Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
20. kvě 2010

http://blueboard.cz/kniha/th21h5ax90pr0u404ju9f... boli tie otázky....neviem,či to pojde otvoriť...
ale aby som tu netrpela samomluvou,idem aj ja spať.... 😉

marionn
20. kvě 2010

neotvorilo to ☹ tak dobrú noc 🙂

kpn
21. kvě 2010

Ahojte zienky, pre tie ktore by ste mali zaujem davam do pozornosti nasledujucu inzerciu https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/o02s/nan...

Nakolko i ja som majitelkou concordu fushion a nanoznik resp prekrytie noziciek, ktore bolo sucastou rucky v sportovej casti sa mi zdalo nevyhovujuce, tak som zacala s hladanim riesenie. A naslo sa. Jedna sa o nanoznik sity priamo na tento typ kocika

talinka
21. kvě 2010

kpn, to sijes ty?

lucula73
21. kvě 2010

ahojte,ja som dnes nabehla do obchodu,našťastie som natrafila na inú predavačku ako minule..... 🙂
takže mi kočík predviedla ešte raz,veľmi sa mi páčil,no a výber farieb som zúžila na tú zelenkavú a tú tehlovooranžovú.....najprv som chcela modrý,ale ten v kolekcii 2010 majú len s takou tyrkysovou strieškou,nie čiernou.Tak už len vybrať farbu... 😀

a mali aj ten jané unlimit,no tá sedačka je fest malá,uplne úzka,sama predavačka mi povedala,že to asi pobabrali,takže ten som zavrhla úplne... 😒

lucula73
21. kvě 2010

a toto mi odpovedali ohľadom tých nafukovacích koliesok...okrem iného... 🙂
lucia

Dobrý deň,chceem sa spýtať či na kočíkoch concord fusion 2010 nie je iný poťah ako na 2009,...vraj je hrubší,je to pravda?lebo som počula že ten poťah 2009 sa dosť trhal..A nafukovacie kolieska sú len strieborné alebo aj čierne?ďakujem pekne.
predeti.sk reaguje :
21.5.2010 (10:31)X

Dobrý deň,

ako každá iná značka aj značka Concord mení a zdokonaľuje svoje produkty. Zmena kolekcie 2010 u kočíka Fusion sa týka hlavne farebných prevedení kočíkov, konštrukcie a striešok na kočíkoch . Poťah je pevnejší, kolieska ostali nezmenené sú plastové. Na kočík Fusion je možné dokúpiť v prípade záujmu len zadné nafukovacie kolieska so striebornými diskami. Zakúpiť alebo objednať si ich môžete v ktorejkoľvek z našich predajní alebo na našej e-mailovej adrese info@predeti.sk. Pekný deň predajňa PREDETI.

mmacko
21. kvě 2010

Lucula, ani ten tehlovy nema ciernu striesku 😉
Ale podla mna, vsetky farby concordu su pekne, aj v kolekcii 2009 aj 2010.
Co sa tyka koliesok, uvidim, ako sa mne do zimy znicia (ale v lete mam v plane pouzivat pliko), ked tak si tie nafukovacky dokupim , popripade pre druhe babo, aby malo maksie vozitko 😉

...a odpoved z Predeti...diplomaticka 😉

orovka
21. kvě 2010

lucula a koľko stoja tie kolieska??? To ti asi nenapísali.... 😕 Tie čierne sa vyrábajú asi na neo.
Aj ja som sa rozhodovala medzi tými dvoma farbami ako ty (zelená a tehlovo-oranžová), Ale môjmu mužovi sa nepáčila tá čierna strieška, tak sme potom kúpili ten tehlový. 😉

lucula73
21. kvě 2010

orovka stoja okolo 50 euro....to mi povedala predavačka,že sú čierne,ale dala mi taký leták on concordu a tie kolieska podľa toho,kde sú nakreslené,patria pod neo........takže asi budú len strieborné,ako mi odpovedali z predeti.sk...tie si však neviem predstaviť spolu s čiernymi vpredu...
no a k tej farbe - netuším čo objednám...mne sa ten zelený vidí taký dosť tmavý....mojmu mužovi to je jedno,on chodí s kočíkom veľmi málo... 😉

marionn
21. kvě 2010

Ahojte 🙂 ja som našla toto:

Dobry den,
chcela by som sa informovat o rozmeroch kocika Concord Fusion 2010 (dlzka chrbtovej opierky, dlzka noznej opierky a celkova dlzka). Aky je rozdiel medzi modelom 2010 a 2009?
Daju sa na dany kocik dokupit kolieska od Jane?
Dakujem.

predeti.sk reaguje E-mail:
9.4.2010 (16:06)X

Dobrý deň,

dĺžka chrbtovej opierky je 60 cm, dĺžka sedacej časti 27,5 cm, dĺžka opierky nožičiek je 21,5 cm. Na kočíku je rozdiel vo farebnom prevedení striešok a konštrukcie. Zadné nafukovacie kolieska so striebornými diskami je možné zakúpiť alebo objednať v ktorejkoľvek z našich predajní (cena je 49 € už po uplatnení členskej zľavy). Nie je možné použiť kolieska určené pre kočík NEO. Pekný deň predajňa PREDETI.

