Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
26. zář 2010

@vesmot pláštěnka od emitexu, ta pasuje vždy...
slunečník jsem u hluboké korby měla, ale sundala...

kvetinkatn
26. zář 2010

@mmacko opičkovú v liquide 🙂 možno si to Ty🙂
tak jej to rýchlo napíšem 🙂

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 no veď to, vidím na fotkách, že máš čierny podvozok a mne povedali, že sa to pri samotnom športáku nedá 😠 tebe ho tak kde predali?

petka55555
26. zář 2010

uplne v pohode mi predali len samotny sportak v predeti....a korbicku a vajko a doplnky som si cez ebay nakupila.... 😉

kvetinkatn
26. zář 2010

@vesmot ja slnečníky neuznávam 🙂 kamošky hovorili, že ho musia stále prestavovať, potom s ním "rajbú" ploty a podobné dobrodružnosti 🙂 tak som kúpila slnečnú clonu ako má orovka, kuk na jej fotky 🙂 odhliadnuc od toho, že každému koho poznám sa aspoň jeden slnečník pokazil, zlomený kĺb a pod.

kvetinkatn
26. zář 2010

@orovka ďakujem za tip, sestra hneď bežala kúpiť tašku a vyzerá dobre so oranž zipsmi aj k apple farbe. a musím povedať, že tá čierna látka z ktorej robili 2008 tašky je oveľa lepšia ako čo je 2009 vo farbách čo mám ja 🙂

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 ja sa nehrám, budem plakať ☹ 🙂

petka55555
26. zář 2010

@kvetinkatn no ale co mi to dalo nervov zohnat tu argon vanicku a vajko zo special edicie....mesiac som sedela na nete a pozerala vsetky mozne e-shopy v UK, nemecku, rakusku, v cechach.....ale stalo to za to....sice to bolo drahe, ked sa priratalo aj postovne, ale taku kombinaciu nema nik a strasne sa to kazdemu paci...ale najviac mne 😉

sakura77
26. zář 2010

baby kto to daval kontakt na tu predajnu ze usiju ten nanoznik,please IP dakujeeeemm

mmacko
26. zář 2010

@kvetinkatn tak to som bola asi ja, ja som jej poslala. Len ja mam ciernu podlozku s modrou opickou, teraz uz robi naopak, ze opicka je cierna a okolie su rozne farby.

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 tá argon je nejaká limitovaná edícia? alebo starší model? ešte rok 2008 čo boli také farebné?

http://www.detskagalaxie.cz/hluboka-korba-proto...

vesmot
26. zář 2010

Dekuji za odpovedi. Koukala jsem na ty plastenky od Emitexu. Nevite nahodou presny typ? Emitex Exclusive nebo Exlusive Maxi? Rada bych si ji objednala z internetu, tak aby mi padla ... A ta slunecni striska se da normalne sehnat?

kvetinkatn
26. zář 2010

@vesmot http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31839975&tab=1
táto tiež vyzerá fajn, nemôžem v CZ nájsť takú akú mám ja a orovka tu je na slovensku:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8797134&tab=10
a sme s ňou veľmi spokojné 🙂

petka55555
26. zář 2010

@kvetinkatn presne argon je este kolekcia 2008, presne ta co je v tom linku a myslis ze ju aj realne maju v tom obchode???pretoze ja som takychto ponuk nasla vela a od vsade mi vzdy odpisali ze to sa uz nepredava....a vajko mam lotus edition 2009 a to bol ten isty pripad, v strasne vela eshopoch ho mali v ponuke a tak isto mi od vsade odpisali ze uz neni 😠 mala som vtedy na to strasne nervy....

a ty mas ktoru farbu??? 😉

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 ja mám lavu, ale len športák, hlbokáč som mala neonato, preto ma tak rozčuluje, že sa dal kúpiť na tom čiernom podvozku, strašne som ho chcela ☹

kvetinkatn
26. zář 2010
kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 inak to je čo za obchodníka, vyvesím aj keď nemám...

petka55555
26. zář 2010

@kvetinkatn no to som ani ja nechapala, ved som im vzdy od rozculenia napisala ze naco to maju v ponuke ked to nevedia zohnat a hned ponuku stiahli....ja si vzdy vyberiem nieco zo starej kolekcie, a nemozem to zohnat, ale nakoniec sa mi vzdy podari to niekde najst.... 🙂

bamarama82
27. zář 2010

dievcence kde sa da kupit co najlepsia plastenka na hlboku korbu proton? aby to nevyzeralo nejak blbo s nejakou univerzalnou
a mali ste niektora fusak kaiser v hlbokej korbe?
Dakujem

renisco
27. zář 2010

tak už vím, za co bych vyměnila concord - za gesslein future nebo F6 😀 😀 😀

kvetinkatn
27. zář 2010

@renisco ja som chcela F6, ale dizajn ďaleko za fusionom a bol strašne ťažký, len podvozok váži 10kg a korba aspoň 4kg, a future má preklápaciu rúčku čo som si asi 3 mesiace vyskúšala na Peg peregu Uno a nebolo to moc dobré, keď sú vpredu tie malé koliečka je to namáhavé s ním chodiť ☹

mmacko
27. zář 2010

Ta F6 ma preklapaciu, nie Future 😉
A renisco, gesslein nikdy, ja som mala future, ale za 2 dni som ho vratila. Strasne bol vyheglany do stran, myslim rucka a nerobi sa to len na future, ale kamoska mala F 2 a tiez sa jej vyheglal. A ako pisala kvetinkatn, tak su velmi taske a hlavne su strasne velke po zlozeni, minimalne 2 krat take velke ako fusion, my mame kombika a future zaplnil uplne cely kufor, pri fusione mam polovicu kufra volnu.

