Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
12. kvě 2010

orovka, super fotecky...len ma zaujima na co je ta strieska? ved tak isto mam aj normalnu svoju striesku na concorde 😕 ci to je na starsie typy concordov? a nie na 2010 ako mam?

orovka
12. kvě 2010

Talinka nerozumiem čo myslíš 😕 .Mne malá len leží a vtedy mi tá strieška zakryje málo, kočík je dosť otvorený a tá clona ide až po madlo. Takže myslím, že využijem aj pri vetre, nielen keď svieti slniečko.

kocurko1
12. kvě 2010

Ahojte. Aj my uz mame Orovkinu striesku. Ked dosla, trosku som sa zlakla, ze ake velke, ked sa to rozbali (v obale je to male kolecko). Ale ked to mala uvidela, hned vliezla do kocika a zacala sa hrat na schovavacku. Mangel tiez skonstatoval, ze dobre som kupila, lebo zakryje cely kocik. Skusim pridat fotku z prechadzky. Striesku som mala ,,navolno,,

talinka
12. kvě 2010

orovka, som to napisala jak dilinko,co???a aky mas rocnik concordu? Lebo moj zakryje dost aj ked lezi,nie je otvoreny...ale ak ma zakryt az po madle, je pravda, ze v lahu by sa to zislo tiez, nielen ked sedi....asi tiez zakupim 😉

derylka
13. kvě 2010

Ahojte...ak by ste mali záujem - predám concord fusion - NOVÝ !!!!! farba chilli - 393€

orovka
14. kvě 2010

Talinka ja mám 2010. Predtým som mala pliko a tam strieška viac zakryla, tak som bola asi zvyknutá.

talinka
14. kvě 2010

orovka, tak mozno to objednam aj ja, ked vravis, ze si spokojna? kde si to objednavala? mozes mi poslat link? 😉

lucula73
14. kvě 2010

talinka - ahoj a už si konečne zistila,ako vyzerá ten jané unlimit?videla si ho?stále váha,,či naň počakám,alebo mám kúpiť concord... 😒

talinka
14. kvě 2010

lucula, z babylandu mi napisali , ze tu este nie je , az maj/jun 😖 posunuli to o mesiac, takze este tiez cakam...

cherryblossomgirl
14. kvě 2010

Baby, ja som nakoniec kupila tuto clonu: http://www.lilinka.com/products/univerzalni-slu...

je uplne v pohode

monka_m
15. kvě 2010

Ahojte, jané unlimiti už majú tu je link: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... ja som ho dnes videla naživo. Ak myslíte tento. Tiež máme concord fusion, som s ním max spokojná, okrem toho, že sa nedá prehodiť rúčka, alebo sedacia časť tak, aby bábo pri kočíkovaní videlo na mňa. Tak sme boli dnes na obhliadke kočíkov v obchode a tam sme natrafili na jané unlimiteda musím Vás trochu sklamať aspoň z môjho pohľadu je dosť malý, myslím úzky. Každopádne keď si ho chcete kúpiť pozrite si ho určite naživo, nie len cez net
.

orovka
16. kvě 2010

talinka ja som objednávala z tejto stránky http://www.babybazar.sk/Slnecna-clona-shade-mak... mali ju na sklade.

talinka
16. kvě 2010

monka, no nepotesila si ma... 😖 ale nie si prva, ktora toto tvrdi, ze je uzky..no na ukor toho , ze sa da otacat je uzsi....takze asi sa ohliadnem po niecom inom,ale aj tak som nan zvedava, mal by to byt ten ako si dala link aspon podla obrazku, neviem preco ho nazvali unlimited ,ked je to unlimit, proste cely nazov je nejaky iny ako napr. na inych zahr, strankach 😕

orovka, dakujem za link, asi objednam 😉

bobket
17. kvě 2010

Ahojte! Dievcata potrebujem od Vas radu. Uvazujem nad kupoutohoto kocika, len potrebujem vediet ako sa chova v zime na snehu. Mame ho tu naozaj dost,pokukujem aj po Jane slalom ale akosi sa neviem dopatrat k rozumnej cene . 2010 sa mi nepaci je sice otacna ale malo miesta, ale pocula som ze concord je dobry aj v zime len by som potrebovala pocut aj prakticky nazor od niekoho kto s nim jazdil v zime a aj vo vacsom snehu. Concord sa mi paci 2009, musim ale kuknut ci niekto nepredava za rozumnu cenu, viete mi poradit s tou zimou? Dakujeeeeem

talinka
17. kvě 2010

bobket, ja som bola spokojna v snehu aj s Jane Nomad aj teraz s concordom 2010, neviem ako by sa choval 3kolesovy kocik ako ten Slalom, s tym nemam skusenosti,ale moj nazor, ze horsie... 😉 A mozno by som volila skor concord 2010...ide viac do lahu a strieska viac dopredu ako pri 2009...ak mozem poradit..je trosku prepracovanejsi..a dobry vyber s concordom by si mala byt spokojna .. 🙂 a co predavaju draho tie 2009? co je rozumna cena? uz by mohli ist dole,kedze je na trhu uz skoro polroka aj viac 2010..no nie?

jarabica
17. kvě 2010

ahojte maminy, rada by som sa opytala, ci nahodou niektora nemate na predaj concord fusion starsej kolekcie vo farbe argon, radon alebo neon? mam zaujem len cisto o sportovu cast, v dobrom stave, sme z BA. dakujem

lucula73
17. kvě 2010
lucula73
17. kvě 2010

talinka - ja som prečítala tuto diskusiu cez víkend komplet celú....neviem sa rozhodnúť či 2008 alebo 2010.....čítala som tu,že tá opierka sa posúva pomocou nejakých popruhov a niektorým to nejak padalo či čo...nevieš mi k tomu niečo povedať?ked som bola v obchode kuknúť kočík,toto ma nenapadlo....

