Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kocurko1
13. čer 2010

Mam kamosku, co kupila v Polsku, neviem presne aku znacku, podobalo sa to na Piere Cardin. Dost rychlo sa jej rozkyval a nadavala aj na nakupny kosik. Ked maly spal v kociku, nevedela sa dostat k veciam. Asi treba vyskusat alebo si na zaciatok pozicat kocik.

papulka111
13. čer 2010

No aj naša 2 ročná si tam rada pospí. Ešte jej vôbec netrčia nohy 😉
Čo sa týka "skákania" kočíka v teréne, nestretla som sa s tým, ale dajú sa dokúpiť nafukovacie kolesá. My ich máme.
Slnečná clona je super nápad 🙂

barboramarek
13. čer 2010

@leteku ahoj hej ale to hned ako som ho vybalila z krabice, tam proste ta strecha padala hned, tak som ho aj zaniesla na reklamaciu, ze bud mi skusia ine modre strechy, a ked bude padat kazda tak mi tam daju ciernu, tak dooooost skoda, som sa na tu farbu tesila jak blazon ale neva, interier je tiez podla mojho gusta, ale napisala som aj do concordu ze teda by som rada modru funkcnu striesku, tak som zvedava co mi odpisu 🙂

kocurko1
13. čer 2010

@papulka111 ta clona sa da stiahnut az tak, ze mala ked spi, ma ju az nad topankami. A v kociku chladok. A aj bez toho, ked behame po meste, nikdy jej nesvieti na telicko, len na nozicky 🙂

bredmax
13. čer 2010

@kocurko1 určitě už jsi to někde psala,jakou máš prosím tu clonu???

my dnes dali taky sporťák a nádhera,bouda nepadá a zatím to vypadá jako vše ok 😅

lucula73
13. čer 2010

@kocurko a dá sa tá clona dať nad nožičky aj vtedy,ak je opierka v ľahu?myslím,že či nebude svietiť ani vtedy,keď bude bábo maximálne na ležato ..

talinka
13. čer 2010

@onellyo nechapem, preco si si kupila ten kocik,ked si s nim totalne nespokojna? 😅 Nestaci len citat reakcie..mala si si ho vyskusat v obchode a vtedy sa ti zle neovladal, nevsimla si si "velku striesku? 😕 Mne tiez trvalo velmi dlho ,kym som nasla pre mna takmer idealny kocik (JANE a teraz COncord) a ani pri jednom veru nelutujem a obrovska spokojnost, mam co som aj cakala, neprekvapil ani nesklamal...ale je fakt vybrat spravny kocik podla vlastnych predstav je skoro ako maturita 😀 Tak sa ho pokus predat a najdi sebe blizky kocik... 😉 drzim palce 🙂

kocurko1
14. čer 2010

@lucula73 ja to tak stahujem hlavne ked mala spi v kociku. Clona sa opiera o striesku kocika ale sama ma vo vnutri pevny drôt v tvare ovalu. O rukovat kocika sa upevnuje dostatocne dlhym suchym zipsom a ten sa da povolit ako potrebujem. Ked mala spi, kocik sice vyzera dlhsi, ale clona mi este nikdy nezosmykla zo strechy alebo sa vyraznejsie nevychylila.

Bredmax, mas v IP.

orovka
14. čer 2010

barboramarek ja mám tiež farebnú striešku, ale mne nepadá. Mám farbu amber (oranžovú).
lucula73 ja používam clonu len v ľahu a super zakryje malú. Ako písala kocurko1, clona má dlhé suché zipsy, ktoré sa pripevňujú o rúčku a potom sa dá posunúť dosť dopredu a malá je celá zakrytá. Svieti jej len na chodidlá.

papulka111
15. čer 2010

@kocurko1 - kde si to kúpila? Popozerám to u nás niekde. To bude na leto určite dobré.Ďakujem za radu 🙂

lucula73
15. čer 2010

papulka aj na mimibazare ju majú...daj si tam vyhľadať slnečná clona sunshine kids a je to....

papulka111
15. čer 2010

@lucula73 Ďakujem, už to mám 🙂

bredmax
15. čer 2010

holky a co ta clona od emitexu,máte někdo zkušenost?? 🙂

kocurko1
15. čer 2010

@papulka111 ja som to kupila cez babetkovo.sk. Predtym som bola v kamennom obchode a bud to prave nemali alebo prave tu jednu nedrzali.

