Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
20. bře 2011

@lucula73 no si ma tak vystrašila, že som išla kuknúť a ja nič, mám lavu a je to úplne v poriadku, normálne ako keby niečo mäkké pod tým bolo čo tak nenapína tú dosku... ani na tých pôvodných miestach čo som predtým mala predraté nemám nič, tak držím palce 🙂

kvetinkatn
20. bře 2011

@zrzuska dávam fotky 🙂 na prvej je to rozložené na zemi, tie spodné popruhy nepoužívam, len tie bočné a to je na tých ďalších fotkách ako je to priviazané o konštrukciu. Aj tam držím tie popruhy, keď to je na kočíku, asi to aj odstrihnem, lebo mi tie suché zipsy zatrhli striešku. Dala som aj fotky ako to vyzerá zpredu, keď je to zarovno striešky a keď to tieni 🙂

bastinko
21. bře 2011

@lucula73 no tak to je fakt na reklamaciu,urcite si to odsledujem lebo uz mam treti novy kocik a musim povedat ze s concordom som maximalne spokojna. zatial.ale na kazdom sa nieco najde.clovek aby sa bal co kupy. ☹

lucula73
21. bře 2011

@kvetinkatn no zaniesla som,uvidím čo spravia,že skoro všetky concordy sa im vrátili,že sú potrhané..ale že na nových je to už vystužené,že by sa to nemalo drať 😒

zrzuska
21. bře 2011

@lucula73 ty mas taky rocnik ako ja? ako mnacko? tam co vzadu nie je nasite to vystuzenie?
no a pomoze to, ked tu pisali baby ze sa to trha a derie mimo toho vystuzenia?

ja som dneska davala dolu sportak a skusala som vanicku a vajko a tak som sportovu cast riadne kukla. zatial to vyzera v pohode. duuuuuuuuufam, ze sa mi to neprederie. mam ho v zaruke do jesene buduceho roku. a pouzivat pri druhom ho zacnem az nejako v decembri.

@kvetinkatn dikes za fotky. dneska som kukala tu moju vanicku a ten obluk je dost vysoko. neviem asi by to vyzeralo divne, alebo ci by ta clona nesmerovala dohora. asi to fakt musim iba vyskusat priamo na vanicke. najlepsie by bolo keby sa mi dala dat ta clona popod ten obluk. ale to asi nepojde. 😒

mmacko
21. bře 2011

@zrzuska ahojky, dlho som tu nebola...podla mna ak sa ti potah derie, najlepsie je dat si ho vramci reklamacie nie vymenit, ale obsit kriticke casti 😉
Ja som rozmyslala, ze ked druhe pojde z vanicky, tka kupim novy sportak....no uvidim....ako som dala prec fusak a nainstalovala opickovu podlozku...tak zase laska...fusion je fakt srdcovka 😉

zrzuska
21. bře 2011

@mmacko ani ja som tu dlho nebola. no a vidis my cakame druheho chlapca takze modra farba kocika bol predsa len dobry vyber 😀
vyzera to tak ze tieto boli fajn. klop klop klop ale ani tebe sa zatial s nim nic nedeje ze? 🙂

mmacko
21. bře 2011

@zrzuska No ja mam tiez v pohode, trosicku je na 2 miestach lesklejsia latka asi na 2 cm, ale to tak mam uz polroka a nederie sa takze super....za super cenu mame super kocik 😉. Jedina vec, preco rozmyslam nad zmenou je, ze asi mi bude vadit, ked na 6 mesacne babo neuvidim....ale ako vanickovy ho nechavam, uz mam novu scout aj vajicko 😉
Ty uz mas vanicku aj vajicko?

zrzuska
21. bře 2011

@mmacko jezis zlatko ja som si az teraz vsimla ze si uz 16tt 😵 😵 😵 tak gratulujem. 😵
ja som si kupila vanicku aj vajicko jane 🙂 tie boli cenovo lepsie a viac sa mi pacili 🙂

mmacko
21. bře 2011

@zrzuska dakujem 😉
Ja som v brendone poriesila aj vanicku aj vajicko, nove stali menej, ako niektore pouzite v bazari a origos concord 😉

zrzuska
21. bře 2011

@mmacko tak super ze mas taku moznost. ja som kupovala z bazaru. ale vanicka ako nova aj vajicko. spokojna som. akurat som ich dnes prala nech vonaju 🙂

lucula73
21. bře 2011

@zrzuska ja mám 2010......dolu to mám obšitté,čo 2009 nemajú,ale mne sa to potrhalo hore,pri zipse,tam to neni prešité.
Ale som dne sobkukávala ten nový 2011.fakt je to tam na tej doske nejaké makšie,nie také ostré,asi to niečím vystužili,lebo zrejme tých reklamácií mali neurekom 😉

@mmacko bože ako to letí,že 16tt 😕 😉

zrzuska
22. bře 2011

@lucula73 aha. no hej, ta doska ma dost ostre hrany. tiez som to kukala ze to tam tak trci do tej latky ci sa to neprederie. ale ako
@mmacko mam to tam take leskle svetle ale nic predrate. som to vcera riadne kukala ked uz som mala sportovu cast dolu.

