Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bredmax
23. kvě 2010

já mám slabost pro apple,ale to je jasný,když ho mám doma 😀 😀

alisek
23. kvě 2010

bredmax..díky za odpověď, jsem celkem rozhodnutá jen mě zajímaly vaše postřehy a zkušenosti

lucula73
23. kvě 2010

bredmax 😀 ...a ty nemáš problémy,že by sa ti niekde trhal?predpokladám,že je to kolkecia 2009....

lebo mne predavačka povedala,že poťahy sú úplne rovnakej kvality,tak neviem...

deina
24. kvě 2010

Takze nafukovacie kolesa na Fusion su aj strieborne? Doteraz som vsade videla len cierne, myslela som, ze sa vyrabaju iba v ciernej farbe.

alisek
24. kvě 2010

tak kočár budu objednávat, našla jsem bazarovou korbu za dobrou cenu ale z kolekce 09 a lze ji umístit na podvozek z letošní kolekce

Museli jste nakupovat adaptéry na autosedačku? budeme kupovat maxicosi.

deina: v sobotu jsme byli na obhlídce kočáru a prodavačka nám říkala, že concord přestal vyrábět nafukovací kolečka už pro kolekci 2010, tak se ještě raději poptej.

bredmax
24. kvě 2010

lucula jestli myslíš sporťák,tak zatím nemůžu říct,máme ještě hlub korbu 🙂

alisek korby můžeš kombinovat s různýma podvozkama a adaptéry jsem nepotřebovala,máme concord sedačku a musím říct,že často využíváme,hlavně na nákupy a manipulace super,ale když chceš maxi cosi,tak netuším jestli to jde,ale s adaptéry asi jo 😕

mmacko
24. kvě 2010

Baby, ja budem mat o rok zaujem o vanicku (asi teda protom, ale este nie som uplne rozhodnuta, ci preda len nie tu Scout) a aj vajicko na Fusiona, ak by ste niekedy chceli predavat za dobru cenu 😉, napiste mi do IP. Dakujem

marselitta
25. kvě 2010

Baby, tak čo sa týka nafukovacích koliečok, pýtali ste sa, či sa oplatia, keď sú len na zadné kolesá. Určite sa oplatia. Naozaj ide kočík super, bývam na dedina, kde je terén nerovný, samé kamienky, takže kočík nie je vôbec hlučný a super péruje. A kolieska sú stále krásne. Ja ich mám od Jane, stáli 50Eur za komplet. Sú strieborné, tak som aj predné vymenila v predajni za strieborné, aby ladili. Prikladám fotku

talinka
25. kvě 2010

@marselitta noo tvoj kocik vyzera nadherne 😵

marselitta
25. kvě 2010

talinka ďakujem, aj ja som s ním veľmi spokojná

lucula73
25. kvě 2010

marselita ďakujem za IP...

a tie malé strieborné kolieska tiež dostať??? 😕 z akého kočíka to je?

mmacko
25. kvě 2010

Marselita, a kolko stali tie predne? Ci komplet za vsetky 4 si dala 50 eur? Ja si teraz necham tieto, ale po zime pre druhe babo by som rada vymenila, uz budu urcite znicene.

lucula73
25. kvě 2010

mmacko tých 50 euro stoja určite len zadné..aspon mne tak povedala predavačka.... 😉 a ďakujem za fotočky 😉

mmacko
26. kvě 2010

Luci, prosim, podla mna je super a aj ta farba, uplne som z neho paf 😉
A kde by sa dalo zohnat cele taketo "prezutie" concordika?
Ako som pisala, teraz nie, ale po zime pre druhe babo 😉

lucula73
26. kvě 2010

mmacko - písala som zase tomu predajcovi,pýtala som sa na predné strieborné kolieska,uvidím,čo mi odpíše...
a kmotra som poslala do obchodu,len nevie,či sa mu tam podarí kvoli práci ísť dnes..uvidím... 😉 som si povedala,že tú farbu nereišim,za tú cenu..vzala som ťa za slovo 😉

nikiarudi
26. kvě 2010

ahojte kočky, chcem sa spýtať, mám oranžový fusion ešte starú kolekciu s inou strieškou (viď. foto), nie s touto neoprenovou, či aká je tá nová..no a tam je časť tej strišky akoby okienko a bojím sa, že mi popraská, neviete či sa to dá nejak opraviť, ak by k tomu došlo?? alebo čo mi poradíte... Ďakujem

lucula73
26. kvě 2010

tu mám už odpoveď....takže asi ich už nepredávajú...