Mne sa asi ked tak paci Britax b smart 4

renisco
27. zář 2010

@mmacko mi připadne, že jdou víc do placky. fusion nám zabere v kufru hodně, a než ho složím, vyjmenuju celou E55... děsně zavazí ten košík při skládání. já na něj slyším jen samou chválu a taky je odpružený, což se o concordu říct nedá... a štve mě čím dál víc a to jsem se ještě nedostala ani ke sporťáku...
váha mi nevadí, já stejně auto nemám ... spíš se mi líbí skrz tu otočnou sedačku, houpe a určo má lepší kola.

mmacko
27. zář 2010

@renisco no ja by som do gessiku urcite nesla, aj ked sa mi vzdy pacili tie kociky. Ale zo skusenosti mojej a aj kamosiek je to strasne tazke, naozaj zlozeny je minimalne 2 krat taky velky, nesklada sa do placky ale tak inak. A este aj blednu farby. Ked tak ja som mala aj abc design turbo 6s, to je na 98% to iste ako gesslein, len je mensi po zlozeni. Je odpruzeny rovnako ako gessik, tiez ma otocnu sedacku a je aj lacnejsi.

kvetinkatn
27. zář 2010

@mmacko diky za opravu 🙂 britax sa mi páči, ale ževraj sedačky od nich Romerky sú naj, ale kočíky nič moc, tak si vyber... ja tiež na ten fusion nadávam, teraz napr. sa mi zakaždým otvorí pri dávaní do ľahu ten cvok čo drží ten pás s tým plastovým čudom, pretože to čudo sa roztiahlo a teraz sa zavadí o striešku a ako to ide do ľahu, tak to rozopne ten cvok, no šľak ma ide trafiť.... skladanie mi nerobí problém, ale musí byť prázdny košík... wrrrr.... ale stále neviem čo by som kúpila, mne sa páči aj Graco Symbio, ale tiež bol ofrflaný, už ani neviem prečo...
4 roky som si vyberala kočík, kým som otehotnela, stále som chcela Stokke, tak som tam aj mala ostať 🙂 alebo Neo a nie Fusion, ale v 3 predajniach mi povedali, že ročné dieťa vo fusaku do neho nedám, tak som sa ho vzdala...

kvetinkatn
27. zář 2010

@mmacko abc je fajn aj 4s je dobrý ale vadí mi tá obruč na strieške čo ju vidieť, pôsobí to na mňa lacno. ja by som aj casualplay ale tak ťažko sa s ním chodí, po concorde mám pocit keď ho vymením s kamoškou, že ho má zabrzdení...

mmacko
27. zář 2010

@kvetinkatn mne osobne pridu stokke nepohodlne pre dieta, ta tyc medzi nohami a to divne polohovanie....
Neo aj ja som si myslela, ze je uzky, ale nie je, len mne vadi to korytkove polohovanie, ja to nemam rada.
Ja si musim zaklopat, mne okrem toho trosku vysuchaneho na chrbatiku (inak dole je to sposobene tym suchym zipsom na kosiku, ked je kocik v lahu, tak sa to otiera) ho mam uplne super, ani strecha nepada, ja na neho nedam dopustit.

Co sa tyka toho abc, tak to je pravda, mohli trosku tieto nove rocniky upgradnut tu strechu, ja som mala 2009. Ale bol super, pekne hupal, presla som s nim aj po neodhrabanom snehu. Len mi vadilo, ze ho musim davat do auta zvlast podvozok a zvlast korbu a ze som nepresla u nas vo vchode, ma dost siroke zadne kolesa. ALe taky druh kolies by mal mat kazdy kocik, aninie nafukovacky, ktore mozu mat defekt, aninie plastaky, ale gumove.

Casual sa mi nepaci, hlavne ta strasne kratka chrbtova opierka, rocnemu dietatu z neho trci hlava.

kvetinkatn
27. zář 2010

@mmacko som kukala na kamoškin 2009 a tam sa jej to neobtiera o tie suché zipsy....
bože každý má chybu... stokke je čistý image ja viem 🙂

kvetinkatn
27. zář 2010

@mmacko casual ma aj tak divne kratku striesku, fakt kazdy nieco.... wrrrrrr....

mmacko
27. zář 2010

@kvetinkatn presne, ja som pokukala tolko kocikov, mala som 4 (5 ak ratam ten gesslein, co som vratila po 2 dnoch) a najlepsie vychadza fusion a pliko ako golfac. Jedine mi vadi,ze ani na jednom sa mi neotaca korba, co mi asi bude chybat ked bude druhe, ale zas bude mi to chybat len cca 3 mesiace, mozno to predycham 😉

Mne sa na 2009 obtiera o tie suchace na bokoch ked je v lahu.

Ale ako pises, ziadny nie je dokonaly, ktovie, kto tie kociky navrhuje, urcite nie maminy, co ich dennodenne pouzivaju 😉