Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
4. zář 2010

@sisqa19 na str.53 máš aj pofotenú tú strechu,ako to vyzerá keď je v úplnom ľahu,to sú kočíky 2010,aj ten moj,aj ten tyrkysový.... 😉

kamilakd
4. zář 2010

halo halo ta "otrasna farba " nebola urazka vec nazoru 😉 nikoho som nechcela tou farbou urazit pre mna je otrasna 100ludi 100chuti...a ta verzia 2010 je fakt sprosta strieska! a mpridavat tam dake clony 😅 dobry napad ale...a kosik mi chce niektora nahovorit ze ked tam je protonka v pohode tam das nakup???????????????????????jasne mineralka rozky maslo ale vacsie tam nenapchas vadi tam ta bocna konstrukcia 😉 ale ako tu spominat je to krasny kocik s ktorym sa skvelo "soferuje a lahko sa skalada.baby ked kupite kocik za tie prasulky tak je smutne rozmyslat nad rieseniami ako clona a nanoznik nie?nic v zlom

kamilakd
4. zář 2010

este taky detail baby aky ste kupovali do tej sportovej casti fusak?hug fusion?mate niektora foto?

carrie4
4. zář 2010

@orovka a kde zoženiem tu clonu na striešku? ešte sme vo vaničke, ale už nie dlho... a to čo ste tu popísali... no babule, zajtra idem vytiahnut športovú časť

mmacko
5. zář 2010

@sisqa19 par stran dozadu niekto napisal pekne porovnanie 2009 a 2010, skus si pozriet, ale bolo tam tusim, ze 2009 ma lepsiu dlhsiu striesku ale zas nema presitu chrbtovu opierku zozadu (nie vpredu, kde sedi babo), cize niektorym sa akoby vysuchal potah na okrajoch (mne nie a to ho intenzivne pouzivam od maja).
2010 ma kratsiu striesku (aj ked asi nie vsetky, lucula ma leaf a ten ma, urcite maju uplne najmensiu striesku tie farebne striesky (tyrkysova a tehlova), ale napr. kamoska ma striesku bamboo 2010 a je v pohode, vobec nepada. A 2010 ma presite tie kriticke body na tej chrbtovej opierke. A este ma brzdu nie striebornu ale ciernu.
Viac rozdielov ma nenapada. Ako hovorim, ja som na milion % spokojna, uz som to tu viackrat pisala.
Co sa tyka nanoznika, ja ocenujem ten sustakovy v madle, ked napr zacne poprchat, tak ani nedam plastenku, ale len stiahnem striesku k madlu a natiahnem nanoznik a mala je chranena. V zime neviem, keby som mala v nom malinke babo, tak si dam urcite usit ten co ma lucula z mmb. Nie je to velmi drahe a pekne to ochrani babo.

...uf, ale som sa rozpisala, dufam, ze som pomohla.
Ale v tych akciovych cenach co som pisala (videla som asi 5 obchdov na mmb aj v reale, kde stoji cely set 660eur) je napr aj farba bamboo kde kamoske strieska ani na modely 2010 nepada. Keby som nemala kocik, tak si urcite kupujem 😉

mmacko
5. zář 2010

@kamilakd takyto styl kosika (menej pristupny) mas skoro na vsetkych aj drahych kocikoch (jane, teutonia,..), dobre riesenie hacik na rukovat, ten je presne urceny na nosenie igelitiek 😉
A co sa tyka dalsich nakladov ako si spominala (nanoznik, slnecna strieska), tak si zober, ze aj na inych drahych kocikoch nemas v cene nanoznik. A dat necelych 20 eur za neho mi pride v pohode a mas vlastne 2 (jeden v madle, ktory vyuzijes ako som ja pisala vyssie pri dazdi napr (nie pri lejaku, len pri miernom dazdi) a druhy na zimu.

barboramarek
5. zář 2010

@sisqa19 nie na vsetkych 2010 pada strieska, treba poskusat 😉

barboramarek
5. zář 2010

jaj a este jedan, vec mne sa ta strieska peacoc akokeby poddala a uz mam fakt skoro uplny lah a drzi 😀

zuziatko
5. zář 2010

Dúfam, že moja strieška bude držať. Mám Cherry farbu.

