Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
13. srp 2010

@zrzuska mne sa nezdá až taký tvrdý. Tiež bývame na dedine a chodíme k vode po nerovnom teréne, ale vôbec to nieje také hrozné. Predtým som mala Pliko a to bola hrôza. Fusion je v pohode. 😉 , teda aspoň pre mňa. 🙂

mmacko
13. srp 2010

@zrzuska a ako s bebeckom? Uz si si teda objednala aj podlozku? A inak, keby sa ti to predsa len nezdalo, tak sa daju kupit aj na fusion nafukovacie kolesa, dokonca tam mozno aj pasuju z Jane

orovka
13. srp 2010

Myslím, že to pérovanie sa nastavuje tak isto ako na Jané.

mmacko
13. srp 2010

@orovka na fusione sa da nastavit perovanie?

orovka
13. srp 2010

@mmacko áno pasujú. Mne predavačka v obchode ponúkala presne tie isté ako boli na Jané Slalom.

zrzuska
13. srp 2010

@orovka dik. ale vsak ked sa mi zdal v pohode buggster co nemal absolutne ziadne perovanie a je to vlastne golfac ale trojkolka a bol v pohode tak toto bude tiez v pohode. 🙂

@mmacko ta pani objednavala sebe a sestre tak aj mne objednala. postovne sme si rozdelili. podlozku mi posle s kocikom. zatial som jej dala zalohu za kocik aby mi ho drzala lebo ona ho musi kupit cize aby bola kryta. no a ja teraz robim vsetko pre to aby som predala bebecko. ale uz neviem co viac urobit. uz som text menila na taky strucny vystizny zaujimavy, cenu nizsie som dala, predaj spolu aj osobitne. no ja uz neviem 😒

mmacko
13. srp 2010

@orovka no to hej, aj ja si myslim, ze pasuju, len si pisala, ze sa aj na fusione nastavuje perovanie? Alebo som si to zle vysvetlila?

@zrzuska drzim velmi palce na predaj bebecka. To je inak sila s tym fusionom, kupi ho ta teta za 280 a preda za 310, ale zas mne by sa asi nechcelo pre tych 30 eur si robit take starosti. A ona ti objednala aj tu podlozku? Aspon si nemusis robit starosti 😉

orovka
13. srp 2010

@mmacko mne dá...tebe nie ? 🙂 Tam vzadu, dole pri kolieskach popozeraj.

mmacko
13. srp 2010

@orovka uha, to musim pozriet, len neviem, co hladat 😖 Z ktorej strany koliesok? Je tam nejaky stuplik, ktory stlacit, ci co? D 😉

zrzuska
13. srp 2010

@mmacko ano ona mi to objednala. aj fotku mi poslala ako to vyzera 😅
jane mal pri kazdom kolese taky stuplik podlhovasty a ten sa dal bud zvislo alebo zarovno s brzdou. 😉
kukni si video kde prezentuju concord fusion. mne sa zda ze to tam ukazuju 🙂

idem to kuk

orovka
13. srp 2010

@mmacko neviem to vysvetliť. Je to na konštrukcii (na tej rúrke) kde sú zacvaknuté zadné kolieska, ako keby pod brzdou a treba to pootočiť. Je to také podlhovasté. Ale keď som to skúšala, tak tam veľký rozdiel v pérovaní nebol. Neviem či si to pochopila.

mmacko
13. srp 2010

Baby dakujem, pozriem to. A na ktoru stranu je to akoze maksie a na ktoru tvrdsie perovanie?

orovka
13. srp 2010

@zrzuska ty si to vysvetlila stručne-jasne 😉

@mmacko

https://www.youtube.com/watch?v=XUB96BBMLsE

pozri 3,42 min tam to ukazuje.

orovka
13. srp 2010

Ja to mám vo vodorovnej, myslím že je to lepšie.

zrzuska
13. srp 2010

@mmacko

https://www.youtube.com/watch?v=XUB96BBMLsE


je to tam. ukazuje to tam a kukam ze presne takto to mal aj jane takze to bude to iste. 🙂

zrzuska
13. srp 2010

@orovka si ma predbehla s linkom 😅 😅 😅
vsak vravim ja som tam tiez nevidela nejaky extra rozdiel 😝 😝 😝 😝 na janecku 😝

mmacko
13. srp 2010

Baby, uz som to aj ja nasla, dakujem, zajtra to omrknem na nasom tatosovi.

orovka
13. srp 2010

@zrzuska 😉 😀

didakuku
14. srp 2010

ahojky kočky, tak jsme se nakonec rozhodli po dlouhém výběru pro concord fusion 2010. Všichni prodejci nás v obchodech od neo odrazovali a vychvalovali fusion. Už je objednaný, tak se ho nemůžeme dočkat. Doufám, že budeme spokojeni 🙂

mmacko
14. srp 2010

@didakuku urcite budete spokojni, je to super kocik. Ja som si ho kupila v juni, ze na zimu, na leto mam Pliko, ale doteraz chodim len s fusionom, je to fakt mercedes medzi kocikmi, pliko je na balkonove spanie 😉.
Jedina vec, co mi chyba je to okienko v streche 😉

didakuku
14. srp 2010

@mmacko už se na něho těším. Na podzim asi ještě přikoupíme ty nafukovací kolečka a budu muset mrknout po nějaké tašce na kočárek ještě.

katka512
14. srp 2010

Ahojte baby mam concord fusion 2010 a chcem si nan kupit tasku ale nie od firmy concord ......ake mate vy??
A mam nanom palstove kolieska a chcem si kupit nafukovacie ma stim niekto skusenost je to lepsie vozenie ked niesu dobre chodniky?dakujem 😉

mmacko
14. srp 2010

@katka512 taska sa tam hodi hociaka 😉
Inak, tie plastove kolieska su v pohode, mozno jedine pre malinke babo by som rozmyslala nafukovacky, predsa len su makksie, ale ked je babo vacsie, su uplne ok 😉

lucula73
14. srp 2010

@katka512 aj ja som mala v pláne kúpiť nafukovacie kolieska,ale po mesiaci používania som skonštatovala,že je to úplne zbytočné...aspoň pre mňa..a to tu máme otrasné cesty 😉

marion
17. srp 2010

Kocky nechceli ste niektora tuto tasku? 🙂 Tu je na nu link....

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2391886

mmacko
17. srp 2010

jeej, marion, ja, diky, idem to sledovat 😉

marion
17. srp 2010

@mmacko ale rychlo uz to bude koncit. 🙂

didakuku
17. srp 2010

Kočky můžete mi ještě některá poradit co máte kolekci 2010, jak jde do lehu sporťáček ? Všude jsem našla kolekci 2009 i v obchodě, tak nevím. díky moc

mmacko
17. srp 2010

@didakuku kolekcia 2009 a 2010 maju rovnake polohovanie, len musis trosku na tu loznu plochu zatlacit 😉

didakuku
17. srp 2010

@mmacko aha, děkujem 🙂