Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lupena
4. kvě 2013

@renisco :D tak to ma nenapadlo..:DD tašku na pláštenku mám k tomu takú plátenú a zozadu je suchý zips.. ale neviem k čomu sa dá pripevniť..🙂a aký organizér. Ja mám tašku concord k tomu a je dosť v pohode. teda mne sa páči. je veľká a má veľa vačkov.. skúšala som. ale vravím, že nemám to spustené nadoraz.. vtedy mi to nepadá.. neni to úplne rovno, ale tak na rovnom je stále doma. snažím sa ho mať na zemi (na deke), takže ja si myslím, že ho toto "nezabije"... a inak kresielka vibračné sú oproti tomuto hodové sedátko a ľudia do toho dávajú deti aj spať..

renisco
4. kvě 2013

@lupena jo vlastně, ona u toho jakási byla... ale já myslela jinou - větší. tuhle jsem ráda neměla, protože napresovat do ní pláštěnku trvá dlouho 😀 jsem zapomněla, že máš ještě dítko malé... on ten organizer je dobrý, až je dítko větší a nemusíš tahat už tolik věcí. myslela jsem něco takového

renisco
4. kvě 2013

@lupena já neměla ráda kočárky, které byly úplně do lehu... vždy jsem měla radši, když bylo dítko trošku v sedu, už jen díky ublinkávání atd... ale ten concord měl ten leh - no spíš polosed na mě až moc nahoře. a můžu říct, že malá nikdy nechtěla spát v úplném lehu, takže jsem ji vždy zvedala. ono když měla malá rok a víc, už mi to tak nevadilo, do roku jo...

karmelka77
4. kvě 2013

@tanija133 no musim to preluskat kedy sa viem k nemu dostat lebo v predajni by mi ho objednali, kedze mi tvrdili ze mozno pridu len 3 kombinacie ale ze vedia objednnat zvlast sportovy ale ktovie za aku cenu...tu na MK ponuka jedna baba za super cenu tento ale neviem ci to mam brat cez net ze keby nieco kde to budem reklamovat...takze pokukam po nete a ak nic nenajdem pojdem si ho objednat do predajne a snad pride rychlo, akurat sa divili ze sa da uz kupit lebo ze im este nedoslo echo...jedine ma hneva ze ho nevidim nazivo:((

lupena
4. kvě 2013

@renisco no veď toto, že keď je dieťa úplne v ľahu, tak je napríklad keď človek tlačí kočár hore kopcom dole hlavou.. a to je podľa mňa o ničom.. troška vyvýšené to podľa mňa musí byť. Ja mám ínú tašku. Tá je o dosť väčši a vpredu má dva vačky kde sa vmestí aj fľaška.. a super je to aj na peňaženku, kľúče.. aspoň to človek nemusí furt hľadať

lupena
4. kvě 2013

baby a zimné fusaky emitex do toho sedia?

lupena
4. kvě 2013

tú tašku mám takúto. len v inej farbe
http://deti.bazos.sk/inzerat/24126645/Nova-Task...

tanija133
4. kvě 2013

@karmelka77 uf, kupovat kocik, bez toho aby si ho nevidela...ved pockaj na tie 3kombi, osahaj si, a potom objednas z netu.....ja by som sa netu nebala...tiez mam Fusion takto, a aj reklamacie sme v pohode vybavili...mne iba poodpadavali tie pismenka naboku... 😉

tanija133
4. kvě 2013

@lupena ja si myslim ze akekolvek fusaky pasuju do Fusionu, ci Emitex, ja som mala Lodger Bunker a tiez pohoda....

lupena
4. kvě 2013

@tanija133 mňa len dnes napadlo, že na starom kočári som ho pripevňovala o konštrukciu, ale popod striešku.. Len tu je tá stracha napevno, tak neviem či mu nebude padať pod chrbtom keď bude sedieť

tanija133
4. kvě 2013

@lupena eee, nie, ved nemylsim ze by to nejak vadilo..uplny sed nie je kolmy na Fusione, aj ked je pripevneny len popruhmi, Lodger sa mi nesmykal....a isto ani Emitex nie.... 😉

lupena
4. kvě 2013

@tanija133 no dúfam, že sa nebude. veď uvidíme..🙂

karmelka77
5. kvě 2013

@tanija133 pisala som do Brendonu kedy budu k dispozicii tak si pockam kym to tu bude🙂) ta jedna co je tu na MK a ponuka ich najlacnejsie sa mi nezda, nema ziadne hodnotenia takze od nej nebudem objednavat urcite...ja sa len bojim ci mi mala vydrzi vo vanicke kym pride novy, lebo uz teraz ked je hore tak chce pozerat okolo seba a vanicka jej v tom brani...🙂)

renisco
5. kvě 2013

@lupena tu tašku jsem měla, ale absolutně mi nevyhovovala. já raděj emitex nebo tu tašku z DM drogerie, ta je super. dřív jsem používala tu velkou, ale teď mi stačí ten organizer - vleze se tam toho šíleně moc - dvě flašky, peněženka, plenky, mobil, kapesníky, jídlo z obchodu, hračky... ono se to nezdá, ale i tak je dost prostorný 😀

renisco
5. kvě 2013

@lupena emitex je dobrý fusak, ale mi na něm vadila jedna věc... když je dítko už větší a sedí, tak se strašně blbě zapíná, protože má zipy po těch bocích a navíc moc hrubé. ale třeba jane má zipy na bocích taky a ten se mi i v sedě zapínal super - je jemnější. pak jsem měla kaiser, kaarsgaren - ty mají zapínání uprostřed a je to jiné kafe. jen mě mrzelo, že nemají ten límec. nakonec jsem si nechala jen Jane a kaarsgaren.

