Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

helloukitty
29. lis 2013

@lupena a maleho priputavas,ci nie?bo mne to nejde,vid vyssie a ja sa bojim ze mi vypadne..

mmacko
29. lis 2013

@helloukitty ja nepriputavam vobec, pasy mam pretiahnute aby sa nesmykal fusak. A ked, tak priputam len pod pazuskami okolo bruska.

lupena
29. lis 2013

@helloukitty ja ho pripätavam. veď si povol tie pásy, nemáš ich len moc stiahnuté? môj má tiež 10 mesiacov.. ale pripútavam ho len okolo brucha.. veď sedieť už vie, tak plecia nepotrebuje mať pripútané tiež

nelabela
30. lis 2013

ahojte mate vanjicku sleeper 2? zmsti sa vam do nej babo?...aka je celkovo? dik

helloukitty
30. lis 2013

@mmacko
@lupena dakujem baby,nakoniec bol priputany popod pazuchy,viacmenej okolo brucha a medzi nohami..a nestratili sme ho 😀 aj ked stale nechapem,ze mi to nedociahne..vsetky popruhy mam uvolnene na maximom..no co uz..a este ma napadlo,fusak mate nejako aj o kociku pripnuty?(to som tiez nenasla ze kde by sa to dalo.. 😀 alebo iba pretiahnute popruhy,to by malo stacit nie..

mmacko
30. lis 2013

@helloukitty ja mam tie bocne spony pripnute bud o tu konstrukciu kocika alebo o spodok strechy, aby sa nesmykal fusak velmi dole

lupena
30. lis 2013

@helloukitty ja to mám tiež tak pripnuté.. o tú bočnú konštrukciu

lupena
30. lis 2013

inak baby aretačné kolieska sa dajú objedna na www.predeti.sk jedno stojí 2 eurá+poštovné. čo je 4 eurá za kuriera

nordjane
2. pro 2013

Concord ukončil výrobu fusionu a nahradili ho wandererem... není to škoda? ☹ Nakonec si budu užívat posledního vyrobeného fusionu 😉 A ty barvičky pro kolekci 2014 jsou tedy také parádní 😉

nelabela
4. pro 2013

baby mate odskusanu tu vanicku sleeper? neni velmi mala?

verkaplcha
17. pro 2013

@tanija133 prosím tě nevíš vnitřní rozměry? mě z jednoho obchodu poslaly 78x43, ale holky hodně píšou že je malá? prosím jestli víš dej vědět, díky

tanija133
17. pro 2013

@verkaplcha uz ju nemam , tak neviem, ale Proton je vacsia , super velka, nie ako Sleeper.....pozor v obchodoch casto uvadzaju vonkajsie rozmery.... 😉

ivika18
18. pro 2013

prodávám korbičku Proton, barva černá s béžovou

michaelazim
18. pro 2013

Zeptám se na porovnání sporťáku Concord fusion a Jané slalom pro? Jaký je lepší?

brisilda
20. pro 2013

@michaelazim Concord Fusion je vacsi /sedacia cast / ako Jane Slalom no Jane ma podla mna lepsie kolesa 🙂 inak konstrukcia skoro to iste

martina22222
20. pro 2013

Ahoj @nelabela my sme mali sleeper, malý sa narodil vo februári používali sme do augusta ale to už bolo fest.
Ked sa narodil malá mi nepripadala, používali sme fusak lodger aj s vnútornou vložkou a bolo to ok, ale počítaj, že maximálne do 5-6 M. Myslím že rozmer bol 74 cm x 34 cm. Kočík sme reklamovali- hrozne púšťal farbu !!!

mmacko
1. led 2014

baby, nepredavate niektora len sedacku z concorda neo? Kamoska ma jane slalom a chcela by ju aby videla na chvilu na babo. Dakujem. Alebo aj jane rider.

mmacko
1. led 2014

@michaelazim v podstate konstrukcia je ta ista, len pri slalom ako trojkolke si musis davat pozor ked ides na obrubnik alebo z neho, jedno koleso v predu je menej stabilne. A este je rozdiel v sedacke v dlzke, slalom ma kratsiu ako concord, siroke su rovnake, aj madlo rovnake. A este slalom ma mensi kosik pod kocikom tym, ze sa vpredu zuzuje k jednemu kolesu.
Ale vseobecne, Slalom by som kupovala kebyze mam okolo seba viac terenu, polne cesty a tak, aj ked moja srdcovka je fusion, ja na neho nedam dopustit.
Este stoji na uvazenie concord wanderer, tiez priestranny, uz odpruzeny, otocna sedacka.

mayka81
13. led 2014

@mmacko Mozem sa opytat, ak mas Fusion, ako ti ide brzda, co na nu hovoris? Dakujem.

mmacko
13. led 2014

@mayka81 ahoj, ako myslis ako ide brzda? Ja ju pouzivam malokedy.

mayka81
13. led 2014

@mmacko Ahoj. myslim tym, ide ti lahko? vies ju v pohode pouzivat?

mmacko
14. led 2014

@mayka81 ano viem, jedine ked mam napriklad v lete zabky tak dam hore brzdu rukou, lebo holou nohou to boli, inak funguje.

mayka81
14. led 2014

@mmacko no ja do nej musim kopat aby som ju vobec odbrzdila ☹s o zabkami nehrozi absolutne....

lupena
24. led 2014

čaute baby. používate aj v lete concord? či máte golfáče? ak hej aké? silno uvažujem nad golfáčom.. nikdy sa mi nepáčili, ale už som si na ne zvykla, lebo ich majú všetci naokolo...a sú menšie, skladnejšie..

stockova
25. led 2014

@renisco
Dobry den muzu vas poprosit co je to za vloznou tasku jaky druh dekujo

renisco
26. led 2014

@srockova
https://www.modrykonik.cz/blog/renisco/album/ko...

Tahle je primo od concordu, ale o hodne lepsi a vyceucelovejsi ma gesslein

zebra41
27. led 2014

baby, mate k fusion aj nejaky nanoznik? napr. emitex? sedi tam a nefuka babu moc do tvaricky?

dara29
27. led 2014

Ahojte kočky. Prosím Vás zmerali by ste mi niektorá na concorde fusion vnútornú dlžku a šírku vaničky a špotrovú časť? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.

renisco
27. led 2014
renisco
27. led 2014

Mela jsem emitex http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=381... @zebra41
Je lepsi se zipy, lip se s nim manipuluje...