bobket
17. kvě 2010

Takze baby vravite ze bud kolekcia 2008 alebo 2010? 2009 nie je vydarena?

orovka
17. kvě 2010

bobket - na kolekcii 2009 sa vraj trhal poťah. Na 2010 tam dali pevnejšiu látku.

lucula73
17. kvě 2010

bobket,keď si prečítaš túto diskusiu,tak sa dostaneš do obrazu....

orovka - ty nemáš problém,že by ti padala opierka ?a ešte tu písali,že keď je opierka v ľaku,že sú tam po bokoch nejaké diery,že bábo je nie dobre kryté....je to tak?bože ja sa zbláznim.....z tých kočíkov

lucula73
17. kvě 2010

v ľaku=v ľahu 🙂

monka_m
17. kvě 2010

Ahojte! Mi máme verziu 2009 - tie popruhy čo tu píšete, že padajú, tak s tým sme mali problém aj mi, až sme na to prišli, že sme to vlastne mali zle namontované, a to kočík používame už pol roka 😀 Už sme to chceli ísť reklamovať. Je to kvôli tomu, že keď sme išli podľa návodu, tak toto sme tam nenašli, až som na to prišla z fotky na nete, a potom som si pozrela ešte jeden kočík čo som stretla vonku, ktorý to mal dobre namontované, našťastie 😝 Odvtedy s tým nemáme problém.

orovka
17. kvě 2010

lucula - opierka mi nepadá, uvidíme časom, zatiaľ mám kočík len 1,5 mesiaca. Tie diery tam sú na strieške po bokoch, ak myslíš tie. Zajtra to odfotím a hodím do albumu. Ja som tiež dlho vyberala kočík a rozmýšlala som aj nad tým novým jané, čo sa páči talinke, ale tam ma odradila tá malá sedačka. Vyskúšala som 4 a toto je piaty, ale som s ním maximálne spokojná. Jasné, že žiaden nieje dokonalý......Aj na tomto sa nájdu nedokonalosti čo by som vylepšila, ale inak spokojnosť.

lucula73
17. kvě 2010

orovka dík..ja preto tolko špekulujem,lebo je to predsa dosť penazí a mňa by manžel asi zahlušil,keby som zase nebola spokojná...lebo mi máme 7 ročný kočík po dcérke,ale je veľký a ťažký,tak si možem kúpiť druhý ale aký? 😕

talinka
17. kvě 2010

nooo baby, kolko ste popisali 😀

lucula, to by v obchode nenapadlo ani mna, tak sa ti necudujem, nemam s tymi potahmi zatial ziadne problemy a vlastne s nicim... 😉 ale ako tu uz bolo pisane, ziaden kocik nie je bohuzial dokonaly, a kazdemu vadi nieco ine alebo vyhovuje...ale tento spolu s nomadom od jane mal pre mna a aj ma najviac pre... 🙂 ako proti....ja spokojnost, s ovladanim, s lahkostou,skladanim, s poziciou v lahu aj v sede, super strieska ochrani pred slnkom aj vetrom a da sa aj clona dokupit, dobre je aj to, ze je ten tenky nanoznik v madle, vyuzijeme ked prsi na nohy a ked spi a svieti slnko pretiahnem dohora a nie je treba slnecnik...a ked sedi takisto netreba slnecnik,lebo vtedy kryje strieska...ja som totiz minule leto znicila asi 5 slnecnikov.. 😝 ale nie schvalne... 😀 a ci 2008 alebo 2010..ja by som volila 2010,ale ak chces za menej penazi, tak 2008 je celkom fajn ma kamoska, aj ked radsej by prijala moj, len uz neviem co sa jej tam nepacilo..ale je v pohode...2009 by som asi teda neriesila...a 2008 mozno budes dlhsie hladat nejaky dobry stav... 😅

talinka
17. kvě 2010

bobket, veru vyzera to tak, ze 2009 je nevydarena verzia a teda 2010 je prepracovanejsia 😉

talinka
17. kvě 2010

lucula, a tie diery co pises..to je tak, ze je tam nejaky kusok volny ,ale to rpeto ,lebo strieska je na zips a da sa dat dole, nie je tam napevno,ale ked dam dolahu.. tak boky striesky strcim dovnutra a vysuniem boky kocika, neviem to vysvetlit a asi ani nepochopis, na tu fintu som dosla,lebo mi to aj same sa tak niekedy spravilo a nemala som v zime s tym problem .... 😉

talinka
17. kvě 2010

lucula, ja som zistila, ze do kocika teda kvalitneho sa oplati zainvestovat , inak budes nespokojna, budes nadavat a potom aj tak budes zhanat dalsi....ale je na tebe ako sa rozhodnes, to co vyhovuje mne , nemusi tebe, takze tema kociky a vyber kocika je fakt ako zlozit tazku skusku 😀

kocurko1
17. kvě 2010

Ahojte. My pouzivame uz rok kolekciu 2009 a sme s nou stale spokojni. Sportovu cast od novembra. Nemame ziadne problemy. Mozno som prva mamina, ktora nenadava, ani nemusela reklamovat potahy, atd.. Inak sledujem stale aj ine znacky a druhemu babu by som nekupovala novy kocik.