Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
27. srp 2010

@zuzanat ano pasují. já právě mám autosedačku JANE STRATA 2009 METEORITE, ale dnes jsem ji prodala a nutně proto sháním novou, a nejlépe chci ten ION. Je prej větší než než JANE. a taky jane se zapíná stejně jako concord INTENSE (spodem - což se mi zdá hrozně zdlouhavé) a ION vrchem u nožiček.
vůbec mi nejdou vložit fotky!!!!

lucula73
27. srp 2010

@renisco a tebe drží tá strieška keď dáš opierku do ľahu?tomu teda fakt nerozumiem....

zuzanat
27. srp 2010

@renisco a iba ta jedina pasuje? skusim pohladat, ked by som nekupila concord, aspon viem aku inu 🙂

renisco
27. srp 2010

@lucula73 asi takhle. koupila jsem si apple 2009 a stříška mi padala. koukla jsem na video na youtube a zjistila jsem, že mám špatně uchycené ty pásky na bocích rukojeti. omotala jsem to podle videa a stříška přestala padat.
naskytla se mi LAVA 2010, tak jsem APPLE obratem prodala a tady jsem taky zkoušela tu stříšku a bylo to to samé - po správném uchycení pásů to zas bylo ok.

lucula73
27. srp 2010

@renisco a to video nemáš poruke?
a nedá sa ti odfotiť tú tvoju striešku,ako to vyzerá?

renisco
27. srp 2010

@zuzanat na concord pasují autosedačky JANE i CONCORD. Concord má 2 druhy autosedaček - ION (pásem v autě se uchycuje přes nožičky) a INTENSE (uchycuje se jako JANE spodem).

zuzanat
27. srp 2010

@renisco o sedackach concord viem, som sa pytala ci z Jane pasuje len ta co si mala ty....

renisco
27. srp 2010

@lucula73

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A


tady je video - v minutě 2:20 paní ty pásky sundavá - podle toho jsem to dělala.

renisco
27. srp 2010

@zuzanat jane má jen jeden typ autosedaček (samozřejmě nemám na mysli ty starší z roku 2005, 2004).

renisco
27. srp 2010

@lucula73 já mám teĎ sportovní verzi schovanou, používáme hlubokou korbu

lucula73
27. srp 2010

@renisco jasné,teraz som si všimla,že máš malé babatenko 😉
idem kuknúť to video...ďakujem.

zuzanat
27. srp 2010

@renisco a nevies mi prosim povedat, ci na youtube je aj video tej skladacej vanicky?
Ospravedlnujem sa, ak otravujem 😔

renisco
27. srp 2010

@zuzanat myslíš scout? ano je - pohledám...

https://www.youtube.com/watch?v=MltPAS8_4mE

a nebo

https://www.youtube.com/watch?v=70Levys8jKY

tu mám taky, v barvě radon 😀

nika007
27. srp 2010

čaute, už som si, po porade s drahým, objednala concord trojkombináciu cez to avapro.sk, tak ako tanija133 a mám aj taškuuuuuuu za super cenu 🙂 . Tá baba je fakt sympatická, aspoň po telefóne bola milá. Objednala som si aj kopu oblečka pre naše mimčo. Preferujem kúpu nového oblečenia, nejak neverím tým bazárom, lebo sama osobne poznám kočku, čo nakupuje veci zo sekáčov a potom to predáva cez bazár ako oblečenie po vlastných deťoch. No, a potom takéto veci dajte na svoje, že? Bohvie, kto to nosil. 😝 . Aaaaaale som šťastná, že budem mať kočík svojich snov a ešte aj za super cenuuuuu. 😅

zuzanat
27. srp 2010

vazne ju mas? a si spokojna? myslis, ze sa tam zmesti aj babo s fusakom?
dakujem za video, idem mrk 😉

renisco
27. srp 2010

@zuzanat tuhle otázku ti bohužel nedokážu zodpovědět. používám hlubokou korbu PROTON, tu scout jsem si koupila z důvodu, kdybychom jeli někam třeba na celý den, tak aby malá nebyla zkroucená ve vajíčku. proton by se nám do auta už nevešel, scout složená ano. ještě jsme ale nikde nebyly, takže jsem ji ještě nezkoušela. ale baby tu psali, že je velikostně jako proton - ona se zdá ta protonka velikostně větší, protože se nahoře rozšiřuje, má větší boudu, ale nedivila bych se, kdyby byly velikostně stejné - mě nikdy nenapadlo to měřit. 😀

zuzanat
27. srp 2010

@renisco ja chcem scout prave z toho isteho dovodu, ze sa mi proton nezmesti do auta a dost casto chodime k rodicom, takze budem brat cely kocar, ale obidve vanicky si kupit nemozem, tak dufam, ze aj scout bude dobra.

