Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
13. zář 2011

@mmacko a kedy ju budeš mať?potom daj vedieť.....aj na vaničke sa bude dať vyskúšať či sa to dá posúvať,nie?furt sa neviem rozhodnúť,ktorý kočík pojde preč 😀

renisco
14. zář 2011

@mmacko tak teoreticky je, ale i není... ale já to beru trošku jinak. živit se tím, tak bych dala cenu o pár Kč níž 😀

mmacko
14. zář 2011

@lucula73 dnes som to len objednala, cakam kym mi posle sumu, lebo aj segra si objednala rukavnik na zimu a na buduci tyzden by som to mala mat doma. Dnes mi to velmi chybalo, aj ked zafukalo aj ked slnko svietilo, predsa len tie vanicky (okrem protonu kde ide strecha dat ako clona dopredu) maju kratke strechy. Urcite ti poreferujem, snad aj foto hodim sem 😉

@renisco No jasne, ty ked si to sijes, tak vies, ake su ceny materialov a "pohybujes sa v tom svete" 😉, ale my neznalci nam to prijde, ze vsetky clony stoja 10 eur ci uz emitex alebo tato nepremokava, tak sa nad tym nezamyslam, viem, ze to budem vyuzivat, tak si to musim kupit. Ty to mas super, ze si taka sikula a vies si taketo veci spravit sama 😉

renisco
14. zář 2011

@mmacko ono to šití není tak hrozné jako to, kde shánět ty díly k tomu (spony, materiál, dráty, tyčky...) to je teprve fuška. materiál už vím, ale ten zbytek plácám kde se dá 😨

renisco
14. zář 2011

vitě, co se mi zdá? že když jsem dnes byla s malou s concordem, že mi normálně šmajdají kolečka (jdou do stran). a to jsem s ním jezdila jen půl roku s hlubokou korbou, pak mi tu jen stál, protože jsem jezdila se všemi možnými podvozky gessleinu. dělá vám to taky? ASI NE, ŽE? 😢 😢 😢 😢

mmacko
14. zář 2011

@renisco no to verim, ze zhananie materialu je tazke, ale zas podla mna tie tety, co to takto "vo velkom" predavaju na mmb uz asi maju svoje zdroje, tak neviem...
No mne kolieska nesmajdaju, uz jazdime so scoutom a super, len cakam na tu slnecnu/protiveternu clonu a bude to super. Ale videla som skor, ze aj na Jane aj na Concordoch niektore maju tie zadne kolieska tak do stran, neviem, kolko je taky kocik pouzivany, ja som moj rok uzivala anerobi mi to.

...baby, tusim si tu piseme asi len my, cca 5 bab 😀

renisco
14. zář 2011

@mmacko fakt jsi to viděla? tak to mě jen utvrzuje v tom, že tam bude fakt nějaký problém... mě totiž připadne, že se mi to i hůř káruje...

to víš, stará garda kočárek prodala, tak nemá co psát a přispívat

renisco
14. zář 2011

@mmacko zdroje mají a taky je tam to, že když to bereš v malém množství, platíš 20% navíc z metru a poštovné 130,- je taky dost... takže já když koupím jen pár metrů (aby mě to nezruinovalo), tak to mám docela i tak velkou pálku... a to raděj neberu vše, co se mi tam líbí (barevně a jiné blbosti - druky, zipy, spony) protože to bych za to mohla mít nový kočár, co bych za to zaplatila 😀 😀

mmacko
14. zář 2011

@renisco no videla som to hlavne na Jane tie zadne kolesa vytocene trosku do stran, na Concordoch len na tych 2008 fusionoch, ktore boli asi velmi pouzivane, neviem. Skus hodit foto.

To verim, ze ked nakupujes v malom, tak mozno sa ta cena aj blizi k takejto predajnej a este k tomu tvoj cas a tak. Ale oni ked nakupuju vo velkom, ta to maju urcite lacnejsie. Ale vies, ked maju odbyt, tak preco by dali nizsiu cenu, zas na trhu tychto veci nie je tak vela (myslim taketo doplnky ku kocikom ako clony a podobne), tak na tom zarabaju...to je business 😝

renisco
14. zář 2011

@mmacko tos mě teda nepotěšila... nevím, ale nejradši bych to hodila na reklamaci, to není normální. JENOMŽE!!! kdo mi uvěří, že jsem s tím jezdila půl roku a to ještě s hlubokou a pak mi tady doteď stál????

adrianmama
14. zář 2011

ja vas stale citam, len nemam cim prispievat, kedze nemam tolko skusenosti....teraz chodime este pesi...tak sa kociarik setri...
@renisco skusila si kolieska namazat ?

lucula73
14. zář 2011

@renisco
@mmacko mohli by ste mi vysvetliť,čo pod tým "do strán " myslíte?lebo mi nezapalujje asi 😕 😀

tanija133
14. zář 2011

AJ ja Vas stale citam, ale co budem pisat, clony nechcem kupovat, zanadavat na kocik uz som si zanadavala,uz ma to nebavi, uz sa v nom vozime ale moj krpec nie je asi kocikovy tip, v ziadnom mi nevydrzi dlho....Krpec mi nastastie spava iba doma v posteli, tak ani na spanie kocik nepouzivam, tak nemusim nadavat ani na striesku tu mam stale full odokrytu,aby som aspon na krpca zvrchu videla..... 😉 Akurat chcem ist kupit pimkie podlozku opickovu..... 😉

lucula73
14. zář 2011

@tanija133 no mojmu sa stále lepšie spí v kočíku ako v postielke...asi to už nezmením,včera spal v kočíku presne tri hodky a dnes v postielke hodinu a štvrť.... 😝 😀

tanija133
14. zář 2011

@lucula73 no tak to nie je co riesit.... 😉 tvoj krpec spinka najlepsie v kociku....Moj iba vo velkej posteli na prsniku zaspi...takto skvele som si ho naucila... 😎 Ale pohoda.....A ako tvoj BJCM? JE lepsi ako Concord?

