Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bredmax
14. lis 2009

ahojk,tak korba scout je sice pěkná,ale podstatně menší než proton,tak bych se na zimu docela bála,aby se tam mimčo s fusakem pak vešlo 😕

potworka19
15. lis 2009

ahojte mamicky ja mam doma concord argon 2008 a zhanam fusak a prebalovaciu tasku v takej farbe pomoze mi niekto ak ano tak mi napiste na potworka19@azet.sk velmi pekne dakujem

potworka19
15. lis 2009

ahoj duplicka a kde je ta inzercia kde to mam hladat ten radon som nasla na nete maju ho za 45e ale tasku nie

duplicka
15. lis 2009

jaj, no tu sa to tazsie hlada, pisla som ti mail

potworka19
15. lis 2009

viem dakujem dam ti vediet ako sa manzel rozhodne lebo vymysla ze nam kupi jeho teta ze slubila ale ja nechcem neaky co nebude pasovat chapes zeleny kocik a neviem aky fusak ja ti dam este vediet

petka55555
16. lis 2009

ahojte baby, dlho som bola rozhodnuta ze casualplay s4 je najkrajsi a najlepsi kocar, ale zacal sa mi velmi pacit fusion, a ten asi aj kupime, len si pockame na novu kolekciu, na tu ciernu konstrukciu, len sa chcem opytat, ci sa tam dá nakliknut vanicka proton 2008, chcela by som velmi farbu argon, tak sa ju snazim zohnat, len neviem ci je to este mozne...a ozaj nikde na obrazku som nevidela, ako vyzera kocik ked je na nom autosedacka, je to pekne, kedze to neni trojkolka???diki...

duplicka
16. lis 2009

ahojky petka, jasne pojde ti aj 2008, rozdiel je iba vo farbach a materialoch. dokonca ti sadne aj vanicka jane capazo.concord a jane su kompatibilne, mam to vyskusane na concord neo

petka55555
16. lis 2009

to by bolo super, uz som ju aj nasla, len cakam co mi odpisu...dakujem 🙂

duplicka
16. lis 2009

urcite sadne🙂, len si pohladaj na to super cenu, lebo tie novsie vanicky mavaju vylepsenia🙂, prevazne len materialove, ale ak mas mat rovnaku cenu, tak sa ti oplati novsi model🙂. pripadne neuvazovala si nad vanickou scout, je skladacia

juju
16. lis 2009

baby ahojte, uz som sa to myslim pytala ale neviete nahodou aky je rozdiel medzi kolekciou 2009 a 2010? teda okrem farieb a ceny su tam nejake vylepsenia? zaujima na najma model neo

ema.nz
16. lis 2009

juju:co so si vsimla tak tusim Neo kolekcia 2010 ma nafukovacie kolesa inak asi nic...ale skus napisat cez MMB do nejakej predajne ktora ho uz ma v ponuke 😉

elule
20. lis 2009

Ahojte tak ja mam neo 2008-čku a som velmi spokojna až na dva detaily a to strieška mi nedrži uplne zatiahnuta vždy ked prejdem cez hrbol tak mi padne a niekedy sa mi same zaaretuju kolečka neviem či sa to stava aj dalšim mamičkam,alebo mate nejaky tip ako to spraviť teda aspon ta strieška mi vadi.Dakujem

nunus11
21. lis 2009

baby včera som bola pozrieť fusion 2010 ale len športový a predávajúca mi hovorila, že na nich vylepšili neoprénovú striešku, že je lepší materiál a vzadu spevnili materiál, tam kde sa polohuje opierka, že sa to dosť dralo....tak neviem, zatiaľ len toto

domili
23. lis 2009

Ahojte tehulky chcem sa spytat na kocik concord fusion ci ste niektorá videla, alebo mate skusenosti s týmto kočíkom a aká je hlboká vanicka. Či sa tam zmestí 6mesačné dieta vo fusaku.

lucia.298
24. lis 2009

Ahojte, dne som bola pozerať concord neo, vo farbe lava-to je kolekcia 2010, velmi sa mi pači lahka manipulacia s nim, super skladny do kufra auta, športova čast sa da otočiť aj v smere jazdy aj v protismere, pači sa mi aj autosedačka na ktoru sa da dať tienidlo, očaril ma tento kočík, mala som v plane brio go, ale teraz neviem, ako sa vam tie čo ho vlastníte pozdava? Ďakujem 🙂

noricka
24. lis 2009

ahoj domili,tak 6 mesačne dietatko s fusakom sa do vaničky podla mna nezmesti.Náš malý sa narodil vo februari a už ako pol ročný mu bola vanička ltt a to bolo leto a nebol naobliekaný.Ale inač som s vaničkou bola maximálne spokojna.

