Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

simonaa
21. říj 2008

tonica: díky, už jsem tam i psala, jen jsem se ptala, jestli jako fakt do 2-3 týdnů...
spíše mi jde o to, abych někam neposlala peníze a oni pak řekli, že kočárek ano, ale až za měsíc.... 🙂

simonaa
21. říj 2008

katyl a ty ho budeš taky objednávat???

simonaa
21. říj 2008

a holky, ještě jak je to s fusakama???
od těch nových barev jsem žádné neviděla, takže se to musí zkombinovat s těma 2008 barvičkama??

simonaa
21. říj 2008

holky, tak teď mi odepsal Jens, že objednávka je do 10 dnů (teda asi k němu), že je to poslední zpráva z Concordu....tak to teda asi prubnu.... 😎

tonica
21. říj 2008

Simonaa, tak to je super. Jasne, jdi do toho.
Kamaradka mne od fusaku zrazovala, ze pry neni vhodny a vyplati se rovnou ten od Emitexu 3v1 (autosedacka, sportak a korba), tak jsem ho ani neobjednavala. Jen ten Mamabag.

katyl
23. říj 2008

tak som objednala na kiddies24.de, kamaratka si tam tiez objednala neo.
Maju ich uz na sklade, dodacia doba do 10 dni od prijatia platby
Mne to vychadza aj s kurierom 847 EUR cely travel set plus este aj fusak
ked mi dorazi , napisem co a ako

deina
23. říj 2008

My mame Concord fusak (Hug) a velmi sa nam osvedcil, bola som spokojna, pouzivali sme ho do vanicky, ked bol maly malilinkaty. A tuto zimu ho vytiahnem tiez do sportiaka, pasuje tam. 🙂 Ale videla som aj nove fusaky na internete, v novych farbach. Z Emitexu sme mali zavinovacku do autosedacky, tiez sme to vyuzili.

Neda sa dat sportak uplne do lahu, ale ten sklon je velmi maly, maly sa tam kludne vyspi. Chrni v kociku vyse hodiny v tomto pocasi. Ale pre mna je dost tazky a velky na uskladnovanie do kufra. Blbo sa mi sklada (manzel ho zlozi za par sekund, ja nie) a zaberie cely kufor (a to mame velky kufor - Citroen Picasso), kvoli tomu skladaniu sme nedavno kupili golfac (Chicco Multiway) na cestovanie. Pouzivam ho, ked ideme autom k lekarom.

Mna najviac stve ta priesvitna strieska. Kupila som na to od Jane pas na prekrytie, ale nepasuje uplne dobre, je uzsi ako Concord strieska.

katyl
23. říj 2008
https://www.youtube.com/watch?v=8eToesKbJuA


tu je videjko, kde ukazuju aj skladanie, podla toho by to malo byt easy.

deina
23. říj 2008

Ako lahko to tam vyzera! Co len ja som take nemehlo, ze mi to tak lahko nejde? 😀

sassi
23. říj 2008

mne s vobec nepáči, teda opticky áno, ale ked som ho preštudovala je odvecácky
je strašne otvorný, nafučí do neho, ten nanožník by mal isť vyššie
chyba tam pultík pre dieťatko vpredu, to latkove madlo budete mať v kuse zašpinené od detských ručičiek, navyše sa mi zda nevhodné, že je sice od narodenia, ale neda sa dať uplne do lahu a ani sa nepreklápa rúčka
za tu sumu (cez 25000,- ) by som si predstavovala ovela vymakanejší a hlavne praktickejší kočík.

katyl
24. říj 2008

deina 😀 😀 😀
ja len dufam, ze mi o tak dobre pojde,ako tej tete

deina
24. říj 2008

Manzelovi to tak ide, no ale on je riadny chlapisko. No ale ta teda nevyzerala dako extra silacky a slo jej to.

katyl
24. říj 2008

no ked to ide takej tete, tak to pojde aj mne (DUFAM). Uz je objednany , zaplateny, tak mi zostava len cakat.

