Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
27. srp 2010

@zrzuska už to tak vypadá... Míša má inzerát taky na bazoši, ale u všech má detailní fota.... sem jí to poslala na skyp, zítra určo mrkne...

zrzuska
27. srp 2010

@renisco tak to je drzost nie? a clovek si kukne real fotku a si mysli ze aka super a nakoniec kupi macku vo vreci.
ale tak ja som si vzdy dala poslat este na mail detailne foto. ale ktovie ci aj tie nema potom ukradnute 😕 😠

renisco
27. srp 2010

@zrzuska to už je bohužel riziko... buď a nebo...

mmacko
27. srp 2010

@nika007 to su 2010, ten leaf urcite 😉

@zrzuska tesime sa s tebou, kosik sa neda zvacsovat, ale aj tak je to suprovy kocik...vela stastnych kilometrov 😉

zrzuska
27. srp 2010

@renisco to hej. veru, najlepsie je kuknut to osobne ak sa da ked takto z druhej ruky 😝

@mmacko dikes, uz sa veru tesim 😵 a verim ze dobre posluzi aj pre druhe babo ak sa podari 🙂

nika007
28. srp 2010

@mmacko už som si to aj tak objednala cez www.avapro.sk, ja tým bazarom nejak neverím

lucula73
28. srp 2010

@zrzuska vieš čo si myslím,že tá pani čo ti predala ten kočík ich mala z toho brendonu ,lebo tá cena by sedela a ona si na to nahodila dačo a tak ich predávala......ja som od nej tiež chcela,ale potom som cúvla,bála som sa,odkial ich má,keď ich tak lacno predáva..... 😉 ,keby som ju poznala,tak je to iné....

a ja som mala objednaný tiež z brendonu ten liguid,zohnala som číslo,objednala cez net,potvrdili mi objednávku,a keď som volala o tri týždne ,že čo s tým je,tak mi povedali,že treba osobne do predajne ísť objednať..... 😠 ,tak neveiem,prečo mi to nepovedali hneď do telefonu,potom som to zrušila,nie som z BA a chodiť tam kvoli tomu.... 😒

@renisco tak tie popruhy som si napravila,máš pravdu,že mi streiška síce nepadá,ale teraz je tá opierka v takom polosede,vobec nejde do lahu,tie popruhy sú kratšie.....predtým mi to išlo takmer rovno dať..... 🙂 ..však vyskúšam,ako to bud ev praxi

renisco
28. srp 2010

@lucula73 to je právě to, proč ty pásky baby neotáčejí tak jak se mají - protože pak to nejde do většího lehu a tím pádem padá ta stříška.... to byl důvod, proč jsem si říkala, že si stříšku nechám ušít...

takže buď bude padat stříška, ale bude leh NEBO nebude padat stříška a nebude takový leh

zrzuska
28. srp 2010

aj ja som to vcera skusala dat tak ako na tom videu a je to riadne vysoko teda 😝
ale mne prisiel kocik poskladany a nemala som to tak dane tie pasky. boli na tom nizsom cvoku zaseknute.
a ja ked dam do lahu uplneho a mala lezi tak striesku riadne posuniem dopredu a drzi mi to. ale dakedy tiez to skoci naspät. ale staci o centimetrik posunut vyssie opierku a drzi pekne. 🙂

@lucula73 ano ten kocik je z brendonu. je to na blocku 😉 takze viem aj real cenu a ze si prihodila 30eur. ale tak ze ona to zariadila, isla po to do BA cize benzin a dala si namahu. to si zaratala 😝

ale som veeeeeeeeeelmi spokojna. stale sa vytesujem a chodim kukat kocik. uzasny je a som velmi spokojna aj s farbou, i ked som sa jej velmi bala. je uzasna. a hlavne tmavy ze sa mi nebude tak spinit ako to bebecko blede. to bolo hrozne. hned bol spinavy. a nevadilo by mi to keby sa cistil ako jane potah ze stacila vlhka vreckovka (lebo prvy sme mali taky bledy tiez).ale toto sa nedalo ocistit iba oprat. a to by som musela stale prat, vsak aj ten potah by sa mohol znicit tym castym pranim

a baby ja som sa bala napr. toho nanoznika a som s nim velmi spokojna. asi ani nebudem kupovat nanoznik. pre malu isto nie a pre druhe uvidime potom ked to bude aktualne. 🙂
a viete co je sranda? ze mala v nom vyzera taka mala, normalne sa zmesti do toho nanoznika.
iba ten prsiplast mi vadi. aky mate vy? nejaky univerzalny?

