Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

adulik76
19. led 2011

@triowax a si spokojná s nánožníkom? Malú teraz vozím vo vaničke, predsa len je ešte maličká, ale budúci rok na zimu si neviem predstaviť, že by jej stačil len fusak, hoci je teplučký, ešte nejakú vrstvu by som tam šupla

triowax
19. led 2011

@adulik76 popravdě ho nepoužívám. Myslela jsem, že bude třeba na fusak, ale neni.
Mam aesthetic a mala ma krááásně teploučko.

haffynka
19. led 2011

ahoj holky,nevím jestli si ještě pamatujete mojí reklamaci s potahem po půl roce používání.A že jsme pak zjistila,že u vyměněnýho potahu mám už po 2měsících opět dírky a budu to řešit po novém roce.Tak mi držte palce,v pondělí bych měla dostat novej potah,i když se dovozce zase cuká a tvrdí že je to vlastně moje chyba,že špatně napínám potah a pásky,prostě si pořád mele svojí písničku.A tvrdí že jsem jedíná která potah reklamuje.Ještě že mám tak skvělýho prodejce,kterej stojí při zákazníkovi.Přikládám i fotky.Akorát nevím jestli uhraju i tu boudu,to špatné zipové zakončení.

triowax
19. led 2011

@haffynka jako bys ten potah a pasky nandavala desetkrat za den.
Někdy mě jejich argumenty fakt udivujou.

haffynka
19. led 2011

@triowax to nejsi sama,mě vadí ta arogance servisáka dovozce,kterej ti nepřímo řekně že jsi vlastně blbka a neumíš kočár používat 😲 Když jsme mu řekal,že vím že nás je víc maminek co má problémy s potahem a že chci napsat do německa,aby mi výrobce sdělil jak oni postupují při řešení takové reklamace,že se u nás dovozce cuká a nechce rekalmace uznávat,tak mi začal blábolit,že si tonikdo číst nebude,že ho náká ženská nezajímá.Že prý oni mají od výrobce zakázáno potahy měnit ,tak mu na to povídám a proč teda začaly našívat ty zpevnovací pásky,tak je to prý prot,že lidi neuměj nandavat potah a aby to líp vypadalo,to jsme myslela,že půjdu do kolen 😵 A že je každý nový potah stojí 3litry,no prostě v pondělí asi bude veselo jede se mnou i manža a já sem huba co se nenechá odbít.Tak to bude asi veselí

triowax
19. led 2011

@haffynka prosim tě s kým jsi tam jednala????
Já si tam objednávala ty náhradní krytky na aretaci předních koleček a byl v pohodě, milý, vstřícný, ani jsem je neplatila.

didakuku
19. led 2011

@haffynka to je teda mazec 😲 . Tak ať dobře pořídíte a nedejte se 😉

didakuku
19. led 2011

@adulik76 ahojky, koupila jsem si originál nánožník Jané a mám fusak Lodger. Ale Jané jsem nepoužila ani jednou, tak šel dál. V kočárku mám deku, Lodger a nánožník z madla. A malému je teploučko 🙂

haffynka
19. led 2011

@triowax přímo se servisákem s Fialou.On je totiž problém,že máme na sebe pifku,už když jsme mu volala v létš ohledně první reklamace,tak tvrdil,že si za to můžu sama,že si tam dávám lyže a kde si cosi,a že nechtěl abych mu tam ten kočár přivezla i když jsme z Prahy a kočár kupovala v Liberci,že ho musím dovézt do Liberce a oni ho pošlou do Prahy.Přitom má snima prodej ce úmluvu,že lidy z Prahy jezdí rovnou do AGS,ale já prostě nesmím.Na mě je prostě vždy nepříjemnej,jasně mi dává najevo že on je servisák a ví o otom víc než já blbá ženská.Dostal ty stejný fotky co jsou tady,měl jich teda víc i fotky jak vypadal ten vyměněnej potah za 2m,i když jsem s ním moc nejezdily,malej měl dlouho ATB,byly jsme i nemocnici a na ty fotky mí říká a co jako chcete já tam nic nevidím,díry jak hrom a on tam nic nevidí a na tý boudě taky nic nevidí.Jasně je vidět,že každej konec zipu končí jinak,tak mu říkám že je sice fajn,že mám novej potah,ale ráda bych aby mi seděla i bouda,že jsem si kupovala kočár a né zmetek

