Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
22. únor 2011

@lucula73 ja golfky tiež nie, nemôžem si zvyknúť, že sa nedajú ovládať jednou rukou a to je v období, keď dieťa už chodí pre mňa nepredstaviteľné, že s ním idem za ruku a kočík neukarujem, nerozmýšľaš o niečom ako je nuna? to je ľahké, lacné, perfektne zložiteľné, akurát v tej staršej verzii sa nedá dať do ľahu, ale v golfkách sa už nespáva, či?

renisco
22. únor 2011

@ninan2 tak trošku jiná než jane je, ale skořepina je stejná ... ale že by dělali takové rozdíly v míchách?
a taky je zajímavé, že fakt někde uvádějí 86x53x66 a 5,3 kg
a jinde zas 88x44x62 a 6,3 kg, což když si člověk vezme ty míry, tak ty rozdíly jsou fakt markantní...

renisco
22. únor 2011

@kvetinkatn nej nej vanička je na starých libertách, ve kterých jsme se vozily jako děti 😀 😀 😀

renisco
22. únor 2011

tady je, ale bez nástavby. já prostě musím někde sehnat tu kulatou boudu, jinak jsem ho kupovala zbytečně.
akorát jsem se dozvěděla, že gesslein ty boudy dělá minimálně ve třech materiálních provedeních... no a jsem v koncích.

ninan2
22. únor 2011

@kvetinkatn hej to som uz pocula, ale tam je zas problem s podvozkom, potrebujes vlastne 2, a ako sportovy ten novy Plko nechcem, male kolieska ma... Hmm no musim teda vypatrat ze o aku vanicku v Concorde vlastne ide, najlepsie aj vidiet to nazivo, ale zrejme to este v obchodoch nie je.

ninan2
22. únor 2011

@renisco no keby to malo aspon tych 80 tak som spokojna... na obrazku to inak vyzera dost mini a fakt ze kopia maleho Transportu...

renisco
22. únor 2011

@ninan2 tak ono jane a concord je teoreticky jeden výrobce dalo by se říct

kvetinkatn
22. únor 2011

@renisco to je mieéééésta 🙂 krásny je taký čierny 🙂

kvetinkatn
22. únor 2011

@ninan2 prečo dva? predáš a kúpiš super buggy 🙂

ninan2
22. únor 2011

@renisco to viem... inak som pozrela asi 10 nemeckych stranok a vsade uvadzaju dlzku vanicky 86-88 cm. Tak hadam nemaju vsetky chybu... no musim vidiet nazivo a odmerat jedine asi.

renisco
23. únor 2011

@ninan2 aby to nebyl rozměr vnější. nejlepší fakt bude kouknout na živo a poměřit, pokud máš možnost. nebo objednat, poměřit a v zákonné lhůtě 14cti dnů vrátit zpět... 😀

ninan2
23. únor 2011

@renisco vonkajsi to sice asi bude, ale to by bolo celkom OK, ved nebude vnutorny mensi hadam az o nejakych 20 cm, takze pohoda 🙂 Tak uz len pockat kedy ich budu mat v obchodoch.

barboramarek
23. únor 2011

@ninan2 ahoj, urcite je to vonkajsi rozmer, vnutorny bude cca 73cm 😉

sakura77
23. únor 2011

no prave som to chcela napisat,ze to bude urco vonkajsi rozmer..

imperis
23. únor 2011

renicko - ďakujem

ninan2
23. únor 2011

@barboramarek @sakura77 jasne, to by nevadilo, aj to je dost oproti inym kocikom... a inak ako ste s nim spokojne? 🙂

barboramarek
23. únor 2011

@ninan2 ahoj ja som concord predala, bol fajn super manipulacia ale moja farba peacoc mala tu malu striesku co padala a jeden cvok bol taky divny ze mi padala opierka ked sa mala zurila 😉
inac ked mas dobry kus tak mu neni nejako extra co vytknut 🙂 ja som ale taky "expert" a rada striedam a ked si to vezmem co vsetko som mala, tak ten kocik patri k tym naj 😉
jaj a mala som ho az ked som uz nepotrebovala mat malu natocenu k sebe 🙂 to som mala ako podmienku pri nej 🙂

ninan2
23. únor 2011

@barboramarek hmm a dokedy tak si ju potrebovala mat otocenu k sebe? Lebo toto je asi jedine, co mi na nom vadi.

