Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

stanislava2
5. srp 2011

@lucula73 jasné ved som ho ani nekupila našla som podobný lacnejši a hlavne aj vanička aj karička je široka a vojde tam babo aj z fusakoma overalom v pohode.Pekný dniček.

mmacko
8. srp 2011

Baby, zistujem pre kamosku, v 2011 kolekcii pri fusione su nejake farby, co vyslovene pada strieska? Ako bolo v 2010 napr tie celofarebne alebo ta zelenkava, tusim cervene a bezove nepadali, ci ako to je. Dakujem

blondi2
8. srp 2011

@lucula73 ahoj, poradis mi, kde maju lodger v akcii? nas maly ma 6 mesiacov a tiez pomaly zacinam riesit fusak. este uvazujem aj nad kaiserom...

blondi2
8. srp 2011

baby je normalne, ze sa mi tie popruhy same odopinaju? mam ich obtocene iba raz a kazdu chvilu sa mi tie cvoky odopnu. hlavne na jednej strane.

lucula73
8. srp 2011

@blondi2 a máš tú umelohmotnú pracku tak,aby v tej dierke bol jeden cvok?to by sa ti nemalo 😕
a odpísala som ti IP 😉

blondi2
8. srp 2011

@lucula73 ano, mam tu pracku tak, aby bol v dierke cvok. ale ten jeden cvok bude asi vadny, len ked ho zapinam, tak nevyda taky zvuk, ako ked zapnem tie ostatne cvoky. asi by som to mala ist reklamovat. A dakujem za IP 🙂

lucula73
8. srp 2011

@blondi2 inak aj mne vypadavajú občas tie cvoky,fakt nedržia dobre,ale tá pracka mi zatiaľ držala,nevyletela 😒

mexx
11. srp 2011

Zas mam otazku. 😀 Viete, ci sa da dokupit ta krytka na predne kolesa - teda nie priamo na kolesa, ale este na tu cast, kde su kolesa prisrobovane? Myslim len taky ten pidi kusok, pod ktorym je srob, ktory tam to koleso cele drzi. 😕 Neviem, ci som to dobre vysvetlila, no ale sak... 😅 Na jednom to mame, na druhom uz nie, na funkcnosti to nic nemeni, takze to az tak neboli. Ale vramci estetickosti skusam najst, len som to zatial nikde nevidela. Ak uplne nenajdem, mozno stiahnem aj tu druhu nejako a streknem to na cierno, nech to nevidno, a budem sa tvarit, ze to tak ma byt. 😀

renisco
11. srp 2011

@mexx AGS sport. jsou dovozci a mají i náhradní díly http://www.agssport.cz/sk0/

adrianmama
12. srp 2011

ahojte, tak a uz nakupujem prislusenstvo ku kociariku.fusak som si uz zohnala, je nadherny. Ale, zacala som pozerat dake podlozky do sportovej casti, a nic som od concordu nenasla.Concord nevyraba podlozky? Nasla som vask nadherne, ale tie vyraba casualplay do svojich sportovych kocikov. Neviete mi poradit, ci sedia aj do concorda fusion? vdaka

mmacko
12. srp 2011

@adrianmama concord nerobi podlozky, ja mam od pinkie.cz s bocnicami, pozri ich stranku, maju krasny vyber, podla mna by teoreticky sedela aj z casualu, ale nemam odskusane.

