Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
18. dub 2010

talinka dík za odpoveď..

marselita - a tie nafukovacie kolesá su len dve alebo štyri?lebo niekde som počula,že len dve sa dajú vymeniť.....

marion
19. dub 2010

Mamicky chcem sa opytat ako ste boli spokojne s vanickou a vajickom 2009 kolekcie. Myslim kvalitu materialu na strieske. Ja chcem kupit jane nomad 2009 sportak, ale vanicku a vajicko z concordu 2009, lebo na vanicke sa mi paci strieska, ma lepsiu konstrukciu. Ta strieska na nomade je tak makka, divna. Zaujima ma ten material, nakolko vyzera super, ale ako tu pisete, ze na sportakoch sa Vam to trha....tak mam strach 🙂 dakujem 🙂 🙂

marselitta
19. dub 2010

lucula73 tie kolieska sa vymieňajú len na zadné kolesá, bolo to tu spomínané, úplne to stačí, lebo vzadu je celá váha kočíka. Nie sú to originál Concord, lebo Concord vyrába len na Neo, ale sú to Jane, sedia presne.

talinka
19. dub 2010

marion, ako tu uz bolo pisane, kup radsej z kolekcie 2010... 😉 a ja so mala Jane Nomad vanicku a 100% spokojnost 🙂

marion
19. dub 2010

talinka, ale co myslis z roku 2010, jane ci concord vanicku..? Lebo nova jane 2010 vnicka je strasne mala. 😉

talinka
19. dub 2010

concord kolekcia 2010 som myslela...2009 je ze vraj velmi reklamovana, To som pocula, ze nova JANE vanicka je mala, ja som mala NOMAD 2008 a to je super velka vanicka s tou som bola spokojna, ved si kup nejaku ojazdenku vanicku jane za par eur a tie vyzeraju pouzivane ako nove, kedze mimi je tam tak do 5-7 mesiacov a to nema sancu este znicit ju.... 😉

marion
19. dub 2010

ved prave to ze 2010 kolekcia jane je nic moc, tak v lete budem zhanat ojazdeny 3 komplet jane 2009 utopia alebo acitve...este uvidim... 🙂 ja som chcela tu vanicka a vajko concord, ale neviem ci niekto uz bude predavat len sportak jane 2009 model, lebo je tu este len rok...tak uvidim.. 🙂 este niesu inzeraty na jane 2009, len 2008 a starsie. 🙂 🙂 🙂

talinka
19. dub 2010

marion, no ved toto, nechapem, ze sa nezlepsuju,ale skor zhorsuju 😉 ja som rada, ze som rodila v roku 2008 a tym padom jane bola nova kolekcia a bola som spokojna, sem tam mi je aj luto za tym kocikom 😝 Neboj, urcite niekto bude predavat aj 2009..ved ja teraz budem predavat concord 2010 😉

marion
19. dub 2010

dakujem talinka...mne sa jane tiez paci, a ze nie je otocna sedacka mi nevadi, aj tak dietatko je zvedave a nechce hladiet stale na maminu....verim ze v lete u nejake ponuky budu 🙂 a s tou novou kolekciou , oni vzdy urobia nieco super a nieco pokazia...nechapem, toho dizajnera... 🙂 🙂 🙂 ☹ ☹ 😠 a ty preco ides predavat concord 2010?

lucula73
19. dub 2010

talinka - a ty nemáš nejakú fotku toho concordu,ako vlastne príde tá stireška ?keď tu baby písali,že ani hlavičku poriadne nezakryje....
bože ja neviem čo mám spraviť,bola som pevne rozhodnútá pre tento kočík,no táto téma tu nemala byť,načo som to čítala 😠 ,súrne potrebujeme kočík,lebo tento čo máme,sa nám nezmestí do auta..............ale aký? 😕

talinka
19. dub 2010

lucula, mam vselijake fotky , posli mail, mozem ti poslat nejake 😉 To je blbost, ze nezakryje hlavicku, taky kocik by som nekupovala 😉 Nemozes verit vsetkemu, treba dat na svoje nazory a sama sa rozhodnes najlepsie, lebo kazdemu vyhovuje nieco ine, s concordom spokojna budes....ziaden kocik nema vsetko a tento je takmer idealny ako aj Jane, teda ale to zas len moj nazor 🙂

talinka
19. dub 2010

marion, veru ani mne nikdy nevadilo, ze ani pri jednom kociku som nemala otocnu sedacku , potom su tie kociky aj uzsie a tazsie...a dieta aj tak nemusi kukat na mamu ,ale viac ho bavi pozerat na svet 😉 to mam potvrdene....nam to nikdy nechybalo...
no asi musia nieco pokazit,lebo potom by bol na svete idealny kocik a ine by sa nepredavali 😀
Ja idem predavat preto, lebo chcem otestovat novy Jane unlimit ,ale ked sa mi nebude pozdavat , tak uz nam staci nejaky golfac,maly uz kocik moc nepotrebuje tak preto...aj mi tma odmieta byt....a ja si chcem este vyskusat aj nejaky iny,lebo uz asi tu moznost nikdy mat nebudem 😉

talinka
19. dub 2010

lucula, mam tento, vidis hlavu mojmu malemu? asi nie 😀 takze strieska zakryva dost

hasevka
19. dub 2010

Zdravím, já mám concord kolekce 2009. Musím říci, že jsem zatím velmi spokojená. Do ledna byl malej v korbičce a pak už ve sporťáku. Je lehký a dobře ovladatený. Velmi dobře se skládá , často cestuji a mám menší kufr a je to v poho. Malej vypadá také spokojeně 🙂 Mohu poslat fotky pokud by Vám pomohlo a nebo se klidně ptejte 🙂

hasevka
19. dub 2010

Co se týče vajíčka je v poho, synmá 8 měsíců a ještě ho ve vajíčku vozím. Už máme koupenou další větší autosedačku tako zase od concord. Jsme s touto značkou spokojeni. Jezdíme i v lehkém terénu, po lese, ale po cestách. Kolečka zatím drží perfektně a zvládli jsme i v poho celou zimu a sníh.

