Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
25. čer 2010

@lucula73 no presne tento mam aj ja 😉 strieska nie je napnuta totalne,ked je kocik v lahu, to by malo byt v poriadku...aj ked uplne jeden diel zlozeny tusim nemam...

lucula73
25. čer 2010

@talinka ,veď mne sa zdá,že keby sa ten jeden diel trochu vyrovnal,bolo by to lepšie,ale nedrží to...mňa trafí,ak s tým budem musieť ísť do mesta zase...muž ma zabije,toľko som ho otravo´vala,aký super kočík som si vybrala.. 😠 😀 ,ale snáď to nebude veľký problém..

a úplne nie ale trochu ho máš zložený?ten stredný. diel..nie je zložený úplne ale je trochu prehnutý,lebo je voľný..to myslím....pýtam sa ako debko,ale fakt chcem vedieť ako to má byť...

lucula73
25. čer 2010

@talinka-píšem jak talian..takto...či ten stredný diel na strieške má byť taký prehnutý trochu a volnejší ako tie dva krajné 😉

lucula73
25. čer 2010

...a ešte čo si dávala fotky na str.39,tak na tej štvrtej fotke máš tú stirešku pekne sklopenú dopredu,skoro k madlu,mne to vobec nejde,neviem,či to tam niečo brzdí,......

talinka
25. čer 2010

@lucula73 nepises ako talian , pochopila som ta uplne presne 😉 takze som to prave vyskusala, dala som do lahu kocik a strieska ,vsetky tri diely su napnute..ale ked si vonku , vacsinou to vyskoci o polohu vyssie,ak chapes teraz ty mna co tym myslim, a vtedy je ten stredny diel,tak ohnuty....ty si to napla nadoraz a nedrzi to vobec, ani ked je kocik v klude? lebo mne to drzi tak neviem, a ta strieska ide takmer k madlu,ked je v sede, tak chodime von,ked ma maly spat..iba ked je vietor tak je to horsie...

talinka
25. čer 2010

@lucula73 no to je fakt na slak trafenie, viem si predstavit, snad to bude ok...nech manzela neporazi 😉

barboramarek
26. čer 2010

@lucula73 ahoj, ja mam ten istý problem, ja si dopisujem s concordom, lebo na farbe chilli mi to nerobilo, teraz mam peacoc a som nestastna, na slovensku ti napisu ze kocik nepatri do uplneho lahu!!!!
som to reklamovala a skoro ma porazilo. ja to idem riesit tak ze si zhanam ciernu strechu lebo tie su vacsie. no a nemci prve nechapali, ze na zaklade fotiek to neni vec na reklamaciu ale este si piseme. proste tu novu kolekciu posrali tak, ze urobili kratsie tie diely na strieske o kusolincek a teraz to u uplnom lahu nedrzi, a teraz sa obhajuju tym ze je to vsetko vramci normy, ked to nechces riesit nejako radikalne, alebo je neviem ako tak si dokup slnecnu clonu a tym by sa to malo vyriesit, ale chapem aj ja som z toho nestastna ☹
ale su aj horsie veci...

lucula73
26. čer 2010

@barboramarek ale ja mám čiernu striešku.....ako má talinka - a tej keď to drží,fakt neviem....odfotím to a kuknete,či ato má tak byť alebo nie...len nech prcek zaspí...

@talinka dík zatiaľ za info..

marselitta
26. čer 2010

lucula73 ja mám tiež ten problém so strieškou. tiež nedrží a visí to potom malej pri hlávke. ale veru som si kúpila slnečnú clonu a je to už dobre. tak to neriešim. neviem či by to aj zreklamovali.

lucula73
26. čer 2010

som to odfotila....nakoniec zistím,že to je dobre 😠

@marselitta a akú maš ty slnečnú clonu?je dobrá?si spokojná?

marselitta
26. čer 2010

lucula73 objednala som si clonu od sun shine, je super, som s ňou veľmi spokojná, a tým že je strieška čierna, tak je to ako originál.

