Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

carrie4
27. kvě 2010

ahojky baby, mám concord 2010 béžovú verziu. síce na športák máme ešte čas, ale ten nánožník čo športák obsahuje sa mi zdá nedostatočný. čítam, že vy ste si dokupovali. poradte mi kde? a aký je? díky moc

talinka
27. kvě 2010

@carrie4 to som si aj ja myslela, ze nebude dostatocny ten nanoznik co je v madle,ale posluzil hlavne proti vetru a slniecku a v zime som mala maleho vo fusaku a vtedy nanoznik vobec netreba 😉 a viem, ze existuje univerzalny nanoznik od Emitex alebo by mohol pasovat aj nanoznik JANE...

carrie4
27. kvě 2010

díky moc talinka, myslela som skôr na zimu, či nebude malej zima len vo fusaku. lebo ked prejdeme na športák bude akurát zima a malá je taká zimomravá

talinka
27. kvě 2010

@carrie4 no aj ja som myslela na zimu,ked som pisala o fusaku 😉 nam postacil veru...podla mna je teplejsie oblecenemu dietatu vo fusaku ako oblecenemu dietatu a len od pasa dole nanoznik...vo fusaku je zababusene cele 😉

carrie4
27. kvě 2010

ale ten nánožník od Emitexu ma velmi prijatelnu cenu. možno pre istotu nad ním pouvažujem, ved príde obdobie, ked sa malá už do fusaka nezmestí a nánožník bude fajn, no nie. a ešte som sa chcela spýtat nemáš náhodou aj vajíčko concord, ak áno využívala si ho hned od narodenia? my sme zatial malu prevážali v aute vo vaničke, lebo sa narodila skôr a je taký drobec a vôbec som si nevedela predstaviť, že ju budem voziť vo vajíčku, lebo to má podla mna dost vysoký sklon. t eraz už má predsa len chrbátik viac pevný, možno by už bol aj čas na vajíčko

bredmax
27. kvě 2010

carrie od emitexu je taky fajn,já ho mám ale od jedný paní z mmb šitý na míru,ale ještě jsem ho nezkusila,ale už na concord dělala a dle fotek super a ve skutečnosti je fakt krásný 🙂 a v zimě určitě pytel a nánožník,hlavně když pak sněží,bude to dobrý 😉
a vajíčko máme a používali jsme od narození,tak tam Simonku už můžeš dát,určitě tam máš taky ještě tu novorozeneckou vložku,tak se neboj,to je pro ty nejmenší prdelky 😅

talinka
27. kvě 2010

carrie, to je fakt, velmi prijatelna cena, jasne pouvazuj 😉 ja mam fusak do troch rokov a tiez od emitexu,som spokojna...no ja mam iba sportak concord, ked sa maly narodil mala som trojkombinaciu Jane Nomad a to su skoro identicke kociky, rovnaky vyrobca, takze vajicko je take iste...no my sme ho moc nevyuzili, zdal sa nam tam maly velmi napratany, je totiz male to vajicko a to maly nebol ani nejak velky klasicke miery, ziaden dlhan ani tucko skor naopak 😉 My sme pouzivali skoro stale vanicku, bolo to super a prakticke, len klik z konstrukcie a sup do auta 😉 ale kludne tam mozes dat malinku...vajicka su na to usposobene aj ten uhol sak tam mas dva uhly sklonu ako aj na Jane nie?

carrie4
27. kvě 2010

talinka aj mne sa zdá vajíčko malé, ale malá je také drobátko a tá hlavičká jej tak bibmá, že mám taký strach ju tam dať. máš pravdu tá vanička je skvelý vynález. len škoda že zaberie dve miesta, teraz ideme nedelu k svokrovcom a ide nám taká menšia výprava, tak asi prvý krát odskúšame vajko. A vieš že neviem či to vajíčko ma dva uhly sklonu, juknem do návodu. ked sme kupovali kočár predavač nám všetko ukazoval, ale bolo toho tolko, že som nestíhala 🙂 , športovú čast už vôbec 😀. ale babule je to fakt super kočár, sama ho trepem denne po schodoch 😀

bredmax a aký je ten nánožník šitý na mieru je aký? aké má ID tá pani na mmb, skúsila by som juknut na fotky ak nejaké má. asi ho teraz už ani nevyužiješ, ale leto ubehne šup a bude zima. tu novorodeneckú vložku máme, ale nemám takú tu zavinovačku do vajíčka, môžem tam dat normálnu?

