Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tessie
6. led 2009

Ahojte concordáčky 🙂

aj my máme concord fusion, vo farbe krypton, a vaničku máme oranžovú. Zatiaľ som s ním veľmi spokojná, malá bude mať 5 mesiacov a v pohode sa tam zmestí. Super.

Vo februári už dám malú asi do športovej časti, akurát chcem do neho objednať fusak Emitex. Ak by ste vedeli o niekom, kto by kúpil oranžovú vaničku Proton (v druhej polke februára), tak ju predám. Je ako nová, nemá sa ako zničiť.

emily82
7. led 2009

ahojte, tiez uvazujem o kupe concordu fusion, ale v obchode sa mi nepozdavalo polohovanie sportovej casti, nie je mozne do vodorovna, islo o fusion 2009. Chcela by som sa spytat ako je to s polohovaním u fusion 2008.

kocurko1
7. led 2009

Caute. Aj my uvazujeme o concord fusion 2009- travel sete. Dnes som si v obchode vsimla, ze ta neopren strieska je dost makka a tenka. Mate niektora skusenosti, ako sa to chova napriklad vo vetre, horsom pocasi? Ide mi o to, aby bolo babo vo vanicke dobre izolovane.
Alebo vsadit na istotu a kupit kolekciu 2008?

certica
7. led 2009

emily, uplne vodorovne do lahu nejde, ale az taky problem v tom nevidim...

denisapap
7. led 2009

Ahojte, ta strieska na fusion 2009 je podla mna super, je to tensi material, ale ta konstrukcia je pevna, mne by skor vadila ta priesvitna strieska z minulorocneho modelu, mne maly cez den spava v kociku, tak tato nova strieska sa mi zda byt aj dost velka, co je super, neprepusta tolko svetla ked dieta spi...

a_rianna
7. led 2009

Ahojte, ja mam concord fusion, kupovali sme ho ked mal drobec 2 mesiace dovtedy sme mali peg perego ,kt. sme predali, lebo som sa doslova zamilovala do concord. Kupili sme už len sportovu časť, krpček mal 2 mesiace a tiež som mala strach že ako tam bude, ked sa neda uplne sklopiť, takže..... ked som ho dala do deky a trošku sklon obec mu to nevadilo.

Ale ja mam 2008 verziu.... na sportovej časti je ta priesvitna strieška kt. som už bohužial bola reklamovať pretože ta folia čo čo to je cela popraskala a stretla som sa už s 3ma maminkami, kt. mali ten istý problem. Okrem ineho som reklamovala už aj koliesko nakolko sa tam vyšuchala po 2 mesiacoch dražka teda vypadavalo... teraz čakame ako sa nam vyjadria na reklamaciu pretože už cca 24 dni je na reklamacie takže používam nahradný kočik... nakt. mam strašne nervy . Napriek týmto problemom by som si Concord opatovne kupila, lebo som s jeho konštrukciou, lahkostou spokojna... aj ked si myslim že 2009 verzia je jednak krajšia dizajnovo a jednaj aj lepšie riešena, myslim že tam ta sportova časť nema už tu priesvitnu striešku...

clea333
7. led 2009

Ahojte, ja som dnes pozerala tu novu verziu nazivo a strieska nie je uz priesvitna a tiez naspodu ten kosik je vacsi, kocarik je z trosku ineho materialu ako bola verzia 2008. Ja uvazujem o verzii 2009, strieska sa da aj viac sklopit, ked svieti slnko-az uplne nizko.Ten kocarik sa uplne super ovlada.Inac su tie verzie asi rovnake.

kocurko1
7. led 2009

Dik baby. Ako pozeram, asi sa dam na verziu 2009. A kvoli zarucnemu servisu pravdepodobne kupim kocik v normalnom kamennom obchode. Hoci oproti jednej uz vyssie spomenutej nemeckej stranke vyjde cenovy rozdiel 200-300eur.
Aspon si ho odskusam poskladat priamo do auta a dam si co najviac vysvetlit od predavacky.

a_rianna
8. led 2009

Ahojte concordačky....

takže dnes sme dostali svoj super kočik naspať. vymenili cele koliesko a aj celu striešku mame novu 🙂)) a spravili to už z ineho matrošu tak by sa to už nemalo trhať....

kocurko1 ja by som ti tiež doporučila 2009 verziu.-... a inak cenovo to aspon u nas v ZA v obchode pre deti kde som to kupovala ja.... vobec nie je rozdiel... aspon ked som sa pozerala dnes na ceny ked som si bola po ten kočil kolo 15 000 stoji aj 2008 a 2009 verzia (sportova časť)

kocurko1
8. led 2009

Dik a_rianna. Ten rozdiel 200eur oproti Nemecku mi vysiel za cely travel set - vratane vanicky a autosedacky.
Cisto sportovy kocik aj u nas v TT stoji 15000sk.
Pekny den

tessie
8. led 2009

Ahojte, my sme ešte športovú časť nepoužívali, ale som teda smutná z toho, že tá folia na vrchu je nekvalitná. Dovtedy som o tom nepočula. No nevadí, však uvidíme. Inak skúšali ste niekto tam dať tienidlo proti slnku od Jané? Včera som také našla na internete ako príslušenstvo k Jané a kedže sú tieto dva kočíky veľmi podobné, tak som rozmýšľala, či by to náhodou nepasovalo...

