otazku na uzivatelky Concordu NEO - nevrzga Vam konstrukcia resp predna cast podvozku (nie priamo koliecka) ? Ked sme mali hlboku korbicku tak som mala pocit ze vrzga cely podvozok (resp spoje ako sa sklada) a teraz ked mame sportiak tak ta predna cast podvozku pre zmenu :/ a je to teda dost hlucne... pride mi po par mesiacoch pouzivania ako keby odvozil aspon dve deti :( tak som dost sklamana... Tak chcem vediet ci to je bezne u tohoto kocarku alebo mam skratka smolu na zly kus. Dakujem

h0sher
21. črc 2013

@alzbetak nie je to vadny kus,ale vadna znacka CONCORD...na toto ma upozornovalo velaaaa ludi.... zmier sa s tym ☹

alzbetak
21. črc 2013

@h0sher a tebe to tiez robi, tj z vlastnej skusenosti hovoris alebo sprostredkovane co mas info? Lebo mne prave ludia concord vychvalovali...ale fusion a my sme isli do neo podvozku...

romy31
23. črc 2013

@h0sher tiež som ešte nepočula, že by concord bežne vŕzgal, náš ešte čaká na použitie, ale čo poznám iné užívateľky, tak takýto problém nie je určite bežný 😉
@alzbetak ak si kupovala nový, tak by som určite s ním zbehla do obchodu a skúsila zreklamovať

alzbetak
23. črc 2013

@romy31 no v obchode ked sme ho skusali samozrejme ze nevrzgal az po par tyzdnoch zacal :/ Skusila som to prave reklamovat - vzali ho do servisu -premazali a vratili s tym ze reklamaciu neuznavaju, ze je to normalne a prave kvoli konstrukcii. Preto som sem aj dala tento dotaz, aby som vedela ci je to bezne alebo to mam riesit a "dotahovat" sa... aj ked skor sme uz zacali pokukovat po inej znacke... ale pride mi na hlavu kupit tak drahy (takmer tisic eur nas vysla nasa zostava) kocar a neuzit si ho kvoli takejto blbosti. A to sme hned po dvoch mesiach uzivania kupili este dalsi kocar (Bebeconfort high trek uz bez autosedacky ale) aby sme tento "neznicili" uplne. A ten druhy to je teda "nezmar" - nedaju sa vobec zrovnat v jazdnych vlastnostiach...

romy31
23. črc 2013

@alzbetak tak dúfam, že ma tento problém obíde 😅

alzbetak
23. črc 2013

@romy31 Som zvedava, ak si spomenies a budes mat cas a chut daj info 🙂 bola by som vdacna. Ja som ho prave chcela lebo sa mi spomedzi vsetkych kocikov ako jediny fakt pacil a preto to sklamanie z neho je dost velke. 🙄 Inak funguje super, aj kvalita materialov a vsetko je dobre... az na to hnusne a dost hlucne vrzganie... Akurat si budes musiet zvyknut ze predne koliecka sa ti zaseknu na kazdej malej nerovnosti, ale aj to by som prekusla...

zlatickamoje
23. črc 2013

Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

h0sher
24. črc 2013

@alzbetak kolegovia ☹ skusenost po 2 mesiaoch musel predat 1000 eurovu zostavu a druhy po pol roku takisto cca 800 eurova zostava,obaja presli na Teutonky

pukica
25. črc 2013

prosim o raduuu,aky sejtik na concord fusion pre starsiu dceru mam zhanat?vyslovene speci nan alebo aj nejaky univerzany by pasoval?podla coho sa mam riadit,co sledovat?ak viete,prosm poradte,dakujem 🙂

romy31
25. črc 2013

@pukica concor má svoj vlastný slider, ja mám ale kúpený univerzálny lascal buggy board maxi, je väčší, no nie taký estetický 😅 na tom lascal sa v pohode zvezú aj dve deti

enah
27. črc 2013

@renisco ahoj , prosim, odmerala by si mi vonkajie aj vnutorne rozmery Snug tasky? Nakoniec som si vybrala Brio, a rada by som vedela, ci sa don Snug vmesti... Prenosne tasky mi pridu tak prakticke.)

bambulka814
27. črc 2013

ja len idem hlasit a povzbudit vsetky tehulky, kt uvazuju o kocikoch, ze mam Concorf fusion travel 2010 a je to Pan Kocik....obavala som sa impregnovanej ciernej striesky, ze sa pod nou zuzanka uvari...ale nie, odzipsovala som ju, nahradila plienockou a je to, dokonca sa da naklonit upne dopredu a tak je cela chranena pred slnieckom. vyzuivam aj vetranie.
uvazujem, co mi trosku vadi je material na matraci, nie je bavlneny, davam nan plienocku.

a s vajicom zase az taka spokojna nie som, mame Intense a nejak sa nevieme skamaratit 😉 ale nic. aj tak kocik odporucam urcite, kupovala by som ten isty.

bambulka814
27. črc 2013

jo a Papabag je jedno mnam-mnam tiez 🙂

od jesene zaciname so sportakom, uz sa na neho normalne tesim.

renisco
27. črc 2013

@enah už jsem ji dávno prodala, tak že bohužel rozměry dodat nemůžu a nevím je

jitulindaj
28. črc 2013

@nickye zrovna Fusion sháním,ale je to barva na kluka???????? navíc ty máš jen sporťák, viď..ráda bych celou sestavu. Za kolik ho nabízíš?

jitulindaj
28. črc 2013

@iv10 ještě prodáváš? Za kolik nabízíš? 🙂

ccaro
28. črc 2013

@jitulindaj Ahoj, aj ja predavam concord fusion, celu zostavu, ak by si mala zaujem, kuk na moj inzerat. 🙂

jitulindaj
28. črc 2013

@ccaro prosím tě nevím, kde to najdu?

ccaro
28. črc 2013

@jitulindaj Skus tento link 🙂 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/d7lz/con...
Daj vediet, ci sa Ti to dalo pozriet.

jitulindaj
28. črc 2013

@ccaro díky moc, šlo to otevřít, ale růžová mi k chlapečkovi nepůjde 😀 takže nic!

ccaro
28. črc 2013

@jitulindaj V pohode 🙂 Je to taka tmavsia fialova. ale je pravda, ze ja som to kupovala pre dcerku 🙂

aninka666
28. črc 2013

maminky nepredávate niektorá šporťák Concord fusion za prijateľnú cenu??

iv10
28. črc 2013

@jitulindaj ano jeste je volny pisnu do zpeav ;)

meganik
30. črc 2013

Maminy kocik concord quix viete o nom niekto nieco??? Alebo vas nazor nan? Maju ho teraz v akcii v brendone, tak zvazujem.