renisco
27. srp 2010

@zuzanat si představ, že já donedávna měla vaničky tři - proton, scout, jane a ještě mám i tašku snug. jane sem naštěstí prodala... přítel raděj mlčí, jinak by ho švihlo 😀 😀

jestli bude čas, skusila bych ti zítra obě vaničky (proton i scout) vyfotit vedle sebe, ju?

jen se mi nedaří sem vložit fota... no když tak něco vymyslím....

zuzanat
27. srp 2010

@renisco ty si teda exot 😀 a co vravis na tasku snug? tu som tiez obzerala, ale sa mi nezda vhodna pre zimne dieta

renisco
27. srp 2010

@zuzanat já ji moc neprohlížela, protože v zimě se do ní stejně nevejdeme. mi právě připadne nejvíc vhodná pro zimní dítě.... ona byla součástí té hluboké korby, tak jen proto ji mám. koupit samostatně bych ji nekoupila!

lucula73
27. srp 2010

@zuzanat
@renisco baby,už tu merali nedávno tie vaničky,pár strán dozadu by ste to našli,je tam rozdiel vraj iba 1 cm..... 😉

zuzanat
27. srp 2010

@lucula73 veru si spominam, ze to tu uz niekto pisal 😉 No snad bude dobra, a nebudem banovat.

renisco
27. srp 2010

@lucula73 ano četla jsem. a opravdu opticky vypadá menší než proton

zrzuska
27. srp 2010

@zuzanat ja som nasla tu na MK taky inzerat a teraz ked mi to doslo tak som kukala ze je to z tej predajne co spominas. ale na blocku mam cenu 284 ci kolko a predala mi ho ta pani za 310. ale tak kaslem uz, lebo za benzin od nas do BA by som kolko dala tak uz mi je to jedno.
mnacko tusim spominala ze sa neda cez nett, asi musis ist priamo tam a ak ho chces tak cim skor lebo uz su vraj naozaj posledne kusy a ze sa velmi rychlo predavaju.
skusim ti najst inzerat. ja som ho niekde videla za 280 ten cherry 😉 pockaj, hodim ti link ak ho najdem.

zrzuska
27. srp 2010

no tak iba takyto som nasla:
http://deti.bazos.sk/inzerat/4646750/Concord-fu...
ak by bol v zaruke a ok tak by som ho brala.

ta pani cez ktoru som ja objednavala tak mi hovorila ze uz nebude predavat. asi som uz bola posledna. neviem. lebo uz nikde nema inzeraty. musela to mazat tento tyzden. pred par dnami, lebo som ich este nedavno videla.

renisco
27. srp 2010

@zrzuska http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36395217&tab=1

stejná fotka... DIVNÉ!!! u nás se paní jmenuje Michala...

zrzuska
27. srp 2010

@renisco ty kokso. naozaj. uplne rovnaka sedacka. to co je za haluz?

no inak ta pani co mi zohnala kocik tak ma upozornovala ze sa jej uz stalo ze poslala peniaze a kocik nikde ani peniaze. proste su aj podvodnici.
to ak by ste nahodou takto kupovali kocik tak iba na dobierku si ho dajte. ze zaplatite kurierovi ked dovezie kocik.
ja som tejto pani posielala peniaze na ucet ale to sme hned na zaciatku zistili ze sa pozna so svokrovcami, takze som jej verila 🙂

renisco
27. srp 2010

@zrzuska Michala z mmb je moje kamarádka, tak se jí zítra zeptám, jestli o tom ví....

zrzuska
27. srp 2010

baby ja neviem. ja budem kupovat vanicku proton. som tiez spekulovala nad tou skladacou ale eee 😝
my sme tu vanicku dost vyuzili aj v aute prve mesiace, a mala mi v nej spala prvy mesiac aj v noci a aj cez den v nej lezkala prve mesiace. a grckavala takze sme vyuzili to ze sa da polohovat a mala to mierne nadvihnute 🙂
ja urcite kupim tu klasicku vanicku potom ked to bude aktualne. 🙂
ale kebyze mam male auto tak co uz, jasne ze by som uvazovala inak. my mame sluzobne a je dost velke aj kufor takze v pohode.

zrzuska
27. srp 2010

@renisco ktovie ci jej niekto nesmajzol fotku 😕