Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
22. črc 2010

@cherryblossomgirl to drahy ma na bicykel tak s tym to striekal. neviem kde to kupil, asi tam kde bicykel 😕

zrzuska
22. črc 2010

baby a v tom obchode co som dnes bola mali akurat tu farbu chilli a ta je veru krasna nazivo. tu by som brala. ale zelena taska to eeeee, by neslo k tomu.

zrzuska
22. črc 2010

a ta zelena nie je taka moc vojenska? 😝

talinka
22. črc 2010

@zrzuska podla mna je krasna ta zelena, neposobi kocik vojensky a lebo ho osviezuju zlte pasy... 😉 a ked kupis podlozku krasny zivy kocik...u vas mate za dobru cenu ten concord,len aby to bola 2010 model a nie 2009, aj na to si daj bacha 😉

lucula73
22. črc 2010

@zrzuska a aký si konkretne kukala?lebo ak bol z kolekcie 2009,tak tam tá strieška drží aj v uplnom ľahu,to len tieto novšie majú striešky nejaké kratšie..a cena celkom fajn 😉

lucula73
22. črc 2010

joj,teraz som to dočítala....chili je asi 2009... 😉

zrzuska
23. črc 2010

nie baby to bola kolekcia 2010. lebo som sa jej este pytala na farbu polar ci sa da objednat a povedala ze len kolekcia 2010. chilli je aj v 2010tke 😉

barboramarek
23. črc 2010

@zrzuska ahoj ked budes pozerat chilli tak najlepsie zistis ci je to 2009 alebo 2010 ze 2010 ma vzadu na chrbovej casti uplne dole po bokoch presitie. take 2 kusy ciernej latky, taka aka je na nozickach. 2009 nema ziadne presitie 😉
tak prajem dobru kupu 🙂
inac aj bamboo 2010 strecha nepada, tak teraz mam peacoc a bamboo striesku, a teda vobec to nevadi, tiez som si objednala opockovu podlozku s bezovym podkladom tak som zvedava ako to bude vyzerat 🙂

lucula73
23. črc 2010

@barboramarek a kde si prišla k tej strieške?a kolko stála)?

lucula73
23. črc 2010

a opičky sa tu hádam aj pobijú 😀

lucula73
23. črc 2010

@barboramarek - nemohla by si tú striešku odfotiť,ako to vyzerá?porovnala by som si to s tou tyrkysovou,čo si tu hodila......
inak mne to strašne vadí,že to nedrží tak ako v sede,lebo ja ho mám v ľahu skoro furt 😝

barboramarek
23. črc 2010

@lucula73 nafotim , je to dost rozdiel, do vecera sa mi to dufam podari 🙂
neda sa kupit, to mi kamoska horko tazko zohnala, kedze som to cez nu kupovala. ale uz riesime s mmacko ze by som ju dala nejakej sikovnej k dispozicii a nech zacne vyrabat 🙂))

zrzuska
23. črc 2010

baby a aky je rozdiel v concorde 2008 a 2009-2010? okrem striesky. to vidim ze je ina. ale ja som mala na jane taku striesku ako je na concorde 2008 a mne to nevadilo. malej to ale vadilo ked spala a som si na to kupila clonu. neni ani draha. a bolo vyriesene.
lebo nasla som super inzerat. concord farba krypton. ten som vzdy kukala, este ked som malu cakala. a je presne ako nas uplne prvy jane slalom. tak rozmyslam ze super cena, cela sportova cast aj strieska je nova, takze by mal byt ok. neviem no, ako sa rozhodnem.

a taka som napalena, to kamoska ta osere este viac ako cudzi clovek. co mi predala ten kocar bebeconfort tak som kukala po kolko idu a ona mi ho predala za 400euro a to nepredam ani ked sa po.... za tu cenu idu trojkombinacie nie dvojkombinacie... 😠 ak ho predam za 320 mozem si tlieskat 🙄
takze asi tazko kupim novy concord. to by som si musela doplatit a na to nemam 😠 😒
sa mi ta cherry hrozne pozdava a zevraj aj deti sa dobre citia v cervenej farbe, aspon novorodenci. ze im to pripomina ta farba farbu v brusku 😅 😵

zrzuska
23. črc 2010

ci vlastne chilli som myslela 🙂

lucula73
23. črc 2010

@barboramarek no škoda,som sa tešila,že si ju kúpim aj ja 😒 ..a je fakt dlhšia aj keď sa pozrieš len tak okom?inak tomu nerozumiem,čo majú iné metre? 😠

