Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kamilakd
4. zář 2010

@kpn ahoj ja mam tiez concord ale ma pre mnadost nevyhod preto sa chcem opytat ako si riesila nanoznik ked ten co tam je len daky sustiak????dakujem

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 ahoj ja mam tento kocik aj ja som sa don totalne zalubila bol super az kym som ho zacala pouzivat!!!!!do kosika pod kocikom nic vacsie nedas bo je tam konstrukcia a kosik je maly dost neucelny,mam 4mesacneho synka a uz terat je ta vanicka LTT,sportova cast nejde do lahu skolon asi 40-50stupnou co nie je vyhra ☹ a plus je to ze je lahky lahko skladatelny krasny dobre sa s nim "soferuje" ale to je asi vsetko a este strieska na sportovej casti ked je kocik skoro v lahu je KRATKA takze ziaden konfort pri letnom driemani v tieni..toto mi predajce nepovedal!!!!!za kocik som vylalila 1400e aj s doplnkami ako taska dazdnik sietka koliecka! teraz som dost napalena je to fakt krasny kocik ale ...

sisqa19
4. zář 2010

@kamilakd juuuj, tak dakujem za názor 😅 ono mne sa vaničky na všetkýx kočíkox zdajú malé a toto ma potešilo, lebo tu píšu, že je vanička väčšia ako v tom x-landeri, no ale ako čítam, tak ostatné zápory prevyšujú. inak dooooosť vela si za neho vyrazila!!! teraz pozerám 2010 a ten je za 750€! uff, tak teda obzriem si ho naživo, ked už budem v obxode, ale asi si ma doooosť odradila 😀

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 chilli nebol v akcii len ta cudna zelena leaf a este otrasnejsia amber.....tie su cca za 790e samozrejme bez tasky sietky prsiplasta...ako vsetky..a este k vanicke proton je super pokial mas dom alebo vytah je sama o sebe tazka a ked tam das mimi no amen tma ☹(((( ja byvam na 2hom poschodi vanicku tehnim po schodoch...moj maly ma 4 mesiace 65cm a ked mu tam dam deku aby som ho zabalila je ho plny kocik a to mam maleho stihleho kamoska tam maleho naobliekaneho uz nestrci teda strci ale je tam chudak natlaceny a ta vanicka je v porovnani s inou znackou dost priestranna 😅 treba ist pozriet ale ta sportova cast ma dorazila ze nejde do lahu a striaska je kratka 😠 😠 😠 a este taky detail strieska na protone sa da sklopit tak ze babo ma tien tak ak sa rozhodnes poriadne pokukaj ked to sklopis ci to nie je krive!a nepretrca vnutro vanicky! 😉 taska stoji papabag cca 70e a tiez celkom neprakticka je dlha a uzka 😠

kamilakd
4. zář 2010

@sakura77 a si spokojna????skosala si dat do lahu a sklopit striesku?mna ide slak trafit....

sisqa19
4. zář 2010

@kamilakd no lebo my sme mali doteraz vybraný x-lander tento http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_... a manžel je nan zjavne zaujatý, jediné, čo mi vadí, je že je neodpružený, ale zase ma fukovacie kolečká a vanička sa mi zdá uzka, ale to sa mi zdá všade, pri všetkýx kočíkox. a kedže my čakáme bábo v januári, tak neviem neviem, čomu dať prednosť 😒

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 no concord pise ze ma kazde kolecko odpruzene haaa pekna blbina ja som uz na ten kocik alergicka 🙂 mna sklamal cakala som viac a hlavne mi ho vychvalili a nepovedali minus toho vozitka.....este hlboku verziu som spokojna ale sportiak nic moc a este ku kolieskam su penove moje po tyzdny vyzerali uzastne 😠 😠 😠 ako by som ho mala uz rok ,tak som objednala nafukovacie identicke s kocikom jane...bo su uplne rovnake.....nechaj si prejst hlavou bo tam budes vozit drobceka svojho....ja dost cestujem takze skladam rozkladam ponahlam sa atd 😀

