Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

miah
8. říj 2008

tonica tak potom daj vediet ked ti pride ci je ok 🙂

tonica
15. říj 2008

Ahoj holky,

Miah - tak hlasim, ze objednavka pres Nemce na kiddies24 funguje. Vse dorazilo v poradku. Jsem nadsena. A doba dodani je taky super. Objednavala jsem minuly tyden v pondeli a kocarek prisel dnes ve ST. Takze jen doporucuji - veskera komunikace s nima taky bez problemu.
Ted jsem si zvesela drandila mezi kancelari a provozem... 😀

monika222
15. říj 2008

Ahoj kočky. Mne sa tiež páči concord fusion, aj keď farby tej novej kolekcie nevyzerajú bohvie ako. Ale chcela som sa spýtať tonici: platila si platbu za kočík bankovým prevodom? Možno by som ho aj ja radšej objednala cez Nemcov, lebo u nás na Slovensku stará verzia stojí 29000 Sk. Díky.

tonica
16. říj 2008

Monika - platba pres kiddies byla v pohode. Zvolila jsem platbu bankovnim prevodem a pravda... protoze tu nikdo nemel zkusenosti, trochu jsem trnula zda dorazi. Vse ale OK. Jen jestli muzu radit, pokud mas moznost - posli penize pres internetove bankovnictvi. Pokud das prikaz na papirovem nosici pres banku, je to o dost drazsi na poplatcich. Poplatky za podani zahr. platby jsem mela do 1tis. Kc.

monika222
16. říj 2008

http://shop.ebay.de/items/_W0QQ_fromZR46?_nkw=c...

na tejto stránka majú tiež super cenu. Má niektorá z Vás skúsenosti s kupovaním kočíka cez túto stránku? Díky moc.

zuzi26
18. říj 2008

ahojte rozmyslam vazne nad concord fusion zo starej serie - len mam otazku - je pravda, ze je dost tazky a velky na uskladnenie do kufra? Nevadi vam, ze sa neda dat sportova cast uplne do lahu? Vie v nej babo dobre zaspat aj tak? dakujem

katyl
18. říj 2008

ahoj zuzi, este ho sice nemam, ale kupujem si ho prave preto, ze podla mna je lahky, dobre sa sklada, lahko sa odklikavaju a naklikavaju komponenty. Co sa tyka sadacky do lahu, vyzera to byt dostacujuce, ten sklon tam nieje taky vyrazny. Horsie su kociky, co sa len sklapa cela cast a teda dietatko ma v lahu nohy dohora 🙂

ema.nz
19. říj 2008

Caute baby ja sa rozhodujem medzi koncordom a casualplayS4.A potrebujem poradit:trochu mi vadi,ze pri concordoch nie je okrem oranzovej ziadna ina dievcenska farba,tak sme sa s manzelom rozhodli pre bezovu.Ale kym ho kupim chcem sa vas opytat ci aj vam sa vanicka proton,tak hybe.Mne to pripada ako keby to bolo slabo upevnene,aj ked ma predavacka ubezpecovala,ze to tak ma byt!Tak vas prosim poradte mi,lebo ak sa pren rozhodnem chcem ho kupit co najskor,kym ich este maju 🙂

katyl
19. říj 2008

ema, a co nove farby? su tam dve cervene, chilli a cherry, tie sa ti nepacia?? casualplay je cely cierny, len ta podlozka sa da dat farebna

marrrka
19. říj 2008

my ho uz mame doma, je krasny okrem toho ze sa lahko sklada a je lahky 🙂

ema.nz
19. říj 2008

katyl tie nove farby su super,ale velmi sa mi nepaci to,ze vlastne cela vanicka je na nich z vonku cierna!a este na concorde na sportovej casti mi vadi ta priesvitna strieska 😠 ,baby nevymysleli ste nieco na to?

certica
19. říj 2008

ema, ma to tak byt....ze sa vanicka hybe. je to uplne ok. ja som tiez najskor myslela, ze to nie je dobre nasadene. ono akoby to "perovalo" alebo vyrovnavalo, ked ides po nerovnom terene...

danulik
19. říj 2008

ema - ja by som si kupila casualplay, ale nezmestil sa mi do auta, tak sme nakoniec kupili concord neo.. teraz su nove farby, tak si urcite vyberiete 😉 inac, my mame farbu radon (pre dievcatko) a super sa don hodi ruzova 🙂
my mame vanicku scout a ta je este nestabilnejsia ako proton, ale neboj, drzi dobre 😉
podla mna je casualplay urcite kvalitnejsi, tieto concordy dost vrzgaju 😠
co sa tyka ovladania a vahy, urcite vyhrava concord, super sa ovlada a lahko a rychlo sklada - ale hovorim o neo, nie fusion..