lucula73
23. črc 2010

a ktorú časť má vlastne vačšiu?to by som mohla aj ja skúsiť dať ušiť,len povedať ,ktorá časť má byť dlhšia.....ale neviem komu 😀

barboramarek
23. črc 2010

@lucula73 no dlhsia je po bokoch pri tom klbe a ked das dieta do lahu tak ostane ta strieska vpredu, ta modra strecha padla o jednu cast vzad. je to vidiet volnym okom len ked je dieta v lahu a pri tom klbe. idem dat foto 🙂

barboramarek
23. črc 2010

@lucula73 na tej tretej je vidiet ako mi drzala modra strecha v lahu, dost vzadu a tak ako na poslednej mi drzi aj v uplnom lahu tato cierna, aj s dietatom 🙂
vsak vyskusame niekoho najst kto by bol ochotny to usit, aj s okienkom..

barboramarek
23. črc 2010

na strane 53 je ta modra vyfotena a tam je aj vidiet ten rozdiel po bokoch.
takze ja si myslim ze je to dost.

mmacko
23. črc 2010

Zrzuska, 2008 ma kratsiu chrbtovu opierku o 12 cm, ma iny potah, taky na pohlad kvalitnejsi, ale zas sa tazsie cisty a nema tu vlozku pre mensie dieta. A samozrejme ta strecha. To su asi vsetky rozdiel.
A posielam ti IP 😉

mmacko
23. črc 2010

...cisti (tam ma byt makke i 🙂 )

barboramarek
23. črc 2010

@zrzuska a este ma mensi nakupny kosik a neviem ako je to z odpruzenim.
@mmacko to som ta len doplnila 🙂

zrzuska
23. črc 2010

@barboramarek jednoducho jednym slovom kolekcia 2009 a 2010 je lepsia 😅

lucula73
23. črc 2010

@barboramarek ďakujem ti za tie foto..mňa zaujímala hlavne tá posledná,tm to vidno pekne......
no ak niekoho zoženiete,tak dajte sem vedieť 😉 ...ale ak by som to nevymenila tento rok,nabudúci sa mi to už neoplatí 😒
a v podstate teda tie tri diely striešky sú na veľkosť rovnaké?len že je to dlhšie?lebo rozmýšľam,či by som to neskúsila so svokrou ušiť nejak,len aby som vedela,čo urobiť vačšie.....najprv len tak,z nejakej látky obyčajnej, 🙂

mmacko
23. črc 2010

Lucula, len je otazne, ci zozenies nejaku takuto pruznu latku a ci sa tam da spravit okienko. Ja nie som krajcirka, takze to neviem posudit, ci ide spravit okienko aj do takejto latky a hlavne, z coho, to by asi neslo klasicky z takeho priesvitneho ako mavaju kociky okienka, lebo to je pevne a nie "elasticke". Tak je otazka, z coho to okienko spravit

bredmax
23. črc 2010

holky mně to okýnko tam fakt nechybí 😉 když chci na malou juknout,stáhnu boudu nebo se prostě dopředu podívám 🙂
ale určitě by to nějak šlo udělat,jen sehnat nějakou šikovnou švadlenu a materiál na okýnko a zas negativ vidím v tom,že v zimě to přemrzne a praská 😒 ale to se děje i na Jane,nevýhoda okýnek 😝

orovka
23. črc 2010

Aj ja chcem takú striešku, čo by mi držala aj v ľahu. 😕 😀
lucula-niečo porieš so svokruškou a potom ušiješ aj nám. 😉 😀 😀 😀

lucula73
23. črc 2010

@orovka 🙂

no keby som to čisto teoreticky vyskúšala,tak určite bez okienka....to mi chýba najmenej,skor mi vadí,že to nedrží...
A prečo musí byť elastický ten materiál?ja som myslela,že aj nejaký hrubší šušťák by mohol byť.....
No ja nemám vobec čas a zase svokra sa sama do toho nepustí....takže je to na vás 😀

orovka
24. črc 2010

@lucula73 podľa mňa by tá látka nemusela byť elastická. Mohol by to byť aj šušťák, len by sa tie diely museli spraviť väčšie, aby to držalo.

mmacko
24. črc 2010

Orovka, to je fakt, ak by sa tie diely spravili dlhsie ako su na tejto neoprenovej, tak to nemusi byt elasticke. No snad nieco vyhutame.Mne tiez teraz to okno nechyba, ale ak bude druhe, tak mi asi bude chybat ked bude mat len 6 mesiacov, ale neviem to posudit.