barboramarek
23. únor 2011

@ninan2 ahoj, neber to tak ze "potrebovala" 😀 ono pri synovi som prezila aj bez a pri dcere som si povedala ze to proste chcem 😉
ale ked si to tak premietnem tak ako skoro rocna uz chcela vac pozerat inde ako na mna 😉 take 3, 4 mesiace je to fajn ked mas otocene k sebe, myslim po tom co vyrastie z vanicky a potom je to uz jedno, tak ked je to jedina vec co ti na nom vadi tak si myslim ze by si ho mohla zobrat 😉
si to proste len zvaz, ze ci je to to najpodstatnejsie alebo ci sa zaobides aj bez toho aby bola otocna sedacka 😉

ninan2
23. únor 2011

@barboramarek pre mna je hlavne priorita velka vanicka, mala vaha, male rozmery pri zlozeni... a to vela kocikov teda nesplna 😒 Zmesti sa do mensieho auta ze? 🙂

sakura77
23. únor 2011

@ninan2 ma fajn manipulovanie ,skladanie,je fakt obrovsky na prietsor pre dieta,ma na hovno pristup do kosika 🤐 co mne nevadi lebo na nakupy chodim autom,ale ak nahodou nieco tam pcham,tak nadavam 😀 strieska nam nepadala,a da sa zlozit do maleho auta,ja mam fiestu,maloco tam strcim,ale toto v pohode-ale nakupy pod sedacky potom 😀 ale uz mi zacina byt velky zas,lebo sofi vacsinou ide pesi a len naspat ked uz nevladze sa pyta sadnut,no a ja trepem takeho slona,tak asi kupim nunu na jar k tomu...a este nema polohovanie uplne do lahu,niekomu to vadi..my nespavame v nom,ani som ho na lezato este ani nemala....tak zalezi co hladas,no....
a v smere k tebe,no,niektore babatka to vobec nepotrebuju,niektore cumia von,niektore chcu vidiet mamu..ale asi ked je od zaciatku smerom od teba,tak ine nepozna,tak podla mna im to asi neva....ja som mala asi od 5,5-8 mesiaca kocik smerom ku mne,ale nie vzdy,tiez uz chcela pozerat potom "von",potom som ho predala...

bredmax
23. únor 2011

@sakura77 @ninan2 do košíku cpu vše ze strany a vejde se mi tam toho tolik,až se divím 😀 blbý je,že se mi tam nevejde nákup s taškou,tak rovnou u kasy,tam házím věcí a v poho 😵 já u prvního prcka měla kočár s možností směru ke mně a využívala jsem opravdu minimálně 🤐

ninan2
23. únor 2011

@sakura77 tak to s tym kufrom auta je super, a velke nakupy ja sama, resp. bez auta nerobim, takze to bude tiez OK... Akurat som si nevsimla, ze sa neda polohovat uplne do lahu, aky najmensi uhol je tam mozny, a myslis ze sa tam pripadne da par hodin cez den pohodlne vyspat?

sakura77
23. únor 2011

@ninan2 to fakt nemozem posudit,moja spala naposledy este v hlbokom,toto vobec,su deti ktorym to nevadi,a deti ktorym vadi,neviem,mne mala prve tri mesiace spavala kvoli grckaniu na vyvysenej podlozke,takze jej by to asi nevadilo myslim....fakt netusim