tonica
24. říj 2008

Deina, taky jeste nemam ten spravny "grif" na skladani kocarku. Vse ostani zatim super, jen s tim skladanim trochu zapasim narozdil od manzela 🙂

belinda77
25. říj 2008

Ahojte baby, ja som tiež na 100% rozhodnutá pre concord fusion. Tiež sa mi páčil casualplay S4, ale pri porovnaní váhy v tom istom obchode je concord ľahší, čo je ale divné, lebo keď si overíte váhu, tak v popise je u obidvoch rovnaká 11,5 kg. Máme známych v anglicku a ceny sú tam neporovnateľné oproti našim obchodom. Dovoz sa dá pekne poriešiť kuriérom. Pre začiatok sme vyskúšali doviezť sedačku ion, mambag a fusag hug ion a spolu nás to vyšlo cca 5700 Sk. V Žiline stojí len autosedačka cez 7000 Sk, takže ak máte možnosť určite to využite.

deina
27. říj 2008

Jej, to je paradny rozdiel v cenach, my sme kupovali autosedacku (pred rokom) za nejakych 6000sk!

Mne sa inak velmi pacili aj Casualplay kociky, ale zdali sa mi byt malicke - aj vanicka, aj sportiak, este stale sa mi zdaju male. Ale su velmi pekne.

deina
27. říj 2008

Sa idem postazovat... dnes ma skoro slak trafil z kocika, takmer som vytiahla von Chicco namiesto Concorda. Chcela som dat na sportiaku opierku tak, aby maly mohol sediet (doteraz lezal) a ani za svet, navod je nanic (naco vobec vyrabaju hentake navody? 😠 ). Ono to fungovalo dobre, ale nedavno som ho prala a manzel tam musel nieco zle namontovat, ale neviem co, kde, ako a co s tym mam robit. A dnes just som v meste ziadny Concord nestretla, zeby som pootravovala daku mamicku (to som robila uz s vanickou, ked som nevedela dat dole tu "prikryvku). Asi som hrozny technicky antitalent, ale fakt mi to nejde nastavit. 😕

marselitta
27. říj 2008

Ahojte kočky. Som rada, že som na nete našla takéto fórum o kočikoch, lebo sa človek dozvie praktické rady. Ja som sa tiež rozhodla pre Concord Fusion, ale chcem sa opýtať Belindy či mi nevie poradiť nejakú stránku, kde by sa dal kočík objednať výhodnejšie ako u nás. Ja som ho pozerala tiež len v Žiline, ale tam sa mi zdá príšerne predražený. Dik za info.

denisapap
27. říj 2008

Marselitta, ja som si prave objednala novy Concord Fusion cez kiddies24.de - nemecka stranka (uz to tu bolo spomenute), je to o 2-3000 Sk lacnejsie ako u nas, teda ako v tych obchodoch co som pozerala, a novu kolekciu u nas budu mat az v marci. Postovne, teda kurier stoji 39 E, co sa stale oplati...uvidime kedy mi ho poslu...ratam s tym ze do dvoch tyzdnov by som ho tu mala mat...

marselitta
27. říj 2008

Denisapap ja som už tiež pozerala tú stránku, len ja chcem ešte kolekciu 2008 v oranžovej farbe a ten tam v sete nie je. V podstate je, ale v sete nie je klasicka vanička, ale len tá skladacia. A to sa mi nezdá. A keď som ho pozerala, že by som si to poskladala, tak to finančne ani lacnejišie nevyšlo, lebo nejaká 1000-ka je ešte prevod cez banky a ďalšia 1000-ka dovoz. Tak sa mi to až také výhodné nezdalo.No neviem.

benitto
28. říj 2008

Ahojte kocky, tiez chcem kupit sportak Concord Fusion a neviem ci este staru alebo uz novu kolekciu (2009). Som pocula, ze ta nova ma byt len o cosi drahsia ako stara. Okrem farieb potahov a tej striesky (ktora uz je nepriehladna) je rozdiel este v niecom podstatnom? Neviete? Hlavne by ma zaujimala rukovat (ten material). Videla som na jednom tomto kociku uplne popraskanu, to ma desi. Ten novy ma taku istu, ci inovovanu? Vidim, ze ste perfektne zbehle v tejto problematike, tak dufam, ze mi poradite. A tiez ma zaujima, ci aj niektorej z vas praska ta strecha v mieste, kde je ta plastova cast. Dakujem vopred za info. Budem netrpezlivo cakat. Uz viac ako dva tyzdne si lamem hlavu, ktory z nich.

