Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
18. srp 2010

mám na concordě tašku emitex - cena nové tašky kolem 450Kč a zapínání nahoře zipem. použitá se dá koupit podstatně levněji...

bredmax
19. srp 2010

taky mám emitex a spokojenost 🙂 narvu do ní toho plno,ke kočárku vypadá dobře,chtěla jsem od concordu v bssrvě apple ta byla k nesehnání,tak jsem šla do emitexu,měla jsem j už k prvnímu kočíku,ale to byl jiný materiál,teď je super i omývací 🙂

bamarama82
19. srp 2010

@bredmax baby& dajte prosim foto tej emitex tasky

vevercaci
19. srp 2010

Ahojky, nevíte náhodou, kdy bude k vidění Concord Fusion kolekce 2011? Někde na začátku diskuze jsem četla, že nová kolekce jednoho roku byla v září..Já se rozhoduju mezi Fusionem a BGB Cameleon a tak třeba by mě ta nová kolekce víc přesvědčila o FUsionu 😀

bredmax
19. srp 2010

@bamarama82 http://www.emitex.cz/k-taska-se-zipovym-zapinan... mám tu černou

@vevercaci tak loni myslím,že byla k vidění někdy v říjnu 😕

zuziatko
20. srp 2010

Ahojte

chcem sa opýtať ako riešite nánožník na fusion ?? Pokiaľ viem, tak tam nie je plnohodnotný, len nejaký integrovaný.

bredmax
20. srp 2010

@zuziatko já mám šitý od jedný paní z mmb,jukni na str.51 jsou tam fota 🙂

didakuku
20. srp 2010

já mám tento: jde dát z obou stran a k tomu tuto tašku budu kupovat

zuziatko
20. srp 2010

@bredmax peknučký. len tá pani v CR tak asi by s tým bol problém.

@didakuku tiež pekný. tiež je šitý ??

My by sme chceli tento kočík. Máme iný, ale je nepraktický.
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/4345...

To je asi kolekcia 2009 však ??

didakuku
20. srp 2010

@zuziatko nee není šitý. Je to originál Jané. Mám objednaný model 2010. Snad mi bude pasovat.

zuziatko
20. srp 2010

@didakuku a pasuje v pohode na fusion ??

didakuku
20. srp 2010

@zuziatko concord je podobny jak Jané. Příští týden snad přijde už kočárek, tak hned vyzkoušíme. Ale měl by sedět.

zrzuska
20. srp 2010

@didakuku ten nanoznik je krasny. to z ktorej stranky si objednavala a kolko ta vysiel? vychadza to cenovo priblizne rovnako ako ten sity z ceskeho MMB ci je tam velky rozdiel? 🙂

ja stale cakam na kocik. teda stale predavam to bebecko. baby cena uz total nizka. no co este urobit aby som ho predala 😕 😕 😕 ????
neviem asi este do konca mesiaca mi pani podrzi ten concord. musim sa este dohodnut nech mi povie, nech viem.

zuziatko
20. srp 2010

A ešte sa chcem opýtať či fusak tam môže ísť hocijaký - napr. emitex ?? ten sa tam dá aj na pásy pripnúť ??

didakuku
20. srp 2010

@zrzuska z MMB a stál 550,-kč.

didakuku
20. srp 2010

to byl dobrej kup a hlavně náhoda. Jinak stojí myslím víc 🙂

lucula73
20. srp 2010

ahojte 🙂
mne prišiel včera nánožník od tej panej z českeho mmb,len ho mám u rodičov,musím poň skočiť...

vyšiel ma presne na 693 českých korún........aj s poštovným...som naň strašne zvedavá,boli sme preč,tak som ho ešte nevidela...

mmacko
20. srp 2010

baby, pekne nanozniky. Lucula a ako strecha? Dala si si ju nakoniec sit, tu s okienkom?
Som zvedava na foto nanozniku 😉
Ja riesim aktualne tasku, ale ziadna ma este uplne neoslovila, v mothercare mali dobre riesenu aj celkom peknu, ale len sedu, nie ciernu ☹

lucula73
20. srp 2010

@mmacko no tú strechu som neporiešila zatiaľ,lebo sme boli my preč a teraz ide preč tá krajčírka.....ale ja okienko nechcem,mne stačí,aby držala....inak mm nechce ani počuť,neviem,či mi to vobec dovolí...... 😠

nánožník sfotím asi po nedeli,keď ho budem mať doma....lebo ja som si ho dala poslať k mojej mamine,kvoli mm,by ma prihlušil,keby to vedel...takto mu poviem,že to bolo ku kočíku,len som to mala odložené 😀