didulka85
22. bře 2011

Citam citam a nechapem, co sa vam na tom sportovom prediera... Napiste mi prosim, nech si to aj ja skontrolujem.
Mam 2010 verziu a pada mi strieska. Dost som z toho na nervy...

lucula73
22. bře 2011

@didulka85 ,omotaj si pásy okolo rukovate dva razy a pripni na ten spodný cvok.nemalo by ti to padať,vyskúšaj......
A stranu dozadu som odfotila,kde sa mi to predralo-pri zipse hore...

didulka85
22. bře 2011

@lucula73 mam to 2 krat a aj tak to pada... 😠 Dokonca zastavujem na uliciach mamicky s Concordmi a kazdej to pada. Jedna si dala tie latkove boky co su vnutri smerom von. Ale mne sa to tak nepaci...
Sportovu verziu pouzivam uz mesiac a este tam nic nepozorujem. Akoze ten plast pod latkou je ostry a potom sa to derie? Lebo moj kocik ho ma obly...

renisco
22. bře 2011

@didulka85 jsem bohužel taky jedna z mála z těch, co to mají obmotané 2x a i tak mi to padá... škoda slov...

renisco
22. bře 2011

holky, dávám Vám sem fotky, jak mám vypolstrovanou tu desku. název toho molitanu nevím, ale viděla jsem ho i na několika kočárcích, když se kupují nové, někdy v tom bývá zabalená elektronika při koupi, ale tohle je ještě víc tvrdší...
snad z těch fotek pujde něco poznat...

lucula73
22. bře 2011

@renisco to si si sama urobila?
@didulka85 tá doska je tvrdá a na hrane derie ten poťah.....a možno aj taška zaavesená na kočíku tomu napomáha,lebo sa to opiera o tú hranu 😠
No mne aspoň tá strecha nepadá,lebo by ma asi piclo 😝

renisco
22. bře 2011

@lucula73 jo sama. hrany jsou měkké, tak snad ten potah vydrží 😀 😀 😀

lucula73
22. bře 2011

@renisco malo by,tá nová kolekcia to mám tiež také makšie tam,asi molitan.... 😒

renisco
22. bře 2011

@lucula73 se spíš bojím, že se jim předře o tu hranu i ten molitan, protože to bude určo takový ten tenký... no uvidíme. já tu desku vytahla jen na vyfocení, protože jsem se konečně dopracovala k tomu ten kočárek umýt a nasadit tam sporťák a narvat do krabice - už je tu zas trošku k hnutí 😀 😀 😀

kvetinkatn
22. bře 2011

baby, ako periete mamabag? ja mám polar a som si všimla, že ako si ju dávam na plece, tak to tam mám celé špinavé, tak som ju oprala na 30 ako je naštítku a nič, ostala taká istá, tak som ju šurovala kefou, ale nič ani len hnedá pena nešla ☹ tak už ju dva dni močím vo vanishi a nič, ani len trošku zafarbená voda nie je a občas to prebehnem tou kefou a nič, proste tá špina nechce pustiť... poraďte čo s tým... díky

adulik76
23. bře 2011

@kvetinkatn a neskúsiš Ariel odstraňovač škvŕn? Ja s tým mám dobré skúsenosti, ale nie ešte čas týka papabagu, ten som ešte neprala.
........konečne som pochopila dávnejšiu Vašu debatu o pásoch, teraz som nasadzovala športovú časť a fakt som bola z toho jeleň.... 😒

zuziatko
23. bře 2011

@kvetinkatn ešte jedna otázka 😀 😀 . Tá mamabag je vystužená, alebo taká mäkká - mľandravá 😀 😀 ??
A ešte ty máš asi tú pinkie podložku však ?? Ako si s ňou spokojná ?? Nie je krátka ??

almi81
23. bře 2011

Milé mamičky, mohli by ste mi prosím poradiť, či vanička proton 2009 pasuje na podvozok 2010. dakujem

surviver
23. bře 2011

@almi81 je to kompatibilne,nemusiš sa obavat 😉

kvetinkatn
23. bře 2011

@zuziatko vystužené je len dno, látka je pevná ale je taká mlandravá a už by som ju nekúpila, nemôžem ju vyprať 😠 😠 😠

zuziatko
23. bře 2011

@kvetinkatn veď som čítala 😕 😕 . ale ja neviem zohnať nič lepšie 😒 😒 . a tá podložka ??

gumimaci
23. bře 2011

@zuziatko ak mozem aj ja, tak tu pinkie podlozku som si kupila a je fajn, vymenila som ju vlastne za tu original, je to krajsie take farebne. co ma hneva je , ze na obrazku na nete bola ta farba sytejsia ( o dost sytejsia) 🙄
Dam ti sem foto, aby si mala predstavu, ako to vyzera v kociku