mimirisi
23. únor 2011

.@ninan2 ... ahoj, precitala som si zopar prispevkov dozadu, zaujal ma tvoj termin porodu 29.07. 🙂 , lebo presne v tento den sa narodil aj moj syn, len v roku 2008... vidim, ze zvazujes kupu Concordu - smelo do toho, ja na Concord nedam dopustit... mam takisto Fusion, z kolekcie 2008, to boli tie s riehladnou strieskou... ako asi kazdy kocik, aj tento ma svoje "muchy" ale su to fakt len drobnosti... ako pise aj sakura77 ten pristup ku kosiku dole je dost nestastne vyrieseny, takisto tam musim pchat nakup zboku a co sa mi tiez nepaci, ze na tych prednych kolieskach sa mi uz asi 3x stalo, ze som odrazila to aretacne koliesko, ono dost vytrca von a ked niekde zavadis s kolesom, lahko ho odrazis, no v reklamacnej dobe mi ho doplnili bezplatne. Co sa tyka hlbokej verzie, vanicka je naozaj priestranna, urcite jedna z najvacsich, myslim, ze len Jane ma rovnako velku... maly v nej bol az do marca aj s fusakom, takze nemusis sa vobec obavat... k letu som ho potom uz dala do sportaku a mozem povedat, ze vobec mu otocenie sedacky odo mna nevadilo... teraz ma maly 2,5 roka a este stale sa v nom rad odvezie, i ked vacsinou uz chodievame peso. Ja na tento kocik nedam dopustit, pred kupou som tiez citala rozne fora, porovnavala, merala, vyberala som asi 4 mesiace a som presvedcena ze spravne... takze ziadne obavy, urcite budes spoko 🙂

barboramarek
23. únor 2011

@ninan2 zmesti sa zmesti urcite 😀 ta vana je taka normalna 😉

barboramarek
23. únor 2011

@ninan2 urcite sa ti tam pohodlne vyspi, to ti garantujem 🙂

kvetinkatn
23. únor 2011

@ninan2 ja plne súhlasím so sakurou, presne toto si myslím aj ja 😉 Ešte môžem pridať moje názory na otočnú sedačku, ja som ju nepotrebovala, mala som aj Peg Perego Uno to má prehadzovaciu rúčku, ale keď ma malá videla nevedela zaspať, stále hlava zdvihnutá 🙂 jej vyhovuje veľký rozhľad, treba zvážiť či je to pre Teba až taká priorita... čo sa týka polohovania, fakt nejde moc do ľahu, ale myslím si, že nie je problém s dlhším spaním, si zober, že dieťa spí aj v autosedačke, keď ideš napr. na dovolenku dlhšiu cestu a je mu pohodlne. A tiež je pre mňa kočík už len oštaru a to má malá 14 mesiacov, tiež už uvažujem o niečom ľahkom malom asi tiež sú nunu 🙂 ak vôbec niečo, lebo fusion som používala max 8 mesiacov aj to nie moc, je skoro ako nový 🙂

janette
23. únor 2011

Ahojte, predavam vanicku z concord fusion - farba polar, za par mesiacov bude k dispozicii aj vajicko ion. Predala by som aj samostatne. Ak by bol zaujem kontaktujte ma prosim do IP. Vdaka

dandulle
23. únor 2011

Ahoj,
tak Concord je zaplacený a až se připíší penízky na účet, tak paní bude posílat. Už se na něj moc těším 🙂 .
Dostanu k němu i fusáček v šedivé/světle šedivé barvě v ceně. Tak mám radost, bude mi to ladit 😉
Dneska jsem se duševně loučila se Slalomem. Musím říct, že že svojí službu splnil a to otočné lůžko jsme v té době od 6 - 11 měsíce přes zimu využili a opravdu jsmeza to ráda. teď už je Ondra chlapák a zajímá ho svět okolo. Za chvilku SNAD bude jaro, takže počasí už moc neřeším.
No ale děsím se toho košíku, ve Slalomu jsme odvezla nákup v tašce a balík plen...no co, nějak se to zvládne 😉
Ještě se chci zeptat ohledně polohování - jsou tam jen dvě polohy,nebo se tím páskem dá nastavit poloha libovolná?
A stříška - drží, když to fouká, nebo je spíš ,,navolno,,?