Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tumka
27. led 2011

@kvetinkatn Já jsem právě myslela,že origo na Concord jsou stříbrný,i jsem to tak viděla v inzerátu,a na Jané jsou černý. 🙂 a ty by tam prý měly pasovat 😉

tumka
27. led 2011

@lucula73 Díky 🙂

lucula73
27. led 2011

@triowax ano,len zadne sú nafukovacie...a tam máš aj najvačšiu váhu tela,takže to dosť pomože 😉

lucula73
27. led 2011

@tumka neni zač.. 😉 .a čo spravíš?

tumka
27. led 2011

@lucula73 To ještě nevím 😝 ale jestli ty nafukovačky koupím,tak sem dám vědět,jak se jezdí 🙂 🙂 Mě i vadí,jak ty gumový jsou sjetý po dvouch měsících,tak si myslím,že by to alespoň líp vypadalo,s těma nafukovacíma 😨 no jsem hrozná,no.....

kvetinkatn
27. led 2011

@tumka to je možné, že origo sa dajú kúpiť strieborné, ale ja som teda 2009 a 2010 so striebornými nevidela, tak teda neviem...

tumka
28. led 2011

@kvetinkatn No právě,to nechápu,proč nafukovačky dělají stříbrný,když ty origo plasový jsou černý?Pak když si vyměníš jen ty zadní,protože přední nedělají,tak to asi vypadá divně,zadní stříbrný a přední černý.

vrtenka
29. led 2011

Ahoj holky, prosím prosím, než bych tu přečetla všechny názory na concord fusion, trvalo by to celý den, moc vás prosím o názor na sportovní kočárek pro i proti, budu moc vděčná, díky

triowax
29. led 2011

@vrtenka kousek zpátky se to probíralo 🙂

tinka_dany
1. únor 2011

Ahoj holky, loni jsme koupili kočárek concord fusion travel set 2009, používáme ho necelé 4 měsíce a už se nám stalo podruhé, že se nám ulomilo aretační kolečko na předním kolečku. Aretační tlačítko je dost nešikovně řešené - vyčnívá, takže při každém najetí do výtahu, mezi dveře a pod. hrozí ulomení, navíc je z plastu. :( Když jsme kočárek kupovali, čekali jsme Německou kvalitu... V prosinci, když se nám to stalo poprvé, tak nám ze skladu objednali nové, které jsme tam jen přendali a zatím drží. Teď se ulomilo to druhé. Chci se zeptat, máte s ním někdo zkušenost?
Další věc: košík pod kočárkem máme už celý roztrhaný a to opravdu nejsem typ, který by pod kočárem tahal velké nákupy, nakupovat jezdíme autem. Máte někdo košík nový?

triowax
1. únor 2011

@tinka_dany

joo ty aretacni kolecka jsou normalni.
Je to nesikovne udelane, nicmene ja je nezaaretovavam, tak mam ty cudliky vytahnute a mam je doma

kacci
1. únor 2011

ahoj holky, ještě jsem neměla moc čas tuto diskuzi pročíst, nicméně Concord mám objednaný a už se na něj moc těším..těžce jsem se rozhodovala mezi ním a Jané 2011 limitovanou edicí..tak snad jsem se rozhodla správně a po přečtení nebudu ronit slzy.
Jen jsem si všimla, že řešíte nafukovací kolečka - ty jsem si objednala rovnou přímo s kočárkem (samo placené zvlášť), ale jsou originál Concord a černé
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/vymenna-ko...
Jsou psané k Neo, ale jsou stejné i na Fusion

bredmax
1. únor 2011

@tinka_dany občas se mi stalo,že jsem taky zavadila,ale naštěstí nic neulomila 🙂 zase mi ale jednou upadla krytka šroubu z předního kola,ale od té doby nic 😵
ad košík,tak já tam rvu hodně věcí,nákup,oblečení pro prcky,svačiny do parku atd. a mám ho teda v poho,ani jedna trhlinka 😵

kvetinkatn
1. únor 2011

@kacci a určite budú pasovať? lebo kočky tu hovorili, že z neo nepasujú, lebo má inú brzdu a je to inak riešené, tak neviem neviem, inak ja som s ním maxi spokojná, po správnom pripevnení na konštrukciu je všetko najsamlepšie 🙂