lucula73
28. srp 2010

@zrzuska no ten pršiplášť je na h.......ja by som najradšej kúpila druhý,ale neviem aký,asi nejaký univerzálny.....a teraz,keď mám aj ten nánožník,tak sa mi vobec nedá dať......

zrzuska
28. srp 2010

@lucula73 no ja ked som ho vcera skusala tak som kukala ako puk na to.
tam sa da cele to okienko odzipsovat prec. len nechapem preco to urobili take velike ze az nohy oprsi. som to skusala tak ze odzipsovat celu vrchnu polovicu a prehodit to dovnutra cez madlo. jedine tak by babo neoprsalo ze by malo okienko iba na kukanie.
a nohy som nezakvakla o opierku na nohy ale iba volne nechala. ale to by mojej malej aj tak oprsalo nohy. budem musiet tiez kupit daco univerzalne. toto je super prsiplast pre take male mimino. ale ked uz riadne sedi a ze opierka na nohy je uz dolu ze nozky trosku trcia tak naprd. to zas mali tie starsie concordy lepsi prsiplast.
ale super material, taky mäkucky.

inak naj prsiplast maju jane tie 2009 tusim. ten bol uplne suprovy 🙂

ale ten nanoznik je asi nepremokavy ze? tak mozno to tak mysleli ze ten bude zalozeny ked chces mat to okienko otvorene 😝 alebo neviem.

zrzuska
28. srp 2010

baby ja si idem objednat tento prsiplast. mal by sediet z tych vsetkych co som kukala prave tento.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

renisco
28. srp 2010

mi to pořád hlodá... neudělám blbost, když prodám autosedačku Jane Strata a vezmu Concord ION?

zuzanat
28. srp 2010

ahojte, tak ja sa asi na ten obchod brendon asi vykaslem, nepojdem mozno zbytocne 120km, ak ho nebudu mat. Divne, ze sa neda objednat cez net alebo telefoniky. Snad kupim aj dobry jazdeny 😔

lucula73
28. srp 2010

@zuzanat veru,tam musíš osobne...alebo pošli niekoho ak máš v blave pozrieť,či ho vobec majú....
@renisco concord ion je vačšiaa autosedačka ako strata,takže zle určite neurobíš....mne to v obchode predavačka vravela,keď som rozmýšlala,či kočík jané alebo concord,tak sme sa bavili aj o autosedačkách....aj som ju videla,je fakt malá.... 😒
@zrzuska ak ho objednáš a bude dobrý,tak ho objednám aj ja 😉

renisco
28. srp 2010

@zrzuska ten inzerát byl dnes z Bazoše stažený a kamarádka valila oči, samo že o ničem nevěděla....

a tady jsem našla taky - ale tady nevím, jestli jsou fota oficiálně nebo ne...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35975880&tab=4

http://deti.bazos.sk/inzerat/4709770/concord-fu...

renisco
28. srp 2010

@zrzuska tak koukám, ono na tom slovenském bazoši je spoustu fotek concordu co jsou na našem mmb... a všechny inzeráty je jedna a ta samá baba....

