Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
20. říj 2011

@renisco krasne su, len ja som chcela taky, co ma odzipsovatelny spodok, aby bol kratsi do vanicky a dlhsi do sportaku. Ale su fakt krasne.

renisco
20. říj 2011

@mmacko tak to jedině ten emitex, aesthetic nebo kaarsgaren. další mě jaksi žádný nenapadá 😒

katrenka111
20. říj 2011

@renisco No ja som myslela cierny poťah a striebornu konstrukciu, lebo väčsinou su s čiernou konstrukciou.....
Takže sa nedaju otočit??? No tak potom som už asi rozhodnuta, lebo na dieťa chcem vidieť.....

mmacko
20. říj 2011

@renisco ani toto nevyzera zle, alebo som nasla, ze aj ten emitex ma ruzovo neviem aky v ponuke
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9741210&tab=0

No neviem, naj by bol lodger, ale to mi neprejde dat 100 eur 😉

renisco
20. říj 2011

@katrenka111 já znám spíš stříbrnou konstrukci a černý potah - černou konstrukci téměř nevídám...
otočit se bohužel nedá

renisco
20. říj 2011

@mmacko ono těchto typů - podobných emitexu - najdeš spostu - např.

http://im.aukro.cz/detsky-fusak-do-kocarku-i-au...

http://www.e-hrosik.cz/e-hrosik/eshop/33-1-Koca...

http://im.aukro.cz/fusak-s-ovcim-rounem-prodlou...

http://im.aukro.cz/combi-zimni-fusak-do-kocarku...

atd... se mi nechce hledat.
Přiznám, že ten tvůj z odkazu je zajímavý.

czorky
20. říj 2011

@kwetinka1
aha...chapem...tak to neviem, mozno naozaj reklamacia...lebo mne take nieco robilo, ze som to tam akoby nasilu zastrcila, no ako som zodvihla kocik, tak sup a zase sa rosypal...ale potom ako som si zacala davat pozor na tie kolieska, ze som ich vzdy mala zatocene do vnutra, tak odvtedy mam pokoj...ale naozaj je mozne, ze to bude teda nieco ine...tak to uz bohuzial neporadim :( ....

mmacko
20. říj 2011

@renisco fiha, vyzeraju dobre tie fusaky, no uvidim, aky si nakoniec vyberiem, najprv sa musi predat moj 😉
Si zlata, dakujem

lucula73
20. říj 2011

@mmacko ahoj, ten fusak čo si písala od emitexu čo vyzerá ako lodger..to je ktorý? 😕

tinka_dany
20. říj 2011

@renisco jenže ona k tomu madlu neprodava plaštenku....musela bych si to nechat ušít... manžel ještě zkoušel volat znovu do concordu do německa a paní mu tam slíbila, že to pošle...tak jsem zvědavá....pokud jo, tak pak zavoláme Fialovi... a bude se divit! Ten chlap se mě fakt zdá....

tinka_dany
20. říj 2011

@renisco Jo jinak nám ještě v německu řekli, že mame kontaktovat našeho servisaka.. a on to objedna a do týdne to u něj bude...tak jsme to Fialovi volali...on řekl, že kdovi s kým jsme mluvili...že takto to nefunguje, že když to objedna, ani neví zda to přijde a že to trva 2 měsíce...tak tam manžel volal zase s stěžoval si na něho...tak doufám, že dostane pěkně nadáno....

kwetinka1
20. říj 2011

@czorky pojdem to buduci tyzden reklamovat a este teraz mi zas zacalo vypadavat zadne koliesko, uz to raz bolo na reklamaciu, vyreklamovali a zas to robi....ja ten kocik asi uz vazne vyhodim

renisco
20. říj 2011

@tinka_dany vždyť jsem ti posílala i odkaz na paní, co to šije - návlek na madlo s nánožníkem

mmacko
20. říj 2011

@tanija133 Tani, asi pojdem do toho emitexu combi, ty ho mas? Lodger je velmi drahy a tento mi pride vylucovacou metodou ako naj.