Chcela som tam zavolať, no dnes som nestíhala ani len to :D ... pripravovala som oslavku pre synčeka.

talinka
21. kvě 2010

no ahojte kocky 😉

to si veru ani ja neviem predstavit, so striebornymi kolieskami vzadu 😅 a oplati sa mat vobec,len zadne?

a co sa tyka farieb 2010..teda ja by som uplne ine ponavrhovala, neviem co tam maju za ludi...kociky by mali byt vyrazne, farebne, alebo aspon pre kazdeho nieco,mne sa ten tyrkysovy ani tehlovy absolutne nepaci, preto som volila leaf, vyzera celkom elegantne a ozivuju ho tie zlte pasy, to su take moje farby a pacia sa mi aj cele cierne kociky,ale tak to je zas len moj nazor, 100 ludi 100 chuti aspon nebehame vsetky s rovnakymi kocikmi, ze? 😉

talinka
21. kvě 2010

marionn, gratulujem syncekovi k dvom rockom!!!! 😵 😵 😵

bredmax
22. kvě 2010

tak mě se barvy 2010 taky moc nelíbí,ale hlavně mi vadí ,to vzorování,takže i letos bych volila 2009 😉 😉

kocurko1
22. kvě 2010

Caute. Len ku kolieskam. Mne sa tiez nepaci, ze nase origos kolieska vyzerali po 2 tyzdnoch opotrebovane. Viac sa mi pacia nafukovacie. Ale stale ma odradza, ze maminam v mojom okoli sa do roka ,pritrafili, defekty. Tiez islo o 1000 eurove kociky.

talinka
22. kvě 2010

kocurko, no to je riziko nafukovacich..defekty a velmi caste 😖

lucula73
23. kvě 2010

kocurko,my máme teraz nafukovacie kolieska,už sedem rokov má ten kočík a mali sme defekt dva razy....takže veľa záleží aj od toho,kade beháš s kočíkom... 🙂

mmacko
23. kvě 2010

Takze, uz od vcera mam Concordika doma, je super, perfektny, aj sestra, ktora bola dlho rozhodnuta, ze si kupi pliko 3 kombi (este ani nie je tehu) rozmysla, ze to prehodnoti...Fusion je proste "1".
Talinka, tiez nemam tie pasy pripnute cez strechu o konstrukciu, takto mi ide strieska nizsie.

bredmax
23. kvě 2010

mmacko a jaký máš? tak přeju plno najetých spokojených kilometrů 😀

tak já na prvního prcka měla nafukovací kolečka a na něco lepší,ale píchla jsem několikrát,takže síla a od tý doby manža nafukovací kolesa zavrhnul 😀 😀

mmacko
23. kvě 2010

Mam liquid farbu, taku modru, mali aj cherry v akcii, ale tam je potah taky skoro do bordovo fialova a strecha cervena a to mi spolu az tak nesedelo. Takze tento kocik si konecne nechavam aj pre druhe babo, ktore chceme mat o rok, len dokupim vanicku a vajicko. Ja som povodne chcela tu Scout, kedze je taka spratna, mate s nou skusenosti? Prezije v nej letne babo? Jesenne asi nie, ze?

bredmax
23. kvě 2010

tak s tou scout je to těžký,někdo si jí chválí někdo ne,já osobně jí viděla,ale nešla bych do ní,přišla mi malá a víc se mi líbila proton a i když dávali zrovna scout zdarma,já raděj volila celý set s korbou proton a jsem spokojená 😀

liquid je krásná barva 😉

talinka
23. kvě 2010

mmacko, super gratulaciu ku concordiku, zelam vela stastnych kilometrov 🙂 a sestra nech si tiez radsej kupi ako pliko,kamoska mala a hned predavalo, male koliecka, o nicom do zimy, hrozne sa rozhrokotal a navyse je velmi maly... 😉

alisek
23. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem včera viděla naživo fusiona a manipulace s ním je super, je lehkej akorát jediná věc co mi moc nesedí je materiál boudy, zdá se mi celkem tenký oproti jiným kočárům. a taky mi přijde že nekryje dostatečně dítě z boku. Jinak teutonka je pěkná ale oproti fusionu je těžkej, tak ten určitě nepořídím.
Holky jak vám ta bouda vyhovuje?

mmacko
23. kvě 2010

Baby, dakujem
Talinka, ja mam aj pliko, to ako letny kocik, ale do zimy si to neviem predstavit, na to bude super moj perfektny fusionik 😉
Brandax, diky za odpoved, este mam cas sa rozhodnut. Uvidime 😉

lucula73
23. kvě 2010

mmacko a akú farbu máš????

lucula73
23. kvě 2010

pardon - teraz som dočítala.. 🙂 a kde ich majú v akcii?napíš mi do IP prosím.,... 🙂

lucula73
23. kvě 2010

a nehodíš fotočku?som strašne zvedavá...ja si neviem vybrať farbu......

bredmax
23. kvě 2010

alisek já se taky bála,concord byl můj favorit,pak jsme viděla boudu a zkoušela hledat jiný kočík,nějak jsem neměla důvěru k boudě,no ale lepší lehčí hezčí jsem neobjevila,tak jsem to riskla s boudou a jsem ráda 🙂 bouda vyhovuje a zvládne i deštík a vítr v pohodě 🙂

mmacko
23. kvě 2010

Tu je foto farby liquid, kamoska mi hovorila, ze v takejto tmavsej farbe krasne vynikne "ruzove dievcatko" a mala pravdu 😉

lucula73
23. kvě 2010

mmacko -a v čom potom vynikne modrý chlapček??? 😀 😀

lucula73
23. kvě 2010

ale je fakt krásny...normálne uvažujem... 🙂