Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

nordjane
19. bře 2014

@dzamela za sebe bych doporucila vajicko maxi cosi a adaptery se k tomu daji dokoupit za par korun 😉 vypada to na podvozku hezky, viz me fotoalbum 😉 a co se bezpecnosti tyce jsou lepsi nez concord aj lehci😉

manila421
24. bře 2014

Ahojte dlho som tu nebola, ku concordu som sa opat vratila ale pre starsieho potrebujem skejtik, aky na Concord fusion odporucate?
Dakujem

cathy23
26. bře 2014

Ahojte, aj ja som tu po dlhsom case, akurat chcem kupit kocicek Concord Fusion 2012, ale zaujima ma, aku vanicku a vajicko mozem k nemu potom neskor v pripade potreby dokupit? Pasuje na nom aj starsi typ vanicky Proton? Dakujem za odpovede a pekny dnik zelam.

cathy23
26. bře 2014
dzamela
26. bře 2014

@manila421 my mame univerzalny skejtik od abc designu a pasuje aj na fusion. A myslim ze znacka babypoint ma presne taky isty skejt ako je ten od abc design.

dzamela
26. bře 2014

@cathy23 jasne vanicka protonka ti bude pasovat. Ja mam sportak dokonca rocnik 2013. A tiez chcem proton vanicku spod ruky kupit. Pozerala som vcera v obchode tie nove vanicky a moooooc uzke to je taky piskotovy tvar maju i ked su hlbsie ale co do priestoru nic moc.

tarinka18
26. bře 2014

My mame concord scout (vanicka) a vajicko ion.

cathy23
26. bře 2014

@dzamela dakujem velmi pekne za odpoved, ved to Sleeperka je malicka vraj 🙂

555petra
28. bře 2014

@zuziatko nepredavate nahodou ? ;)

zuziatko
28. bře 2014

@555petra kocik?? ano ale len sportovu cast 2013 red. vieme sa na cene dohodnut 😉😉

555petra
28. bře 2014

Je Red alebo cherry Áno iba športovú aká cena?;)

zuziatko
30. bře 2014

@555petra poslala som ti spravu 😉 😉

vjejka
9. dub 2014

mám sportiak ročník 2011 alebo 2010, kupovaný v lete 2012, po roku používania mám športovú časť dosť vyblednutú, neskúšal to niekto nejako zafarbiť? ešte otázka - dá sa tá šprotová časť prať v práčke? či nie...dik

didulka85
9. dub 2014

Tiez mam sportovu cast celu vyblednutu a tu vlozku do sportoveho celu znicenu. Raz ste sem davali fotky nejakych peknych vloziek. Poradite???

putulka
15. dub 2014

dobry den, mam concord 3 kombinaciu 2010 leaf a sportiak concord fusion graphite 2012, na ktorom som si vsimla chybu...kupovala som ho ako pouzity ale je vo velmi dobrom stave, pouzivanie je vidiet iba na kolieskach...no a tam je vlastne ten problem-pri jazde a zatacani do prava mi zadne lave kolezo puka...nieje to brzda ani nic ine tam neprekaza..vsimla som si ze je to pri ten oske take odchylene taka medzera a to sa pri jazde zapukava a zasa odchyluje...neviem co s tym, myslite ze sa to da poriesit?
@ vjejka sportova cast sa da vyprat, vlastne aj pri vajicku a vanicke sa da vsetko odzipsovat a v pohide vyprat len treba vybrat tie umelohmotne obruce zo striesok a zo sportovej casti sa vyberu take drevene dosky co su na mieste sedenia a operadla...prave som poprala vsetko na 3 kombinacii ktoru budem predavat...

vjejka
15. dub 2014

@putulka dakujem, vyskúsam

anastacia242
3. kvě 2014

ahojte, ja mam fusion 2009,ale chcem si nechat Proton vanicku a zamenila by som iba sportovu cast, paci sa mi,ze na NEO sa da otocit sedacka aj v smere jazdy...ake mate skusenosti? daju sa aj pokombinovat rozne rocniky Fusion a NEO?? a bude mi aj pasovat autosedacka Jane Strata...?

