Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
31. črc 2010

@avanka aha tak potom ok. lebo to mi neslo do hlavy ze by to drzalo cele taky tvar ako vanicka klasicka a ze by to malo drzat iba tie bocne plasty za co sa to vlastne aj sklada 😅 😝

alisek
2. srp 2010

ahoj holky nebude některá z vás prodávat korbičku z kolekce 2009 popř. už z kolekce2010? pokud ano písněte mi do IP. díky

jajulaa
3. srp 2010

Baby, kto si dával šiť nánožník na concord?
Mohli by ste hodiť foto a kontakt.
Dík 😉 .

lucula73
3. srp 2010

@ jajulaa ja som si tu objednala,ale asi im to neprišlo,lebo to bolo ešte pred týždňom,tak budem znoiva objednávať.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28739060&tab=1
alebo kukni ich album,tam sú priamo odfotené aj concordy...aj tu pár strán dozadu je jeden,tuším bredmax si dávala šiť 😉

lucula73
3. srp 2010

@jajulaa na str. 51 je tá fotka od tej panej 🙂

bamarama82
6. srp 2010

tak uz mame vanicku proton v chilli, hura, aspon nieco...
a uz ste babenky prisli na to ktory fusak radsej kupit, ci ten novy spacakovy concord alebo kaiser? poradte

mmacko
6. srp 2010

@bamarama82 Super, za co ste nakoniec kupili? Podla mna ja by som sla do toho emitexoveho, tam vies odzipsovat ten spodok a mozes to mat aj do vanicky, aj do vajicka aj do sportaku 😉

marselitta
6. srp 2010

ja mám kaiser, perfektný materiál, tiež sa dá odzipsovať a vôbec v zime nepremokol. v predajni mali oba, ale aj predajca mi jednoznačne povedal, že Kaiser je materiálovo lepší.

avanka
6. srp 2010

@bamarama82 ja mam concord, ale nie spacakovy, ale 2009...vyzera byt super, blizsie info podam v zime 😀

bamarama82
6. srp 2010

juj vsak som uz pomotana z tych fusakov, brala by som ten novy concordacky ale 70e je dostttt

lucula73
6. srp 2010

ahojte

@bamarama82ja som sa tiež rozhodovala meddzi emitexom a eisbarchen fusakom...tiež mi povedali,že ten nemecký je omnoho materialovo lepší ako emitex.......a tiež sa dá dolu odzipsovať a je trošku do okruhla,emitex je taký hranatý a v tých úzkych vaničkách potom sa zle dáva 😉

avanka
7. srp 2010
hilaris
7. srp 2010

ja mam ten concord hug fusak do autosedacky z minulej zimi oskusany a velmi dobre sa pouzival. Akurat ked uz je dieta vacsie... cca 6 mesiacov.. tak je v tej autosedacke aj s tym fusakom dost natlacene lebo to ma okolo seba uplne vsade.

mmacko
8. srp 2010

Baby, prvykrat som prala potah z kocika a prezil to...jupiiiiiiiiii 😉

lucula73
8. srp 2010

@mmacko a to si prala ručne či ako?

mmacko
9. srp 2010

@lucula73 nie, normal v pracke na rucne pranie. Aj strechu, aj potah. Vsetko je ok 😉...len neviem, ako to zmontujem spat, najma to polohovanie 😒

lucula73
9. srp 2010

@mmacko a to už si mala taký špinavý poťah,že ho bolo treba takto prať? 😕

mmacko
9. srp 2010

@lucula73 no za normalnych okolnosti nie, ale v kufri auta sa na neho vysipali / vyliali uvarene hriby, boli vsade, na potahu, na streche, tak som ho musela vyprat. Len so zlozenim hlavne toho polohovania cakam na vecer na manzela, ja si to netrufam 😉

lucula73
9. srp 2010

@mmacko no veď za to.....sa mi nezdalo,verď ani zima neni,ani veľa blata...... 😉 ..však hádam to zložíte splom s mm....inak to polohovanie som si musela ama naštelovať,lebo mi to urobili zle v obchode..ale neviem,či by som to dokázala ešte raz

mmacko
9. srp 2010

no my sme z krabice vytiahli cely kocik ked sme ho kupili, len zadne kolieska a strechu sme tam naklikli, takze snad to zvladneme 😉

didakuku
9. srp 2010

ahojky, nevíte prosím kdy tak bude vycházet nová kolekce concord 2011? Rozhodujem se jestli fusion nebo neo a jestli počkat až na kolekci 2011. díky 🙂

lubomira364
10. srp 2010

Ahojte, myslím si, že nová kolekcia každý rok býva tak okolo september-október.

didakuku
10. srp 2010

@lubomira364 děkujem za info, tak to je za chvilu

mmacko
10. srp 2010

No baby, kocik uspesne zlozeni po vyprani, drahy namontoval polohovanie a ja som to cele nahodila na konstrukciu...je to lahsie ako som si myslela 😉

talinka
10. srp 2010

@mmacko super 😉

talinka
10. srp 2010

@mmacko aje to pekne vyprate, ziadne flaky nezostali ako mne, ked som to prala rucne?

zrzuska
10. srp 2010

ahojte.

tak ja mam rezervacku na liquid. tak sa tesim. jupiiiiiii. akurat aj ta pani si objednavala podlozky opickove tak som si aj ja dala objednat tyrkysovu 🙂

@mmacko a to sa ti vmestilo do pracky? ten potah? 😕 ja by som to neprepchala cez ten otvor. 😝
juuuuuuuuj uz sa tesim na kocik. dufam, ze predam toto bebecko. uz som aj cenu znizila. no to je do hruuuzy. 😅 😝

marion
10. srp 2010

@avanka
@hilaris aky je z vnutra ten fusak , je teply? Lebo na foto vyzera byt tensi? A do akeho veku tipujete ze by mohol byt? Dakujem. Kocky a kuknite na toto foto. Je to ten isty typ, alebo iny? Ten zlty a modry.Dakujem. 😀

marion
10. srp 2010

Kocky, este sa Vas opytam concord ion je fusak mensi do vajicka a vanicky? A concord Hug je vacsi aj do sportaku, ale pouzitelny aj do vanicky? Dakujem za radu.... 🙂 Ja chcem vlastne ten vacsi typ, tak kt. mam zhanat? Dakujem. 🙂 z

didakuku
10. srp 2010

Holky co myslíte, že je lepší fusion 2010 nebo neo 2010? Pořád se rozhoduju který. Nebo počkat až na kolekci 2011. Líbí se mi oba, barva peacock. díky