Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

evicka1
3. črc 2009

marion: ja neviem myslim, ze to uz je zbytocne- uz len nejake lepsie golface a je to... synovec od roka ani za boha v kociku nechel byt 😀
deina: to som zvedava ked niekte najdete dajte link. pls ja som fakt videla len na neona

evicka1
3. črc 2009

tonica: no ja som z neho nadsena. sice ma tie svoje muchy ale to ma snad kazdy... a myslim, ze na tu dobu predpokladam este rok tak to prezije a vydzi akurat ze chcem tie gumkace 😅

zuzka88
4. črc 2009

M budeme mat chlapceka a z farieb 2009 som vybrala liquid, najprv som chcela polar ale videla som ho a v skutocnosti je viac sedy ako modry.. A brala by som modry aj keby sme cakali babu 😉
Nafukovacie kolecka potvrdzujem, vydela som ich live v predajni Pre deti na Kosickej - dve kolecka + pumpa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5345083

evicka1
4. črc 2009

zuzi a za kolko ich ta ma pani? a blahozelam k chlapcovi uz mate aj meno

deina
5. črc 2009

Zuzi, len v jednej farbe si ich videla, su len cierne?

tonica
5. črc 2009

Diky za link na mimibazar. Jen me zarazi, ze se jedna jen o zadni kola. Jak je to s prednima? Daji se taky sehnat gumove?

evicka1
5. črc 2009

tonica: JA MYSLMIM, ZE S PREDNYMI ASI NIC NEVYMYSLIME. TIE SU TAM NA PEVNO A JA JE SAMA TEDA DOLE NEVIEM DAT 😅 tak pochybujem ze ich budu vyrabat

manesa
5. črc 2009

Holky, nemáte některá zkušenosti s "vyblednutím" barvy kočárku? Moje kamarádka má černo-modrou kombinaci a ta modrá na bocích korbičky jí teď při ježdení na sluníčku úplně vybledla. Jinak je s kočárkem maximálně spokojená, jen neví, jestli je to vada jen toho jejího nebo to dělají všechny...

deina
6. črc 2009

Nas nevybledol, mam svetlo-modry (xenon) a drzi si farbu. Vlastne som nevidela ziadny vyblednuty - z tejto kolekcie nie (to su tie farby ako xenon, neon a pod).

Tie kolesa budu asi len zadne, o prednych som nepocula nic, zeby sa dali vymienat.

hanka23
6. črc 2009

Já jsem o Fusionu uvažovala a sháněla všechny možné informace. Slyšela jsem právě často, že šisují - tedy byla to ta loňská kolekce. Koukala jsem pak na inzeráty a lidi je hodně prodávali vyšislé, pamatuju si hlavně na oranžový a tmavě modrý ☹ To mě odradilo...

tonica
7. črc 2009

Mam kolekci 2008 tmave modry a zatim mi neprijde, ze by barva vybledla. Uvidime po lete.

Holky, tak neviám, ale pokud nepujdou sehnat i gumova predni kola, tak mi to prijde skoro zbytecne, porizovat jen ta zadni. Vzdyt ta predni jsou nejvic zatezovana, ne?

evicka1
8. črc 2009

ja mam taky lonksou a zatim nebledne... a ani nebude ! jsem ji to zakazala 😀
no ja by spis brala gumkace na predni kolecka. tak nejak mi "rachtaj"

garfie
8. črc 2009

aha, safra já to pochopila tak, že právě přední jdou dokoupit nafukovací 😒
Škoda, souhlasím s váma-hodily by se.
Ale mám šikovnýho opraváře kol a kočárků-zkusím se poptat, třeba mi je sežene/vyrobí, je to takový Ferda mravenec, všeuměl 😀

tonica
11. črc 2009

Takze jsem dnes sondovala v jednom obchode v Liberci, jak je to s tema koleckama. Opravdu se daji sehnat gumove nafukovaci, ale pouze zadni a jen v cerne barve, nebot to je barva kolekce 2009. Takze my, co mame kolekci 2008 a stribrna kola, musime bud slevit nebo se na to vykaslat.

Jinak predni se sehnat nedaji. Zadni kola se dodavaji s pumpickou a stoji neco kolem 1700kc za set. Lhuta pro dodani cca 14 dnu.