lucula73
14. zář 2011

@tanija133 lepší asi nie....akože má lepšiu strechu,lepšie sa v nom sedí,je skladnejší a ľahší..ale karuje sa mi dosť ťažko,teda v porovnaní s concordom..........a máme tu hrozné cesty,nechcem ho zničiť,taak ti poviem pravdu,že už ho dlhšie nepoužívam....asi ho predám 😒

tanija133
14. zář 2011

@lucula73 JA som ho videla nazivo a zdal sa mi strasne obrovsky....tiez som nad nim davnejsie uvazovala ale uz ma to preslo....V tvojom pripade asi predaj bude naj, este kym nie je zniceny...to si ho chcela len tak na leto ako skladnejsi ,mensi kocik, ci?

weja
15. zář 2011

holky, prosím súrne o radu - máte niekto skúsenosť s fusakom Concord? Chcela by som kúpiť tento http://www.bambini.sk/sk/210/32/concord-fusak-hug tak dúfam, že bude dobrý..... Inak ešte existuje iný fusak Concord http://www.bambini.sk/sk/2051/47/concord-fusak-... neviete, ktorý je lepší? Prípadne, ktorý lepšie pasuje?

renisco
15. zář 2011

@weja já nevím, já bych spíš doporučila ten nový emitex (už prej není tak tvrdý, jako předchozí kolekce) a nebo aesthetic. jsou oba s tím přídavným dílem dolů, takže se dají skrátit, barevná škála je obrovská....

renisco
15. zář 2011

@adrianmama mazání tomu nepomůže. ona ta tyčka v tom kole má dost vůli - prostě se vyglá - a tím pádem, když tam dám malou, tak se rozjedou do stran... leda to tam vevnitř něčím vycpat, ale ještě dávat dopořádku kola, to už by mě šlehlo... tak drahý kočar a POŘÁD NĚJAKÝ PROBLÉM 😖

renisco
15. zář 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/renisco/albu...

tady jsou ty kola... košík prázdný, uvnitř akorát 9kg malá a takhle se to svěsí - DĚS!!!! a to je kočárek fakt nepoužívaný

mmacko
15. zář 2011

@renisco ja tu tvoju foto nevidim, nechce mi to ukazat, ale nechapem, ze ti to robi, pochopim pri kociku pouzivanom napr 3 roky, ale ked ty si ho tak malo, tak neviem.

@weja no prave riesila fusak moja sestra a rozhodovala sa medzi emitex combi a lodger a vyhral lodger a je paradny, je sice drahy, ten emitex stoji tak polovicu a tiez podla mna bude dobry.

renisco
15. zář 2011

@mmacko skus mrknout teď?

mmacko
15. zář 2011

@renisco moja, nejde to, asi preto, ze to mas na ceskom konikovi, neviem. Nevies sem hodit fotku? A ty si kde kupovala kocik? nemas obchod niekde pri Vas, ze by si skusila tu reklamaciu?

lucula73
15. zář 2011

@renisco ani mne sa to nedá zobraziť.skús to hodiť sem 😉

lucula73
15. zář 2011

@renisco lebo mne sa napr. zadné koliska trochu rozchádzajú,či ako to mám napísať....nie su rovné ak sa zozadu na kočík pozriem.....ale čo som si všimla,mali to všetky concordy tak 😕

inak minulý týždeň bol u nás jarmok,a ja som na ňom videla 6 fusionov 😕 ,som si pomyslela,že asi nie je taký zlý,keď ho toľké majú........ale napr. na dvoch som si všimla predratý ten poťah na chrbtovej opierke,jeden to mal už prešité ako ja.

renisco
15. zář 2011
lucula73
15. zář 2011

@renisco ja mám také isté kolesá.....a moj má 14 kíl... 😝 ,ale to už máme dávno,tak fakt neviem.....keby som to nevidela na iných kočíkoch,tak by som asi špekulovala.....ale či to tak má byť alebo nie 😕 😕

renisco
15. zář 2011

@lucula73 ježiši, mě trefí.... vždyť to vypadá otřesně a tohle dělají kolečka laciným šuntům a ne kočaru za desítku 🙄

zipsy
15. zář 2011

ahojte concordacky, alebo anti-concordacky 😀 tak ja som to uz nevydrzala a kupila si druhy kocik. teraz chcem ten svoj fusion predat, a rozmyslam, ci ho nedam predtym reklamovat kvoli vydratemu potahu na sport. casti. Mate s tym niektora skusenosti? ako postupovat? Natrhnuty kosik sa asi vyreklamovat neda, ze? budu tvrdit, ze som ho zatazila viac nez je dovolene (2 kg)... A inac, naoazaj, co sa tyka "soferovania" concord je najlepsi - lahucky, super sa s nim "káruje" 😝 ... ale konecne vidim na maleho, on na mna, a obaja sme spokojny 😵