Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
21. říj 2011

@mmacko já jsem koukala na pár lodgerů, ale i použité jsou dost drahé a vesměs se neprodají... jde i o to, že každý se bojí jak je to prané, protože spousta to vypere v aviváži, aniž by se to mělo a pak to nepřiznají při prodeji... ten emitex ti aspoň dlouho vydrží - ten lodger pak už je pro větší dítko nepraktický hlavně skrz botičky atd atd... ti ho nechci vymlouvat, máš svou hlavu, jen mi emitex přijde praktičtější (třeba na sáňky, pro starší dítko, praní - sušení...)

mmacko
21. říj 2011

@renisco presne taky nazor mam aj ja, idem do emitexu 😀

renisco
21. říj 2011

@mmacko jdeš do emitexu, ale lodger ti bude vrtat pořád v hlavě 😀 to znám...



stejně napíšeš, že máš nakonec oba 😀 😀 😀 😀

mmacko
21. říj 2011

@renisco hoho, moja, to by manzelik nepredychal 😀
Proti lodgeru je, ze sa nevprace dobre do vanicky, segra ho ma a ma 3 mesacneho a nevocpe sa jej to do vanicky a ja menim hlavne preto, takze to je velke plus emitexu, ze sa da dole ten spodok 😉. Ako keby boli krajsie farby, tak sa nenahnevam, ale ta fuchsia je pekna. Hodim sem potom foto skrateneho emitexu v scoutke 😉

weja
21. říj 2011

Ahojte, tak po 3 tyzdnoch pouzivania sportovej casti fusionu musim konstatovat, ze mi teda nevadi, ze sa neda otacat, maly je aj tak najradsej, ked pozera do sveta, uz aj nanoznik som si dala usit, co mi ale vadi, ze v lahu je ten kocik straaasne otvoreny ☹ Vobec malemu nezakryva hlavicku, ale ani trochu ☹ Na zimu uplna katastrofa... 😝 Nemate nejake tipy, ako to zlepsit? Kocik zatial vymenit nechcem 😀

renisco
21. říj 2011

@weja leda nějakou clonu

zrzuska
21. říj 2011

ahojte.
baby da sa nakliknut ci neda sportova cast z nea na fusion? sa mi zda ze ste to tu raz riesili ale som sa nepreluskala k tomu.
@renisco ty si taky odbornik.

my sa uz nevojdeme do vanicky. maly tam je nadoraz. dnes sme boli prvykrat v sportaku. kedze je tam uz fusak tak je to v pohode. aj maly bol spokojny ale ja som taka nestastna ze na neho nevidim ☹
nasla som inzerat. predava len cisto sportovu sedacku z nea bez podvozku. ale sa mi zda drahe. vyse 200e

@mmacko ja mam lodger. uplne perfektny fusak. teraz ho ma bez vnutra a je to ako deka zavinovacia. a v pohode to bolo vo vanicke. len maly je uz na celu takze este aj s fusakom totalka nadoraz.
a srdecne gratulujem k malej bambulke. vsetko dobre prajem. kukam ze som tu zas dlho nebola. naposledy som ti priala nech mas rychly porod a zrazu ti uz mala ma vyse mesiaca 😅

zrzuska
21. říj 2011

@weja no presne. riadne je otvoreny. a mne aj vadi ze sa neda polohovat do lahu viacej. 😒 neratala som s tym ze maly pojde tak skoro do sportaku 😒 ale on je velky ako polrocne babo. takze ja by som velmi ocenila keby sa da ku mne otocit sedacka.

renisco
21. říj 2011

@zrzuska ano - jde. mnacko ti poví - ona si ji koupila - někde vzadu má i fotky na fusionu. jde to jen čelem k nám, naopak ne a nejde to do polohy úplného sedu, ale ty ostatní polohy to dá v poho...

zrzuska
21. říj 2011

@renisco a kolko to ma poloh? ja ze len tri. lah, polosed a sed. ci?

zrzuska
21. říj 2011

@mmacko nasla som tie fotky co si hodila sportovu sedacku z nea na fusione. tak mi povedz kde si preboha zohnala len sedacku bez podvozku? ja som nasla jeden inzerat tu na MK ale ze 240e chce len za sedacku. neni to moc? ale farba mi nepasuje. brala by som taku ako mas ty. alebo nieco cierne, polar alebo tak. mam modry tyrkysovy lodger presne ta farba co mame na fusione.

renisco
21. říj 2011

@zrzuska koupila celé neo i s podvozkem - úplně nový byl ve výprodeji za 200€

eda28
21. říj 2011

Ahojte, chcem vas poprosit o radu, prave sme nasadili sportovu cast a neviem ako treba dat spravne tie popruhy, aby nepadala strecha, ked sa da strecha do toho pololahu. DAKUJEM

zrzuska
21. říj 2011

inak baby citam inzeraty na concordy neo a vsade ze nefunguje brzda. hadam v kazdom tretom inzerate 😕 to co.
@renisco hej? tak to paradna cena. to tam v BA?