lucula73
19. dub 2010

talinka,dík moc,nevypadá to zle...no musím sa rozhodnúť,ale nikto zatiaľ neponúka ,tak ešte trošku,počkám,len v lete keby sme chceli dakde ísť,tak ho už budem potrebovať...
a ten tvoj má vnútri tú budu čiernu či žltú?lebo je celkom pekný....chcela som bamboo,ale neviem,či sa mi nebude moc špiniť...

derylka
19. dub 2010

ahojte, ak by ste mala niektorá záujem... NOVÝ !!!!! http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7774229&tab=1

jajulaa
19. dub 2010

Lucula, aj ja si myslím, že concord je super kočík. Len si asi kúp 2010, je prepracovanejšia.
Vieš, že ja som kupovala všetko na rýchlo, takže som nemala moc času na premýšľanie a vyberanie, ale teraz som chcela nový šporťák, tak som sa tomu venovala asi tri týždne a rozhodla som sa, že ostanem pri concorde.
Fakt je to jeden s najväčších šporťákov a dovolím si povedať, že aj s najľahšie ovládateľných.

lucula73
19. dub 2010

jajula ahoj,ja viem,že je najvačší,taký mi aj treba,náš tatko má 2 metre,takže synko ak bude poňom.... 🙂 a ty máš akú farbu?
ozaj a ty si nepísala volakedy do temy Sanatorium helios?možno sa mýlim,ale si mi nejaká povedomá,ale neviem odkiaľ...

jajulaa
19. dub 2010

Lucula, hej hej písala do Heliosu 😉 .
No ja mám chilli 2009, ale teraz je práve v reklamácii, pretože na týchto 2009 sa trhá poťah zvonka. Ako sa sklápa, tak na konštrukcii sú také šróby a tam sa to odiera. Pozerala som 2010 a tam je to už také podšité takou hrubou látkou. A ako písala
Talinka, tak ide aj viac do ľahu.

talinka
19. dub 2010

lucula, dakujem aj mne sa paci moj...teda tie farby 😉 aj Nomad som mala tiez zeleno zlty a ciernu konstrukciu...striesku mam zvnutra tmavozelenu, takze spinit sa nebude 😉 tiez by som uz nechcela asi vela zltej,lebo v lete som musela furt z Nomadu musky odstrelovat 😀 teraz v lete, ak sa mi ho teda nepodari predat aspon budem mat od musiek pokoj...ja ho budem ponukat asi od maja..

jajulaa..zdielam tvoj nazor..jeden z najvacsich a najlepsie ovladatelnych 😉

talinka
19. dub 2010

lucula, prave som kuk co za farbu ten bamboo...nooo veru ten sa ti spinit bude, to je moc bledunke... 😝 je clekm fajn,ale na mna dost jemny ja mam rada vyraznejsie farby 😉 na tejto foto vidno zvnutra striesku...

onellyo
20. dub 2010

talinka 🙂 🙂
ja mam taky isty odlozeny v predajni zoberiem
ho az ked porodim,,, 😎
dufam ze snim narobim vela stastnych kilometrov
aj s nasim pokladom,,, 🙂 🙂 🙂

jajulaa
20. dub 2010

Talinka, a kedy ideš skúšať jané?
Som zvedavá čo naň povieš 😉 . 😉
Inak tá tvoja farba sa mi tiež páči, ja tým že som mala vaničku chilli tak tá športová sa mi už tak nepáči, už sa mi nejak obkukala.
😉 No už som nažhavená, som zvedavá kedy zavolajú z toho poľska.
Teším sa do toho obchodu, to keby ste videla, obrovský obchod a majú pre bábätká úplne všetko všetučko. Proste nádhera 🙂

lucula73
20. dub 2010

jajula a kde je ten obchod?kolko ta tam vyšiel ten kočík? 😕

jajulaa
20. dub 2010

Obchod je v Krakowe, my sme tam boli nakupovať celú výbavičku, nakoľko sme ju museli zvládnuť za 1,5 týždňa 🙂 🙂 .
A tam vyjdu tieto 2010 okolo 1550 zlotych. Ale myslím, že by si našla niečo aj bližšie pri hraniciach.

jajulaa
20. dub 2010

Lucula alebo skús tuto, poštovné na SK je 10 eur.

http://www.o-baby.de/agr/Concord-Fusion-Buggy-_...

talinka
20. dub 2010

onellyo, mas dobry vkus 😀 😀 vynikajuci vyber farby 😀 aj ja Ti zelam veeela stastnych kilometrov a zdraveho drobceka 😵

jajulaa, no pojdem skusat,ked dorazi na SK, volala som do Babylandu, tak koncom mesiaca dorazi Unlimit, tak cakaaaaam.. uz sa to blizi... 😉 Aj ja som nanho zvedava, snad ma nesklame....No do toho polskeho obchodu by som sa rada isla vysantit 😉 Milujem nakupovat veci pre drobca..asi to az prehanam 😅 ale neviem odolat a nestihame potom vynosit ...

jajulaa
20. dub 2010

Talinka, mi hovor, ja sa v tom tiež vyžívam, malého máme po 10 rokoch čakania, tak o to viac sa z toho vytešujem.
A ten obchod by som priala vidieť každej mamičke.