Tak ted babo rad..... 🙄

tonica
11. črc 2009

... tak nejak to zvazuji na zimu, to by gumova kola mozna bodla..., no fakt nevim. 😖

miskinadamko
11. črc 2009

ja som mala CF v zime a bola som spokojna, vobec som nemala problem ist po snehu, po kamienkoch, v bacorinach snehovýh, vsetko to bolo ok, moj osobný nazor je ze sa to vobe neoplati, lebo tie kolesa co su tam zvladaju teren bez problemov

tonica
11. črc 2009

Miski - a nevadi ti, ze desne drncaji? Treba na dlazebnich kostkach? To me trochu jo. 😖 Gumace by asi byly vic odpruzeny.

miskinadamko
11. črc 2009

uz ho nemam teraz mam concord neo, ale mne CF isiel uplne normalne 😅

evicka1
11. črc 2009

toni: tto drncanie nieje tym ze kolecka su z mekkej gumy.to je tym, ze predne kolecka su malo odpruzene 😀 skus prejst po kocickach len na zadnych tie ti urcite drncat nebudu... 😵 takze ja na gumkace zadne peciem

majka79
14. črc 2009

Ráda bych se zeptala jestli už někdo jezdíte s nafukovacími koly na CF a jaké máte zkušenos? Víte někdo kde se dají v ČR sehnat?

manesa
15. črc 2009

Tak včera jsem v jednom obchodě narazlila na akční cenu trojkombinace Concord Fusion + korbička Proton + autosedačka. Normální cena se pohybuje u kolekce 2009 mezi 26 500 až 28 000, v této akci jej mají za 21 500. Je v barvě chili, kterou jsem původně chtěla, tak jej asi vezmu, jen doufám, že že jsem se rozhodla správně 😉

lusilia
15. črc 2009

Ahojte, my mame CF2009, len ma zaujima, ci nahodou neviete, ci by tam nepasoval nanoznik jane, lebo v zime teda neviem ako to budeme riesit, ale fusak bude asi malo... dakujem 😉

miskinadamko
15. črc 2009

my sme mali ked sme ho pouzivali 13-14 mesiacov, a mala normalne hruby fusak a na tom este natiahnuty ten nanoznik, a v pohode

majka79
15. črc 2009

Ahoj budeme prodávat CF 08 v tyrkysové barvičce Xenon, pokud máte někdo zájem napište mi do IP. Díky moc.

deina
16. črc 2009

Ja som nanoznik nepouzivala, mala som fusak a to stacilo, pripadne som nanho este hodila deku, ked sa mi zdalo, ze uz velmi mrzne. Ale krpec je dost otuzily, nemusim ho nejako velmi naobliekavat. Mne sa zase zda vela pouzit aj fusak, aj teply nanoznik.

duplicka
16. črc 2009

ahojte nemate nahodou niektora original slnecnik concord,ja mam concord neo kociarik a prave sa mi moj zlomil a potrebujem kupit novy, sice som mala mothercare, ale bol vyborny. concord sa da aj ked je zavrety znizit?(myslim,ako ked sa sklada klasicky dazdnik, ze netrci do vysky nad kociarikom) a este dotaz ked sa sklada neo je potrebne ho odobrat,alebo moze uchyt zostat na konstrukcii. dakuuujeem

miskinadamko
16. črc 2009

duplicka IP, Deini suhlasim je zbytocne mat aj teplý fusak a jteplý nanoznik. ak mate fusak naozaj staci len ten nanoznik co je v madle

lusilia
16. črc 2009

No tak daklujem baby, myslim, ze fusak mam docela teply, tak hadam to bude v pohode, vsak u nas zasa az take zimy nebyvaju...

miskinadamko
17. črc 2009

ponuka tovaru patri do bazaru

koniarova
19. črc 2009

Baby prosím o radu. Ja mám Concord Fusion 08, len športovú časť. Teraz čakáme druhé mimi a kamoška mi vravela, že nikde čítala, že hlboká vanička s Jané Normand a Slalom sedí aj na tento môj kočík. Kamoška by mi ju požičala, lem taraz spolu dlhšie nebudeme, tak nemôžem odskúšať. Nemáte niektorá skúsenosť?