Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

deina
14. led 2009

Budes musiet popozerat viac obchodov, mozno ho este niekde maju na sklade. 😉 My mame vajicko v tej farbe, kocik je modry. Len farebne sa ti viac paci stara kolekcia? Lebo mne sa nova zda lepsia, je tam vylepsenych par veci, ktore mne na starej vadia - napr ta strieska na sportovej casti.

jasom
14. led 2009

mne sa prave nepaci ta strieska na novej, ten neopren, neviem, aj to ze je cierny, skor inklinujem k takym kriklavym farbam. A predavacka povedala ze je trosicku mensia vanicka resp. mensi aj ten sportak na tom novom a este je tam lepsia ta podlozka kde babetko spi je to akokeby z plysu a na tom novom je to take nie zle ale horsie 😉 ale jasne, vec nazoru ja som laik v kocikoch ale co nam vcera vysvetlovali a ukazovali, mali vajicko zlte a kocik modry ale uz by som zobrala vsetko v jednej farbe. 😉 ale ideme pozret este do rakuska kde ich maju v akcii a tie nove modely v shoping city sud a tam maju cely komplet o 200 eur lacnejsi ako u nas 😉 uvidime snad nieco kupime

katka.21
14. led 2009

ahojte babenky,
neviete kde by som mohla v BB alebo ZV vidiet concord NEO 2009 alebo dakde poblizku?

a_rianna
14. led 2009

deina nam predavačka nepovedala ani pol slova povedala, že to posle vyrobcovi a oni nam to vymenia....
Tak nech ta predavačka sa netvari ako majitelka firmy concord... ale nech to posle a nerobi zaver ona... Ved o reklamacii rozhoduje niekto iný nie ona....

deina
14. led 2009

Poslat to poslala, tak hadam z toho nieco bude. Myslim, ze to poslala tym, ktory kocik dovazaju - a ti ho este posielaju priamo vyrobcovi?

danulik
14. led 2009

katka - v BB v baby svete na hustaku v OCA - my sme ho tam kupovali..

a_rianna
14. led 2009

No to netušim mne vtedy povedala, že to pošlu vyrobcovi tak možno myslela, že tomu od koho to beru a že oni mi to vymenia a tak sa aj stalo ... asi zavisi od predavačky, predajne alebo ja neviem už.

jasom
15. led 2009

katka21: neo 2009 maju v predajniach pre deti. www.predeti.sk 🙂

lentilk.a
15. led 2009

danulik a si s nim spokojna?

danulik
15. led 2009

lentilka - nie je zly, ale uz by som si asi kupila iny 😉

lentilk.a
15. led 2009

A vies poradit aky, prosim? Ja uz v tom mam hokej.... 🙄

danulik
15. led 2009

asi by som kupila teutoniu spirit s3 🙂 (u nas ich predava asi len babymarket)

lentilk.a
16. led 2009

Dakujem, to je aj moj favorit, zatial. 😉

kocurko1
16. led 2009

Baby, kde sa da Concord Fusion 2009 pozriet nazivo v BA? Niektore farby tu v TT nemame.

babulka123
16. led 2009

kocurka na kosickej v BA dnes som ich tam videla..

kocurko1
17. led 2009

Dik, babulka. Tak sme ich nasli aj my.

milena771
18. led 2009

ahojte maminy,ja mám novú verziu concord fusion 2009, kočik je ľahko ovládateľný, ale dosť mi vadí, že je vlastne skoro celý čierny, a tá strieška je mäkká a aj ked je z neoprenu, neviem sa zbaviť pocitu, že je bábetko nedostatočne chránené od zimy a vetra...a ešte čo ma maximálne prekvapilo, je to , že na športovej časti nie je na zimu nánožník, len akási látka, ktorá je poskladaná v madle.... poradi mi niektorá z vás, ako to riešia v zime bez toho nánožníka?

danulik
18. led 2009

lentilka - tak potom nevahaj 😉

a_rianna
19. led 2009

milena771 ja som dokupovala nanožnik zvlašt. Kupila som na nete a pasuje na tento concord, už som to tu vyššie spomínala a vidim mamičky kt. maju concord že ro vyriešili tak ako ja. jednoducho kupili nanožnik z inej značky.

deina
19. led 2009

Arianna, kolko trvalo vybavenie tvojej reklamacie?