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 tak x lander mna neoslovil teda voobec ☹ ide sa snim ako s tankom a neviem ake mate auto poproste predajcu ci si ho mozete vyskusat strcit do kufra!!!!! bo ked das konstrukciu vanicku a mimi do sedacky ...

sisqa19
4. zář 2010

@kamilakd nei sú odpruženééé ?? 😕 uff, no kuknem zajtra, ideme zas po obxodox lietať, tak uvidíme. my sme x-lander skúšali tak naprázdno voziť len a vyzeral dobre aj známy, čo ho majú zatial, tak xwálili, že sú spokojní 😕 otras vybrať niečo vyhovujúce, to je horšie ako maturita a zvlášť, ked ho potrebujeme na zimu hlavne, ked bude mimčo malinké 🙄

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 presne ja som si tiez myslela ze to bude malina vybrat kocik 😅 drzim palce a ak budes chciet dake info o concorde napis do posty rada poradim mne nemal kto 😉

lucula73
4. zář 2010

@kamilakd ja mám tú čudnú zelenú...nie je vobec čudná,net dosť skresluje...a ja som si dala ušiť nánožník na mieru,na českom mmb jednej babe...,na str. 73 je aj foto... 😉

lucula73
4. zář 2010

@sisqa19 určite sa choď naň pozrieť do obchodu a podľa toho.....tá strieška aje fakt dosť krátka,ale ja som si kúpila slnečnú clonu,čo šla až za madlo doperdu a bolo po probleme......do každeho kočíka ti bude v lete svietiť slniečko..... 🙂

lucula73
4. zář 2010

@kamilakd a ešte...tá strieška dorazila aj mňa....furt špekulujem nad inou,ale ušiť to je dosť problem.....
a tie baby,čo majú kolekciu 2009,im strieška drží,nepadá a kočík ide do takmer rovného ľahu,lebo tá strieška je dlhšia......nechápem ani ja,ako to mohli takto dovrzať 😠
aj ja keď povolím popruhy,teda obtočím ich iba raz okolo tej rukovate,tak ho mám takmer v ľahu,ale strieška skočí dozadu...len vďaka tej clone sme prežili leto...teraz som to zdvihla vyššie,a nepadá mi nič....

kamilakd
4. zář 2010

@lucula73 dik idem kuknut tvoje foto a k tej clone no jasne ze je problem vyrieseny ale ako kupovat clonu k tak drahemu kociku je dost blbe nie 😉 ale mas pravdu vec nazoru.....tak ako aj farba jasne vec vkusu 😉 nechcela som sa dotknut farieb

sisqa19
4. zář 2010

@kamilakd super, si zlatá, dakujem krásne 😉

@lucula73 uhm, s tým počítam, a tak my by sme v lete už asi aj športovú časť využívali, hlavne sa bojím vaničky na zimu, pre také mimino, aby nebola mala, ked ho tam nabalím také naobliekané. mam pocit, že to robia pre bábiky

kamilakd
4. zář 2010

@lucula73 mna ide j...t ti poviem kocik je fakt super az na tieto musky ☹ moj maly nechce lezat vo vanicke tak sme skusili ho povozit v bertini a bol spokojny cucakoval na svet tak ze poskladame sportiak no katastrofa ked este nevie sedit ach jaj a ten nanoznik ma dorazil 😝

kamilakd
4. zář 2010

@sisqa19 neboj vanicka proton je dobra budes spokojna jasom bola teda!!!!a tiez mam dojem ze to robia pre myle cinske babetka 😀

lucula73
4. zář 2010

@sisqa19 mám kamarátku,má januárového chlapčeka a veľkeho,naozaj.,uplne pohode prežili zimu,ona ho prekladala do šporťáka v júli,a to sa ešte zmestil na dlžku aj do vaničky,mal cez 7O cm...takže sa dá....
@kamilakd ja sa nehnevám 🙂 ..a poviem ti,že keby som vedela a o tej strieške sskor,tak ho určite nekupim.prečítala som túto diskusiu úplne celú,nikde to nikto nespomínal.....inak mi vyhovuje ten kočík,ale toto je dosť blbá vec,tá strecha...

