Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tonica
13. lis 2008

Katyl, ted koukam, ze prcek uz je na svete. Tak velka gratulace 😉 a hezke pojezdeni s Concordikem. 🙂

katyl
13. lis 2008

tonica dakujem 🙂
uz zajtra ideme konecne domov z nemocky a hned sup sup vyskusat kociarik 😀
uz sa tesiiiiim 😀

deina
16. lis 2008

Katyl, gratulujem k Filipkovi. 😉

katka.21
19. lis 2008

ahojte.
ja by som sa chcela informovat, že ci sa da sportova cast otocit aj smerom k vam?
dakujem

keiko
19. lis 2008

športová časť sa nedá otočiť,mne osobne to veľmi vadí....

danulik
19. lis 2008

katka - my mame concord NEO a tam sa to da otocit 😉

denisb
20. lis 2008

Nestihla som síce prečítať celú diskusiu, ale všetky odvážne mamičky obdivujem, že sa nechali zlákať cenou a objednali si kočík zo zahraničia. Neriešili ste otázku, čo ak náhodou počas záručnej doby bude treba riešiť nejakú prípadnú reklamáciu...Moja skúsenosť je taká, že v zahraničí to tak nefunguje ako u nás v SR, že zákazník má vždy pravdu, napr. v Rakúsku po 1/2 roku bez odborného posudku reklamáciu ani neriešia...

deina
20. lis 2008

Neviete, kto dovaza Concordy na SR? Manzel privrel kocik do vytahu a odnieslo si to madlo. 😖 Bola som v obchode, kde sme ho kupili, ze sa mi opytaju na to, ci sa to da vymenit, ale zatial sa nejako neozyvaju - ale urcite sa nahradne madlo zohnat da, ved to niekde musia mat.

baskaj
20. lis 2008

denisb - a to si bola v Rak. reklamovať kočík? Alebo niečo iné? Lebo my sa práve chystáme, tak som chcela vedieť, že ako to tam chodí... na športovej časti popukala tá priesvitná strieška...

keiko
20. lis 2008

Aj nem popukala ta prievitna strieška, ale mi sme ho kupili na Slovensku, takže s reklamačkou nebol problem

keiko
20. lis 2008

Ospravedlnujem sa my s tvrdym, fuj ale som tomu dala... 😀

baskaj
20. lis 2008

keiko - mám takú blbú otázku: a asi vám za novú vymenili len striešku a nie celú športovú časť, však?

keiko
20. lis 2008

No...my sme maly ale aj iný problem takze celú športovú, ale kedže zelena farba sa už nevyrába ani neni na sklade dostali by sme inu farbu

denisb
21. lis 2008

Ahojte,

Pre Deina - dovozca je AGS sport., vypítajte si kontakt u predajcu...

Pre Baskaj - skúste mi napísať na mail...

Keiko - presne tak, tu nie je problém a dovozca aj neoprávnené reklamácie väčšiou rieši v prospech zákazníka...

denisb
21. lis 2008

Jééj, prepáčte za tú gramatiku, to sa mi podarilo 😕

deina
21. lis 2008

Dakujem, Denisb. 🙂

ema.nz
13. pro 2008

Ahojte baby ja uz sice mam kocik casual S4,ale by ma zaujimalo ci niektora bola kupit kocik v madarsku?A ci to tam vobec funguje?Rozmyslala som nad nim totiz aj ja,len ked sme boli v Nitre v predajni Predeti-tam ho maju skoro vsetky farby,nejako ma neoslovil ten material striesky pripadalo mi to ako neopren.Inak farby nazivo su tiez ine ako na nete,ale su pekne!!!Baby co mate novu kolekciu ste spokojne???Preto sa pytam,ze uz som ho videla tu na MK v bazare ho predava nejaka baba.

marrrka
16. pro 2008

my uz mame tiez concord kupeny, strasne sa mi paci 🙂

denisapap
18. pro 2008

Ja ho uz mam asi dva mesiace, myslim ten novy...som s nim spokojna, aj s latkou, aj s tou strieskou, jediny problem mi robi skladanie, kvoli kosiku na spodku sa niekedy tazsie sklada a treba prist na finticku ako na to, potom je to ok...ak vsak mate vacsi kufor v aute, tak to nemusi byt ani uplne zlozene...

martuli
2. led 2009

Ahoj holky, premylsime o tomto krasnem koncarku, muzu vas poprosit o par postrehu:

Libi se nam fusion, muzete mi napsat, jak se s nim jezdi napr. ve snehu nebo v pisku? Rada bych s nim jela i na hory a treba do lesa, zvladne to kocarek?

Do kolika mesicu jsteš vozili mimi v hluboke korbicce?

Moc diky za odpovedi

deina
2. led 2009

My tu sneh nemavame, takze odskusane to nemam, ale inak prejde vsade - trava, kamene, strk... 😅 Uz som ho vsade povlacila a siel vyborne. Mozno ho vezmeme do Terchovej vo februari, tak ti potom poviem, ako siel cez sneh - ale myslim, zeby nemal byt problem, kedze nema zdvojene predne kolesa.

Maly bol v hlbokom kociku len asi pat mesiacov, bolo leto, tak som ho prelozila do sportiaka, aj tak musel byt v trochu zvysenej polohe. Ale bol by tam vydrzal aj dlhsie, aspon do toho polroka urcite. 😉

martuli
2. led 2009

Dekuji, tak pak dej vedet, jak zvlada snih

martuli
2. led 2009

A jeste jsem se chtela zeptat, jde na tento podvozek naklapnout sedacku Casualplay?

deina
2. led 2009

Predpokladam, ze nejde, asi sa tam da dat iba Ion. 😕

tonica
2. led 2009

Martuli, mam taky Concorda, ale prirustek cekame az za par dni, takze ve snehu jsme jeste nezkouseli. Ale jsme ze severu Cech, ma ho kamaradka a jizda ve snehu pry neni problem. Taky proto jsme i my zvolili Concord. 😉

martuli
2. led 2009

Dekuji za odpoved, tak zatim to vypada na tento kocarek 😉

emode
2. led 2009

Ahoj, my sme objednali neo oranzovy set cez tu madarsku stranku, urcite dam vediet, ako to cele dopadne, ten set tam teraz v akcii vychádza na cca 20 tis. teda asi o 10 tis. lacnejsie ako u nas. Tiez sme zvedavi, ale kedze sa plati az pri odbere, nemame co stratit. Drzte palce.

daxn
5. led 2009

Ahojte baby, tiež máme Concord Fusion a sme s ním maximálne spokojní 😀 Jediný problém bol ten tenký nánožník na športovom kočíku... teda ten sa mi vôbec nepáčil, vôbec nespĺňal svoj účel. Na internete som však našla jednu šikovnú pani z Čiech, ktorá mi ušila vyteplený nánožník a teraz je kočík úplne super uzatvorený a maličkej doň nefúka. Použili sme tú látku z nánožníka v madle v kombinácii s čiernou a vyzerá to úplne ako originál od kočíka! V prípade záujmu pošlem kontakt aj foto 🙂

katka.21
6. led 2009

ahojte.
ja by som sa chcela spytat, ze ci ste aj osobne boli na tej predajni kupit ten kocik?lebo je to fakt super cena ale v nej nemate tasku, dazdnik a ostatne prislusenstvo?to sa tiez da kupit na predajni?

deina
6. led 2009

Martuli, no predstav si, ze aj u nas napadol sneh (zriedkavost) a kocik ide bez problemov. 😉