serena01
26. lis 2009

Ahojte, tak jsem tu přečetla všelijaké názory na Concord Fusion. Mně osobně se líbí kol.08 - s těmi stříbrnými koly/disky. Váhám mezi Radon a Xenon. Neporadíte někdo? ... zda Radon hodně šisuje na sluníčku??
😒

duplicka
26. lis 2009

ahoj odporucila by som ti xenon🙂, radon je taka sedo modra a aj ked ti bude maly papat nejake jedlo viac tobude vidiet na tmavsom ako na svetlom, ja mam zeleny neo a kolekcia 08 sa super udrziava, vyborny material. ja som skor za kociarik neo,lebo sa otaca voboch smeroch a je maly ked sa zlozi.

serena01
26. lis 2009

Duplicka: díky za odpověď ... potřebuju trošinku do terénu, NEO bych asi odrovnala 😉 , ale je taky mooc pěkný - to uznávám. Kdyby jsme bydleli ve městě, nemám problem. S jídlem jsem si to taky říkala, ale zas pak špína z botiček atd. ... 😒

duplicka
26. lis 2009

hmmm, no to ano, ja som si usila taky navlek na tu cast pod nozickami a ked je spinavy, tak ho dam dole a rychlo vyschne, uz ked bude vacsi,tak nozicky su dlhsie,tak uz nebude spinit🙂. ono ked das malemu nejake piskoty, hamky,banan.. tak po tom su vsade flaky🙂, na svetlejsom sa to strati🙂 a taktiez je svetlejsi lepsi v lete a niekto pisal,ze prave radon vybledol, ale vraj aj argon, no mne zatial nie a to dostal aj dovolenkove davky slnka🙂. co sa tyka terenu, tak ja kde tu jazdim po polnej ceste a zvlada v pohode🙂.

serena01
26. lis 2009

no, to si právě taky zase říkám, že v létě to bude se světlejší barvičkou lepší 😉 . Zas tu taky ale někdo tuším psala, že Xenon se strašně špiní ... tak mám obavu, že ho párkrát složím do auta ... a budem pořád prát 😀 . Je to fakt dilema ... líbí se mi oba - MOC 😀 😉

adka26
27. lis 2009

vie niektora z vas ze kde sa tieto kociky vyrabaju?

dakujem

yravas
27. lis 2009

neviete náhodou, v ktorom e-shope predávajú ešte športový concord fusion kolekcia 2008??? Dá sa na jeho konštrukciu pripevniť vanička z kolekcie 2009?

dík 😉

serena01
27. lis 2009

adka: v Německu!!
Yravas: ano, všechny kolekce jsou kompatibilní - můžete libovolně kombinovat. Kol. 2008 je ještě v pár e-shopech v CR ... ale teda za strašné ceny!! ... 11 - 12tis. Kc. ... taky by mohli už slevnit 😀 😀

lucia.298
27. lis 2009

yravas: videla som že baby na MMB ich ešte ponukaju 🙂

yravas
27. lis 2009

myslíte, že kolekcia 2010 je už z lepšieho materiálu ako tie "nešťastné" športové kočiare 2009 ????

lucia.298
27. lis 2009

tie poťahy niektore ostavaju, myslim že poťahy sa čo sa tyka kvality nemenia 🙂
baby, my sa rozhodujeme medzi teutoniou spirit a concord neo, dilema 🙂

serena01
27. lis 2009

yravas: potahy jsou dle mého úplně stejné - u nás je mají (kol. 2009 i 2010) - připadají mi stejné ... jen ta neoprenová stříška je trošinku jakoby pevnější ... jakoby silnější neoprén. 😉 ... taky jsem se rozhodovala a nakonec asi - určitě - půjdu do kol. 2008

mmacko
27. lis 2009

ahojte, velmi sa mi pacil tento kocik, ked som vyberala na jar, ale kedze nemal otocnu sedacku, tak som kupila iny. Ale dnes som videla novu kolekciu Jane a nastupca Nomadu vyzera ako Fusion a ma aj otocnu sedacku 🙂 .
A ak by som kupovala Fusion, tiez idem do kolekcie 2008

yravas
27. lis 2009

dnes som hľadala na nete kol.08, ale nepodarilo sa mi nájsť v nejakej peknej farbe - z kol.09 sa mi páči farba Apple a v nejakej takej by som chcela

... ak by ste mali nejaké linky, hoďte prosím sem .... ďakujem 😉