adrianmama
12. srp 2011

@mmacko uzasne , urcite nieco vyberieme...dakujem 🙂

matpaj
12. srp 2011

Ahojte 🙂
Aj my mame kocik concord fusion, kupeny v minulom roku....som vsak velmi sklamana 😒
Mame problem so sportovou verziou, uz sme ju raz reklamovali.....nemam cas precitat celu tuto diskusiu o concorde, chcem sa preto spytat, ze ci sa niekomu na kociku stalo to co nam.....kocik sme reklamovali, lebo sa nam trhala potahova latka na opierke sportovej casti....presne po hrane tej dosky co je tam vlozena a po celom obvode 😒 reklamaciu nam vybavili, zadnu cast presili, niesom si vsak ista ci pouzili rovnaku latku aka tam povodne bola....tato sa zmolkuje a navyse sa potah trha znova, takze kocik je uz pripraveny na dalsiu reklamaciu 😒 ak mi ho vsak tentokrat neodovzdaju v stave ako bol zakupeny, kocik neprevezmem a budem ziadat peniaze.....som sklamana, pretoze som mala uz kupcu na kocik, lenze momentalne ho predat v takomto stave nemozem a kto si tiez kupi kocik ktory bol 2x reklamovany, vsak?
Reklamacie nam komplikuju zivot, bez kocika sa existuje s dietatom tazko....teraz budem bez kocika zas niekolko tyzdnov 😒
Mal niekto takyto problem?nechapem preco sa nam potah trha, kocik je poskladany spravne, skladali ho v predajni.Ked som ho reklamovala prvy krat. pytala som sa predavacky a ta mi povedala ze reklamacie na toto uz boli. Pokial sa nam to stane aj po druhej reklamacii, cize 3x, som rozhodnuta kocik predajni odovzdat a chcem naspat peniaze....pretoze si myslim, ze kocik s takouto financnou hodnotou by takyto problem nemal mat....to som si mohla radsej kupit nejaky smejd za par korun na trhu 😒

lucula73
12. srp 2011

@matpaj ahoj,mne sa stalo to isté...ale mne to prešili takou čiernou hrubou pásovinou...už sa netrhá nič.....ani nežmolkuje....nevyzerá to nejak efektne,ale v podstate to moc nevidno....
Aj mne povedali,že už mali na to reklamácie...ja ho mám tiež rok,ale keby som sa mala ešte raz rozhodnúť,tak za tie peniaze skutočne ten kočík nestojí 😔
hodím foto,ako mi to prešili....

matpaj
12. srp 2011

@lucula73 desne, ja som strasne nastvana...ved podla reklamacneho poriadku mam pravo reklamaciu odmietnut ak tovar nieje opraveny na povodny stav!!!!!!nie?som si nekupila kocik za tolko penazi aby som ho mala poplatany!!! v ktorej predajni si kocik kupovala?

tanija133
12. srp 2011

@lucula73
@matpaj fiha, no co nas este caka s tymto kocikom ☹ mne zatial nie ...

matpaj
12. srp 2011

@tanija133 pravdupovediac, ja jeho kupu lutujem..... 😒

Babky a je tu vobec nejaka, ktorej za kocik vratili peniaze?ja teda s tym presivanim nesuhlasim, chcem ho v povodnom stave, ziadne zaplaty a ak reklamujem tovar s tou istou zavadou po 3x mam narok na vratenie penazi predsa. Nik to tu takto neriesil?

sesilia
13. srp 2011

ahojte,neviete mi niekto poradit, predrala sa mi ta zadna opierka chrbta od tej dosky na viacerých miestach. kocik som kupovala v BA v obchode predeti. je to rok 2010,farba cherry. chcela by som sa opytat, ci neviete akym sposobom riesia tieto reklamacie, ci to zasiju alebo vymenia potah? dakujem

sesilia
13. srp 2011

@matpaj ahoj, a kde si kupovala kocik ty?no to presitie vyzera priserne. ja to nechcem prevziat presite, vsak to potom odo mna nik nekupi.jaj som nastvana....

renisco
13. srp 2011

@lucula73 to si děláš srandu? takhle opravili potah??????????????????? tak to je vážně HNUUUUS!!!!! 🤐 🤐 🤐 zjistili, že se jim ty potahy prodraží, tak to řeší takhle.... vypadá to fakt otřesně!!!

renisco
13. srp 2011

@sesilia nejste první ani poslední. těchto reklamací mají nespočet a samozřejmě, že už se ohánějí tím, že je to chyba kupujícího, že má špatně nandanou sportovní část... bla bla bla.... dříve se potahy vyměňovaly za nové, teď už to řeší přešitím - viz obrázek tady nahoře - a musím říct, že za ty peníze, co kočárek stojí, to vůbec nevyřešili - je to DĚS!