katyl
28. říj 2008

deina, neplas prosim ta 😀 ved ja sa spolieham, aky je to super kocik a ty takto, ze nejde opierka.... 😀
ale ako sa poznam, tiz s nim budem nacvicovat, kym sa to vsetko naucim....
mimochodom, potom ti to uz islo??? 😉

denisapap
28. říj 2008

Marselitta, je pravda ze mne sa paci ta nova kolekcia a nepozerala som cele sety, kedze ja si dokupim vanicku az neskor, teraz potrebujem len sportak, tak neviem kolko by mala vyjst cela kolekcia, ale pozerala som ten oranzovy sportak vyjde nejakych 10.500 a ked si dokupis oranzovu vanicku, ponukaju ju za 199 E na Kiddies, ked si to vsetko zratas podla mna je to stale ovela lacnejsie. Len ten sportak som v BA videla v cene 15700
a najlacnejsie 14200 v jednom obchode v Petrzalke (inak tam mali vystaveny prave ten oranzovy...)

deina
28. říj 2008

Katyl, este stale mi to nejde, ale ja som fakt technicky antitalent (nikomu nepovedzte, ze som chodila na elektrotechnicku, ok? 😀 )... a just ziadnu mamicku s Concordom teraz v meste nevidam, inak by som ju zastavila, nech mi to nastavi. Asi sa zastavim v obchode, kde sme ho kupili, nech sa potrapia. Ono to povodne slo, potom sme to odmontovali, prala som kocik a manzel to musel dat zle naspat.

Rukovat nie je popraskana a toto bude uz druha zima, ktoru kocik pouzivame. 😉 Neviem, co je to za material, take trosku penove nieco? Podobne ma aj Chicco multiway a nepraska to. Ani som nepocula, zeby sa niekto stazoval na to, ze to praska. Len jedna mamicka mi hovorila, ze jej popraskala strieska na sportaku - nasa zatial drzi, tak uvidime zimu.

belinda77
29. říj 2008

Deina, chcela som sa ťa opýtať, keď idete concord používať 2. zimu, či ešte túto zimu využiješ aj fusak hug, lebo má dĺžku 80 cm. Ja čakám malého 1.12. ale obávam sa, že budúcu zimu ho tam už "nenatisnem". Dík

deina
29. říj 2008

Vyuzijem ho este, maly ma 74cm a da sa dat aj do sportaka, aj ked som to zatial skusala len tak od oka. Okrem toho, ta cast, kde ma hlavicku, sa da uplne rozzipsovat, takze sa tam nemusi cely zmestit - neviem, ci si to vies predstavit - tu vidis, ze ta cast, kde ma hlavicku, ide rozzipsovat: http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... A hadam tych zvysnych 6cm tak rychlo nedorastie...

monika222
29. říj 2008

marselitta, ja asi objednám kočík cez maďarov, tam ma vyjde celý travel set na nejakých 17500 Sk, podľa toho, aký bude kurz. V predaji budú mať novú kolekciu v 2. polovici novembra. Tak sa už teším. Inak je tam troška problém v komunikácii, pretože na iné ako maďarské maily neodpovedajú, takže keď nevieš po maďarsky, asi neuspeješ. Ale skúsiť to môžeš - www.price-killers.hu. Mne na anglický mail neodpísali, ale keď som poslala maďarský, na druhý deň som mala odpoveď.

denisapap
29. říj 2008

monika222, myslim ze ten link nefunguje...

deina
30. říj 2008

Katyl, mozem ta potesit, ze som naozaj technicky antitalent a opierka kocika je uplne vporiadku, nepada, ale nemala som ju pripnutu na jeden cudlik, v tom bola chyba. Dnes mi v obchode ukazali, ako to treba pripnut a uz je to vporiadku. 😅

Ta stranka ani mne nejde...

marselitta
30. říj 2008

ahojte baby, ani mne tá stránka čo poradila Monika nejde. no ale musím uznať, že je tam super cena. po maďarsky neviem, ale niekoho by som už splašila, čo by niečo napísal. No ja som strašne na vážkach, teraz začínam rozmýšľať aj nad casualplay S4. čo vy naň hovoríte? nemáte nejaké skúsenosti od iných mamičiek?