Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
13. zář 2010

@kamilakd ja fusion sportovy maaaam a je super. Ja mam aj strechu v poriadku, nepada, pekne mi ide az k madlu, co vyuzivam ako slnecnu clonu. Ten Unlimit ma velmi sklamal nazivo, ale ked ste spokojne, tak to je hlavne 😉

didakuku
13. zář 2010

@mmacko taky jde až k madlu a využíváme jako sluneční clonu

mmacko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
orovka
13. zář 2010

lucula - Včera som nestihla. 🙂 Dnes som rýchlo pofotila a kočík už cestuje na reklamáciu.

lucula73
13. zář 2010

@orovka 🙂 no to by ma veru nenapadlo..... 😉 ale však keď to splní účel....inak som veľmi zvedavá na tú reklamáciu poťahu....
inak už som to tu píslaa,mne tá strecha drží skoro aj v úplnom ľahu,už len kuuulinček to ponaťahujem 😀 alebo roztrhám 😠

orovka
13. zář 2010

@lucula73 🙂 😀
No to som zvedavá aj ja na tú reklamáciu, veď potom dám vedieť. Už nech ho mám naspäť! A ty len naťahuj...

zuziatko
14. zář 2010

Včera mi prišiel ten nánožník čo spomínala @kpn. Je super. Výborný materiál a super sedí. Som spokojná.

zuziatko
14. zář 2010

@orovka držím palce na reklamáciu 🙂 😉 😉

blondi2
14. zář 2010

ahoj, nie je tu nahodou nejaka mamicka, ktora uz mala aj kocik Casualplay S4 a vedela by ho porovnat s concord fusion? Ide o to, ze dnes sme boli v predajni Pre deti, tam som sa rozpravala s predavackou a ona bola jednoznacne za Concord. Vraj sa lahsie sklada, pri skladani netreba zo sportovej casti odkladat striesku, lahsie sa ovlada a celkovo je lahsi. Niekedy sa mi az zdalo, ze je priam zaujata voci Casualplay S4. Ale zas ked tu citam, ako vam pada strieska, je kratka a svieti na deti slnko, trha sa potah...tak ja fakt neviem.... Viem, ze ziadny kocik nie je dokonaly. Prosim poradte...

orovka
14. zář 2010

@zuziatko Ďakujem 🙂 . Aký to máš nánožník? Ja mám emitex, ale ešte som ho nestihla vyskúšať či sedí, lebo kočík som poslala včera a nánožník dorazil dnes 🙄 , ale vyzerá byť dosť veľký, tak dúfam že bude fajn. 🙂

lucula73
14. zář 2010

@zuziatko no hoď nám fotočku,ako to vyzerá..... 😉

@blondi2 ja som síce s4 nemala,ale má ho suseda.......neviem,čo očakávaš od kočíka,le to je strašne malý kočík....suseda má 10 mesaačného chlapca,ktorý je síce veľký na svoj vek a keď ho dá do toho športiaka,tak už teraz dočiahne nohami na tú malú podložku pod nohy....strašne je krátky ten kočík podľa mňa......keď je vačšiee dieťa,tak im nohy visia dolu,videla som tak viacerých....
inak je to pekný kočík,aj je podľa mňa lepšie odpružený ako concord,striešku má vačšiu.....no ako som už písala,musíš si zvážiť,čo od toho ccheš 😉

renisco
15. zář 2010

@blondi2 vím o dvou negativech - šisují barvy a zádová opěrka je hrozně krátká

renisco
15. zář 2010

mě už ten concord nějak přestává bavit... odpružení nic moc, drncá děsně... ale měnit nemůžu, by mě přítel umlátil 😀

blondi2
15. zář 2010

@renisco ahoj a aky kocik by si si kupila, keby si si mohla vybrat este raz?

blondi2
15. zář 2010

@blondi2 co je to "šisují barvy"...ze blednu farby?

blondi2
15. zář 2010

@renisco pomylila som sa 🙂 omylom som otazku poslala sebe, takze este raz....co je to prosim ta "šisují barvy"...že blednú farby?

renisco
15. zář 2010

@blondi2 ano - blednou barvy. * a jaký bych si koupila? VŮBEC NETUŠÍM!!! Vím jen jedno jediné - nebrala bych 3kolku, protože s nima já neumím jezdit. Možná bych skusila teutonii cosmo.

