Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
31. srp 2010

@zrzuska no ty si úplne paf 😀

ja som včera vyskúšala ten pršiplášť a v pohode som ho natiahla aj na nánožník,tak zatiaľ tiež nekupujem nič. 🙂 .....

inak ja si neviem veru predstaviť malého v kočíku bez nánožníka.....on má 7 mesiacov a ten integrovaný mu zakryje iba nohy,ostatné je vonku a včera tak fučalo,že som bola veľmi rada,že mám nánožník,ešte som aj zdvihla ten čierny pás,či ako to nazvať na nánožníku ,aby mu nefučalo donútra.... 😉 ....

talinka
31. srp 2010

@tina129 😀 tak to ti povedali peknu blbost v tom obchode, ze Jane kopiruje Concord..pokial ja viem Jane a Concord je ten isty vyrobca 😉

renisco
31. srp 2010

@mmacko tak to potom jo 😀 😀 😀 😀

zrzuska
31. srp 2010

jaaaaaaaaj baby prepacte za ten roman. no ja som skutocne tak unesena z toho kocika. ja sa nanho neviem vynadivat 😀 😀 😀
a som hrozne spokojna s tou modrou farbou. zboznujem modru a tyrkysovu 😅

mnacko asi tak. o 10rokov si kupim fusion novy model. hahahaha 😀
ale tak jasne ze som to tak napisala blbo. to preto ze som nadmieru spokojna a vytesujem sa z neho. chuda moja mala. vkuse ho berem von a aj si posedi. dakedy hovori ze ideme peso a ja ho aj tak berem. inak v dedine uz chodime cele leto pesi. este na jar sa velmi na ruky pytala tak som bravala kocik ale teraz je zase zima a aha stale prsi tak super ze ho mam 🙂 🙂 🙂

@lucula73 no ved hovorim. ked to bude aktualne tak asi aj ja kupim ten nanoznik. to je pravda ze je lepsie ked je tak vyssi ze zakryje viacej aj ked babo spinka. ja uz na zimu malej nebudem kupovat. bude uz iba vo fusaku. vsak uz bude viacej behat ak sediet. ale pre druhe asi kupim tiez 😝 😅 uvidime ake budeme mat babo. ci zimne ci letne ci ake.

didakuku
31. srp 2010

Ahojky holky, tak jsem se dnes konečně dočkala kočárku. Už je doma a je super. Je fakt super prostornej. Měla jsem ho 14 dní objednaný u nás v dětském obchodě a v pátek nám volali, že kočárek nemají a už ani ten peacock nebude. Tak jsem byla hotová, že bez kočárku a ještě nikde není v této barvě. Nakonec jsem ho na netu sehnala v jednom obchodě jinak už nikde není, že už i ve skladech co jsem telefonovala nebude. Hlavně že jsem ho nakonec sehnala a už se těším, jak nebude pršet a vyjedeme ven.

didakuku
31. srp 2010

@zrzuska ty máš taky tu barvu peacock?

zrzuska
31. srp 2010

@didakuku nie ja mam luquid 😉 🙂 krasny je

zrzuska
31. srp 2010

@didakuku hod fotku potom 😉
mne sa tiez pacil ale baby vraveli ze tieto farebne striesky su kratsie a padaju. drzi ti dobre? a bala som sa tej farebnej striesky. ci neni kriklava moc.
tak som zvedava na fotke ako vyzera real 🙂 😉

didakuku
31. srp 2010

@zrzuska zítra hodím fotky, barva je super, jsem spokojená. Zatím se zdá být lepší než Casualplay S4 co jsem měla a je lehčí.

didakuku
31. srp 2010

a jak má být správně ta opěrka na záda přidělaná na těch tyčkách na tom prvním druku od spodu nebo druhém? Doufám, že více co myslím? díky

zrzuska
31. srp 2010

@didakuku tak to si bud ista ze je lepsi ako casualplay. ja som volakedy chcela kupit casualplay ale zdal sa mi hrozne nemotorny a tazkopadny 😒

na videu na nette je to na tej vyssej cvoke ale ja som to mala od zaciatku ako prisiel na tej nizsej a ide tak viacej do lahu ale ak ti bude padat strieska tak potom to treba dat vyssie asi alebo si to naregulujes tak v lahu aby strieska drzala.