@sakura77 pozerám, že aj ty máš cherry. Kupuješ fusak, alebo už máš ?? Akú farbu a značku ?? Ja práve hľadám, že aký kúpiť.

sakura77
5. zář 2010

tak ano,aj ja mam 2009,ja neviem,ja som spokojna,mne mala v kociku nespi,takze my sme nonstop "nasedato" ,ale to lezanie nie je uplny lah,je troska zdvihnuta,ale nic hrozne-ako na vacsine kocikov
co sa tyka vanicky,posudit neviem,ja som mala mutsy hlboky a tiez to nebolo bohvieco,mne mala uz v 5-tich chcela "vycumovat" a nie lezat ked sa zobudila,takze sme isli do sportaku hned-v concorde by sa myslim ale zosuchovala v polosede taka mala,takze ja som mala quinny buzz-co je "korytkovy typ" takze na toto prechodne obdobie kym nesedi jak pravitko sama,to bolo super,naklopila som si ju a bolo a teraz ked je vacsia kupila som concord,nanoznik ja kupujem univerzalny,uz mam objednany,ten co je je len proti vetru,proti zime neochrani urcite. a na zimu som chcela nieco prisetrannejsie na fusak a tak a to concord je,kosik nertiesim,kedze na nakupy nechodim "napeso" ale autom,takze pre mna to nie je podstatne...a oproti buzzu je mega velky 😀
iinak co sa tyka ovladania je super,lahucko,chodi ako po masle,zlozi sa lahko,zmesti sa mi do kufra-co je v mojom aute dost problem kedze mam maly kufor,takze u mna plusy prevazia minusy urcite 🙂
a k tym x landerom-tak tam je super mega velka strieska,da sa tam rozopnut taky zips a tym sa uplne zvacsi a naklopi cez cely kocik-ale -mam dve kamosky a obidve uz s nim maju problem-jednak su dost velke -ako konstrukcia atak ,jednej sa behom mesiaca pokazili hned dve veci na nom,nieco sa paralo,koliesko sekalo,druha ma po 1,5 mesiaci v oprave uz tiez-tak asi ziadna slava to nebude....no,kazdy ma nejake chyby,ani jeden nie je dokonaly aby mal uplne super vsetko od narodenia po 3 roky,mohli by sa uz ti vyrobcovia zobudit a urobit nieco "dokonale" 😅

sakura77
5. zář 2010

@zuziatko ja mam vybraty tento :
http://www.bambini.sk/sk/product/4025/emitex-fu...
a farbu asi 202 😉

zuziatko
5. zář 2010

@sakura77 díky. Ten fusak sa asi k tej farbe najviac hodí. Tak asi si ho aj ja objednám.

Ja som si k nemu objednala túto tašku : http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=3650
Červenú, ale neviem či sa bude hodiť. Asi by sa viac hodila čierna. Neviem....

A chcem sa opýtať, že ak si ho mala v ľahu, tak ti tá strieška padala, alebo nie ??

A ešte baby aký je rozdiel v tej brzde 2009/2010 ?? Len vo farbe ??

sakura77
5. zář 2010

@zuziatko neviem 🤐 🤐 my sme este v nom nespali ani nelezali 🙂 😉 ale pozriem to
taska pekna,super cena,ja by som asi ciernu radsej -teda ja aj mam ciernu 🙂

renisco
5. zář 2010

prosím!!! mám dotaz ohledně autosedačky...

na obrázku je RUKOJEŤ úplně dolů - mě zajímá - ZACVAKNE SE Vám v této poloze? (tzn. musíte ji tím kolíčkem odjišťovat, aby jste mohli změnit polohu?)
Mě se nezacvakává, volně s ní můžu pohybovat... Má to tak být, nebo mám vadný kus?

mmacko
5. zář 2010

@zuziatko ja mam tu istu tasku k modremu fusionu. Je perfektna 😀

mmacko
5. zář 2010

@zuziatko rozdiel na brzde je len vo farbe 😉

zuziatko
5. zář 2010

@sakura77 budeš zlatá keď to pozrieš.
Idem písať do predajne a preobjednať tašku na čiernu.

zuziatko
5. zář 2010

@mmacko díííky. Takže som si dobrú tašku vybrala 😅 😅 😅 . No len naozaj musím preobjednať.