barboramarek
15. čer 2010

@orovka no pekne, robil to moj kocik a este 2 na predajni, tak dufam ze mi pride funkcna, a nech je aj cierna, ale radsej by som mala modru 🙂
a komu sa to zle manevruje, zeby zablokovane kolesa ?!?!?
lebo naozaj mojou rukou preslo mnoho, ale toto sa concordu fakt neda vytknut ....

orovka
16. čer 2010

@barboramarek , tak to som mala asi šťastie, že tá strieška mi nepadá.

onellyo
16. čer 2010

talinka 🙂
kupila som ho pretoze vsade sa pise aky je super,,,
no moj nazor je a aj ostane ze nie je dobry... 😝
a nik mi ho nevyvrati!!!! 🙂 🙂 🙂
na ceste mam uz novy ... ORBIT.

talinka
16. čer 2010

@onellyo orbit je co za kocik? nic mi to nehovori...

barboramarek
16. čer 2010

@orovka hej ale dnes prisiel uz ma spevnene tie klby na strieske, tak sa tesssiiiiiim ale stale si stojim za tym ze tie cierne su kusolincek dlhsie 🙂))

barboramarek
16. čer 2010
orovka
16. čer 2010

@barboramarek dali ti modrú striešku, či čiernu? A ako vyzerá, to spevnenie kĺbov? Či navonok to nevidieť? Daj foto.

papulka111
16. čer 2010

@barboramarek - no to hádam nie.. veď už len keď bude pršať by som rada videla ako "ľahko" sa s ním bude narábať.. V jednej ruke držíš dáždnik a v druhej jednu rúčku kočíka a točíš sa dokola 😝 100 ľudí - 100 chutí 🙂

papulka111
16. čer 2010

@kocurko1 ďakujeeeeem 🙂

mmacko
16. čer 2010

No ten Orbit vyzera dooost zvlastne, ale ako pise papulka, kazdemu sa paci nieco ine.
Dnes som inak videla vanicku vo farbe leaf (ta zlta), je krasna, uz sa pomaly tesim, ked niekedy budem mat druhe babo, urcite budem mat pri nom moj fusion, len ma napadlo, ze ked uz pojde do sportiaka, dam si usit rovnaku striesku ako mam, ale s okienkom, aby som na mrna videla (teraz, pri rocnej kocke mi okienko nechyba, ale pri polrocnom by som na babo rada videla), sikovna krajcirka to snad zvladne 😉 - baby, ak nejaku taku krajcirku poznate najlepsie z BA, dajte prosim vediet. Dakujem

cherryblossomgirl
16. čer 2010

Dievcata, mam concord neo 2010 a zacalo mi sfukovat jedno koleso.. nemali ste podobny problem? da sa to opravit ako defekt alebo to treba reklamovat?

barboramarek
16. čer 2010

@orovka ahoj dali mi tam modru a spevnenie vyzera len tak ze zatiahli sroby v klbe, ale pisala som aj do concordu tak im mam poslat fotky, no a zo servisu mi napisali ze kocik nema ist do lahu uplne dole a potom strieska nepada, ale stojim si za tym ze je kratsia. budem to zajtra fotit tak hodim aj sem 🙂 ńo ale ta strecha padala aj tak a teraz je to vcelku ok.

barboramarek
16. čer 2010

@papulka111 no ked je to ten orbit tak akoze nechapem, ale nasla som orbit aj pri graco kocikoch tak neviem kt. myslela.

barboramarek
16. čer 2010

@cherryblossomgirl ked mas nafukovacie a fucia musis si to opravit, to neni reklamacia ale ja som taketo veci riesila v obchode s bicyklami...

cherryblossomgirl
16. čer 2010

@barboramarek dakujem, ja aj tak zajtra zavolam do predajne a spytam sa. Taky drahy kocik, pouzivam ho 3 mesiace a uz budem v obchode s bicyklami riesit koleso? hm ☹

barboramarek
16. čer 2010

@cherryblossomgirl no to sa stava, mne na gessleine po mesiaci v tatrach som skoro odpadla 🙂
v predajni mozno budu mat dusu ale tieto akoze origos su predrazene, preto ten obchod tam to aj opravia 🙂
tak drzim palce 🙂