triowax
19. led 2011

@haffynka noo na mě byl vždycky příjemný.
Pravda že s kočárkem nemám žádný problém. A doufám nebude mít ani někdo další, jestli se najde kupec

orovka
19. led 2011

@haffynka ja som kupovala kočík cez internet z čiech a keď som chcela reklamovať poťah tak som písala mail do toho internetového obchodu a oni mi odpísali, že môžem ho poslať do servisu tu na Slovensku. V pohode mi to vybavili za týždeň a nemala som žiadny problém. A to som ho nemala ani taký potrhaný ako ty. To už vôbec nechápem čo má proti tebe ten servisák. 😠 Držím palce nech ti to dobre dopadne. 😉

sakura77
19. led 2011

@haffynka fuuha,no to je o nervy,ja tam tiez uz mam dierku na jednej strane a na druhej uz sa to zacina predierat- e to mam kocik uplne stale len v sede,kedze mne mala nespi v kociku od 5 mesiacov-a aj tak sa to derie,podla mna to derie ta vystuz vnutri,je to moc ostre ten okraj
a ta strieska to mas od zaciatku tak? myslim ze niekto pisal ze nove 2010 su dlhsie ako boli 2009 a preto to nepasuje,tebe ju menili alebo to mas od kupy tak naprd?

haffynka
19. led 2011

@sakura77 Ta bouda je původní je to kolekce 2009,při první výměně mi vyměnil jen potah bez boudy,podložky.Takže když mi přišel novejpotah a já to nasadila tak to takhle vypadalo,hned jsme tenkrát volala prodejci a domluvila se sním,že si to zatím nechám být a že pokud bude problém tak mi boudu vymění,no a po 2 měsících se začal zase prodírat potah,tak hned jsme řekla,že budu chtít i novou boudu.No vidíš a servisák ti bude tvrdit,že špatně utahuješ pásky.Neustále mi tvrdí že v návodu je jasně napsáno,že se mají pásky po kaýdé změne polohy utahovat a rovnat,jsem to tam hledala jak blbec a tam nic takovýho není.Takže návod beru s sebou a chci to od něho ukázat.Protože mu říkám,že na českým trhu není návod na kolekce 2009 2010 ale pouze na kolekci 2008,kde se potah přidělává jinak,tudíž je to vlastně jejich problém,že dodávají špatný návod.Už vidím jak dostanu novej potah a za půl roku to zas budu řešit.Nejradši bych prodala,ale byla to moje láska na první pohled,težce obhájenej před manžou a ted tohle

sakura77
19. led 2011

v navode to nie je veru a z obchodu mi to poslali zlozene-tiez by som predpokladala ze spravne-a houby houby,nic omotane nebolo-nasla som to na nete na youtube co tu baby nahodili link.... 😠

kvetinkatn
19. led 2011

@haffynka presne tak aj my sme ho skladali podľa netu, z obchodu bol omotaný jeden krát a bolo mi vysvetlené, že kvôli lepšiemu ľahu.