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či by sa ku strieborným nafukovacím kollieskam na concord fusion dali dokúpiť aj predné strieborné,ja viem že tie nie sú nafukovacie.ďakujem.
predeti.sk reaguje :
26.5.2010 (09:21)X

Dobrý deň,

uvedené kolieska nie je možné objednať. Pekný deň predajňa PREDETI.

lucula73
26. kvě 2010

niki - no to bol problém tých striešok,že po čase začali pukať...ale čo s tým,ti veru neporadím....možno v nejakom servise...

cerkris
26. kvě 2010

ahoj tak tá časť čo je priesvitná sa dá opraviť na mmb šijú aj celé striešky aj takú časť čo zakrýva len to priesvitné,aj ked to je proti slnku aj ja mám taký concord aj jané som mala s tou priehľadnou časťou a nepopukalo mi , treba dávať hlavne v zime pozor aby si neotvárala zatvárala striešku lebo vtedy to ztuhne a praskne . 🙂

mmacko
26. kvě 2010

Luci, skoda, no nevadi s tymi kolieskami, mozno nieco za rok vymyslia 😉
A presne, podla mna aj chlapec moze ist dokonca aj do tej bordovej kludne. Daj vediet, ako si dopadla 😉

nikiarudi
26. kvě 2010

@cerkris - a kde na mmb? môžeš mi prosím poslať link? ďakujem 😉

nikiarudi
26. kvě 2010

ozaj kočky, ešte sa spýtam tie čo máte už staršie detičky.. odkedy ste ich dali do šporťáku? pretože moja malá sa v hlbokej jedovala a stále dvíhala hlavu, no v šporťáku je už spokojná, keď ju zdvihnem a môže pozerať a keď zaspinká, tak ju zas dám dole...

lucula73
26. kvě 2010

niki ja má teraz ten istý problém...malý mi plače v kočíku hlbokom,vobec tam nechce byť,preto idem kúpiť športový a dúfam,že keď ho zdvihnem vyššie a bude vidieť von,tak prestane,lebo chodiť po vonku s takou húkacou sirenou nie je bohviečo...

nikiarudi
26. kvě 2010

lucula - tak to máš pravdu.. 😀

mmacko
26. kvě 2010

Baby, my sme isli do sportaku v 5. mesiacoch a v pohode. Sice som vtedy mala s otocnou sedackou a dala malu smerom ku mne, ale myslim, ze by v pohode prezila aj opacne 😉
Niki, ked zistis to na mmb, hod sem prosim link, kamoska chce tiez kupit tu kolekciu 2008, tak nech ma o striesku postarane.
Inak, aj ja som obzerala na bazare ten co si ty kupila 😉

orovka
26. kvě 2010

Baby, neviem či ste mysleli takéto niečo, ale popozerajte. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user... Ja som našla len v čechách, neviem či aj u nás šijú také striešky.

orovka
26. kvě 2010

Tu je ešte jeden link, ale tiež v čechách. Dúfam, že sa to bude dať otvoriť.
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=nzSdLJMc...

nikiarudi
26. kvě 2010

jej super, ďakujem krásne... 😉

mmacko
26. kvě 2010

Orovka, tie vlozky su pekne, normalne nad tym rozmyslam, len mam neprijemnu skusenost s jednou predajkynou z ciech (ale nie s tou, co si dala link 😉 ). Len ja mam v plane v lete pouzivat pliko a v zime bude v concorde fusak. Len neviem, zatial som tak PAF z concorda, ze sa ho este musim nabazit a uz svieti dost slnko, ten potah na fusione je krasny, ale vsimla som si na inych kocikoch, ze trosku bledne, tak ze by som ho ochranila kedze si tento kocik chcem nechat aj pre druhe babo.

bredmax
26. kvě 2010

ahoj holky,tak nám dneska přišel nánožník na sporťák a ta barevná vložka,no jsem nadšená 🙂 tak až osedláme sporťák,tak vyfotím a dám sem 😀
my zatím v korbě,ale Adrianka to má zvednutý co nejvíc jde vypolohovat,ale už jí to tam neba,zvedá se mi 😕 takže už brzo mažem do sporťáku,což je mi dost líto 😢 už to prostě nebude malý miminečko v hluboký korbě 😝 při Ondráškovi (první dítko) jsem zase do sporťáku pospíchala,ten už tam v 6měs byl,ale u toho druhýho dítka to prožívám jinak,vím ,že rychle odrostou 😝