zuzanat
20. srp 2010

Ahojte, ak mozem, chcela by som vas poprosit o radu.....velmi sa mi paci concord fusion, na novy zial nemam, a tak premyslam, ze kupim pouzity...len ma odradza, ze som citala, ze sportaky su nejake kazove. nerada by som kupila kazovy kocik bez zaruky. Mate tu niektora kupeny aj pouzity kocik, ste s nim spokojna? Dnes som v obchode videla, ze namiesto vanicky je aj prenosna taska, mate s tym niektora skusenosti, ci je na zimu vhodna a pod?
Dakujem za kazdy nazor 😉

lucula73
20. srp 2010

@zuzanat ahoj,neviem aké kazové,čo si počula,jedine čo som tu čítala bolo,že sa na kolekcii 2009 trhal poťah dolu na chrbtovej opierke.....na novej kolekcii je to už prešité......inak neviem....možno napíšu babenky 😉

zuzanat
20. srp 2010

@lucula citala som, ze opierka na na sportaku pada, trha sa potah, ale bol mi doporuceny model 2008, vraj je kvalitnejsi. a co vravite na strechu? som ju dnes ohmatala a sa mi zdala taka akasi silonova alebo ako to nazvat...

zuzanat
20. srp 2010

a este by ma zaujimalo, ci mate niekto skladaciu vanicku....

lucula73
20. srp 2010

@zuzanat tá strieška je neoprenová,ale iba 2009 a 10,na 2008 je uplne iný materiál,ten som nedržala v ruke.....

barboramarek
21. srp 2010

@zuzanat ahoj, urcite sa nemusis bat pouzivaneho kocika, len si ho musis poriadne pozriet !
urcite si pozri spodnu cast opierky, nielen na 2009 \10 viela som aj 2008 aj tam sa to vie predriet 😖
ci pada opierka s tym tu moc skusenosti niesu, ale to sa lahko zisti, urcite to vyskusaj, daj opierku do pololahu a zatlac na nu rukou 😉 no a pozri striesku, nechaj ju pekne vpredu, a daj opierku do lahu a zatlac na opierku rukou, ak strieska drzi, je to ok 🙂
daju sa kupit aj so zaruou s druhej ruky ale tam aby si nemala problem by nemalo byt meno kupujuceho na zarucaku.
su z druhej ruky aj znicene kociky, to s kazivostou nic nema spolocne, to ten kocik zhumplovala majitelka.
ked to zhrniem aj pouzivane kociky mozu byt skoro ako nove 😉

barboramarek
21. srp 2010

@lucula73 no tom si ti napisala hlavne body na co davat pozor, ale samozrejme si poprezeraj vsetko a "posoferuj" si ho 🙂

mmacko
21. srp 2010

@zuzanat aj mne sa na prvy pohlad zdala ta neoprenova strecha bleeee, ale teraz na nu nedam dopustit. Jedine by tam mohlo byt okienko.
A tu skladaciu vanicku planujem aj ja pre druhe dieta, vnutorny rozmer ma len o necely centimeter uzsi ako ta velka vanicka, takze odporucit.

zuzanat
21. srp 2010

ahojte, dakujem vam za nazory 🙂 uz sa mi o concorde aj sniva 😀 A viete mi teda povedat, ktora kolekcia je lepsia, ci 2008 alebo 2009? Dakujem!

bredmax
21. srp 2010

@zuzanat u toho trhání potahu,prý taky záleží na přidělání sporťáku na kostru,jsou tam totiž ještě takový dole patentky a mamči to prý nezapínaly a pak se to mohlo šoupat a tím se to trhalo,toť vyjádření pána z autorizovanýho servisu 😕
a stříšky jsem se taky moc bála a jsem z ní spokojená 🙂
já osobně bych do skládací vaničky nešla,okoukla jsem jí a víc se mi líbila proton,ale každý má jiný vkus,velikostně mi přišla i menší,ale jak píšou holky,prý jen o cenťák 😕

mmacko
21. srp 2010

@zuzanat no neviem, kol 2008 ma inu strechu, pevnejsiu s okienkom a ma iny potah a kratsiu opierku chrbta. 2009 a 2010 maju dlhsiu opierku, tu neoprenovu striesku, ktora ked dieta sedi ide az k madlu (ja vyuzivam ked svieti velmi slnko alebo fuka - dieta tam ma nad madlom tak 10 cm na pozeranie).

@bredmax ja som tiez najprv chcela proton, ale ked som si ich zmerala, tak praktickejsia mi prisla Scout, kedze uz mam skusenost, ze taka pevna vanicka zaberie aj v kufri auta vela miesta. Proton vyzera sirsi, lebo sa smerom nahor rozsiruje, co ale je jedno, kedze babo lezi 😉 Ale kazdemu sa paci ine, keby sa pacilo vsetkym to iste tak by to nebolo zaujimave 😉