kvetinkatn
19. led 2011

@adulik76 ja by som v tvojom prípade nánožník ešte neriešila, uvidíš ako bude na budúci rok. Ja nánožník nemám, mám fusak emitex, dnu jej dám deku a ani ten vrchní nánožník z madlo som ešte nepoužila. Dieťatku je vždy teplo a to sme absolvovali Viedeň na vianočných trhoch v naj mrazoch. Tak ako už niekto písal aj podľa mňa ho nie je treba, vyhodené peniaze🙂

bredmax
19. led 2011

holky máte rech,já mám 2009 set,takže sporťák jsme tam dávali sami,brožůrku na sporťák mám super,až na to,že návod přímo na nandání potahu tam fakt není,nebýt tady linku na netu,tak jezdím ještě teď blbě 😝
@haffynka držím palce,dej pak vědět 😵

adulik76
20. led 2011

@kvetinkatn díky za rady, chcem urobiť všetko pre to, aby malej bolo teplúčko. Ešte pred Vianocami, keď bolo dosť zima, som videla na sídlisku, jednu mamičku, number one, ktorá si vykračovala zababušená a to malé v športiaku nemalo na sebe ani len deku. Som myslela, že vyskočím z kože, keď som to videla 😠

triowax
20. led 2011

@adulik76 noo najdou se i takoví.
ale opravdu fusak stací.

kvetinkatn
20. led 2011

@adulik76 to je zase extrém, toto som aj ja videla. Ale nebola som jediná čo Ti písala, že fusak stačí 🙂 nám fakt fusak a deka vnútri stačí, malá je teplučká, väčšie dieťatko si už vie lepšie regulovať teplotu ako miminko a zase spotené ho vybrať z kočíka tiež nie je najlepšie.

dadko
21. led 2011

Ahojte,prepáčte ze vám vstupujem do diskusie.Kupila som concord fusion model roku 2008 a chcem sa spýtat,či mažete niektorá predne kolieska.A či náhodou ak máte návod na pouzitie,lebo ho neviem nikde na nete zohnat,či sa maju mazat a ako sa daju vybrat,mam pocit ze su trochu vybuchane loziska,manzel by ich chcel vymenit.dakujem

triowax
24. led 2011

@dadko Zatím jsme nemazali, nebylo třeba.
Ale během zimy nebo po zimě by to asi promaznout chtělo.

sakura77
24. led 2011

@dadko ja z casu nacas prestriekam WD40 sprayon a je to,nic nevrzga ani nebucha 😉ja striekam vsetky otocne veci 🙂

nadja11
24. led 2011

tiez odporucam spray na cistenie brzd, mm bude urcite poznat 😎 nas to dostal tiez odporucene, funguje perfektne, v domacnosti takisto na vycistenie truby 😀

diana23
24. led 2011

ahojte, uz od novembra jazdime so zle navlecenou strechou na sportaku, okrem toho strecha pada pri polohe v lahu. nemate nejake foto ako ju mam spravne navliect? dakujem.
a myslim, ze nanoznik tiez nie je potrebny...mame fusak z emitexu a malej je vzdy teplucko (vonku chodime denodenne za snehu aj mrazu...).

barboramarek
24. led 2011

@diana23 ahoj, strieska na niektorych modeloch proste pada, je jedno ci mas prevlecene pasi cez alebo mimo striesky ☹ keby si chcela mam striesku na predaj, original concord cierna a nepada, tiez som mala concord a extra som si prikupila striesku

lucula73
24. led 2011

@diana23 tie pásy majú byť omotané okolo rukovete dva razy a až potom zapnuté do tých dvoch cvokov.....potom by ti to nemalo padať..........je tu aj video niekde,original z yutube.skúsim zajtra pohľadať..............oni to v obchode zle omotávajú,aby šiel kočík viac do ľahu,ale správne to má byť dv arazy 😉
No niekomu to tuším padalo aj tak,ale vačšine to potom drží 🙂

triowax
25. led 2011

Jéé nám nepadá. Tak neporadím.
Ale navlékala jsem normálně podle návodu

diana23
25. led 2011

@lucula73 a ten cierny plast ma byt na tom hornom cvoku, asi?budem rada, ak to najdes 🙂 verim, ze aj mne to bude drzat.

diana23
25. led 2011

@barboramarek dakujem, ale dufam, ze rozbehnem moju🙂