renisco
21. říj 2011

@zrzuska nevím kde. u nás v ČR byl výprodej těch starších modelů a mnacko si to nějak zajistila, že ji do převezli do SR...

tak to slyším o těch brzdách prvně - ještě jsem se s tím nesetkala.... 😖

renisco
21. říj 2011

@eda28 tady v tom videu je vše vidět

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A
zrzuska
21. říj 2011

@renisco no ja teraz kukam inzeraty a dost tam pisu ze jedna brzda nefunkna a takto... tiez som sa cudovala.
a co hovorite na quinny buzz? ten mi pripada taky podobny ako concord neo. a inzeraty su lacnejsie.

renisco
21. říj 2011

@zrzuska to není vůbec moje parketa. já jsem spokojená s gessleinem buggy

zrzuska
21. říj 2011

@renisco ten sa tiez neda otocit ze?

renisco
21. říj 2011

@zrzuska buggy nedá. ale na na ten podvozek jsem měla otočnou nástavbu. on ten bugy je hezky odpružený, podvozek je hodně podobný concordu, ale jede se s ním mnohem lehčeji než s concordem.

tanija133
21. říj 2011

@mmacko A aky fusak si mala a uz si ho predala tak rychlo? ja viem iba o Eniki, ze predavaju naozaj velke mnozstvo vyrobkov Emitex, ja som u nich kupoval aj tasku aj podlozku Emitex....Super , ten fusak je tiez dobry.....taka klasika....Ale vies ja na Lodger nedam dopustit.. ja som ho minulu celu zimu nosila v Protone a zmestil sa mi a to som mala dost velke babo....Je krasny, poddajny a makucky....No teraz velmi ficia...a ta nova kolekcia ruzovy, amen...pre dievcatko.... 😉 Naj...je mat obidva....ze ???????A praveze Lodgere su v inzeratoch tu u nas hned prec..... ja som pislaa iba v teme, ze rozmyslam nad predajom, lebo som chcela druhu farbu...a uz s ami dve ozvali ze by ho kupili....Takze moj zaver...obidva su super...a zalezi na tebe ktory z nich si vyberies... 😉 .

eda28
22. říj 2011

@renisco dakujem pekne, video velmi pomohlo a este jedna otazocka, nemate nahodou skusenost s tym, ze ta latka na sportovom sa derie, pretoze je tam taska a ta sa o to osuchuje. Neviem ci ju tam mam nosit, aj ked je to prakticke, ale ja sa obavam uz teraz tej reklamacie, pretoze ak by som ho musela reklamovat iny kocik nemam. Radsej tam nebudem nosit tasku, len nech sa to nedrie. dik

zrzuska
22. říj 2011

cafte.
baby co hovorite na tento inzerat???
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ji7h/con...
v podstate mi ide len o sportovu nadstavbu takze konstrukcia je v poriadku az na tie brzdy. lenze mozno ja by som tu sedacku aj tak davala na konstrukciu fusionu. 😕

zrzuska
22. říj 2011

no lodger fusak je uplne super. je fakt ze teraz ficia. ma ho hadam kazdy. ale je fakt uzasny. fakt. ja ho tiez odporucam. je drahy ale stoji to za to.

zrzuska
22. říj 2011

baby este sa chcem opytat ze neo ta sportova sedacka je robena ako korytko. to vidim. ale ked sa dava do lahu tak sa trochu aj vystiera???

renisco
22. říj 2011

@eda28 ony to hodně derou ty papabag či mamabag (nebo jak se ty tašky jmenují) od concordu. třeba emitex nebo jim podobné se k opěrce nepřipínají (neopírají se o ni), tak nederou.
já to vyřešila tak, že jsem vytahla celou tu desku a omotala tenkou pěnovkou (celou tu desku), takže hrany nejsou tak ostré a nederou ty kraje potahu

renisco
22. říj 2011

@zrzuska sakryš, nevím co znamená "vystiera" 😀 😀

zrzuska
22. říj 2011

@renisco 😀 myslim tym to ze ci je rovnejsia? isto neni uplne rovna ale je to tak ze dieta tam sedi a v tej istej polohe je v lahu? alebo sa to trochu vystre, vyrovna?

renisco
22. říj 2011

@zrzuska tak jak sedí, tak i leží - s nožkama nahoru....

zrzuska
22. říj 2011

@renisco tak podla teba je potom lepsie ked mam maleho vo fusione? tam je potom vystretejsi? je tam v rovnejsej polohe ako by bol v neu?
mm ma zjazdil ci mi sibe dalsi kocik. ale tak ta cena je super podla mna.

nie su tu niekde fotky ako vyzera babo v neu? v polohe ked lezi?