Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kocurko1
1. kvě 2010

Cauko. ja som sa sice bola pytat na tu clonu, ale bola vypredana. Teraz s mangelom zvazujeme, ci budeme znova behat ako blazni s kocikom, aby sme sme to nazivo videli, alebo to riskneme a objedname v nejakom e-shope. Keby ste mali niektora foto s tou clonou, hodte to pls na Konika. Dik

kocurko1
1. kvě 2010

A podla toho, ako sa mi predajcovia v nasom meste vyjadrovali o clonach viacerych znaciek, aj oni na ne cakaju.

misacek009
2. kvě 2010

Jajulaa, moc děkuju za radu! Je pravda, že ten popruh mám obtočený jen jednou, poslali mi to tak přímo z toho servisu. Mrzí mě, že to už nepůjde tak do lehu. Snad to malému nebude vadit a bude tam spokojeně spinkat jako do teď. Jinak jsem s prací toho servisu moc spokojená, dokonce mi navíc poslali krytku na kola, která mi odpadla a kočárek celý promazali. 🙂 Až dobojujem s horečkama od zoubků, tak hned vyrazíme na testovací jízdu. 😉

talinka
3. kvě 2010

misacek, ty si to myslela tak, ze uz nejde ta strieska az tak dopredu, ked je uplne v lahu? Lebo to nejde ani mne..ale to neva, ked chcem aby bolo strieska tak v predu ako ked je v sede, maleho trosku nadvihnem ked spinka a spinka spokojne tak dalej..ja len ci som to spravne pochopila...ci nahodou aj ja nemusim nieco spravit a pojde mi to... 🙂

orovka
3. kvě 2010

Jajulaa, keď ti príde tá clona nemôžeš hodiť foto, ako to vyzerá na kočíku? Alebo niekto kto máte nejakú clonu. Tiež rozmýšľam nad ňou, len sa neviem rozhodnúť, či takú od emitexu, alebo sunshine kids. Nemám si to kde vyskúšať, tu u nás žiadne clony nemajú a slnečník sa mi nechce stále nastavovať. Clona sa mi zdá byť lepšia a skladnejšia do tašky. Ďakujem.

orovka
3. kvě 2010

misacek, ja mám CF 2010 a tá strieška mi tiež nejde dopredu, keď je kočík v ľahu. Až keď trošku nadvihnem opierku. Preto rozmýšlam aj nad tou clonou, že by to trošku tú striešku predĺžilo.

talinka
3. kvě 2010

baby, inak zabudla som napisat aku vymyslel moj drahy vychytavku na concorde 😀 teda mozno to niektora tak pouzivate,no mn to veru nenapadlo... 😀 my pouzivame proti slnku a vetru nanoznik zabudovany v madle...teda ked maly spi a je to doooost dobreeeee...odporucam!!!! skvele tienidlo.....a to som myslela pri kupe, ze aka blbost a o nicom nanoznik 😀

lucula73
3. kvě 2010

ahoj talinka,
a unlimit ešte neprišiel? 😀

orovka
3. kvě 2010

talinka, tak to je ozaj super vychytávka, mňa by to nenapadlo. Hneď som to bola vyskúšať. 😉 😀

lucula73
3. kvě 2010

orovka a čo si zistila?ale ten nánožník neni asi priehladný,nie?

beruska.zuzanka
3. kvě 2010

ahojte mamičky, mám len jedinú otázku, dá sa na tomto kočíku prehodiť sedačka aj smerom ku mne, teda proti smeru jazdy? Vďaka 😉

lucula73
3. kvě 2010

beruška nedá................. 😒

beruska.zuzanka
3. kvě 2010

hmmmm, škodaaaaaa a taaak sa mi páááči... ☹ no nič.... 🙂

talinka
3. kvě 2010

lucula, ozaj, ze si mi pripomenula, sak uz by tu mal unlimit aj by, zajtra volam do Babylandu a nabehnem 😀 😀 😀

ten nanoznik nie je sice priehladny,ale ked dieta spi, tak myslim, ze to neva, ci? 😀

beruska, neda,ale vobec to nevadi...ma ine kvality...a toto mi nikdy na kociku nechybalo...kociky s otacanim su tazsie a uzsie 😉 a niektore maju taky blby ci tazky system toho otacania, ze sa na to radsej clovek vykasle 😉

juju
3. kvě 2010

beruska na NEO sa da 😉

orovka
3. kvě 2010

lucula, nánožník neni priehľadný, ale to nevadí. Hlavne že nefúka, alebo nesvieti. A tiež ako talinka písala, keď bábo spí tak mu to nevadí. Ale zboku sa dá nakuknúť. 😉

cerkris
4. kvě 2010

hilaris ja mám náhradné kolesá na fusion kupovala som ho tiež z druhej ruky a tá pani mi ich dala tiež myslím, že ich kupovala v predeti a stáli okolo 800 sk

liliana15
5. kvě 2010

Baby mam na predaj concord fusion 2008 kuk album. info IP

kristip
7. kvě 2010

ahojte. prosim vas, mam otazku. kupili sme v Nemecku concord fusion travel set 2010. Dnes sme ho poskladali...
Pise sa a aj na obrazkoch na nete som videla, ze su sucastou tohto kocika ma byt integrovana plastenka... Kde je? Nevieme ju najst. 🙂

talinka
7. kvě 2010

kristip, my sme dostali plastenku zvlast...akurat nanoznik je v madle integrovany

bredmax
7. kvě 2010

kristip tak my máme travel set 2009 a pláštěnka byla v krabici v takový super malý tašce na sucháč v barvě kočárku,ale je jen na sporťák,na hlub korbu jsem kupovala nějakou univerzální a sedí dobře 😉

onellyo
9. kvě 2010

ja mam plastenku extra v tasticke 🙂 🙂

pink31
10. kvě 2010

Dievčatá - moja skúsenosť s týmto kočíkom - najlepší, aký som doteraz mala 🙂 Na Fusion nedám dopustiť a to som pri malom vystriedala 9 kočíkov rôznych drahých značiek.Viem vám zohnať za dobrú cenu - so zárukou 2 roky.

orovka
11. kvě 2010

Baby, tak ja som to riskla a objednala som si tú clonu sunshine kids. A poviem vám, je fakt super. Malej vôbec nesvieti. Clona sa dá posúvať, dopredu, alebo dozadu, podľa toho ako svieti slniečko.

cherryblossomgirl
11. kvě 2010

Orovka, neodfotila by si nam, ako to vyzera na kociku? dakujem 😵

orovka
11. kvě 2010

Jasné zajtra cez deň to nafotím, aby bolo clonu a detaily dobre vidieť a hodím sem 😉 .

orovka
12. kvě 2010

Fotky sú už v albume. Chcela som to nafotiť vonku, ale počasie nám nepraje, takže dúfam, že to bude stačiť. Tie čo máte CF s čiernou strieškou, tak na ňom to bude vyzerať lepšie. Podľa mňa to tam vôbec nebude vidieť, že je to tam pridané. Ja mám amber. Ak by ste chceli ešte niečo detailnejšie, tak odfotím. 😉 🙂

orovka
12. kvě 2010

Ešte som zabudla, keď sa strieška sklopí, alebo sa kočík zloží, tak clona sa nemusí dať dole, môže ostať na kočíku.

cherryblossomgirl
12. kvě 2010

Dakujeme Orovka 😎

orovka
12. kvě 2010

Neni zač, dúfam že pomohlo. 🙂