Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

evaii
18. únor 2016

@nordjane ano určíte, Děkuji

nordjane
18. únor 2016

@evaii napíši SZ 🙂

mari111
3. bře 2016

Ahoj holky, změřila by jste mi moc prosím některá výšku kočárku concord fusion s Sleeper korbičkou, jak vysoko je stříška korbičky, moc děkuju
😅

verunenenka
28. bře 2016

Koupím korbu scout od 2012 novější nebo vyměním za speeper mam 2012 grafit používanou 3m

verunenenka
28. bře 2016

Sleeper

lukava
2. dub 2017

Prosím, jaká autosedačka lze použít s kočárkem concord fusion? Jen ta jejich concord nebo s adaptérem ještě jiné? Máte někdo zkušenost, prosím?

mari111
5. dub 2017

@lukava s adaptérem maxi cosi , kdyby jste chtěla sedačku maxi
(je nejbezpečnější podle testu) prodám adaptéry 🙂

mari111
5. dub 2017

@lukava no vlastně ještě na ně jde myslím cybex

lukava
5. dub 2017

@mari111 ještě zvažujeme, máme sporťák po prvním, ale nevím, jestli je ideální pro mimčo s tou korbou, prý dost drncá. za kolik byste prodala ty adaptéry, prosím? vy jste byla s kočárem concord fusion spokojená?

mari111
7. dub 2017

@lukava s fusionem jsem byla strašně spokojená, sehnala jsem si nafukovací zadní kola z Jané a luxus ale šlo to i s original kolama . Nedávno jsem ho prodala a je mi po něm moooc smutno 🙂 jezdilo se super, je lehký a moc dobře se ovláda, a s korbou sleeper vypadal úžasně, všichni okukovali a chválili a nebylo to ani tak strašné s tou prý malou korbou, vydržel tam skoro do 8měsícu a to jsme narození v srpnu takže fusak deka... a vešel se

mari111
7. dub 2017

@lukava jo ty adaptéry 350,- s poštou 🙂

lukava
7. dub 2017

@mari111 teda, to mě nenapadlo, že se na něj dají použít nafukovací kola z Jané, dobrý nápad 🙂 adaptéry bych vzala, nemáte i volnou sedačku Maxi cosi, prosím? My máme teď jen sporťák concord fusion, koupili jsme ho loni pro čtyřletého syna, když měl dlouho bolavou nohu. Líbí se nám, že uveze i větší dítě, dobře se skládá a je lehoučký.

lukava
7. dub 2017

@verunenenka dobrý den, prosím, proč měníte sleeper za scout? přemýšlím, kterou korbu vybrat na concord fusion podvozek, díky 🙂

mari111
7. dub 2017

@lukava poslala jsem interní poštu 🙂

verunenenka
9. dub 2017

@lukava už neměním, už jsem pořídila, já měla na prvního korbu sleeper malej byl v listopadu a v dubnu už se mi do korby nevešel ale je pravda že byl větší v půl roce měl 10kg, na druhého syna jsme pořídila scout, narodil se v červenci a chtěla jsem aby byl v korbě i přes zimu, do sporťáku šel minulý měsíc, scouta jsem hned prodala takže mám teď vajíčko a sleepera na prodej, za mě sleeper parádní ale opravdu je malinko menší a neskladný, pokud nevyužíváte hluboké lůžko i jako autosedačku, což my nevyužívali tak zabere hafo místa s podvozkem, scout byl skladnější, nelituji ani jedné koupi s kočárkem jsem maximálně spokojená

lukava
10. dub 2017

@verunenenka děkuji za zkušenosti 🙂 sleeper korbu mám už objednanou, tak snad bude fajn. Nemyslím, že bychom využili jako autosedačku do auta. Chceme používat maxi cosi s isofixem, že je bezpečnější a s prvním synem se nám osvědčila. Uvažovala jsem i o korbičce Proton, ale ta se mi nějak nelíbila. Jaký máte podvozek, prosím? Všude čtu, že concord fusion je moc tvrdý a moc drncá.