Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
3. lis 2011

@lucula73 vem oba a máš to vyřešené 😀

renisco
3. lis 2011

@tanija133 já osobně bych šla do F4 - je nejhlehčí z gessleinů a stejně - otočná rukojeť není až zas taková výhra... tím, že přehodíš ručku, se změní těžiště kočárku a jede se s ním hůř...

tanija133
3. lis 2011

@lucula73 ha, ha, ha...kup si ten , ktory sa tebe viac paci, a nepocuvaj nikoho.... 😉 Ja by som tmavy nekupovala, mne to pripada hroozne cierne....ako take velmi smutne..... ☹

tanija133
3. lis 2011

@renisco No si zlata, dakujem za rozmery.....asi to bude teda takto....aj ked to tak na prvy pohlad neposobi....QA co si mylsis o tom, ze sa neda dat ani Brio do lahu?

tanija133
3. lis 2011

@renisco f4 to je tento? http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/s... a nie je to korytko?

renisco
3. lis 2011

@lucula73 když to vezmeš kolem a kolem... concord je zelený dost - navíc nánožník v madle černý není, ale taky zelený... a ten emitex je vevnitř šedý... mě se prostě hnědá k té zelené vůbec nehodí... ten fusak bude ladit s boudičkou a černými komponenty na kočárku a stejně - prcka nebudeš mít v černých barvách oblečeného, ale v pestrých.... a mě by se tam prostě zelená, černá, hnědá + barevnost dítka dost bila... ale je pravda, že rozhodnutí je na tobě....

renisco
3. lis 2011

@tanija133 korýtko je F2. tvůj odkaz je podvozek gessleinu F4 s golfkovou sedačkou buggy. na tento podvozek se dá nasadit ta sedačka, jako jsi dávala odkaz na ten M4...

http://www.promimina.cz/f4-snoopy-gesslein/
tady je foto podvozku F4 s otočnou sedačkou

jinak že brio nejde až do lehu by mi nevadilo - není to tak hrozné...
sice gesslein F4 nepéruje jako brio, ale je odpružený na rozdíl od concordu

lucula73
3. lis 2011

baby a ešte takýto som našla.... 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/nqyb/nov...

ale neviem či neni moc bledý 😕

renisco
3. lis 2011

@lucula73 ten odkaz tu už někdo dával....
mezi těmito dvouma nevím který bych brala, ale hnědý neeee... 😀 😀 😀

lucula73
3. lis 2011

@renisco ma nes....r 😀 😀

tanija133
3. lis 2011

@renisco juj, tento u nas stoji uz 599 E....to neeeeee..... ☹ ☹ ☹ , pokial o nom nie som presvedcena na 100%, este 450 E za Brio by som dala....lebo sa mi paci...ja si to este necham prejst hlavou....co vobec to Brio 😉

mmacko
4. lis 2011

@lucula73 ja nemam tiez rada tmave farby, ale mne sa najviac hodi antracit 😉

@tanija133 nad tym gessikom M som aj ja rozmyslala, ale ako pises, velke hebedo ☹. Brio je podla mna trosku divne a ten gessik F4 zas drahy...preto som sa aj pytala renisco, co by radila, lebo vyber je sice velky, ale nic nesplna vsetko 😉. Skus este kuk ten britax, sice nie je odpruzeny, ale ide otocit k mame, je priestranny a ma super strechu a dobru cenu.
Tuje linka na 2 kombi, neviem narychlo najst len sportak
http://www.babymarket.sk/sk/1016/29/romer-brita...

renisco
4. lis 2011

@tanija133 tak kup nový podvozek F4 buggy a tu sportovní nástavbu (pokud by ti to nevadilo) kup použitou.. pokud ti teda nebude vadit, že bude s hranatou boudou a ne kulatou 😀

ten britax, jak dávala mnacko - nevím nevím - četla jsem recenze a krom toho, že je otočný, si moc nepomůžeš - to už bych raděj zůstala u concordu. ALE jsou na něj i klady. Koukala jsem na něj a málem jsem ho koupila, ale brzo to vzdala - usoudila jsem, že raděj concord 😀 😀 😀 😀

renisco
4. lis 2011

@lucula73 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mmacko
4. lis 2011