talinka
27. kvě 2010

carrie, je mi to jasne...aj ja som mala stresy z vajicka, ta vanicka je neskutocne dobre vymyslena, ze sa moze vyuzit aj ako autosedacka...no kukni navod...my sme to mali pri navode na vajicko...je to super kocik, to je fakt 😉

mmacko
28. kvě 2010

Carrie, ja som mala 3 kombi Cam na zaciatku a mala sa vo vajicku navozila veeeela od narodenia. Chodili sme casto cvicit. Ten Cam ma tiez vanicku pouzitelnu aj do auta, ale ja som tomu nemala moc doveru, radsej to vajicko. Na zaciatku sa mi tiez zdala stratena v nom, ale dala som pod tu novorodenecku vlozku maly uterak a tym sa to trosku spravilo a ked malinkej pada hlavicka do boku, podopri jej ju plienkou 😉

talinka
28. kvě 2010

@carrie4 a zavinovacku nemusis davat do vajka 😉

orovka
28. kvě 2010

carrie4 - na strane 47 som hodila dva linky na striešky, ale tie maminy šijú aj nánožníky.

lucula73
28. kvě 2010

mmacko - tak budeme mať rovnaké kočiariky 🙂 ,mám ho objednaný,lebo už mali len jeden vystavený,ale že budúci týždeň by mali prísť,jupíííííííííííííí 😉

mmacko
28. kvě 2010

Lucula, super, ja som s nim max spokojna a je fakt nadherny 🙂.

lucula73
28. kvě 2010

mmacko 🙂 ...si ma presvedčila......len ešte musím poriešiť nejakú slnečnú clonu,lebo malý nemá rád veľmi slniečko

mmacko
28. kvě 2010

Lucula, ani moja mala nema rada slnko. ALe ked sedi, tak ta strieska ide uplne skoro po madlo len tam je strbinka aby videla (ale tie pasy na konstrukcii nesmies mat pretiahnute cez tie otvory v strieske), takze na nu nesvieti slnko. A ked spi, prehodim cez kocik plienku.

talinka
28. kvě 2010

@lucula73 presne tak ako mmacko pise, ani slnecnik nam asi nebude toto leto treba , strieska uplne cloni slniecku a ked spinka je tam ten nanoznik alebo plienocka 😉

lucula73
28. kvě 2010

však uvidím,naštudujem,vyskúšam,keď príde.....lebo moj malý je ešte ozaj malý,on zatiaľ v kočíku iba spí....

bredmax
28. kvě 2010

@carrie4 tak na mmb je to ID 243892,má tam toho fakt plno 🙂 já počítám,že nánožník využijem až na podzim,ale když jsem si tam objednávala i tu vložku,tak jsem to vzala najednou,jen co přehodím na sporťák,dám foto 😉
a neboj vajíčko je super,korbu jsme v autě taky párkrát využili,ale raděj cestuju s vajíčkem a podvozkem 😝

já osobně moc slunečníky nemusím,ty stříšky jsou super a nebo i ta plína 😅

mmacko
29. kvě 2010

Baby, na ceskom mmb su take super veci, aj som nasla presne nanoznik na fusion, aj taku ladvinku / pultik na rukovet, len vsetky predavajuce chcu od slovenskych mamiciek platbu postou v obalke...neviem, mate s tym skusenosti?
Urcite si chcem objednat ten pultik a rozmyslam aj nad vlozkou, nanoznik teraz nie, v zime uz bude mala velka, nebude treba, mozno dokupim na dalsiu zimu pre druhe babo.

dajdula
29. kvě 2010

Dievčatá,prosím vás čo to je mmb,chcelaby som sa tam na to pozrieť a neviem čo to je za skratku 😅
Ďakujeeeem

cerkris
29. kvě 2010

to je mimibazar neviem či mi to nezmažú 🙂

katka512
2. čer 2010

Ahojte baby,mam concord fusion 2010 a chcem sa opytat uz davnejsie ste tu niektore pisali ked nie je dobre upevnena vanicka a trochu sa trasie ...ze kde to mam stlacit alebo co aby bola O.K.
DAKUJEM MOC

orovka
2. čer 2010

katka512 - treba dať do hornej polohy opierku na nožičky(čo sa používa na športovej časti).

katka512
2. čer 2010

moc si mi pomohla ....dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucula73
2. čer 2010

no ja čakám na moj kočiarik,ešte mi nezavolali z obchodu,tak asi ešte neprišiel,už sa neviem dočkať 🙂

mmacko
2. čer 2010

Lucula, hod potom foto, urcite budes spokojna, ja som z neho uplne PAF 😉

lucula73
2. čer 2010

mmacko hodím,len aby bolo čo... 😉

luc194
2. čer 2010

ahojte baby, prosim vas, neviete poradit, kde kupim prsiplast na vanicku i na sportovu cast concordu? tentoraz ma volajako google sklamal:/ dakujem vam🙂