anastacia242
3. kvě 2014

ak by ste mali na predaj sportovy NEO ponuknite 🙂

adulik76
6. kvě 2014

čaute, mám na predaj Concord - vaničku Proton vo farbe bamboo, ročník 2010

fidac
15. kvě 2014

Holky dá se sehnat někde takový ten čudlík - aretace předních koleček??? 😉

dae
23. kvě 2014

Dobrý den mám prosbu já jsem se zamilovala do concordu když jsem byla těhotná tak jsem chtěla koupit trojkombinaci, ale vyšlo nám to na září a korba byla mála. Tak teď bych chtěla aspoň sporták jen nevím jestli má okýnko na střeše jestli se dá na to dítě vidět??? Tak teď váhám jestli britax b agile nebo cocncord fusion děkuji za odpovědě

vivaca
3. čer 2014

Ahoj concordacky, neshanite autosedacku ION? Ozvete se, pokud mate nekdo zajem 🙂

nordjane
25. čer 2014

@fidac zkuste si napsat mail do servisu specializovaneho na concord 😉 jedna se o ags servis, cca tyden zpet mi posilali poztracene krytky na kocarek zdarma...

lidkapipka
13. črc 2014

Ahoj, prosim, kdo poradite?
Neotaci se nam predni kolecko, je tam asi neco ruple, bohuzel, nevime, jak ho demontovat, zkouseli jste nekdo?

Volala jsem do ags sport, kde byl i kocarek koupeny, odkazali me na servis na slovensku, pan to identifikoval jako opravu kolem 500,-, jenze kocarek se mi tam nechce posilat. Nevite, kde v cechach se da kocarek opravit?
Asi by to slo i doma, jen odmontovat ty kolecka.
Dekuji za odpoved
Lidka

veruska007
14. črc 2014

@lidkapipka Kdysi opravovali kočárky na Tomkáči v Bali v Brně. Teď nevím. Nemůžete to rozšroubovat doma? Příp. odvrtat nýtek a pak tam hodit šroubek? My měli první kočárek z polska... na tom se manžel vycvičil 😀 . Italský teď spraví v pohodě sám.

ignacie2
14. črc 2014

Ahoj,vím že je to diskuze na fusion ale nemáte některá zkušenosti s wandererem 2014?

lidkapipka
14. črc 2014

@veruska007 dekuji za odpoved, s pani z bali kocarku z tomkace si pisu, concord by stejne poslali na Slovensko, musela jsem kolecka nafotit, poslat info o datumu nakupu, vyrobni cislo, a opravu nechaji nacenit, jsem napnuta, jak to dopadne.

Prave pres kolecko je krytka a tu nevime, jak odsroubovat, asi tam bude ten nytek, jak pises. Chlap by pouzil trochu sily, ale ja se bojim🙂

tarinka18
17. srp 2014

@vjejka
@didulka85 baby ktore mate problem s vyblednutim,my sme to riesili takto.vanicka scout farba chilli pepper mi po pol roku pouzivania ostala vyblednuta,skusili sme reklamovat a do dvoch tyzdnov mi firma poslala druhu vanicku,uplne novu.ja si myslim ze dnesne materialy by mali nieco vydrzat,hlavne za tie peniaze

marianka3
2. říj 2014

Ahojte, baby, prosím Vás o radu! Môj syn bude mať v októbri 2 roky, zvažujem kúpu kočíka Concord fusion 2012. Rád sa ešte kocikuje, v golfových kocikoch som sa už sklamala....chcem niečo väčšie...Myslíte si, že je to vhodná voľba? ĎAKUJEM! 🙂

eileenk
25. lis 2014

Ráda bych obnovila diskuzi ke Concordům, líbí se mi zatím nejvíc ze všech kočárků, jen jsem nikde nenašla ve které zemi se vyrábí, nevíte někdo?