Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
24. črc 2010

mne by to okienko tiez nechybalo. ale viem ze ked bola mala malinka tak som ho vyuzivala a vkuse kukala co robi 😅 ale aj tak som sa kukavala aj spredu velakrat 😝
mne na jane to okienko neprasklo. uz ho potom robili z ineho materialu.

inak na bazose je inzerat na striesku ale taka co mal concord 2008. je tam pisane ze na jane a concord. to maju fakt rovnaky druh striesky 🙂

no ja by som aj tak najradsej kupila ten kocik u nas v obchode. a nech ho drahy omrkne aj na nette a dufam, ze bude suhlasit. ja ze bebecko bude posledny ale vobec mi nesedi 😔 concord som si aj vyskusala v obchode a super. 🙂
to ked som bola tento tyzden v meste s bebeckom tak som skoro regale povalala v drogerke. s jane sa mi super jazdilo. to co je toto za kocik to neviem 🙄

barboramarek
24. črc 2010

@zrzuska to je na kolekciu 2008 tie dalsie tam uz namiesto cvokov maju zips na uchytenie....

natashkaa
24. črc 2010

ahojte necitam celu diskusiu len natychlo napisem. Mame 2009 a som nadmieru spokojna nic nemozem vytknut po auguste ho budem predavat tak ak ma niektora zaujem napiste mi do IP my uz mame 14mesiacov chodime

zrzuska
24. črc 2010

@barboramarek no hej. ale ja som na jane slalom mala taku striesku a tam nebolo ziadne prichytenie. ta strieska bola tak kusok ohnuta dolu a ked som dala kocik nalezato tak to do toho zapasovalo a nefukalo dnu. tam som nemala ziadne cvoky na pripnutie. tak reku ci aj toto neni daco take 😝

mmacko
24. črc 2010

Zrzuska, tie striesky, co si dala ti nepasuju na 2009 a 2010, resp pasuju, ale nemaju zips na konci, takze si to tam nemas ako prichytit. Drzim palce, nech bebecko predas, ja som take videla tento tyzden tu u nas a je to taky zvlastny kocik, je moc vysoko sedacka a ma strasne uzke kolieska.

lucula73
24. črc 2010

inak tá baba s nikom anjeliksns,čo ponuka tie striešky na concordy, by to aj dala ušiť,ale mne povedala,že nemá vzor,podla čoho by to šili.....no moja buda jej je nafigu,keď je malá 😒

@mmacko no moj ma 6 mesiacov a to okienko mi ani nechýba,len to že nedrží v ľahu mi vadí,lebo on mi spí stále v tom kočiku....

zrzuska
24. črc 2010

baby este ma teraz napadlo tie vanicky z novych kolekcii (2009,2010) nemaju asi to vetranie? ze? ze sa da odzipsovat strieska a je tam sietka.... 😕

mmacko
24. črc 2010

Lucula, tak to je fajn, ze ti okienko nechyba, mozno by nechybalo ani mne. Mne nastastie strecha pekne drzi, tak som rada.
Zrzuska, neviem, ale ja som to vetranie mala na mojom prvom Came minule leto a pouzila som to asi len raz, takze neviem, ci je to az tak potrebne.

zrzuska
24. črc 2010

ja som mala malu v lete a to by mi bodlo. ale je pravda ze aj podla toho ci zimne babatko alebo ake 🙂

mmacko
25. črc 2010

Baby, ta plastenka je fakt nahouby, este ked dieta spi, je to ok, ale ked je hore, tak ked jej chcem otvorit okno, tak jej prsi na nozky...asi aj ja kupim nejaku univerzalnu s normalnym okienkom.

lucula73
25. črc 2010

@mmacko no veď ja som tu špekulovala minule,či mi nedali nejakú inú...úplná blbosť..a pre sediace dieťa s nohami dole to neni vobec 😝

bredmax
25. črc 2010

@zrzuska korba to nemá,ale mě to teda nevadilo,u prvního kočíku jsem to měla a vůbec nevyužívala 😕
korba má takový větrací díry po stranách u hlavičky,ale jestli to fakt funguje jsem si nějak nevšimla,měli jsme to otevřený jako na větrání,ale fakt nevím,zda to nějaký účinek mělo 🙂

teda asi brzo vytáhnem pláštěnku ,pořád porpchává a děsím se,když to tady čtu,jestli je fakt na prdlačku 😝

zrzuska
25. črc 2010

@bredmax aj jane mali take vanicky. tiez som to malej v lete nechavala otvorene ale tiez neviem ci to malo nejaky ucinok 😕

no mne sa vidia ze tie concordy 2008 mali lepsiu plastenku. tieto nove concordy maju taku (aspon videa co som kukala) ze sa tak zahackne o koniec kocika (to polohovanie noziciek co je). tie starsie kociky ju mali volne pustenu. sa mi zda dlhsia. 😕

bamarama82
25. črc 2010

dievcata je nejaky rozdiel v striesne medzi modelom 2009 a 2010?