lupena
5. kvě 2013

@renisco mne sa zdá super. mám doma aj tú emitex, ale tá mi príde taká neprehľadná
@renisco to je pravda, že keby sa zapína hore, tak je to lepšie.. ale zas iný som nemala, takže som neni rozmaznaná..🙂 ja som s týmto fusakom spokojná. Takže drží na concorde? máš ho odskúšaný aj na ňom?

renisco
5. kvě 2013

@lupena já měla tu jinou stříšku, takže jsem fusak v pohodě zavazovala vrchem opěrky a nesjížděly mi

dzamela
5. kvě 2013

@karmelka77 pan z obchodu www.detsketuzby.sk mi tvrdil ze ma wanderer uz nazivo na predajni tusim v prievidzi .... teraz okolo 13. maja mu maju prist nove fusiony a wanderery vravel ze budu az o 2 tyzdne neskor.... len tolko co mam zistene ja.... ja cakam na novy fusion

karmelka77
5. kvě 2013

@dzamela hej odpisala mi jedna ze v druhej polovici maja maju zacat chodit ale obmedzeny pocet...a z Brendonu mi odpisali ze budu wanderery ale asi nie iba cisto sportove ale 3 kombinacie a dokonca za cenu nieco pod 900 EUR co som prekvapena...ale ja potrebujem iba sportovy, mozno ostanem pri Fusione ale chcem ten ruzovy tak dufam ze v tej farbe sa bude dat🙂)

anastacia242
5. kvě 2013

@lupena pouzivala som slnečnik,mam original concord,ale vacsinou pofukuje alebo fuka vietor a ptom sa mi to kýve a este mi vadilo,ze ked idu okolo mna ludia po chodniku tak vycnieval som ho musela prichytavat rukou,aby kludne presli,ze sa nemuseli vyhýbat, pokial nieje extra siroký chodnik

lupena
5. kvě 2013

@anastacia242 aj ja mám slnečník, ale presne z toho istého som mala dilemy.. furt to dávať hore dole, keď ide človek do obchodu a tak.. a napríklad, keď mal malý 6-7 mesiacov, že v kočári sedel, tak mi so slnečníkom mixoval, lebo to bola strašná zábava, takže neplnil svoj účel. preto by som to radšej vyriešila teraz takto.. no a hlboký mám momentálne pure a keď som tam dala ten slnečník čo mám doma, tak mi prišiel na neho mega veľký..

lupena
5. kvě 2013

@mmacko ahoj, chcem sa Ťa spýtať, či nevieš aký je rozdiel medzi týmito clonami.. ja mám teraz klasický hlboký kočár pure.. myslíš, že nebudem mať problém pripnúť tú clonu tam?

mmacko
6. kvě 2013

@lupena hod linky, ktore clony

mmacko
6. kvě 2013

Tak dnes mi po dlhom case prisiel novy tunning na moju lasku concordika....nova podlozka na mieru, dlha aj na chrbatiku aj na nozkach

neviem, preco sa dala zboku, ked mam normalnu fotku ☹

mmacko
6. kvě 2013

@lupena a fusak do sportaku fusion odporucam emitex combi...je super, ze sa da po bokoch pripnut, cize nikdy sa ti uplne nezosmykne. A tasku mam jj cole a je super a tiez mam organizer sunshine kids, predtym som mala taky podobny, ako @renisco, ale uz sa mi potrhal, tak mi segra dala ten sunshine, ten sa ale nezaviera, ale nevadi

renisco
6. kvě 2013

@mmacko podložka super!
ty univerzální vložky jsou naprd,protože jsou na opěrce krátké... já si raděj šila svoje, ať pokryjí celou zádovku, protože to pak vypadá blbě 😀 😀 ale já jsem maniak, u mě se to musí brát jinak. já bych nemohla mít jen jednu. na BJ jsem si jich zatím našila 12, ale mám v plánu jiné, tyhle pořád nejsou to pravé ořechové 😀 😀 😀 😀
a pásy jsem si taky musela poupravit na concordu, abych je nemusela pořád pracně rozepínat, když jsem měnila každou chvíli vložku 😀

renisco
6. kvě 2013

@mmacko lupena má na mysli ty od lilinky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13149868&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=1
zimní a letní. vím, že jsi psala, že jedna je voděodolná tuším a druhá nevím...
a ještě pořád ti ty drátky drží??

mmacko
6. kvě 2013

@renisco na to som uz odpovedala, ci som len chcela ? 😉
Letna je zevraj priesvitna aj ked na obrazku nevyzera a nie je vodeodolna, zimna je nepriehladna a vode a vetru odolna. Pripinaju sa aj takymi uchytkami aj gumickami (ja to mam prichytene z kazdej strany na spodku strechy, len priviazanu tu gumicky, tie spony sa nezmestia na siroky lem strechy

lupena
6. kvě 2013

@mmacko jejda na tie linky som zabudla
jedna je tá čo si dávala aj Ty
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=0
a druhá je http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13149868&tab=1
inak asi si mám priplatiť tie spony na hrubý lem kočára, že?
no a kočár mám takýto tip a tam som rozmýšľala, či pri pripevňovaní na hlboký mi nebude robiť problém tá rúčka hore
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/qo6s/cla...
a fusak mám presne ten emitex combi.. len on má pod hlavou zospodu ešte takú látku so šnúrkami a tú som si na starý šporťák pripevňovala o konštrukciu, ale tu to asi nepôjde. len tie bočné, že?

lupena
6. kvě 2013

@mmacko ten rozdiel si teraz napísala medzái tými clonami a inak v texte má napísané, že sa dajú dokúiť tie spony hrubé za 0,30 centov tuším