sisqa19
4. zář 2010

@kamilakd to mám aj ja taký dojem 😀 😀

@lucula73 a ona má aký kočík??

lucula73
4. zář 2010

@sisqa19 na tú vaničku som počula inak samé chvály....fakt....horšie je to so šporťákom 😠

lucula73
4. zář 2010

@sisqa19 myslela som concord fusion má tá baba.... 😉

sisqa19
4. zář 2010

@lucula73 ahaaa, no tak okuknem zajtra naživo, ved nič za to nedám a aj tak xystáme pozerať kočíky, tak sa popýtam 😉 ale ten šporťák mi kazí dojem, to je škoda

orovka
4. zář 2010

@sisqa19 nedaj sa odradiť......ja som mala viac kočíkov, ale tento je najlepší zo všetkých. Už by som ho nevymenila za žiadny iný. 😉 Jedinou nevýhodou je tá krátka strieška, ale žiadny kočík nieje dokonalý. Tiež mám tú slnečnú clonu a nosím ju na kočíku aj teraz, keď už nesvieti slniečko. Je super aj keď fúka vietor. Tá poloha na ležanie je ideálna, veď také dieťa čo je už v športovom nemusí ležať úplne rovno. A tá plocha na ležanie je super! Priestrannejší a hlavne dlhší kočík som ešte nenašla. Jazdí sa s ním super aj po nerovnom teréne. Bývam na dedine, tak viem o čom hovorím. 😅 Ja som vaničku nemala, ale kamoška ju má a malý sa jej tam zmestil do 7 mesiacov a to je ozaj valibuk.
A ešte aby som nezabudla...... mám tú otrasnú farbu amber ako písala @kamilakd

lucula73
4. zář 2010

@orovka 🙂
a teba som sa chcela opýtať,mne tá clona dosť zničila ten neopren ,tie suché zipsy...tebe nie?

orovka
4. zář 2010

@lucula73 no tiež sa mi zo začiatku stalo, že sa mi to tam prilepilo o ten neopren, ale potom som dávala pozor. Mám ju tam stále a tie suché zipsy som dala tak aby sa mi to bezachytávalo.

sisqa19
4. zář 2010

@orovka hehe, ved toto, ja ešte stále naivne dúfam, že nájdem dokonalý 😅 a prečo že otrasnú? na nete sa mi tá farba páči najviac

mmacko
4. zář 2010

@sisqa19 ja mam teda rok 2009 a striesku nemam kratku, kocik ide skoro do lahu a aj ked je v lahu, tak mi strieska drzi pekne hore. Ja som tiez mala viac kocikov a tento je ten naj, dokonca chlapi, ktori ani nemaju deti obdivuju, ako sa s nim super manevruje. CO sa tyka kosika, to ma 90% kocikov, ked mas sportovu cast, tak je tazsie pristupny. Ja by som ho nemenila 😉
A inak, teraz je vo viacerych obchodoch cely set fusion za 660 eur, co je super cena 😉
A mne sa ten leaf brutal paci, hlavne ta zlta vanicka.

orovka
4. zář 2010

@sisqa19 tak to napísala kamilakd, že je otrasná, ale koľko ľudí toľko chutí.....každému sa páči niečo iné. Mám ho v albume. 😉

sisqa19
4. zář 2010

@mmacko a nevieš aký je rozdiel medzi 2009 a 2010?? 😅 aj lahučký je oproti ostatným, aspoň čo som na nete čítala. no teraz mám ozaj xaos, že čo a ako sa rozhodnúť 😅

@orovka práve som ti tam šmejdila 😉

lucula73
4. zář 2010

@mmacko ale ty máš výhodu,že máš 2009...keby si mala 2010-možno by si nadávala viac ako ja 😀 ...ja som fakt so všetkým spokojná,ľahučko sa karuje,priestranný,ale toto....a tú clonu tam už nemožem mať,lebo na to nenatiahnem pláštenku......tak som to musela zdvihnúť vyššie,nech mi nepadá tá strecha,našťastie mi malý spáva v kočíku len veľmi málo,takže sa dá.... 😉