Júúúj už sa teším na kočííík. Už nech ho mám doma. Dúfam, že cez týždeň už budem s radosťou kočíkovať 😉 😉

sakura77
5. zář 2010

@zuziatko tak som pozrela,nepada,ale su tam take dva pasiky na cvoky co si pripevnis o konstrukciu,vedu cez striesku,tak mozno tym sa to aj da doregulovat,ze bud to zapnes na oba,alebo len na vyssi alebo len na nizsi,to neviem ako presne ani ma byt 🙂 ale ja som ich "nasedato" nemala ani zapnute cez striesku,ale tak popod nu-tak mi to prislo z obchodu zlozene a vtedy sa da stiahnut ked sedi az k madlu skoro,kdezto ked sa prevlecu cez striesku,tak to nepusti tolko-ale to su veci,ktore musis vidiet,to je tazko opisat a predstavit si 😅 ale padat mi nepada nic

lucula73
5. zář 2010

@renisco skúšala som tú rukoveť a mne sa tiež nedá zacvaknúť,je to na voľno...takže asi to tak má byť 😉

@barboramarek aj ja každý deň tú moju strechu naťahujem,nech sa poddá 😀
@kamilakd len taká poznámka -- veď keď si šla kočík kupovať,vedela si aký je tam nánožník,košík,nie? 😉

renisco
5. zář 2010

@lucula73 DĚKUJU!!!

renisco
5. zář 2010

@kamilakd já jsem s košíkem super spokojená - vleze se mi tam obr nákup. když sem tam potřebovala nandat větší věc,stačilo uvolnit jeden sucháč

kamilakd
5. zář 2010

@lucula73 jasne ze som vedela aky je tam nanoznik ale predavacka mi povedala ze sa da objednat originalny hrubsi nanoznik taky ako napr casualplay..vtedy som to neriesila,povedala som dokupim spolu z orig fusakom!!!!a vcera mi povedala ze nanoznik nie je...moja chyba.

sakura77
5. zář 2010

nie je veru,co je skoda,ved by sme kupili,co? tak ja objednavam tento
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9323507
snad bude pasovat
no ved to,ked babo ma kazdeho pol roka ine naroky na kocik,takze jeden idealny,to je len sen asi 😅

mmacko
5. zář 2010

@zuziatko jasne, super. U nas bola cervena v akcii, tak preto cervenu, inak by som brala ciernu, ale bol tam dost rozdiel v cene.

@sakura77 ja tiez tie pasy nemam prevlecene cez strechu, casto vyuzivam to stiahnutie striesky az k madlu. Podla mna to nemusi byt prevlecene.

lucula73
5. zář 2010

@sakura77 len by si si mala zistiť,či ti bude pasovať...lebo kočík je dosť široký 😉 inak má dobrú cenu,mňa ten na mieru na concord vyšiel po prerátaní českých korún na 27 euro 😠

kpn
5. zář 2010

@kamilakd ahoj ja mam fushion bamboo a v pd v jednom obchode si davaju sit priamo na concordz nanozniky za cca 25 eur, ale su plnohodnotne...zial len v dvoch farbach a to bamboo a cierna. inak je super ak chces mozem ti ho odfotit

lucula73
5. zář 2010

@kpn to ako v pd prievidzi?ani o tom nevieme...mne to nikto vtedy neponúkol,mne šila jedna p. z čiech...

cherryblossomgirl
5. zář 2010

@kpn Kati, mozes mi pls hodit fotku a kontakt? dakujem 🙂

mmacko
6. zář 2010

@kpn aj mne prosim ta hod kontakt a foto na tie nanozniky v PD. Dakujem krasne