zrzuska
28. srp 2010

@renisco to je cudne. som rada ze som ho kupila ako som kupila 🙂 🙂 🙂

@lucula73 🙂 😉

tanija133
29. srp 2010

@nika007 Kedze som brala cely kocik, tak som je navrhla ci by mi nemohla dat este dalsiu zlavu okrem tych 10%, navrhla mi dalsich minus 20 eur, ja som jej navrhla zasa tasku gratis, len som skusala, a ona mi povedala ze mi ju da zo 75% zlavou, tak to sa mi pacilo, takze kocik s taskou ma vysiel ma vysiel 760 eur. A to sa da...... 😉

tanija133
29. srp 2010

@lucula73 no tak som to skusala, drzi len tak tak , pada to....v lahu strieska drzi iba v take polovicnej polohe...a tebe ako? Pada ti cela , alebo do polovice?

tanija133
29. srp 2010

@zuzanat Zuzi, ja som bola teraz cez vikend v Trencine u rodicov a bola som v Laugariciu, v tom obchode hore predeti.sk a maju akcie na Concordy, moj Bamboo tam mali v trojkominacii za 666 eur skoro som odpadla z tej ceny...a maju akciu aj na ten cerveny a oranzovy, uz neviem za kolko , ale chod sa tam pozriet.....

tanija133
29. srp 2010

@zuzanat Ale maju aj sety so skladacou vanickou...

zuzanat
29. srp 2010

@tanija ja bohuzial nemam na to, aby som si kupila novy kocik, takze len pouzivany musim 😔

tanija133
29. srp 2010

@nika007 Tak super, ze boli zlati...a za kolko ti ho dali aj s taskou? Ja som si tam tiez kupila este krasnu zavinovacku ze za 9 eur!!!! Ja som sa dozvedela o nich tu na modrom koniku....

nika007
29. srp 2010

@tanija133 mňa to vyšlo tiež tak podobne, spomenula som teba, že si dostala zľavu na tú tašku a takisto som si objednala kooopec vecičiek, fakt super ceny. Minule som bola v Hypernove, že akcia na dupačky a za 9,90. Skoro ma tam vykotilo. Inak, tá baba z avapro je celkom milá, hovorila, že majú doma malé a vie, čo je to kupovať výbavičku za také premrštené ceny. Ja som tiež videla reklamu tu na MK. Konečne niekto, kto má celkom fajn ponuku a ceny. Joooj, tak sa teším. 🙂

zuziatko
29. srp 2010

Ahojky

neviem či niektorá máte fusion 2009. Potrebovala by som dĺžku opierky na chrbát. Nebola by niektorá ochotná pomerať ??

Vďaka 😉 😉

tanija133
29. srp 2010

@nika007 SUPER, a aku farbu si si objednala? Inac v Tescu maju 30% zlavu na vsetko detske oblecenie, ja som tam bola v piatok, a zas som nakupovala, ale uz som si dala zakaz, lebo mam toho dost...No ale nekup tie krasne vecicky za par eur.....Tam sa chod tiez pozriet.... 😉

zrzuska
29. srp 2010

ahojte.

my sme dnes prvykrat testovali kocik a neviem si ho vynachvalit. drahy dokonca povedal ze je lepsi ako jane slalom 🙂 som skoro odpadla, lebo dost hnudral ze som zase predala kocik a iny kupila 😝 tak mi tym vlastne uznal ze je fakt dobry.
len chce kupit nafukovacie kolieska. tusim tu niektora ich mate ze? to zo jane pasuju vsak? 😅
ale mne tieto vyhovuju. to mozno neskor dokupime ak vobec 🙂

@zuziatko uz tu boli spominane rozmery. 😉
ale dlzka je 58cm ak dobre meriam - chrbtova opierka.

lucula73
29. srp 2010

@tanija133 no padá mi o jeden ten dielik dozadu,neviem ako ti to mám vysvetliť,keď je opierka v sede a búda zatiahnutá,tk keď opierku spustím nadoraz dolu,tak mi to skočí o jeden "zub" 🙂 ,
ale som si prerobila tie popruhy podľa toho videa ,teraz je to nie ľaah,ale aspoň mi to nepadá...a ako vyzerá moja strieška v ľahu som odfotila,je to na str. 53

nika007
30. srp 2010

@tanija133 tiež bamboo, aby mi to sedelo aj k tej taške