Mate ku kocikom Concord tasky? Mna zaujima skor Papabag ako Mamabag. Sice sa mi viac paci ta starsia, ale chcela by som, aby sa taska dala pouzit aj na iny kocik, takze chcem cisto ciernu tasku - da sa dat Papabag na hocijaky kocik? Je velka? Su v nej nejake priehradky, miesto na flase prip prebalovacia podlozka?

katka.21
19. led 2009

ahojte,
deina ja by som sa chcela spytat ze ci na tom neo ti staci taky kosik?alebo je malicky?a je v tvare trojuholnika?

deina
19. led 2009

Katka, ja mam Fusion, takze neviem poradit.

danulik
19. led 2009

katka - ja mam neo a ten kosik ani velmi nevyuzivam, vsetky veci mam v taske, ktoru mam zavesenu na kociku.. do kosika len obcas hodim nejaku deku, pripadne nejaku tasku z mensieho nakupu.. a ano, je v tvare trojuholnika..

deina - ja som si objednala mamabag, ale neda sa pouzit ked mam hlboku vanicku - iba na sportak, takze sme ju este neskusali, ale vobec sa mi nepaci (objednavala som z netu a nevidela som ju predtym nazivo) - stala asi 1700 sk, ale vyzera na 300 😖
priehradky ma, myslim ze aj na flasu a aj prebal. podlozka sa tam zmesti - je dost velka, ale skareda..
a este jedna vec - ked je na kociku, tak sa velmi neda polohovat chrbtova opierka 😒
papabag neviem co je, s tym ti neporadim..

deina
20. led 2009

No to je divne, ze sa neda potom polohovat opierka... 😨 Aj to, ze na vanicku sa neda dat. Pozerala som aj Peg Perego tasky (tie su pekne), len su trochu male, tak mozno Casualplay? Tie som na Concordoch videla.

Papabag je novsia Concord taska, je len v dvoch farbach. 😉

danulik
20. led 2009

deina - ta mamabag sa prilepi suchym zipsom na konstrukciu (za kocik) a preto potom nemozes polohovat.. trochu divne, no ale co uz..
ja som si potom kupila taku obycajnu tasku za 400 sk a vyzera 100x lepsie ako mamabag 😉
radsej si kup casualplay, ta je super 🙂 skoda, ze som si ju nesla pozriet nazivo..

tessie
20. led 2009

deina - ja mám Casualplay - Playxtrem, čisto čiernu, len na boku je bielym ten nápis. Vyzerá dobre, je priestranná, má aj prebaľovaciu podložku. Je dosť veľká, takže tam mám aj veci na prezlečenie pre malú, ked ideme na dlhšie von, a keby sa mi náhodou prekakala. Najskôr mi manžel nadával, že vymýšľam kvôli taške, ale teraz je rád, že máme práve túto. Mne sa veľm nepáčila originál Concord.

a_rianna
20. led 2009

deina no mne dlho lebo ja som to tam dopratala cca 2 - 3 dni pred sviatkami tak predavačka zahlasila že už nikto nerobi.... takže cca 25 dni... už som sa tešila že nestihnu limit 30 dni a budem mať novu verziu... ale stihli...🙂
no ale povedala mi že keby som to doniesla v normalnom mesiaci nie sviatkovom tak do týždna to mam nazad. ale čo je na tom pravdy tažko povedať.

Ja mam z x landera tašku stala po zlave myslim 700.- sk ale nadavam na nu furtom, lebo som si na nej už velakrat ubližila ma take debilne zapínanie inak je OK

deina
20. led 2009

Tak podla tohto bude najlepsia Casualplay - ma aj priehradky? Manzel furt frfle, ze na taske, ktoru mame, priehradky nie su. 😅 Ta sa mi celkom paci.

No kocik je na reklamacii uz tyzden, tak som zvedava... kebyze to nestihnu, tak musia dat novy kocik? 😀 To by nebolo zle. 😅 😅

a_rianna
21. led 2009

Ked to nestihnu do 30 kalendárnych dní, tak máš narok na vrátenie penazi v plnej sume, alebo na výber nového kočika. 🙂) ale onito vačšinou stihnu aj ked na 29 den ale stihnu. Ja som robila 6 rokov na reklamačnom, takže viem ako sme to robili, proste sa to muselo stihnuť aj ked na 30 den ale muselo 🙂) bolo fakt minimum reklamacii, možno 1 do roka, kt. sa nestihla vybaviť.

martuli
24. led 2009

Ahoj holk,y tka jsem vcera byli okouknout kocarek a jsem oba uplne nadseni, videli jsme barvu apple, pani prodavacka nam ukazala vse, co s kocarkem jde, blyi jsme tam pres pul hodiny 😉
A celou sadu maji za cenu 21.600,- coz nam prijde naprosto skvele