zda sa mi ze niektora babenka to vyriesila slnecnou clonou ktoru stale ma na strieske lebo jej pada a nedrzi. a takto je babo viac skryte

zrzuska
31. srp 2010

@lucula73 ozaj a ako si tam do toho prsiplasta napchala aj nanoznik ten zatepleny. mne sa to zda aj dost uzke na tom prsiplasti to co sa zahakne o opierku noziciek 😝

lucula73
31. srp 2010

@zrzuska úplne v pohode,bola som sama prekvapená,a nie je tá pláštenka vobec nalepená na tom nánožníku.... 😉

talinka
31. srp 2010

baby, a vam sa ako pozdava ta plastenka, nie je nejaka divna? ked je kocik v sede ok, ale akonahle mi tam maly zaspi a potrebujem dat kocik do lahu s plastenkou to nejde, musim ju povytiahnut, dat do lahu a potom uz veru nesedi, uplne zle 😝

talinka
31. srp 2010

jaj a riesili ste nanozniky, podla mna vobec nie je treba kupovat nanoznik,mala som a fakt sa mi viac osvedcil len fusak v kociku...budem to riesit fusakom aj tuto zimu...

lucula73
31. srp 2010

@talinka už sme to tu riešili,je naozaj zlá.....no zlá,...mne malý spal aj dnes v kočíku a dala som to tam...musíš to dať na nohách nadoraz a natiahnuť to cez tú striešku..... 😝 .....ale mojmu nohy netrčia,tak to ide,neviem ako vačšie deti.... 😠

didakuku
1. zář 2010

@zrzuska tady je to foto

didakuku
1. zář 2010

včera ho testoval i můj 3,5 letý chlapeček a byl v něm v pohodě.

talinka
1. zář 2010

@lucula73 no tak to aj davam, no aj tak naprd, ale tak da sa to zmaknut 😉 nastastie tiez mu netrcia nohy este

renisco
1. zář 2010

holky, utvrďte mě, že je hezká 🙄 dnes jsem ji objednala, protože do pátku potřebuju mít autosedačku doma a tohle byla jediná NOVÁ a nejlevnější. pak už jedině bazarová v barvě kiwi, ale tu barvu nějak nemusím....

mmacko
1. zář 2010

@renisco mne sa paci tato cervena. A su teraz tieto IONky za dobre ceny 😉

renisco
1. zář 2010

@mmacko dobré ceny možná, ale hrozné barvy. jen ta červená není tak bijící do očí... 😀

mmacko
1. zář 2010

@renisco mne sa na obrazku aj ta kiwi celkom pacila, ale nevidela som nazivo

renisco
2. zář 2010

@mmacko na obrázku vypadá hezky, ale v reálu se mi zdá ta kiwi taková smutná.... a já mám na zelenou barvu pech... 😀 😀
ale je praktičtější skrž špínu....

bamarama82
2. zář 2010

my mame tuto a je velmi chutna, chceli sme chili ale potom sme vzali lotusku

zrzuska
2. zář 2010

ahojte.

ta lotus je krasna. aj ja by som taku brala 🙂

@didakuku pekny je nazivo. 😉 🙂

ale ta strieska je fakt kratsia. ja nemam take diery po bokoch ked je zatiahnuta 😕

renisco
2. zář 2010

@bamarama82 tu už neměli, ale na mě je zase moc barevná...
toužila jsem po ROCK nebo LAVA, ale takové Kč za ni dávat, když je jen na pár měsíců, se mi právě nechce....

renisco
2. zář 2010

a jaký máte fusak do té autosedačky, když má 5ti bodový pás?

bredmax
2. zář 2010

@renisco emitex už dělá fusak na 5bod pásy 🙂

bamarama82
2. zář 2010

baby ake fusaky davate do autosedacky a vanicky proton? pisali ste ze emitex alebo eisbarchen. mate niektora uz aj ten kaiser? neviem ci mam kupit zvlast do autosedacky a zvlast do vanicky