@renisco suhlasim, ten britax sa aj mne pacil, ale ostala som pri fusione😉

urma
4. lis 2011

Aj ja rozhodujem medzi Brio, Gesleinom F4 a Concrd Fusion. Na kazdom mi nieco vadi a tak hladam dalej. Keby sa dali kupit zvlast sportovy a hlboky 😒 tak by som to este vykombinovala. Ani na bazare neviem najst len hlboky daky normalny t.j z mojich favoritov. Same vanicky, alebo sportaky alebo cele kombinacie ach....

mmacko
5. lis 2011

@urma tak si kup hlboky klasicke PP, tym sa nikdy nic nepokazi, da sa kupit aj s vajickom, co vies nakliknut na konstrukciu, do neho sa zmesti dieta dlho a dovtedy aj zistis, co ti vyhovuje/nevyhovuje na kociku a podla toho kupis sportak 😉

urma
5. lis 2011

@mmacko aj ten mam na muske 🙂 aj inglesinu, len mam este problem s rozmerami koli malemu kufru 😒 No a este som nevidela nazivo ani jeden, vanicku naveta teda hej ale na tom mestskom podvozku a potrebujem viac terenne kolecka 🙂 Ale som rada, ze to pises, lebo ja tiez tak isto zmyslam. Ved ked bude dieta uz vacie a budem vediet, co je to za slonika, tak budem sa riadit konkretnejsie, ako takto, ked neviem, ani ci to bude chlapec alebo dievca...

mmacko
5. lis 2011

@urma ono ani nie PP s tou navetou, ale to klasicke, hupacie s nafukovacimi kolesami. To prejdes kazdy teren, tento
http://global.pegperego.com/babyproducts-catalo...
Lebo navetta je mensia, tato je obrovska, tu sa ti krasne zmesti akykolvek slonik min do pol roka
Inglesina je mi nesympaticka.
A ked uz budes jazdit s kocikom, budes vediet, co chce a podla toho si kupis sportak 😉 Kedze toto PP ma aj polohovaciu tu vanicku, kludne tam babo vydrzi aj do 3/4 roka a potom si uz nemusis ani kupit sportak otocny k mamine 😉

urma
5. lis 2011

@mmacko hej hej, na tento podvozok PP sa da dat aj naveta aj culla aj young vanicka 🙂 Dobre je, ze si viem kupit aj novy podvozok a vaniek PP je na bazare koopec, prevladaju Navety 🙂 Ja sice budem mat aprilove babo, tak velkost vanicky nie je az taka dramaticky potrebna koli fusaku, ale teda co som videla aj Concord vanicku Proton to je podla mojho chabeho odhadu proste nenormalne uzke. A vraj ta skladacia je este uzsia...sa moc tymi rozmermi ani nepysia na nete mile CF 😒 Som vsade len dlzku nasla, ta je akoze ok.
Este z tych klasickych hlbokych je aj vraj Roan Marita taky lepsi, ale ani ten som nevidela. Moc to nedrzia 😒 No a to zas ja musim vidiet, aby som objednala 😉

mmacko
5. lis 2011

@urma tie concord vanicky su rovnako velke, ono vsetky vanicky na trhu z 3 kombinacii su +/- rovnake, len ta young od pp je velika 😉

adrianmama
5. lis 2011

@mmacko urma@ ja som mala pri malom, teda prvom ,kupene klasicke PP s nafukovacimi kolieskami,