a_rianna
8. led 2009

no to neviem ale vsak by ti to v predajni možno požičali na skušku kde by si to šla kupiť

no mne tu foliu vymenili uplne za inu aj iná matroš, teraz je taka makky a neprilieha na tu sieťku čo je navrchu čiže sa tak nekrčí pri zložení striešky... čo je výhoda mojej reklamacie 🙂) je , že mi vymenili uplne celu striešku za novu.. lebo som na vrchu mala taký flak a už tam nieje ( pochubujem že by tom tam kefovali ) 🙂))

tessie ono to každemu nemusí popraskať...neboj možno tebe to nepraskne... a inak keby neboli sviatky tak mi reklamaciu vybavia do týždna smolu som mala to že boli sviatky

tessie
8. led 2009

a_rianna - hlavne, že je kočík doma a že si spokojná 🙂

a_rianna
8. led 2009

no to ano... by som nemenila za iný kočik napriek tomu že som ho musela dať na reklamaciu ...
mne plne vyhovuje a myslim, že aj malemu

djana
9. led 2009

ahojte, mozete poradit aj mne?
chcem teraz kupit pre malu sportovy kocik lebo mam este nejaky model Pier Charden 2005 a je uz hrozne tazky a hlavne sa mi nepaci a tak uvazujem nad concordom 2008. mala bude mat v lete 1,5 oplati sa mi?
u nas su zimy poriadne a tak trosku vaham kvoli tomu nanozniku, nezistovali ste ci nepasuje z nejakeho ineho kocika?

a_rianna
10. led 2009

djana, ja mam 6 mesačneho syna a vozim ho v sportovej časti 2008 od cca 2 - 2,5 mesiaca nanožnik som si kupila na nete z jednej firmy.... univerzalny na všetky typy kočikov. a pasuje. kamaratka si kupila z causal play... nanožnik, pasuje jej tiež, ale nie je až tak vysoko robený ako ten moj, a v meste vidim mamičky, kt. maju nanožníky z iných značiek a dokonca ešte lepšie ako mam ja, takže myslím, že nanožniky na tento kočik pasuju. Treba len vyskušať a rozhodnuť sa pre ktorý. Akurat min. týžden som videla jednej mamičke zateplený nánožník a bol aj dosť vysoko robený 🙂)

djana
10. led 2009

ahoj ariana
a nepovies mi znacku? na nete si kupovala cez dadarku?

a_rianna
10. led 2009

djana ja som to kupovala na stranke www.prenasedeti.sk dodacia lehota bola velmi rýchlo myslim že hned na druhy den mi ta pani písala, že mi ho pošle.
vid
http://www.prenasedeti.sk/product/univerzalny-n...

ja mam čierny je tam aj stítok kto to šije...ale nie je to ziadna značka znama

emamamamu
10. led 2009

ahoj holk,y kde jste koupily ten kocarek? a muzu si koupit jen hlubokou korbu, sedacku a autosedacku? ja vsude vidim jen ty sportaky...☹ a je lepsi udelat si vylet do Nemecka pro nej? a je tezky?

emamamamu
10. led 2009

jsem pitomec, hlubokou korbu, autosedacku a podvozek jsem myslela..🙂

jasom
13. led 2009

ahojte baby neviete kde sa daju pozriet kociky concord na zivo? BA, TT, AT, ja hladam na nete a nachadzam len predajne online, ale ja by som ten kocik chcela vidiet aj na zivo, dikes za kazdu radu 🙂

a_rianna
13. led 2009

v BA v predajni pre deti určite 🙂))
ja som ho kupovala v predajni pre deti v ZA tak ho určite budu mať aj v BA

jasom
13. led 2009

a=rianna, no prave ale ja potrebujem presne vediet nejake obchody resp. adresy lebo som neni z ba 😠

deina
13. led 2009

Jasom, Pre deti mozes pozriet tu: http://www.predeti.sk/?idmenu=726 Su tam aj adresy, aj mapy. 😉

A-rianna, preco si reklamovala koleso? Predne alebo zadne? Nam odpadlo predne. 😨

jasom
13. led 2009

deina: dakujem, toto som potrebovala 🙂 🙂 🙂 ideme ho pozret live, dakujem

a_rianna
13. led 2009

reklamovala som zadne koleso lebo sa nam vyšuchala dražka ako to nazvala predavačka 🙂)) proste sa vysuchal na tej kovovej tyčy ten zahyb aby to tam držalo... tak mi dali cele nove koleso

a potom mi muž povedal, že sme to asi zle nasadzovali... lebo sme to tam len zasunuli a nezmačkli sme tam ten cuplik čo tam je pri zasuvani 😕 ale neva.. uznali nam to a mame jedno nove koleso xixixix

tessie
13. led 2009

ahojte, boli sme cez víkend v Pre deti v BA a už som videla aj novú kolekciu Concordov. Celkom je pekná. Predstavte si, že nová strieška na šporťáku je robená z neoprénu... Je to zaujímavé...

a_rianna
14. led 2009

ahojte no mne sa osobne tiež pači viac ta nova verzia ako tu čo mam... skoda že som nepočkala 2 mesiace 🙂)) ale keby ma o tom predavačka upozornila tak počkam ale o novej verzii som vtedy netušila

deina
14. led 2009

Aj mne sa ta nova kolekcia paci viac, ale my sme kocik kupovali pred viac ako rokom, vtedy akurat Neo vysiel a ten sa nam nepacil.

Neviem, ci nam to koleso uznaju na reklamaciu. ☹ Vselijak sa tvarila predavacka, vraj to sa same zlomit nemoze. No moze, vsak s kocikom kazdy jazdi opatrne, nie?

jasom
14. led 2009

baby tak ja som bola pozret tu novu verziu concord a velmi sa mi paci fusion viac stary ako novy 🙂 a tak by som chcela ten argon 😉 ale zevraj sa neda uz zohnat ta farba 😠