Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzanat
21. srp 2010

@bredmax, preto premyslam nad skladaciou vanickou, lebo mame fabiu, ma maly kufor a kedze budem mat v aute dve deti, potrebujem do kufra naskladat cely kocar....

marion
21. srp 2010

Mamicky, nemate niektora na predaj mamabag farba radon ( cierna s tmavomodrou) z kolekcie 2008? Dakujem 🙂

lucula73
21. srp 2010

@mmacko a to sa ti ako dá tá strieška dať až k madlu....?mňa nepustia tie dva remene,čo držia opierku,oni sú predsa prevlečené cez ten neopren,nie?či to máte aj inak? 😕
a už mám doma aj nánožník,vyzerá super,aj sedí dobre,farby na nerozoznanie od origošu.....zajtra sfotím,lebo som prišla neskoro domov,už bola tma 😉

lucula73
22. srp 2010

tak tu je nánožník 😉

didakuku
22. srp 2010

@lucula73 moc pěkný 🙂

avanka
22. srp 2010

@zuzanat my mame skladaciu vanicku Scout a rozmerovo by som urcite nemenila s Protonom

zuzanat
22. srp 2010

@avanka a si s nou spokojna? nenici sa tym, ze sa sklada? nie je nejaka labilna?
Dakujem 😉

avanka
22. srp 2010

@zuzanat skladali sme ju len zopar krat a zatial je v pohode..kupili sme ju ako 9 mesiacov pouzivanu, vyzera ako nova......a labilna nie je vobec....ma plastove vystuhy...

zuzanat
22. srp 2010

@avanka ja by som moju skladala asi aj 2x do tyzdna, preto sa bojim, aby to vydrzala, tiez by som chcela pouzitu. A sportak si mala novy ci pouzity si kupila?

mmacko
22. srp 2010

@lucula73 ja tie pasy nemam pretiahnute cez tu neoprenovu strechu, preto mi to ide az k madlu a nedam na to dopustit. Pouzivam to tak denne. A aj mala ked zaspava v kociku, tak ma opierku v pololahu a strechu az pri madle, ma viac tmy a pokoja na zaspanie a potom ked zaspi ju dam do lahu a plienku na strechu.
Krasny je ten nanoznik 😉

avanka
22. srp 2010

@zuzanat my sme kupovali komplet Concord neo v zaruke do 6/2011 aj s autosedackou za 400 euro....je v perfektnom stave.....ja by som sa nebala pouzivanej

esperka
22. srp 2010

@avanka a kde ste zohnali tak lacno? Máte ho už doma, má nejaké nevýhody? Tiež chcem neo, ale každý chváli fusion

avanka
22. srp 2010

@esperka na ceskom MMB, boli sme pre neho v Brne, stal 9000 ceskych......
my sme si boli Neo obzriet normalne v predajni, zapacil sa nam, tak sme do neho isli..
vozime v nom zatial nasho syna, takze reci niekoho, kto ho doma nema a len ho niekde videl alebo nieco pocul, ze sportak je maly a tak neuznavam
Lukasko ma v nom vela miesta este stale, sedi sa mu pohodlne, s kocikom sa lahucko manipuluje...
jedinu nevyhodu vidim v malom nakupnom kosiku, no ale ved ziaden kocik nemoze mat vsetko dokonale, ze? 😉
netvrdim, ze je naj, mozno nebude malinkemu vyhovovat to polohovanie noziciek, ze nejde do uplneho lahu, poznam dost ludi, co si prave toto chvalia, ze deti vonku spali kludnejsie, ale nesudim dopredu...uvidime o rok..

zatial by som vsak nemenila, Fusion sa nam nepaci....

barboramarek
22. srp 2010

@avanka ja som ho mala takze sudit mozem 😉
mozem porovnavat toto polohovanie aj na inom kociku takze ked som vtedy o nom pisala tak som urcite nenapisala ze je maly ale je o dost uzsi ako fusion, urcite nie je maly.
to polohovanie je podstatne vyssie v lahu ako na inych takychto typoch kocikov, napr. Quinny a Gesslein. nakupac je maly, ale to sa stava aj u inych 🙂 o polohovani pisem ked sa neda do polohy P) kt. je vyslovene len na skladanie kocika.
inac bol kocik super, vsetko sedelo. len viem ze nam viac vyhovuje fusion.
tak prajem vela krasnych prechadzok 🙂

renisco
23. srp 2010

mám concord fusion.
- hlubokou korbu mám proton - barva chilli 2009 - u ní je dobrá ta věc, že se dá stříška "natahnout" dopředu
díky sluníčku (lepší než slunečník) VIZ FOTO

- mám i skládací korbu scount - barva radon - super pro svou skladnost. koupila jsem si ji kvůli občasným výletům,
ať malou nevozím celou dobu v autosedačce

- sporťák mám černý (lava) rok 2010 - měla jsem i apple rok 2009, ale ten šel obratem z domu - poznatky:
2009 - šoupal se potah, lepší nákupní koš (má tam suché zipy na vytahnutí té desky), po bocích delší stříška
2010 - vyztužený potah, nákupní koš je bez sucháče, stříška je na bocích kratší
VELKÉ MINUS u obou vidím v nožní brzdě - špatně se mi na ni dostává - ta tyč je dost blbě umístěná.