kvetinkatn
1. únor 2011

@vrtenka tak to ťa obdivujem, že si zvládla celú diskusiu, tak ako si sa dočítala, je super, len ho treba dobre upevniť a aj to neplatí vždy ale v prevahe .-) ja som max spokojná, nepotrebujem otáčať korbu, čo viacerým chýba, ani nepotrebujem okienko na "okukovanie" malej, čo tiež babám chýba, tak je všetko v poho. krásne ľahko sa s ním jazdí a to je naj prednosť, je ľahký a super sa skladá 🙂

kvetinkatn
1. únor 2011

@tinka_dany no ja s tým kolečkom zavadím vo výťahu zakaždým a ešte nikdy mi neodišlo, tak nemám skúsenosti. Čo sa týka košíku, tak tiež v pohode, ja ho teda zaťažujem omnoho viac ako je dovolené a žiadna trhlinka...

renisco
1. únor 2011

@kacci přímo dovozce AGS sport uvádí, že černé nafukovací kolečka na NEO se hodí pouze na tento typ, na fusion NE...

Dle vašeho e-shopu jsou ale kolečka z Pneumatic-setu (kód PS 00001, za 2 090 Kč)vhodná jen pro kočár Concord Neo. Máte prosím vyzkoušené, že se hodí i pro Concord Fusion?
S pozdravem

Reagovat

na kočárek Concord Fusion jsou skladem zadní nafukovací kolečka, disk kola je pouze ve stříbrné barvě. Souprava nafukovacích koleček PS 000001 se hodí pouze pro typ rámu NEO.

Děkujeme za dotaz

kacci
1. únor 2011

tak už to mám taky potvrzené...na Fusiona se začali dělat teprve letos - kolekce 2011, k dispozici budou cca za 2 měsíce. moc děkuji, že jste mě na to upozornily.

tinka_dany
1. únor 2011

@triowax díky za tip, taky je nezaaretovávám, takže jakmile budu mít nové, nechám ho taky doma 🙂 škoda...jinak jsem s kočárkem moc spokojená

renisco
1. únor 2011

tady jsou rozdíly kol... ony pasovat budou, ale nebude fungovat brzda!!!

triowax
1. únor 2011

@tinka_dany já jsem se na to snažila dávat pozor a i mi to šlo, ale chlapú už tak pozorny nebyl. takže mi poslali nové a t jsou doma v krabicce.

tinka_dany
1. únor 2011

@bredmax tak nevím, jestli mám nějakej vadnej kousek, protože já tam fakt nic těžkýho nevozím a trhá se mi na třech stranách...asi napíšu výrobci a koupila bych si novej, pokud prodávají..

renisco
1. únor 2011

@tinka_dany neskládáš ho často? ten košík je hodně pevný, tak mě nenapadá, z čeho to může být....

tanija133
1. únor 2011

Dievcatka, chcem sa spytat ci vanicka Concord Fusion model 2007 sedi na podvozok Concord Fusion 2010. Pytam sa to pre kamaratku, lebo kupuju si novy iba sportak a vanickua vajicko starsie, no a ze ci to bude sediet...????

renisco
1. únor 2011

@tanija133 SEDÍ

tinka_dany
1. únor 2011

@renisco no to by mohlo být možný...všimla jsem si, že je natržený vždy po nějakém složení do auta..ale jak říkám, používáme ho ani ne 4 měsíce a nejezdíme autem denně...tak nevím

kvetinkatn
1. únor 2011

@renisco no ty si šikula, vyštucháš všetko 🙂

jajulaa
1. únor 2011

Čaute baby, chcem sa opýtať, mám concord fusion 2010 a tiež sa mi zvonku predral poťah na opierke chrbta ako dávam malého do ľahu.
Už som mala aj 2009, tam sa mi to tiež stalo, kúpila som si 2010, tam už bola tá látka zosilnená, takými čiernymi záplatami, ale je to predraté o kúsok vyššie ako sú tie záplaty.
Stalo sa vám to niektorej na 2010?

lucula73
1. únor 2011

@jajulaa ahoj...spomínam si na tvoj 2009,ako si ho reklamovala 🙂
mne sa to predralo nie na chrbte priamo,ale vyššie,kde je zapnutý zips od striešky,na tej hrane dosky 😒 .A máš pásy obtočené okolo rukovate dva razy?lebo ak nie,tak sa ti može opierka dotýkať tých suchých zipsov,čo sú na košíku...nemáš to predraté náhodou v tých miestach?

renisco
1. únor 2011

@kvetinkatn zas všechno ne... ale hrozně by mě zajímaly kola té nové kolekce... na to se úplně třepu, až si ho někdo koupí a poreferuje 😀