mmacko
25. črc 2010

Bamarama82, no tazko povedat, teoreticky tam nie je ziadny rozdiel, ale prakticky niektore farby maju akoby kratsiu striesku a v uplnom lahu nedrzi hore, ale klesne o jeden dielik (napr. Lucula ma ten problem na farbe leaf) . A ta tyrkysova strecha je uplne kratsia ako ostatne aj po bokoch.

bamarama82
25. črc 2010

@mmacko to je neuveritelne, nikdy by ma nenapadlo ze ked maju napr ciernu striesku a tyrkysovu oba modely 2010 tak ze jedna je kratsia a druha dlhsia. ja by som chcela farbu chilli, neviete ako to je tam?

lucula73
25. črc 2010

@bamarama82 chili z kolekcie 2009 by mala mať dobrú striešku...ale novšia kolekcia ,to netuším..najlepšieísť do obchodu a vyskúšať si naživo,čo to spraví v ľahu 😉

bamarama82
25. črc 2010

ked som bola v obchode tak este nemali 2010 chilli, mali len peackok a tusim amber ci ako sa to volalo. chilli mali len 2009. chcela som rovno objednat z netu ale netusila som ze takto to mam okukavat

lucula73
25. črc 2010

@bamarama82 no ani ja tomu nerozumiem,ako možu vyrábať rozne strechy.....a na 2009 sa zase trhal poťah na chrbtovej opierke dolu.....na 2010 je to už prešité takou čiernou látkou,aj podľa toho rozoznáš,či je to 2009 ale 2010

bamarama82
25. črc 2010

@lucula73 problem je v tom, ze si ho chcem objednat cez net ☹ takze si ho neskontrolujem. no ale ta strieska ma dorazila, a taka som bola z neho unesena ze ani iny nechcem

lucula73
25. črc 2010

@bamarama82 však tú chili farbu 2009 si možeš objednať cez net.....tam ti strecha bude určite držať 😉

bamarama82
25. črc 2010

vacsinou uz ponukaju 2010 co som videla, teda tvrdia ze je to 2010, v obchode mi povdali, ze medzi nimi nie je rozdiel a ze 2009 sa bude predavat ako 2010 ze to len podsiju tu zadnu cast-tak si potom vyber 😝

mmacko
26. črc 2010

bamarama82, to je sranda, ze aj 2009 ponukaju ako 2010 len to presiju, to sa mi zda divne, urcite su tam nejake drobnosticky ine, no neviem.
Skoda, ze ziadna z nas nema farbu chilli 2010, ze by sme ti povedali, aka je strieska, viem, ze kamoska mala 2009 chilli a strecha bola v pohode aj v lahu. Kazdopadne drzim palce, nech ten tvoj je super a daj vediet, ako si sa rozhodla 😉

uzu17
26. črc 2010

neviete ako sa dáva dole strieška na vajíčku?

bamarama82
26. črc 2010

@mmacko snad sa rozhodnem dobre, este som ziaden kocik nemala kedze je to prve dieta, ale tento chcem isto, ak budu korunky, tak ho kupim, ale isto z netu nie z obchodu bo je to ovela drahsie

mmacko
26. črc 2010

Bamarama82, tento kocik je fakt uzasny. Ja mam sice prve dieta, ale toto je moj 4 ty kocik. Vsetky boli v pohode, ale tento ma najvacsie plus oproti inym, ze je spratny po zlozeni, ma siroke sedatko aj pre vacsie dieta a pre mensie ma tu vlozku a uzasne lahko sa karuje. Naozaj jediny nedostatok je, ze sa neda otocit smerom k mame, ale to zas by nebolo to miesto na sedenie take paradne siroke. A aj tak to vacsina mamiciek ani nevyuziva, ked tak len take 2-3 mesiace po prechode babetka z vanicky do sportiaka.

bamarama82
26. črc 2010

@mmacko no ja som dufala, ze ked dam tolke peniaze za taky kocik, uz ziaden iny nebude, a ty ze 4 kociky 😀 mam obavy ako to je s tou strieskou co tu baby pisali, ze sa neda v polohe v lahu uplne sklopit.

chcela som kupit pouzitu vanicku ale akosi sa mi zdalo ze su pozatrhane-aj vam sa tie neoprenove striesky zatrhaju?
povodne sme chceli neo ale ked sme videli ten rozdel vo velkosti sport.casti tak jednoznacne vyhral fusion

bamarama82
26. črc 2010

a este-objednavali ste niektora z nemeckej str. o-baby? kolko ste na kocik cakali?

mmacko
26. črc 2010

Bamarama82, mne sa strieska nezatrhava a to ju nesetrim. A mne aj ide v lahu normal hore, niektorym to nejde, neviem, myslela som, ze vsetky strechy su rovnake.
A ta stranka obaby sa aj mne pozdava, uz som vyssie pisala, ze tam mas celu 3 kombi zltu a tmavu za 600 daco eur a postovne je 10 eur, takze super, keby som ja kupovala prvy kocik mojmu prvemu dietatu, tak kupim ten zlty na obaby. Jeto super cena.
Ja rozmyslam, ze odtial objednam potom pre druhe vanicku, sice concordove nemaju,ale maju Jane a tie tiez pasuju na concord za 80 eur starsie kolekcie, za cca 120 novsie.
Posielam ti IP 😉