- tašku ke kočárku mám emitex se zipovým uzávěrem. měla jsem i mamabag, ale emitex u mě vítězí.

POZNATEK k autosedačce... concord má dvě ION a INTENSE.
Ta intense je totožná s jane strata a má uchycení pásu spodem (nejde přes dítě), ION má uchycení vrchem. Mám Jane a než to v autě zapásuju... tak sháním ION. Ale nejraději bych kolekci 2010, protože ta má lépe řešenou stříšku, ty předešlé mají stříšku hroznou - stínítko do auta.

renisco
23. srp 2010

a mám i vložnou tašku SNUG, ale tu nepoužiji, jelikož jsme narození v červenci a v zimě se do ní určitě nevejdeme...

mmacko
23. srp 2010

@renisco super infosky 😉. Tak toto je naozaj vyhoda vanicky Proton, ta strieska.
pekne si zhrnula +/- oboch verzii, ja mam 2009 a som spokojna, ta strecha je super. A ta nozna brzda je podla mna ok, jedine ked mam bosu nohu, tak ju neviem odblokovat, tlaci ma to na kostnatu nohu 😉
A aj ta taska vyzera fajn k fusionovi

renisco
23. srp 2010

oni verze 2009 i 2010 jsou + i - tak nastejno. já kočárek mám problém zabrzdit. ta tyč je v tak blbém úhlu, že si div nevykroutím nohu, než se mi zabrzdit podaří. s bosou nohou bych to raději fakt nezkoušela 😀
Připadne mi, že ta brzda u 2009 byla trošku v jiném sklonu než u 2010...

DOTAZ: jaký fusak používáte do kolekce 2009/2010? emitex se mi líbí, ale je na pásky, a jelikož je bouda zakončena zipem, tak se fusak přeci nedá zaháknout... v kolekci 2008 je to ok... DÍKY

mmacko
23. srp 2010

@renisco ja mam fusak podobny tomu Emitex, tiez by sa to tam malo tak zaviazat, ale podla mna, ak budes mat cez neho pretiahnute pasy, tak nemusi byt zasnurovany hore.

mirkazacz
23. srp 2010

Caute baby. Trosku reklamy si urobim🙂 Predavam tu na fore uplne NOVY Concord Fusion 2009 vo farbe cherry. Je to len sportova cast. Kocik je z obchodu, nevybaleny, zaruka 2 roky, dostanete original zarucny list. M.
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/shnc/co...

mirkazacz
23. srp 2010

a este som zabudla, tan isty mam aj na slovenskom modrom koniku
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/f1yp/con...

lucula73
23. srp 2010

@barboramarek ty máš teda prehľad..... 😀 ,ja som mala tiež,ale odkedy som kúpila kočík,tak už radšej nekukám nič 🙂

a tá brzda je fakt hrozná,teraz v lete som to musela rukou odbrzdiť,lebo na bosú nohu to je teror 😠

mmacko
23. srp 2010

@barboramarek, suhlasim s tebou, nasla si lepsiu cenu 😀DD

petrastudent
23. srp 2010

Ahojky nebo dobrý den? Chtěla bych se vás zeptat na kočárek cancord neo- konkrétně by mě zajímalo jakou máte zkušenost při přechodě z hluboké korby na sporťák? Co malé nekroutí se tam nějak, nebo mu není nepohodlně? Moc děkuji A zdravím

zuzanat
23. srp 2010

Dakujem vam za rady, asi sa predsa len dam na fusion, uz len najst ten dobry za rozumnu cenu.Dufam, ze sa podari 🙂

barboramarek
23. srp 2010

@petrastudent ahoj,
neo je v poho ale ked tam das tak male babo, mne teda vadila poloha lah, ta co je tam ako lah,nie ta na skladanie, ze babo bolo fakt dost vysoko, preto som ho predala 😒 musim priznat ze mozno je to lepsie, ked je je tam ta vlozka to neviem ako je vyriesene ....

hilaris
24. srp 2010

@marion prepac ze tak neskoro reagujem. Fusak je velmi teplucky. Vobec nie je tenky ako vyzera. V zime udrzi dietatko krasne v teplucku.. mala som pocit ze sa da zazipsovat az po oci 🙂 a do 6 mesiacov sa tam dieta zmesti urcite. je dokonca dlhsi ako autosedacka takze ked nozicka uz vykukaju z tej autosedacky, stale sa maju kam schovat co sa fusaku tyka...

tanija133
24. srp 2010

Ahojte baby, tak dnes som si objednala novy kocik Concord Fusion 3 kombinaciu , farba bamboo, a v piatok si uz ideme pren. Tak dufam ze budem spokojna....Ako jeden z mala sa mi naozaj pacil, sportiak je dost priestranny, vlastnosti vraj super, len ze neperuje az tak velmi. Vy co ho pouzivate ,ste spokojne? Nech mi cokolvek napisete, uz je objednany-... 😉

bredmax
24. srp 2010

@tanija133 dobrá volba budeš spokojená 🙂 já bych do jinýho nešla a hlavně nemá ho každý 🙂 u nás jezdí samý jané,xlander,patron,takko a pod 😀