lucula73
26. čer 2010

@marselitta ,viem ktorá to je,aj ja ju asi objednám... 🙂

barboramarek
26. čer 2010

@lucula73 ahoj ja to mam presne tak isto a robi to ta nova kolekcia, som z toho nanervy a v servise mi povedali ze kocik nama ist do takeho lahu 😠
tak si dopisujem z concordom ale podla mna nepochodim ale snazim sa lebo aj v navode je ze je tam lah, a a nadruhej strane strecha viac vpredu ale oni si furt tvrdia ze je to vramci normy ale dnes som zistila ze sa to da a tiez chcem tu slnecnu clonu a dufam ze to bude fajn. baby s kade ju objednavate ?
dakujem

talinka
26. čer 2010

@lucula73 podla tej foto to neviem moc posudit,ale odfotim ti zajtra ja a uvidime... 😉

marselitta
26. čer 2010

ja som clonu objednala za 19eur aj s poštoným cez int. obchod, neviem či môžem uviesť aj meno. ak chcete pošlem cez IP.

talinka
26. čer 2010

@marselitta poprosim do IP 😉

lucula73
26. čer 2010

@talinka no odfoť....a máš určite kolekciu 2010?
@marselitta poprosím do IP 😉 😀
@barboramarek - ahoj no mala som si kúpiť od teba ten chili 😀 ,neviem,či si spomínaš,ale písala som si s tebou o tom kočíku dosť....a ty si ho predala len kvoli farbe?

barboramarek
26. čer 2010

@lucula73 ano jasne spominam, ano len koli tomu, tam nebol ziadny problem so strechou ani s nicim a teraz si trieskam hlavu ☹
no ale priznam sa ze z tejto mojej farby som hotova ale som koli strecha nahnevana

barboramarek
26. čer 2010

@marselitta hej poprosim, dakujem 🙂

lucula73
26. čer 2010

@barboramarek však odfoť nám ho...ale asi viem,ktorý to je....no to by asi aj mňa štvalo,predať kočík,keď mu nič nebolo a kúpiť druhý..ale kúpim si tú clonu a hotovo..mojmu mm to nemožem ani spomenúť,lebo horko ťažko mi dovolil ho kúpiť... 😠

lucula73
26. čer 2010

@barboramarek a ešte som sa ťa chcela spýtať,keď máš tu opierku v ľahu,tebe ide tá strieška až skoro k madlu?lebo ja som dnes zistila,že ide,ale musím odopnúť tie dva popruhy,či pásiky čo sú tam z tej stirešky,potom to povolí...ale tie popruhy sa tam potom hompáľajú...

lucula73
26. čer 2010

bože oprava .....keď máš opierku v sede,nie ľahu 🙂

talinka
26. čer 2010

@lucula73 jasne, ze mam kolekciu 2010, sak farba leaf je 2010 😉

barboramarek
27. čer 2010

@lucula73 ked bude mala doobeda spat odfotim, ano tiez to mam odopnute ale ked to neprevleces cez striesku ale striesku nechas ako vnutornu stranu a to pripnes ako vonkajsia strana tak to nebude hompalat 😉 tieź to bude na foto 🙂 uz to tu baby aj riesili

jajulaa
27. čer 2010

Čaute baby,
Lucula, pozri tu

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

myslím, že v nejakej 2:19 minúte tam ukazujú ako má byť tá strieška správne upnutá. Nejde to potom síce do takého ľahu, ale potom strieška nepadá.
Malému to vôbec nevadí, vyspí aj 2,5 hodiny.

barboramarek
27. čer 2010

tak prva fotka je tak ako to ma byt pripnute v tom lahu ale aj tak strieska pada, druha je ako je strieska po bokoch kratsia a tretia je ako to ma drzat aj v lahu, drzal tak moj chilli a mmacko ma liquid a tiez tak drzi....

marselitta
27. čer 2010

Barboranek ako si dosiahla tú tretiu fotku? dala si chrbtovú opierku trošičku vyššie?

jajulaa
27. čer 2010

No ja to nechápem, ja mám tiež 2010 leaf a nepadá mi. Tak neviem čím to môže byť.
Ale niekto tu písal, že tieto farebné striešky sú o trochu kratšie. Hm, to je teda blbé a štvalo by to aj mňa.

barboramarek
27. čer 2010

@marselitta hej asi o 5cm. akoze ide to v pohode aj tak ale stve ma to z principu, tolko penazi a neni to tak ako by to malo byt.

talinka
27. čer 2010

tak aj mne to tak drzi v lahu,ako je na fotke cislo 3