Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

katyl
20. únor 2009

emi sak to, vanicka neforemna, ale ten sportak sa mi paci.....aj ked je trochu uzky oproti concordu.....ale inak sa mi paci, este ho popozeram a uvidim

ema.nz
20. únor 2009

katyl videla si tu cenu za sportovy fusion?ked som sem davala ten link tam boli este 2 farby a teraz je uz len jedna,ved za 183eur kto by to nekupil ked u nas je 16000sk 😖

katyl
20. únor 2009

videla, asi si kupim este jeden 😀 😀 😀 😀

ema.nz
20. únor 2009

katyl a nehces casualplay vitage2,ten sa da otocit aj v proti smerehttp://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-vintage-2-... a pri terajsom kurze na zloty ta vyjde nejakych 6200sk+380sk kurier a platba cez internet smiesnych 200sk!!!

katyl
21. únor 2009

no to si mi dala chrobaka do hlavy, uz ho pozeram, len nikde nemoze najst rozmery leyacej casti pre babatko, hlavne aka je sirka...idem hladat 😉

ema.nz
21. únor 2009

katyl na toto linku su aj rozmery 😉 http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?ma...

katyl
21. únor 2009

no ema, ty si sikulka 🙂 🙂
no ta sirka nic moc, 32cm, ale tieto otocne susi vsetky take uzke

casy30
21. únor 2009

kočky, ak by ste mali záujem o cocncord fosion radon, vanička, podvozoka vajíčko-/to je vo farbe argon/ a športiak, píšte Ip. šporťák nový a ostatné používané 5 mesiacov v super stave.

casy30
21. únor 2009

všetko za cenu športového. my sme dostali športový kočík od kamošky z anglicka. nevedela, že už máme 🙂

ema.nz
21. únor 2009

katyl ja viem 😉 😀

casy:mas super kamosku,mne by nekupila 😀 😀

casy30
22. únor 2009

ja viem 🙂 tá najlepšia 🙂 len sa moihla opýtať 😉

casy30
22. únor 2009

ak by ste mali záuem o concord fusion píšte. predávam komplet všetko za 490 Euro.viac v IP. farba radon, vajíčko argon, športový kočík nový, zabalený.

duplicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majka79
25. únor 2009

Ahoj,
my máme CF 2009. Objednávali jsem si barvu apple ale vůbec nám nedodali vaničku Proton v této barvě, alesoň prozatím manžel teda koupil zatím Polar vanu a tak jestli je tu někkdo kdo by o ni měl zájem ať mi napíše do pošty. Zatím jsme ji použili jen jednou když jsme v ní vezli malého autem domů z porodnice.

kikuska551
4. bře 2009

duplicka
ahoj este mas tie nove kolekcie od concorda neo za tych 400 eur?

duplicka
5. bře 2009

ahojky mam concord neo radon za 365eur a concord neo krypton za 370eur. je to model 2008.

krista
13. bře 2009

deniska.a6 • Včera ve 23:57
ahoj holky máte někdo zkušenost s concord fusion?

casy30
13. bře 2009

Nemá niekto záujem o športový concord fusion vo farbe bamboo?

katyl
15. bře 2009

Babulky, ja uz mam novy kocik doma, tak predam kocik Concord Fusion, farba 2009 Polar. Set obsahuje podvozok a sportovu cast, vanicku Proton, autosedacku Ion, fusak Hug, vsetko vo farbe Polar a tasku Mamabag z predoslej kolekcie. Sportova cast je nepouzita, pouzivana bola len vanicka a podvozok 4 mesiace, autosedacka len prilezitostne. Pouzivane casti su v 100% stave. Najradsej spolu. Na akekolvek otazky ohladne stavu kocika, sposobu dopravy, pripadne ine vam rada odpoviem IP, alebo mailom. Na cene sa urcite dohodneme
😉 😉 😉

nasatatianka
22. bře 2009

Kupovala som Concord na Price-killers.com, všetko prebehlo úplne ok, cena oproti Slovensku o 50% nižšia. Majiteľ hovorí po anglicky a nemecky, len im blbnú maily, preto sa zdá, že niekedy neodpovedajú. Treba zavolať.

danulik
22. bře 2009

predavam fusak hug a tasku mamabag - farba radon (z kolekcie 2008), nepouzite - info cez IP 😉

kukutska
23. bře 2009

Ahojte 😀 Mam dilemu - neo alebo fusion. Doteraz som bola vyslovene za fusion, ale posledny cas mi vrta v hlave aj neo. Co si myslite vy??? Na fusion sa mi pacia vacsie kolieska a hlavne vacsi nakupny kosik. Na neo sa mi zas paci moznost otocenia sedacky do oboch smerov a o nieco malo nizsia hmotnost of fusion-a...