a bola som max. spokojna, mali sme k nemu aj vajicko, a co som pri nom ocenila uplne najviac, bola zakladna, ktora bola nonstop v aute a vajicko sa jednoducho nan iba nakliklo...super vec.Kocikovala som s nim bezne na poli alebo v lese. Uspavanie v nom bolo superrychle a nehovorim o megapriestore v kosiku. Horsie bolo cestovanie s tymto kocikom, podzovok je celkom velky a vanicku sme museli vozit na sedadle spolujazzca, kedze v kufri uz bol podvozok....je to taka tisickrat vyskusana klasika.....myslim, ze pre letne babo je uplne jedno aka velka je vanicka, ak to nie je velikanske babo...dolezitejsia je velkost vanicky pre zimne mimi. A nie je to ani narocne na investiciu na zaciatok, potom som uz presne vedela aky potrebujem sportak.
Teraz som uz vymyslala viac, a kupili sme concord fusion, pre zmenu.;)

tanija133
5. lis 2011

@urma Jasne , suhlas s babami, ale este si myslim ,ze Brio vanicka, je kusok vacsia ako ostatne vanicky...A ver mi Concord Proton je tiez jedna z tych vacsich,....teda ta 2010...neviem ako ti nove, uz vyzeraju mensie

urma
6. lis 2011

@adrianmama hej, ja by som chcela pre babo max. pohodlie, co si myslim ze zabezpeci prave ten klasicky hlboky siroky kocik, aby mohol aj s roztiahnutymi rukami spat, nie len ako zizala 🙂 v uzkej vanicke. Ale na druhej strane mame WV polo a vela cestovania pred sebou, takze veeelka dilema, co uprednostnit a z coho upustit 😒
@tanija133 Brio vanicka aj celkovo ten kocik hlboky sa mi zdal fajn, ale sportak uz nie a bohuzial sa neda kupit oddelene.

adrianmama
6. lis 2011

@urma tak to mas naozaj na zvazenie,lebo priestorovo je polo ako fabia, ktoru mame, a naozaj sme tam boli dvaja dospelaci , jedno babo vo vajicku a jeden velikansky kociar. ako sardinky.;) concord je super, ze ma vanicku aj s bezbecnostnymi pasmi, tak setri miesto v aute....alebo mat potom dva kociare. PP doma na prechdzky a na cestovanie nieco skladnejsie do auta..;) ono aj tak vacsina mamiciek neskonci len pri jednom kociari, ver mi.. 🙂

urma
6. lis 2011

@adrianmama a to este mame velikanskeho psa 😅 😅 do toho auta a razit nim budeme domov 1300 km 😔 No jedna radost...Asi zacnem skupovat kociky krizom krazom po bazaroch na kazdu prilezitost 😀

adrianmama
6. lis 2011

@urma my mame dvoch jedneho maleho a jedneho velkeho, keby som ale tusila, ze budem mat uz dve deti predtym ako sme si zaobstarali psov, tak by som ich radsej uz nemala...su ako dalsie deti...;)

urma
7. lis 2011

@adrianmama ja mam este dalsich dvoch u nasich a tohto sme si len pred rokom zaobstarali, ten je uplne najvacsi 🙂 aj ked chrt sa vie pekne poskladat, fakt neviem, ako sa budeme presuvat na tie dlhe trasy. Keby nemame tohto psa mohli by sme aj lietadlom 😒 Je pravda, ze nam to vyraba komplikacie, ale nedam ho prec ani keby co.

mmacko
7. lis 2011

no baby, som sklamana, nezmesti sa mi do auta aj sedacka 9-18 kg a aj vanicka transporter, takze som si ju ani od segry nepozicala ☹ dokelu.

@urma ak sa ti da, ked mas male auto, aj to je riesenie, ze velke PP budes mat na prechadky a kup este napr Pliko do auta, pasuje ti na oba podvozky jedna vanicka aj vajicko keby si potrebovala a je to prakticke 😉

renisco
7. lis 2011

@mmacko nám se naštěstí vlezla i sedačka (9-36) i vanička protonka

tak dej vajíčko a scout sebou... ten naštěstí moc místa nezabere