lucula73
15. zář 2010

@blondi2 ano,skus pokukať teutoniu cosmo......to bol tiež moj favorit,ale je to dosť drahý kočík,to som si už vobec nemohla dovoliť....priestranný,pekný,ale je ťažší ako conocrd aj zložený je trošku vačší.... 😉

mmacko
15. zář 2010

@lucula73 teutonia cosmo bola kedysi aj moj favorit, ale oproti fusionu to ma strasne malu a uzku sedacku. Ich velka vyhoda je super odpruzenie. Ale napr ja som mala abc design turbo a to bolo skoro ako teutonia, lacnejsie, este lepsie odpruzene...
Mne sa najnovsie paci X lander XA, ale ja uz kocik nemenim, ja som spokojna s fusionom 😉

renisco
15. zář 2010

@mmacko jj - má menší sedačku. kamarádka měla slalom, ale ten právě prodala skrz tu velkou sedačku, protože se jí v ní malá ztrácela a koupila místo něho teutonii cosmo a nemůže si ho vynachválit a malá je v něm spokojenější než ve slalomu....

marselitta
15. zář 2010

baby ja som mala aj s4 aj teutoniu Cosmo a môžem odporučiť, že jednoznačne vedie fusion. je naozaj najväčší kočík, kde sa môže dieťatko pohodlne vyspať.

blondi2
15. zář 2010

Baby tak dnes sme kupili Fusion, farba chilli. pacil sa mi viac cierny v kombinacii so svetlomodrou, ale vraj to bola minulorocna kolekcia a tu uz nemaju. Cakame chlapceka, tak ta cervena snad nie je az tak babska, kedze je tmavsia. ja som chcela cisto cierny, ale ten mi nepresiel u manzela a manzel chcel ten bezovy bamboo, ale ten som zase nechcela ja, lebo by sa to strasne spinilo. takze tato chilli bol kompromis. Uz by som tak isla kocikovat ze az! 🙂 Zatial ho ani neposkladame, lebo by nam zavadzal, tak sme ho odlozili do pivnice. Len ta autosedacka sa mi moc nelubi, vyzera byt taka malinka uzucka nepohodlna a skoda, ze sa neda polohovat ako prima od casualplay. No dufam, ze budem spokojna. Dakujem za rady...

bredmax
16. zář 2010

@blondi2 známá měla S4 a ta barva byla děsná oproti autosedačce děsně vyšisovaná 😒 a ještě jí vadilo jak malýmu visej ty nohy dolů 😕

lucula73
16. zář 2010

@blondi2 malinká nie je,je taká hlbšia,preto sa ti zdá uzka...moj malý má 10 kg a ešte stále sa tam vozíme 🙂
a chili bude určite pekná farba aj pre chlapčeka 😉 ,to ste kúpili 2010?

orovka
16. zář 2010

@blondi2 červená bude super aj pre chlapčeka. Švagriná tiež vozí chlapčeka v červenom. 😉

orovka
16. zář 2010

@blondi2 tá autosedačka je veľmi pohodlná aj široká. To sa ti len zdá, že je malá. Uvidíš, keď tam dáš bábo. 🙂 Pred tým som mala Peg-pérego a táto Concord je širšia, pohodlnejšia a aj pásy má dlhšie, takže zapnem ju tam v pohode aj naobliekanú.

bamarama82
16. zář 2010

tak 9.9. som objednala v nemecku concord a pisali ze do 3 tyzdnov pride, a ako sledujem online zasielku tak uz je v SR !!! zajtra by som ho mala mat doma-to je super, do tyzdna. a na Slovensku cakam takmer tri tyzdne na dorucenie postelnej sady. snad bude kocik ok, tesim sa.

blondi2
16. zář 2010

@lucula73 ano, je to 2010.

tak fajn baby ukludnili ste ma s tou autosedackou...

blondi2
16. zář 2010

Skoro celu noc som nespala od radosti, ze uz mame kocik, ale dnes ma ta radost trochu presla. Manzel sa pred svokrou a jeho babkou preriekol, ze sme kupili kocik a obidve hned zostali zhrozene, ze to je este velmi skoro, ze ci si chceme privolat nejake nestastie. Tak ma to trochu vytocilo, lebo ked to takto budu brat, tak aj nieco privolaju. A dnes je uz bezne, ze si ludia kupuju kocik skor ako sa narodi babo, no nie? Navyse mali na Concord celkom dobru akciu, tak na co by sme mali cakat.

didakuku
16. zář 2010

Já měla u obou dětí 4 měsíce před narozením koupený kočárek doma. Žádny neštěstí. Naopak druhý syn se narodil jako 1000 mimčo v naší porodnici. Tak byl v novinách, Tv a doslal spoustu dárků. Já na ty pověry nevěřím 🙂