katyl
19. říj 2008

ema, na tych novych je sietka zakkryta

ema.nz
19. říj 2008

diky dadulik aj u mna vyhrava casualplay,ale paci sa mi aj concord.len sa uz chcem rozhodnut a kupit nieco,kym este su farby na vyber.potrebujeme ho az na januar,ale dovtedy sa urcite vypredaju aj casualy aj concordy a 2009 nie su velmi moje srdcovky.ide o to pri tej kope penazi sa hlavne dobre rozhodnut,tak preto este stale vaham 😉

danulik
19. říj 2008

ema - chapem, ja som sa tiez strasne dlho nevedela rozhodnut, ale potom som ich zobrala vyskusat ci sa zmestia do auta a bolo rozhodnute 🙂
co sa tyka farieb, tak na casualplay to mas jasne 😉 podlozky mozes menit.. a na concord sa mi pacila aj ta bezova, ale nakoniec vyhrala tmavomodra 🙂 tie ostatne kriklave ja nemusim..

ema.nz
19. říj 2008

dadulik ake mas auto?my mame fabiu,tak dufam,ze to tam nejako natrepem ☹

danulik
19. říj 2008

mini cooper 😀 do fabie to das, neboj 😉

zuzi26
19. říj 2008

caute chcela by som kupit z druhej ruky vanicku vo farbe krypton, alebo tmavomodru - budeme potrebovat vo february? Nebude niektora predavat? Danulik aka je ta vanicka scout, staci pre babo, nie je taka provizorna? 🙂

danulik
19. říj 2008

zuzi - ta vanicka je dost uzka, takze na zimu nic moc.. ale este mame jeden kocik, tak hadam to zvladneme 😉

zuzi26
19. říj 2008

danulik dakujem, este sa chcem opytat, ci je concord neo lepsi aku fusion? Ktore ste sa rozhodli pre fusion 09, fakt je ten kocik dobry? nie je to velke tazke zle skladne hebedo 🙂 ? mam moznost ho kupit za dobru cenu, tak velmi zvazujem. mojimi favoritmi boli bugaboo alebo pp pliko...

kajkas
19. říj 2008

zuzi ja mam fusion 08 a ja som velmi spokojna, skladny, jednoducho ovladatelny, pevny a pritom lahky kocik
ema nz ja som tiez rozmyslala nad casualom, ale popri concordu je o moc tazsi...

zuzi26
20. říj 2008

kajkas dakujem za hodnotenie. Ako ste riesili tu priehliadnu striesku? to si viem predstavit, ze to lezie na nervy..A este mi jedna kamoska povedala, ze im sa nezmesti do vytahu v panelaku a ze ho musia nechavat v aute. Mala ste niektora podobny problem?

kajkas
20. říj 2008

zuzi este sme ju neriesili, este sa vozime vo vanicke, ale myslim, ze slnecnik to vyriesi velmi rychlo .... my v dome vytah nemame - preto som chcela co najlahsi kocik, ale uz sme s nim boli kade-tade a zatial som so ziadnym vytahom v bytovkach nemala probem, mozem Ti zmerat sirku podvozku a zmeraj si to doma, ci sa vojdete... 😉

certica
20. říj 2008

zuzi, ja mam fusion a zmesti sa mi do vytahu ako hlboky, tak aj sportovy. akurat musim trochu vyklopit rucku hore, koli dlzke vytahu. sirka je v pohode, natesnam sa vedla kocika este aj je, pripadne aj za neho. tato sport. cast je o nieco dlhsia. a mame ten klasika mini vytah

danulik
20. říj 2008

zuzi - ci je lepsi neo alebo fusion - to ti neviem povedat, kazdemu vyhovuje nieco ine 😉 treba poskusat, pomerat, zlozit, rozlozit a uvidis 🙂

zuzi26
20. říj 2008

kajkas, certica, tak to ste ma potesili. My budeme mat ten maly petrzalsky vytah..Kajkas premerala by si mi podvozok, hlavne sirku so zadnymi kolesami? velka vdaka! Riesim to preto, ze budeme chciet tento kocik uz aj pre druhe dieta a ci sa potom, ked budem sama, zmestim do vytahu, aj s kocikom a este s druhym dietatkom, ktore by stalo vedla kocika.. 🙂 to uz je taky detail, ae dolezity, co necham dieta ist na druhy krat vytahom? 😀

simonaa
21. říj 2008

ahoj holky concordistky, chci se jen zeptat, zda už některá z vás objednávala u němců na kiddies24 tu novou kolekci 2009 a jestli je fakt možný, že vyřízení objednávky trvá jen 2-3 týdny...
tady v Česku ji nabízí asi jen jeden obchod (tam jsem se nedovolala), jinak ostatní prodejci tvrdí (kteří se zabývají concordem jako takovým), že tady bude k mání nejdřív v lednu a to samé na Slovensku-na stránkách kolekci 2009 mají asi 2 obchody, ale když jsem tam volala, tak mi řekli, že bohužel zaím přijímají pouze objednávky, ale kočár až v lednu......

tonica
21. říj 2008

To Simonaa - ja sice na kiddies objednavala starou kolekci 2008, ale do tydne jsem mela kocarek doma. Klidne bychv verila, ze nova kolekce je doruovana do 2-3tydnu. Preci jen... je to nemecky kocarek. Asi bych se toho nebala. Zkus si tam pro jistotu jeste napsat - kontaktni osoba je tam Jens Lantzen 😉

katyl
21. říj 2008

mne jens potvrdil tie dva tyzdne na novu kolekciu, tak cakam.. 😉