renisco
20. říj 2011

@kwetinka1 se ti nedivím... 😖

renisco
20. říj 2011

@mmacko pokud pujdeš do letošní kolekce, tak budeš si myslím spokojená. je měkčí než předchozí kolekce.
já si vzala loňskou kolekci, nechtěla jsem už dávat takové peníze, když mám těch fusaků tolik 😀

mmacko
20. říj 2011

@renisco ktoru myslis ako tohorocnu? tu bez tej vlocky?

renisco
20. říj 2011

@mmacko ta poslední (černo/fialová) to je letošní kolekce.

tanija133
20. říj 2011

@mmacko Ale jasne ten je tiez super.... Aj ja nan uz pozeram....Ja ho nemam...mam iba Lodger...a chcem kupit este jeden , paci sa mi ten s medvdikom ( ma ho kamaratka a je v pohode,alebo tento Emitex...) vsetky su potom v pohode predatelne.. Ono zasa Lodger je tiez super, lebo je celorocny a je taky prijemny tvarovatelny, nie taky tvrdy......a na nom nestratis tiez, lebo hned sa da predat.... 😉 Ale ty sa rozhodni...

czorky
20. říj 2011

@kwetinka1
fu, tak toto je vazne cudne...to musel byt daky kazovy hned od vyroby, lebo ja s tym mojim chodim po takcyh terenoch, ze by jeden odpadol a nic...drzim palce

mmacko
21. říj 2011

@renisco ja chcem takyto, len ten cierno fuchsiovy, takze to je asi ta tohorocna, cize ten maksi. Diky

@tanija133 asi pojdem do toho emitexu, nevies, kde v BA sa da kupit nech nemusim kupovat cez net?

fidac
21. říj 2011

ahojte holky, nemáte některá concord fusion 2011? nevíte, jestli je nějaký rozdíl mezi modelem 2010 a 2011. díky

renisco
21. říj 2011

@fidac rozdíl je vesměs v barvách a nějakých detailech, jako jsou nápisy a desing....

renisco
21. říj 2011

@mmacko jo - ten je krásný. mám ten podzimní emitex fuchsia. máš pravdu - to je letošní kolekce, loni fuchsie nebyla. myslím, že budeš spokojená - je to oblíbený fusak a určitě s ním neprohloupíš...

fidac
21. říj 2011

@renisco díky...psala jsem i do obchodu a tam mi napsali úplně to stejné....ptala jsem se hlavně proto, že některé maminky psali, že 2010 nejde polohovat až do úplného lehu....a na jedněch internet. stránkách ke kolekci 2011 psali "polohování do lehu" tak jsem nevěděla, jestli do úplného nebo stejně jako u 2010.

tanija133
21. říj 2011

@mmacko Jedine ak Enikibeniky, zavolaj si tam...tam maju vsetko od Emitexu, ja kupujem Emitex iba tam.....a ak nemaju farbu tak ti ju objednaju... 😉

mmacko
21. říj 2011

@tanija133
@renisco baby, dakujem, skusim do toho enikibeniki zavolat. Musim sa Vam pochvalit, vcera som dala moj fusak na net poobede a uz je predany 😉 Tak idem do toho fuchsia emitexu, tesim sa 😉

mmacko
21. říj 2011

@tanija133 uz som tam volala, ze teraz nemaju, ale buduci tyzden ma prist, nevedela pani, ci aj ta farba, co chcem, ze mi zavola. Zlata 😉. Uz sa tesim, este pozriem, ci niekde inde ich aj nemaju. Urcite to bude le psie do vanicky ako take fusaky, co sa nedaju zmensit.

mmacko
21. říj 2011

@tanija133 este silno rozmyslam o lodgerovi, ale nie som o nom uplne presvedcena, skor ma z praktickeho hladiska laka ten emitex....hmmm