kukutska
23. bře 2009

No, uz dilemu nemam, jednoznacne Fusion, ten Neo mi pride uplne divny, dieta v nom "spi" v pravom uhle 😒 a aj predavacka mi sama povedala, ze tie predne kolieska vobec nie su vhodne do snehu, jedna mamina sa prave stazovala a chcela ho predat a kupit iny....

agatkovci
25. bře 2009

Ahojte, pred chvilou som sa zaregistrovala, lebo som chcela napisat svoj nazor na CONCORD FUSION 2009 najma pre vsetky "nerozhodne". Aktualne od sept. mame nemecky kocik icoo, ale asi pred cca 2tyzdnami sa mi nieco "zadarilo" na podvozku a az tak, ze nam ho teraz v Nemecku vymienaju a posielaju novy. Ale k veci. Od majitela obchodu, kde sme ho kupovali sme zatial, kym nam nepride opraveny icoo kocik dostali ako nahradu CF model 2008 a ja som sa zamilovala, ale az tak, ze sme sa s muzom v priebehu tyzdna rozhodli, ze si ho kupime a icoo predame....takze od soboty jazdime v sportaciku CF 2009 chilli /farba je ozaj uzasna 😀 / a mozem povedat, ze po praktickej stranke ma nemilo prekvapil : sem-tam jazdime aj autobusom, vcera som spadla, lebo akoze "zabrzdeny" kocik sa dal do pochodu a ja som zachranovala dceru, aby mi nespadla dole schodmi, tak som radsej letela ja, opierka je sice polohovatelna, ale ten system sa mi moc nepaci, lebo ked sa dcera oprela, jedna strana povolila, lebo je to len formou cvokov, nanoznik Vam je v zime naozaj k nicomu, je to len taky plast a aj tak si musite kupit fusak a posledna kvapka bola, ked som zavesila tasku na rucku a kocik sa prevrhol, lebo konstrukcia je naozaj ultra lahka, tak som musela mat tasku prevesenu cez seba. A ja mam teraz naozaj dilemu, ked mi pride vymeneny podvozok z icoo, ktory kocik budem vlastne predavat ☹ Tolko moj nazor, nechcem nikoho presvedcovat o jeho plusoch ci minusoch, bol to len moj postrech z praxe...ale to jednoduche manevrovanie a lahkost ma vtedy naozaj ocarili 😉

jahodas01
25. bře 2009

agatkovci - ja mam CF 2008 a poviem ti, že cez týžden jazdím len bussom a kočík sa mi nikdy nedal do pohybu zabrzdený... tašku narvem na prasknutie ledva ju zapnem a kočík sa mi ešte neprevrhol a nánožník nepoužívam nikdy, lebo sa mi nepáči a stačí v pohodičke fusak a deka a polohovanie mi povolilo iba raz... ale chcem ho predať, lebo už mám nový... 🙂

denisab32
26. bře 2009

agatkovci
- ja mám podobnú skúsenosť ako jahodas01 a ten nánožník som vždy prehodila cez fusak, len preto, že som ho mala čierny a kočík béžový, tak nech mi tam "nekričí"...ťažko posúdiť, či je icoo lepší, ale keď mal také problémy, že to nevedeli poriešiť servisáci tu, tak neviem neviem 😕

agatkovci
26. bře 2009

jahodas01-ked som mala na tyzden pozicany CF 2008 s napraskanou taskou sa mi neprevrhol a ani sa mi v autobuse nedal do pohybu...inak by som si ho okamzite nekupovala 😉 ...tie nedostatky mal novy model 2009.

deina
26. bře 2009

Ja mam stary mode Fusion a nemala som problem, mozem tasku nalozit hocijako a kocik sa neprevrati. Ani sa neobrzdil, mna stve len ta priesvitna strieska na sportaku... Ale opierku chrbta si mozno zle spravila, ja som si ju nevedela poriadne zafixovat, tak som sla do obchodu a tam mi to spravili, lebo tiez padala, ale odvtedy je to ok.

kocurko1
26. bře 2009

Ako tak pozeram, nevidim rozdiely medzi minulorocnou a tohtorocnou konstrukcoiu. Mne oboje pripada ako klasika od JANE.
A aj na predajnu, kde sa chystame kupovat CF2009 mam velmi dobre referencie, ze vsetko promptne a ochotne riesia.
Agatkovci - kde si kupovala kocik? Bohuzial nemas o sebe nastavene ziadne udaje 😉

maldives11
26. bře 2009

ahojte, predavam Concord Fusion uplne novy za bomba cenu, 289 eura!!