lucula73
13. srp 2011

@adrianmama skús pozrieť ajj tu...sú lacnejšie a tiež paknučké podložky
http://www.sashe.sk/konvalinka

lucula73
13. srp 2011

@renisco ☹ ,ano....ak si si všimla,tak až tri tie pásy taam našili,hore po obvode a po bokoch nižšie..............asi majú toľko rekalmácii,že si nemožu už dovoliť dávať nové poťahy.....des 😠 😝

lucula73
13. srp 2011

@matpaj ,@tanija133 ja som sa s nimi povadila pre to v obchode,chcela som nový poťah.............ale volali do servisu a že to nie je dovod na výmenu celého poťahu,sila.....tiež ho chcem predať,lebo už mám druhý,tak som zvedavá.
Ale podla mňa vždy lepšie že ti to prešijú ako sa to má trhať ďalej............akože hore nosím tašku,tak to zakryje 😒

lucula73
13. srp 2011

pričom baby ,tam dolu som to absolutne nemala roztrhané,len hore po obvode...mi povedali,že to prešili preventívne!!!!.......ale to možem odpárať,hihi 😀 😝

mmacko
13. srp 2011

Fiha, clovek rano zapne comp a kolko prispevkov.
No ja som s kocikom spokojna. Som ho chcela aj pre druhe vymenit, ale nevymenim, je to super kocik. To predieranie latky je zvlastne, mali to nejak inak vymysliet, ale zas podla mna to nie je take hrozne, ako to spravili Lucule.

Napr v Brendone, ak ti uznaju reklamaciu, tak menia potah a nepresivaju 😉

@tanija133 nemusi sa ti to predrat.

...baby, ale popravde, kazdy kocik ma nieco, na Jane padala brzda,na PP GT3 sa nejak divne tocilo predne koleso, to iste aj na CP S4, na inych sa zlomilo koleso ci konstrukcia (a to nepisem o lacnych poliakoch), takze asi tak 😉

lucula73
13. srp 2011

@mmacko ja mám taký pocit,že ty si tu asi jediná čo si spokojná s kočíkom 🙂
A v tom brendone,neeviem neviem.....lebo servis je len jeden pre concordy.............jedine že dajú nový poťah na vlastné náklady brendonu....majiteľ obchodu u nás v meste sa totiž pozná so šefom servisu a volali tam,nepochodili,ke´df som reklamovala v máji kočík 😝

mmacko
13. srp 2011

@lucula73 hehe, no je to mozne. Ale zas co su tu na fore nespokojnosti, su len preto ten potah, strechu (co niekomu pada a niekomu nie - mne nastastie nie) a este, ze je sportak velmi velky pre polrocne babo. To neviem posudit, ale ked je tam ta original zmensovacia vlozka, podla mna to nemoze byt az tak strasne, ale uvidim az o pol roka 😉.
Ja dost sledujem kocikove temy a ako som pisala, aj pri tych ostatnych drahych su nejake vady, chyby, nespokojnosti. Je to vec nazoru, je mozne, ze ak ma mamicka tento ako prvy kocik, tak je viac nespokojna ako napr ja, co to mam uz 5 ty kocik a viem porovnavat. Ten moj prvy bol tiez v podstate super, na fore si ho chvalia a teraz viem, ze by som s nim prezila do 2 rokov, ale nasla som na nom uz za prve 2 mesiace milion chyb a dovodov na vymenu a po vystriedani par ostatnych uz teraz viem, ze aj ten prvy bol vlastne super 😉
Co si myslis o mojej "teorii"? 😉

renisco
13. srp 2011

@mmacko .... ale ještě jsem se nesetkala s kočárkem, kterému by se dral po pár měsích používání potah... každý kočárek má něco, to je fakt, ale aby se škubal a byl teoreticky bez boudy, to je trošku síla... to, že je tam mimi v 6 měsích jak v lodi, to je druhá věc - prostě je prostorný, ale aby takhle "zhnusili" opravu, to je síla...

no sem zvědavá, jak dopadnu já, zatím jezdím s gessem buggy, ale v zimě na mě čeká concord

mmacko
13. srp 2011

@renisco no to je pravda, len nechapem, preco sa niekomu potah derie a inemu nie. Ja som kocik pouzivala rok casto a sice tam mam 2 take leskle miesta na latke, ale to uz dlho a nederie sa to dalej.
Ta strecha je tiez nad moje chapanie, preco na niektorych pada a na druhych nie......ja som mala asi stastie na dobry kus 😉

Ako sa ti jazdi s tym buggy? Co som ho pozerala, myslis, ze neprejde v zime? Vyzera, ze hej.